لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی و 100% تضمینی | 09121892092

لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی و 100% تضمینی | 09121892092
Spread the love


یکی دیگر از شعبات لوله بازکنی در خدمات فنی بهمن، لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی می باشد که به کمک متخصصین با تجربه و کاربلد خود توانسته است اعتماد مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی را جلب نماید.
محله مجیدیه یکی از محلات شرق تهران می باشد که به دلیل دسترسی به چندین بزرگراه سبب شده است که بتوانیم خدمات لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی را در کمتر از نیم ساعت ارائه دهیم.

نیاز به خدمات لوله بازکنی مشکلی نیست که برای هر ساختمانی پیش نیاید بخصوص در ساختمان ها و آپارتمان های امروزی مواجه با این مشکل نسبت به زمان های گذشته بیشتر شده و حساسیت نسبت به آن نیز افزایش یافته است چرا که در صورت برطرف نشدن به موقع مشکل گرفتگی لوله ها و یا وجود نشتی کوچکی در لوله ها علاوه بر واحد مورد نظر ممکن است به واحدهای اطراف، بالا و پایین نیز خسارت وارد شود و تمامی اهالی آپارتمان را دچار مشکل کند. ما کار خود را با سال ها تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات سطح بالا تضمین می دهیم. همچنین حمایت افرادی که یک بار از نیروی خدماتی ما استفاده کرده اند نیز تاییدی بر نوع کار لوله بازکنی مجیدیه است.

لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه تضمینی

از آنجاییکه سرویس کاران شاغل در لوله بازکنی مجیدیه از نفرات باتجربه و متخصص در امر رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی می باشند، این تضمین را می دهیم که در صورت تماس با ما مشکل شما به طور کامل رفع خواهد شد و کار را تا جایی ادامه می دهند که از رفع انسداد لوله ها و جریان آب به طور کامل اطمینان پیدا کنند. در صورتی که کار کامل نبود یا مشکلی در حین کار پیش آمد ما هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم. چون هدف ما جلب رضایت و اطمینان شما است برای این کار با تمام نیرو تلاش می کنیم.

همکاری با پرسنل با تجربه در لوله بازکنی مجیدیه

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله خدماتی هستند که به جرات می توان گفت تجربه حرف اول را می زند. به همین دلیل شعبات مختلف لوله بازکنی شرکت خدمات فنی بهمن یکی از موفق ترین شعبات لوله بازکنی در مجیدیه، لوله بازکنی مشهد و سایر محلات می باشد. همکاران ما پس از ورود به محل، ابتدا پس از بررسی مشکل یا مشکلات بوجود آمده، منشا مشکل را پیدا کرده و بر اساس دلایل گرفتگی لوله بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب می کنند و پس از اطمینان از رفع مشکل، اقدام به اخذ هزینه می کنند. در این کار مهم است که اگر شما دلیل خاصی برای این گرفتگی لوله می دانید یا اگر موردی است که لوله بازکن باید بداند به ایشان اطلاع دهید که هم کار سریعتر پیش رود و م با دقت خیلی بیشتری انجام شود.

نحوه تشخیص محل ترکیدگی لوله در لوله بازکنی مجیدیه

درست است که همه امور در خانه های ما به آب متکی هستند، ولی تا زمانی که آن را به طور ایمن در لوله، سینک، وان یا لوازم مناسب مانند ماشین ظرفشویی حبس نگه دارید. اما اگر آب به جایی که نباید برود، می تواند به سرعت به دشمن تبدیل شود و به طور بالقوه به ساختمان یا اثاثیه منزل آسیب برساند. متأسفانه نشت لوله کشی و ترکیدگی لوله حتی در خانه های جدید بسیار رایج است و به احتمال زیاد هر خانه ای حداقل از یکی رنج می برد. علاوه بر این، همه نشت ها واضح نیستند؛ در واقع، آنها می توانند به طرز وحشتناکی موذی باشند. بنابراین تشخیص محل ترکیدگی لوله و ترمیم آن در اسرع وقت بسیار مهم است. هر صاحب خانه باید بداند چگونه نشتی آب را پیدا کند. ما در لوله بازکنی مجیدیه جهت ارائه هرگونه خدمات در خدمت همشهریان عزیز می باشیم. آشنایی با انواع عایق های رطوبتی ساختمان

لوله بازکنی شبانه روزی مجیدیه

افزایش نامتعارف فیش آب

یکی از توصیه ها ما در لوله بازکنی مجیدیه این است که حواستان به صورتحساب های ماهیانه آب باشد. بنابراین اگر مبلغی را به طور غیرمعمول در فیش آب خود مشاهده کردید و از آب اضافی استفاده نکرده اید، ممکن است نشتی داشته باشید.

 1. تمام شیرهای آب منزل خود را ببندید و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی روشن نیست.
 2. کنتور آب را بررسی کرده و اعدادی را که می بینید یادداشت کنید. یک ساعت دیگر برگردید و دوباره بررسی کنید. اگر اعداد تغییر کرده اند ، نشتی در جایی وجود دارد.
 3. اگر آزمایش کنتور آب، نشتی در خانه شما را نشان داد، کابینت های زیر آشپزخانه، لباسشویی و وان حمام را بررسی کنید تا مطمئن شوید خشک شده اند. اگر رطوبت غیرمتعارفی را مشاهده کردید، لطفا با یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در مجیدیه تماس بگیرید.
 4. البته گاهی ممکن است این مشکل به دلیل اختلال در خود کنتور باشد که این مصیبت بزرگتری است و باید برای رفع مشکل با سازمان آب دست و پنجه نرم کنید.

دلایل گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی مجیدیه

گرفتن لوله ها میتواند ناشی از چربی های چسبیده به دیواره لوله ها باشد. بدین صورت که با شستن ظروف چرب، چربی شسته شده وارد لوله ها شده و به دیواره آنها می چسبد و سفت می شود در نتیجه لوله ها مسدود شده و نیاز به لوله بازکنی احساس می شود.
همچنین افتادن اشیاء مختلف از جمله گوشی موبایل، صابون و یا حتی مواد ریزتری چون تفاله چای به درون لوله ها می تواند منجر به انسداد لوله ها شود.
در چنین مواقعی یکی از مهم ترین نکات مورد توجه بایستی انتخاب صحیح شرکت خدماتی فعال در زمینه لوله بازکنی که با نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 فعالیت داشته با تخلیه چاه مناسب و لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی  باشد. شرکتی که هدف پرسنل آن رفع مشکل همشهریان در کنار صداقت در گفتار و کردار و تعهد بالای کاری باشد. شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه زیادی وجود دارند که با برطرف ساختن سطحی مشکل هزینه های هنگفتی را دریافت کرده و هیچ تعهدی در قبال باز رویداد مشکل مشابه ندارند. گزینش چنین شرکت هایی جهت برطرف کردن مشکل انسداد لوله ها علاوه بر اتلاف هزینه منجر به از دست رفتن زمان و مشکلات و کلافگی های روحی افراد می شود.

چگونه می توان سینک ظرفشویی را باز کرد؟

لوله بازکنی شبانه روزی در مجیدیه
به سادگی می توانید سینک آشپزخانه مسدود شده خود را با استفاده از ابزارهای ساده باز کنید. برای انجام کار فقط به فنر دستی لوله بازکنی نیاز دارید. این دو ابزار می توانند اکثر گرفتگی های لوله ها را برطرف کنند.
اگر سینک ظرفشویی آشپزخانه شما مسدود شده باشد، انجام اکثر فعالیت های آشپزخانه دشوار خواهد بود. به جای انجام کار سازنده، در فکر این هستید که در مورد سینک ظرفشویی چه کار کنید.
حتی بدتر، وقتی شما مهمان دارید سینک ظرفشویی مسدود و گرفته شده می توانند بسیار خجالت آور باشد . ممکن است با یک لوله بازکنی فوری در مجیدیه تماس بگیرید که مطمئناً برای شما هزینه دارد.
شما باید یک فنر دستی لوله بازکن خوب تهیه کنید. این فنر ارزان است و در اندازه ها، مکانیزم چرخش و طول های مختلف عرضه می شود.

خاک یا گل یکی از دلایل گرفتگی لوله ها

بسیاری از افراد تصور می کنند چون داخل لوله ها، آب جریان دارد می توانند هرگونه موادی را داخل آن بریزند و جریان آب آنها را به سمت چاه فاضلاب تخلیه خواهد کرد. در حالی که موادی مانند خاک در داخل لوله ها ته نشین شده و به مرور زمان به گل تبدیل می شوند و یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله ها به شمار می آیند. توصیه می کنیم به هنگام شستن سبزیجات و میوه، خاک ته نشین شده در ظرف شستشو را داخل لوله ها نریزید و آن را در محل هایی مانند باغچه یا گلدان خالی کنید تا ضمن صرفه جویی در مصرف آب، از گرفتگی لوله ها در امان باشید.

لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی مجیدیه

دسترسی به تمیز کردن لوله کشی

اگر گرفتگی لوله در محلی باشد که دسترسی به آن برای از بین بردن انسداد لوله آسان باشد، قیمت پایین تر خواهد بود. اگر لوله کش شما مجبور باشد برای دسترسی به خط فاضلاب به پشت بام یا داخل خانه شما برود، کار گران تر می شود.

شدت گرفتگی

گرفتگی ساده یا مارپیچ. گرفتگی با مواد سخت نیاز به دستگاه های پیشرفته تری دارد که برای این کار نیاز به یک جت آب است و گرانتر تمام می شود.

محل گرفتگی لوله

هر چه گرفتگی دورتر باشد، یعنی طول لوله بیشتر باشد، باز کردن گرفتگی آن گران‌تر می‌شود.

نحوه خدمات رسانی در لوله بازکنی مجیدیه

هدف ما ارائه خدمات مناسب برای شماست. سرویس کاران ما قبل از شروع کار به شما می گویند که چه چیزی باعث گرفتگی لوله ها شده و ارزیابی دقیقی از آنچه برای تمیز کردن فاضلاب لازم است قبل از شروع به کار ارائه می دهند.

شرکت خدمات فنی بهمن فعال در زمینه لوله بازکنی مجیدیه و تخلیه چاه مجیدیه، در کنار داشتن نیروی انسانی متخصص و متعهد از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات لوله بازکنی روز دنیا بهره گرفته و جدیدترین متدها در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله لوله بازکنی جردن را برای برطرف کردن مشکلات همشهریان به کار می گیرد.
لوله بازکنی مجیدیه جهت انجام خدمات لوله بازکنی آماده ارائه خدمات در تمامی منازل مسکونی، ادارات دولتی و خصوصی، واحدهای تجاری، مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، هتل ها و تالارها، مساجد و حسینیه ها، مراکز تفریحی و سرگرمی، اماکن فرهنگی، خدماتی و بهداشتی، بیمارستان ها و تمامی سازمان ها و نهادهای این محدوده است.

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی و بدون تعطیلی

کافی است در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل با شماره تلفن های شرکت خدمات فنی بهمن تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پرسنل متخصص و آماده به کار لوله بازکنی مجیدیه و سایر شعبات در محل حضور یابند.
بهترین و کارآمدترین روش برای حل مشکل انسداد لوله ها استفاده از فنر برقی می باشد.

مراحل رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی مجیدیه

 • ابتدا محل گرفتگی را بطور دقیق بررسی می کنند تا کاملا مشخص شود مشکل از کجاست.
 • با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص و جوابگو برای حل مشکل را پس از اتصال دستگاه لوله بازکنی به برق به سر آن وصل می کنند.
 • سپس فنر را به آرامی در محل گرفتگی وارد و تا جایی که به محل انسداد برسد و دیگر امکان پیشروی فنر وجود نداشته باشد آن را به داخل لوله فرو می کنند.
 • در این حالت دستگاه لوله بازکنی را روشن می کنند تا با چرخش فنر مشکل گرفتگی لوله برطرف گردد. این مرحله، مرحله بسیار حساسی می باشد چرا که اگر شخص لوله بازکن در این امر به اندازه کافی تبحر نداشته باشد ممکن است منجر به وارد آمدن خسارت به لوله های فاضلاب شود و بدین ترتیب مشکل بزرگتری پدید آید به تعویض لوله های فاضلاب بیانجامد. در این حین استفاده از خدمات لوله بازکنی پونک را نیز به ساکنین محله جردن پیشنهاد می دهیم.
 • دستگاه لوله بازکن مواد و اشیایی را که منجر به گرفتگی لوله ها شده اند از محل خارج می کند.
 • سپس مجددا محل گرفتگی تست می شود تا در صورتی که مشکل به طور کامل برطرف نشده باشد و گرفتگی دوباره مشاهد شود با فنر دیگری دوباره همین روال طی شود تا راه لوله ها به طور کامل باز شوند.
 • در پایان کار، پرسنل زحمتکش لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی محل انجام عملیات و اطراف آن را به طور کامل شستشو داده و تمیز می کنند و به دور از هر گونه کثیفی تحویل می دهند.
 • نتیجه ی نهایی توسط خود شما چک میشه و تا از نتیجه کار اطمینان حاصل کنید و بدونید که گرفتگی به طور کامل رفع شده است.

ویژگی های لوله بازکنی مجیدیه

آنچه موجب تمایز ما بین شرکت های مختلف لوله بازکنی مجیدیه شده است می تواند عوامل زیر باشد.

 • فعالیت صادقانه و بهره مندی از پرسنل با اخلاق بدون سوء سابقه
 • ارائه خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • استفاده از تجهیزات مدرن لوله بازکنی
 • اعزام نزدیکترین اکیپ لوله بازکنی مجیدیه
 • انجام کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بدون کثیف کاری
 • رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا
 • ارائه فاکتور در صورت درخواست مشتری

استفاده از چند روش خانگی برای لوله بازکنی

گاهی اوقات اگر گرفتگی لوله ها به صورت سطحی و در نزدیکی های دهانه لوله باشد، می توانید با چند ترفند خانگی، گرفتگی لوله ها را برطرف کنید.

استفاده از آویز فلزی

یک آویز فلزی لباس را بردارید و تمام خمیدگی های آن را صاف کنید. فقط به سر آن که شکلی شبیه قلاب دارد دست نزنید. سپس آویز را داخل لوله فرو کنید. واضح است که از سر قلاب شکل باید داخل لوله فرو شود. هنگامی که به مانع برخورد کردید، قلاب را در حالت ماهیگیری حرکت دهید و سعی کنید چیزی را که موجب گرفتگی لوله شده است را به سمت بیرون بکشید. پس از اتمام کار از یک کتری آب گرم ( نه آب داغ ) برای تمیز کردن لوله استفاده کنید.

استفاده از محلول آب و شوینده

این روش بیشتر برای مواقعی کاربرد دارد که مطمئن هستید گرفتگی به دلیل انباشت چربی به وجود آمده است. برای رفع گرفتگی های ناشی از چربی و روغن، کمی پودر شوینده یا مایع ظرفشویی را در آب گرم حل کنید تا محلولی کف آلود درست شود. سپس این محلول را داخل لوله بریزید. این کار را چند بار تکرار کنید تا چربی ها از دیواره لوله پاک شود و به همراه آب از لوله خارج شود. مانند روش اول در آخر هم از یک کتری آب گرم برای تمیز کردن لوله ها استفاده کنید.

سوالات رایج در لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی

آیا پس از انجام عملیات لوله بازکنی مجیدیه، در قبال اخذ هزینه لوله بازکنی، فاکتور ارائه می شود؟ 

بله در صورتی که مشتری درخواست فاکتور داشته باشد، همکاران ما در لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه موظف به ارائه فاکتور هستند.

در ایام تعطیلی نرخ لوله بازکنی مجیدیه با ایام غیر تعطیل تفاوت خواهد داشت؟

خیر. لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی به دلیل 24 ساعته بودن و فعالیت در ایام تعطیل، تفاوتی در نرخ نخواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه با مدیریت شرکت خدمات فنی بهمن 09121892092 تماس بگیرید.

لوله بازکنی مجیدیه بدون کثیف کاری یعنی چه؟ 

همکاران ما موظف هستند پس از انجام کار و رفع گرفتگی لوله یا تشخیص محل ترکیدگی لوله ها و رفع کامل عیب، محل را به صورت کامل تمیز و ضدعفونی کنند.

22 نظر

  • سلام. خیر نرخ خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت ما در 4 فصل سال بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است

 • این فنرهای دستی طولشون چقدر هست؟ فقط واس سینک استفاده می شه یا برای حمام و توالت هم میشه استفاده کرد؟

  • سلام دوست عزیز. فنر دستی غالباً در حدود 1 متر هست. نه شما می تونید برای هر گرفتگی از این فنر ها استفاده کنید و محدودیتی نداره.

 • شما جدی روزای تعطیل هم کار می کنید یا مثل بقیه فقط الکی می نویسید که مشتری جلب کنید؟

  • سلام دوست عزیز. خوشبختانه لوله بازکنی مجیدیه توی این چند سال خودش رو به مردم منطقه ثابت کرده و به تمام چیزهایی که میگه به نحو احسنت عمل می کنه.

 • سلام. من همه ی این روش ها رو قبلاً امتحان کردم. بد نیستند ولی بهترین کار و آسونترینش تماس با لوله بازکنی مجیدیه هستش.

  • سلام دوست عزیز. این نظر لطف شماست ولی عده ای از دوستان مایل هستن بدون صرف هزینه کار رو انجام بدن که توی این گرونی ها حق دارند.

 • سلام. من می خواستم از لوله بازکنی مجیدیه تشکر کنم. خدایی دستتون درد نکنه که روزای جمعه هم کار می کنید.

  • سلام دوست عزیز. خوشحالیم که راضی هستید. ما تمام تلاشمونو رو می کنیم که خدمات رو بنحو احسنت ارائه بدیم.

 • سلام. من تو منطقه مجیدیه ساکن هستم و برای باز کردن لوله کفشور آشپزخونه از فنر دستی لوله بازکنی استفاده کردم. ولی نمی دونم چطور
  شد که فنر شکست و داخل لوله موند. میشه کاری کرد؟

  • سلام دوست عزیز. احتمال زیاد فنر رو بد هل دادید و بهش فشار آوردید. می تونید با لوله بازکنی مجیدیه تماس بگیرید که نیرو بفرستن برای حل مشکل.

 • لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه یکی از خدماتی هست که تو
  اینترنت شرکت های زیادی رو میشه پیدا کرد. ولی شرکتی
  مثل شما پایبند به اصول بهداشتی کمتر دیدم

  • سلام میثم عزیز. خوشحالیم که وفای به عهد ما مورد توجه شما قرار گرفته. در واقع یکی از مهمترین ویژگی های لوله بازکنی مجیدیه اینه که به وعدهاش عمل کنه.

 • سلام. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه یکی از معدود شرکت
  هایی هست که واقعا به اصول بهداشتی پایبنده

  • سلام کمال عزیز. ما به سلامتی پرسنل و همچنین همشهریان عزیزمون اهمیت میدیم بنابراین، اصول بهداشتی رو کاملاً رعایت می کنیم.

 • جالبه که در محله مجیدیه شعبات زیاد لوله بازکنی وجود داره
  و این رقابت باعث بهبود کیفیت این شرکتا شده

  • سلام خانم ستایش
   همیشه یکی از مزایای وجود رقیب در هر صنفی از جمله لوله بازکنی مجیدیه، افزایش کیفیت و کاهش قیمت است.

 • آقایی که از لوله باز کنی مجیدیه اومده بود کفت لوله های خونه ما نیاز
  ب تعویض دارن ، چاره دسگه ای نیست ینی؟

  • سلام دوست عزیز. اگه نیروی ما بوده و این نظر رو داده پس چاره ی دیگه ای نبود مگر اینکه بخواهید به صورت کج دار و مریض با همون لوله ها ادامه بدید.

 • لوله بازکنی مجیدیه و تخلیه چاه مجیدیه رو در اینترنت سرچ کردم و با سایت شما آشنا شدم. قیمت منصفانه و خدمات تمیزی ارائه می دهید. ممنون از شما

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.