سلام ، به سایت لوله بازکنی تهران خوش آمدید.

لوله بازکنی جنت آباد | تخلیه چاه100%تضمینی |09121892092

لوله بازکنی جنت آباد | تخلیه چاه100%تضمینی |09121892092
Spread the love

گرفتگی لوله فاضلاب برای همه یک مشکل اساسی است که علاوه بر این که وقت زیادی را می گیرد بسیار کثیف هم هست. این مشکل وقتی در رابطه با توالت باشد واقعاً منزجر کننده می شود.  اما در میان همه این مشکلات یک دغدغه ی روتین وجود دارد. گرفتگی سینک ظرفشویی که در اکثر موارد خانم ها را درگیر می کند. در این موارد اگر فردی بلد باشد و بتواند مشکلات مربوط به سینک را حل کند، خب واقعاً آفرین دارد. چون هم کار خود را پیش برده است و هم هزینه ای را که قرار بود به لوله بازکنی جنت آباد بپردازد را صرفه جویی کرده است. البته برای رفع گرفتگی لوله ها می توانید به سایر سایر شعب ما مانند لوله بازکنی افسریه نیز مراجعه نمایید.

با توجه به اهمیت قضیه که خودتان چه آقا و چه خانم بتوانید سینک ظرفشویی را باز کرده و گرفتگی آن را حل نمایید، لوله بازکنی جنت آباد تصمیم گرفته که بازکردن و بستن سینک را آموزش دهد. همچنین در مورد بازکردن گرفتگی لوله ها لوله بازکنی اشرفی اصفهانی نیز مانند لوله بازکنی جنت آباد، بصورت 24 ساعته فعال است. به یاد داشته باشید که سینک ها ظاهرهای متفاوتی با یکدیگر دارند ولی همه ی آن ها در نهایت با یک روش باز و بسته می شوند. چون همه شامل اجزای یکسان هستند. علاوه بر این لوله بازکنی بهمن تعداد زیادی آموزش های دیگر مانند نحوه ی فنر زنی، استفاده از دستگاه شناسایی محل ترکیدگی لوله و غیره را نیز در سایت خود قرار داده است.

چرا سینک ظرفشویی می گیرد؟

اولین گام از آموزش لوله بازکنی جنت آباد این است که شما باید مانع از گرفتگی لوله ها شوید. بنابراین باید علت گرفتگی را بشناسید.

 • مهمترین عامل گرفتگی سینک تکه های غذا است که هنگام شستشوی ظرف ها به داخل لوله می رود. برای این کار قبل از شستن ظرف ها می توانید آن ها را پاک کنید. مانند وقتی که می خواهید آن ها در ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • مورد دوم تفاله چای است. که برای رفع آن می توانید از آبکش های کوچک کنار سینک استفاده کنید و هنگام شستن قوری، حتماً از این آبکش استفاده کنید.
 • مو عاملی است که مکمل و تقویت کننده ی دو مورد قبلی است. وقتی مو را داخل سینک می ریزیم، این ها در قسمت شترگلو به دام می افتند و به هم گره می خورند و یک توری ایجاد می کنند. وقتی تکه غذا و نان و تفاله ی چای به این توری می رسد گیر می کند و در واقع تمام مشکلات از اینجا شروع می شود.
 • می توانید از درپوش سینک استفاده کنید که همیشه بر روی لوله ی سینک قرار می گیرد و مانع از عبور تکه های غذا می شود. در زیر بعضی از این درپوش ها توری کوچکی وجود دارد که مانع از عبور مواد غذایی می شود.

با رعایت نکات فوق قطعاً کمتر دچار گرفتگی لوله خواهید شد. همچنین در مورد تخلیه چاه می توانید به لوله بازکنی پونک نیز مراجعه کنید که دارای دستگاه مکش قوی هستند.

چطور گرفتگی سینک ظرفشویی را در لوله بازکنی جنت آباد حل کنیم؟

بعد از انجام تمام تدابیر گفته شده در بالا فرض را بر این می گذاریم که باز هم دچار گرفتگی سینک ظرفشویی شدیم. خب در این مرحله باید به درمان بپردازیم. اولین کاری که انجام می دهیم استفاده از روش های لوله بازکن سنتی و خانگی است. مانند استفاده از پودر لوله بازکنی، تلمبه و غیره که لوله بازکنی کاملاً این روش ها را توضیح داده است. اگر گرفتگی کم و سطحی باشد، همین مواد کفایت می کند ولی اگر گرفتگی شدید باشد، باید به سراغ بازکردن لوله ها برویم. این کار چندان سخت نیست فقط باید موقع بستن لوله ها با دقت زیادی این کار را انجام دهیم که نشتی ندهد و مهمتر اینکه لوله ها یکباره باز شود و همه جا به هم بریزد. روش های دیگری مانند استفاده از فنر دستی که می توانید خودتان این کار را انجام دهید نیز جزو روش های کاربردی هستند.

بازکردن لوله های سینک ظرفشویی

قبل از اینکه دست به کاری بزنید از لوله های فاضلاب سینک، عکس بگیرید که اگر بعد از پاک کردن فراموش کردید چگونه باید ببندید بتوانید به عکس ها مراجعه کنید. حالا یک حوله یا دستمال بزرگ یک سطل که دهانه ی آن به اندازه ی لوله ها باشد، را آماده کنید. یک آچار فرانسه نیز همراه خود داشته باشید. به تصویر زیر نگاه کنید و بر اساس شماره بندی پیش بروید.
لوله بازکنی تضمینی جنت آباد

 1. حوله را زیر لوله ها پهن کنید و سطل را نیز دقیقاً زیر لوله ای که قرار است بازکنیم قرار داهید.
 2. با آچار فرانسه واشر اول شماره 1 را بازکنید و مراقب باشید آب فاضلاب روی لباستان نپاشد.
 3. در حالی که قسمت شترگلو را نگه داشته اید، واشر دوم را نیز باز کنید.
 4. بعد از باز کردن واشر دوم شتر گلو را کاملاً جدا کنید و آماده کنید که آن را بشویید همه ی آب کثیف در این قسمت جمع می شود مراقب باشید به اطراف نریزد.
 5. در قسمت سوم اگر واشر بود، آن را باز کنید و اگر اتصال به لوله در قسمت دیوار بود آن را به آرامی جدا کنید. چون لوله ها شکل های مختلفی دارند باید هر دو حالت را در نظر گرفت.
 6. همه قطعات شترگلو سیفون را بشویید.
 7. اگر فنر خانگی دارید با استفاده از آن ادامه سیفون که داخل دیوار قرار دارد را نیز فنر بزنید. اگر ندارید می توانید از ابزارهای مشابه استفاده کنید. حتی می توانید یک چوب رختی فلزی را از قسمت قلاب آن جدا کنید و یک قلاب بلند درست کنید و با استفاده از آن آشغال های درون لوله را بیرون آورید. در خصوص این روش در لوله بازکنی مجیدیه مفصل صحبت کرده ایم.
 8. بعد از تمیز کردن همه ی قطعات، نوبت به اتصال دوباره آن می رسد.
 9. همه ی این کارها را به طور معکوس دوباره انجام دهید.
 10. از آبندی شدن و محکم بودن اتصالات اطمینان حاصل کنید.
 11. اگر از جایی شتی داشت یا آن قسمت را با آچار فرانسه محمکتر کنید یا با نوار تفلون بپیچید که مانع نشتی شوید.
 12. آب را باز کرده و تست کنید و از اینکه مجبور نشدید با لوله بازکنی تماس بگیرید از خودتان ممون باشید.
 13. در صورتی که در هر کدام از این مراحل از ادامه به هر دلیلی انصراف دادید می توانید روی کمک لوله بازکنی جنت آباد حساب کنید.
 14. تلفن را برداشته و با شماره ی 09121892092 تماس بگیرید.

در صورتی در سایر مناطق تهران ساکن هستید می توانید از بقیه شعبه های ما مانند لوله بازکنی بلوار فردوس کمک بخواهید.

چرا لوله بازکنی جنت آباد را برای کارهای خدماتی انتخاب کنیم؟

دلایل زیادی برای انتخاب لوله بازکنی جنت آباد وجود دارد که ما چند نمونه از آن ها را اشاره می کنیم.

 • تمام پرسنل ما از افراد زبده و کارکشته و امین می باشند.
 • نیروهای ما دارای تجربه ی زیادی در زمینه ی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشند.
 • رعایت پروتکل های بهداشتی یکی از ویژگی های مهم ما است.
 • تمام خدمات لوله بازکنی جنت آباد 100% تضمینی است.
 • تیم خدماتی ما بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی کار می کند.
 • در تمام نقاط شهر تهران شعبه های فعال داریم.
 • خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد فوری است و در کمتر از 30 دقیقه به محل می رسیم.
 • قیمت ها در لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد بسیار منصفانه و بر اساس قیمت های اتحادیه است. بنابراین هیچ هزینه ی اضافه ای از کسی دریافت نمی شود.

سوالات پر تکرار لوله بازکنی جنت آباد

منظور از خدمات 100% تضمینی چیست؟

در صورتی که ما کار را کامل و درست انجام ندهیم، از مشتری هیچ پولی دریافت نمی کنیم.

اصول کار لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد در دوره ی کرونا چگونه است؟

پرسنل ما هم به جان خوشان همیت می دهند و هم به جان مشتریان. بنابراین تمام اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت می کنند.

روش ثبت درخواست از لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد چیست؟

شما می توانید با یک تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید. نیروهای ما در کمترین زمان ممکن در محل خواهند بود. شماره های تماس ما 09121892092
خدمات لوله بازکنی جنت آباد

19 نظر

  • بله. البته می تونید با شماره های تماس شرکت تماس بگیرین و دقیقاً در این مورد اطلاعات لازم رو کسب کنید

 • سلام ما سینک ظرفشویی رو باز کرده بودم و تمییز هم کردم فقط موقع بستن نتونستم خوب بندم. از همه جا آب میریخت بیرون. از لوله
  بازکنی جنت آباد برای تموم کردن کارم کمک گرفتم. دستتون درد نکنه قیمت منصفانه ای گرفتید من راضی بودم.

 • سلام. خسته نباشید. مطلب کاملی بود ولی یه مشکلی هست که زیر سینک ما مثل این عکسه نیست. میشه از روی دستور کار شما کار رو
  انجام بدم؟

  • سلام مهیا عزیز. ممنون از پیامتون. بله همونطور که در مطلب اشاره شده ممکنه زیر سینک ها کمی با هم متفاوت باشه. ولی اگر باز کردید و نتونستید لوله ها رو ببندید می تونید با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید.

 • سلام روزتون بخیر. لوله بازکنی جنت آباد برای بازکردن لوله ها چطوری تضمین میده؟

  • سلام دوست عزیز. تضمین ما اینطوریه که بعد از اتمام کار، شما تمام موارد رو چک می کنید و اگر لوله به طور کامل بازنشده بود ما هیچ هزینه ای از شما نمی گیریم.

  • سلام ببخشید شرمنده لوله توالت فرنگی ما گرفتگی
   باید وقت بگیریم یا آدرس بدهیم می فرستی تشکر
   که زود جواب بدهید

   • سلام دوست عزیز. اگه ممکنه با شعبه لوله بازکنی جنت آباد حتماً تماس بگیرید که بتونیم ادرستون رو هم ثبت کنیم.

 • سلام. ببخشید شما تخلیه چاه هم انجام میدین؟ آخه ما دوماه پیش چاه توالت رو تخلیه کردیم ولی بازم بو میده و انگار فاضلاب بالا اومده.

  • باسلام میشه بفرمایید قیمت باز کردن لوله توالت
   فرنگی چقدر هست وچند ساعت میایید تشکر که
   جواب بدهيد

   • سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت ها به جدول اتحادیه سر نگاه کنید. 20 الی 30 دقیقه بعد از درخواست شما نیروهای ما در محل حاضر خواهند بود.

  • سلام دوست عزیز. بله ما ما شرکت خدماتی هستیم. می تونید از از لوله بازکنی جنت آباد بخواهید که براتون نیرو بفرستن تا چک بشه که چاه پر شده یا مشکل دیگه ای وجود داره.

 • سلام روزتون بخیر. قیمت فنر زدن برای خونه های آپارتمانی چنده؟ چطوری می تونیم درخواست نیرو کنیم؟

  • سلام دوست عزیز. قیمت ها بر اساس قیمت اتحادیه هست. می تونید با شماره تلفن 09121892092 تماس بگیرید و در لوله بازکنی جنت آباد درخواستتون رو ثبت کنید.

 • سلام به نظرم یک روش راحت هست که بهتر از همه ی این سختی ها هستش. کمی مایع لوله بازکنی بریزید و خودتون را خلاص کنید.

  • سلام دوست عزیز. بله به نظر میاد خیلی راحته. اما باید توجه کنید که این مایع بعد از چندبار استفاده، هم ریه رو به شدت اذیت می کنه و هم لوله ها را می پوسونه.

 • کسی از این محلول معجزه آسای بازکردن لوله ها چیزی می دونه. چند وقت پیش یه نفر اومده بود همچین چیزی می گفت. کسی استفاده
  کرده؟ البته من نخریدم ولی کنجگاو شدم

  • سلام دوست عزیز. به هیچ عنوان به این حرف ها اعتماد نکنید. این افراد یه عده سودجو هستند که فقط به فکر کلاهبرداری هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.