لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه
جدول محتوا

خدمات لوله بازکنی مجیدیه

 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام، سینک و پارکینگ
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و بالعکس
 • رفع نشتی لوله
 • لوله بازکنی

ویژگی های لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی

آنچه موجب تمایز ما بین شرکت های مختلف لوله بازکنی مجیدیه شده است می تواند عوامل زیر باشد.

 • فعالیت صادقانه و بهره مندی از پرسنل با اخلاق بدون سوء سابقه
 • ارائه خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • استفاده از تجهیزات مدرن لوله بازکنی
 • اعزام نزدیکترین اکیپ لوله بازکنی مجیدیه
 • انجام کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بدون کثیف کاری
 • رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا
 • ارائه فاکتور در صورت درخواست مشتری

زمانی که آب چاه منزل بالا می ‌زند و یا لوله ای دچار گرفتگی می شود، لوله بازکنی مجیدیه به صورت شبانه ‌روزی، فوری و بدون کثیف کاری مشکل شما را حل خواهد کرد. در این مجموعه از دستگاه فنر برقی و دستگاه تراکم هوا استفاده می شود تا لوله مسدود شده باز شود. لوله بازکنی در مجیدیه با کمترین میزان کثیف کاری و بدون کنده کاری انجام می شود. محله مجیدیه منطقه ای است که به چندین بزرگراه دسترسی دارد و در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است. این منطقه جزو مناطقی است که خدمات لوله بازکنی شرق تهران و شرکت خدمات فنی بهمن آن را تحت پوشش خود قرار داده است، که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته خدمات خود را به ساکنین منطقه ارائه می کند.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه تضمینی

در ادامه به چند عامل اصلی و تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی مجیدیه اشاره می کنیم:

دسترسی به محل گرفتگی لوله

اگر گرفتگی لوله در محلی باشد که دسترسی به آن برای از بین بردن انسداد لوله آسان باشد، قیمت پایین تر خواهد بود. اگر لوله کش شما مجبور باشد برای دسترسی به خط فاضلاب به پشت بام یا داخل خانه شما برود، کار گران تر می شود.

شدت گرفتگی لوله

گرفتگی ساده یا مارپیچ. گرفتگی با مواد سخت نیاز به دستگاه های پیشرفته تری دارد که برای این کار نیاز به یک جت آب است و گرانتر تمام می شود.

محل گرفتگی لوله

هر چه گرفتگی دورتر باشد، یعنی طول لوله بیشتر باشد، هزینه باز کردن گرفتگی آن بیشتر می‌شود. اما صرف اینکه به دلیل وضعیت اقتصادی محدوده ای که مشتری تماس گرفته است و اینکه بالای شهر تهران می باشد یا خیر، در قیمت لوله بازکنی تاثیری ندارد. می توان اینطور گفت که لوله بازکنی شمال تهران به تنهایی نمی تواند عامل بیشتر بودن دستمزد سرویسکاران شود.

مدت زمان انجام کار

با توجه به شدت و تعداد گرفتگی لوله، مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله در مجیدیه نیز متغیر خواهد بود. هر چه زمان بیشتری صرف اینکار شود، دستمزد بیشتری طلب خواهد شد.

تعداد گرفتگی لوله

ممکن است گرفتگی در چند نقطه از لوله اتفاق افتاده باشد که این عامل نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی مجیدیه می باشد.

نحوه خدمات رسانی در لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه فوری

هدف ما ارائه خدمات مناسب برای شماست. سرویس کاران ما قبل از شروع کار به شما می گویند که چه چیزی باعث گرفتگی لوله ها شده و ارزیابی دقیقی از آنچه برای تمیز کردن فاضلاب لازم است قبل از شروع به کار ارائه می دهند.

شرکت خدمات فنی بهمن فعال در زمینه لوله بازکنی مجیدیه و تخلیه چاه مجیدیه، در کنار داشتن نیروی انسانی متخصص و متعهد از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات لوله بازکنی روز دنیا بهره گرفته و جدیدترین متدها در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه را برای برطرف کردن مشکلات همشهریان به کار می گیرد. لوله بازکنی مجیدیه جهت انجام خدمات لوله بازکنی آماده ارائه خدمات در تمامی منازل مسکونی، ادارات دولتی و خصوصی، واحدهای تجاری، مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، هتل ها و تالارها، مساجد و حسینیه ها، مراکز تفریحی و سرگرمی، اماکن فرهنگی، خدماتی و بهداشتی، بیمارستان ها و تمامی سازمان ها و نهادهای این محدوده است.

لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی و بدون تعطیلی

کافی است در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل با شماره تلفن های شرکت خدمات فنی بهمن تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پرسنل متخصص و آماده به کار لوله بازکنی مجیدیه و سایر شعبات در محل حضور یابند. بهترین و کارآمدترین روش برای حل مشکل انسداد لوله ها استفاده از فنر برقی می باشد.

شرکت خدمات فنی بهمن سرویسکارانی را برای شیفت شب استخدام کرده است تا در سرتاسر تهران به خصوص مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی هر ساعت از شب که شما همشهریان عزیز نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشید، در اسرع وقت با یک تماس سرویسکاران متخصص و مجرب خود را به محل مورد نظر شما اعزام نماید. گرفتگی و انسداد لوله در هر ساعت از شبانه‌روز امکان دارد رخ دهد. پس خیالتان راحت و آسوده باشد که در صورت بروز چنین مشکلی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از خدمات لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این خدمات حتی در ایام تعطیل نیز ارائه می گردد.

لوله بازکنی مجیدیه تضمینی

از آنجاییکه سرویس کاران شاغل در لوله بازکنی مجیدیه از نفرات باتجربه و متخصص در امر رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی می باشند، این تضمین را می دهیم که در صورت تماس با ما مشکل شما به طور کامل رفع خواهد شد و کار را تا جایی ادامه می دهند که از رفع انسداد لوله ها و جریان آب به طور کامل اطمینان پیدا کنند. در صورتی که کار کامل نبود یا مشکلی در حین کار پیش آمد ما هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم. چون هدف ما جلب رضایت و اطمینان شما است برای این کار با تمام نیرو تلاش می کنیم.

لوله بازکنی در مجیدیه با پشتیبانی

تعجب نکنید. ارائه خدمات پشتیبانی برای لوله بازکنی در مجیدیه به این معنی است که اگر برای رفع مشکلی با شماره این شعبه تماس بگیرید، تا چند ماه اینده چنانچه همان مشکل برای همان لوله اتفاق بیوفتد، می توانید مجدد تماس بگیرید و بدون دریافت هزینه نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

مشکلات فاضلاب ساختمان های مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه جنوبی

مشکل فاضلاب در هر منطقه‌ای ممکن است رخ دهد. گرفتگی لوله فاضلاب از جمله مهم ترین و متداول ترین مشکلات آب و فاضلاب به شمار می رود. با افزایش جمعیت شهرها و افزایش آپارتمان ها، مشکلاتی از این قبیل نیز بیشتر رخ خواهد داد. علاوه بر ازدیاد جمعیت، مهندسی پر اشکال ساختمان ها و آپارتمان ها ها نیز دلیلی بر مشکلات سیستم فاضلابی منازل می باشد. وجود این مشکلات باعث شده تا نیاز مردم به خدمات لوله بازکنی افزایش پیدا کند و ساکنین این مناطق از خدمات لوله بازکنی مجیدیه استفاده نمایند. مشکلات دیگری که در فاضلاب مناطق مختلف به خصوص در شرق تهران رخ می دهد عبارتند از:

 • انسداد در لوله فاضلاب آشپزخانه
 • گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • بوی نامطبوع فاضلاب
 • نشت و آب پس دادن فاضلاب در دیوار ها
 • ترکیدگی لوله ها

دلیل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی در مجیدیه

انسداد لوله اول با گرفتگی کوچک و جزئی شروع می شود، سپس کم کم این مشکل بزرگ شده و گرفتگی در فاضلاب موجب بالا زدن چاه آب و تجمع آب در خانه می شود که ابتدا باید با تماس شرکت های تخلیه چاه، وضعیت چاه فاضلاب بررسی شده و در مرحله بعدی وضعیت لوله ها بررسی شوند.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب عبار تند است از:

 • مو: بهتر است لوله ها دارای توری باشند تا مو وارد لوله نشود، چون ترکیب مو، چربی، روغن و انواع مواد چسبنده موجب گرفتگی لوله می شود.
 • خاک یا گل: تصور برخی افراد بر این است که با جریان داشتن آب در لوله همه مواد از لوله تخلیه می شود، پس همه نوع موادی داخل لوله می ریزند. شستن چیزهایی که دارای خاک و گل هستند، باعث ورود خاک و گل به لوله شده و ممکن است شما را دچار مشکل نماید.
 • صابون: صابون ها معمولاً متشکل از چربی های سنگین هستند. وقتی چربی صابون در لوله باقی می ماند، با آب ترکیب شده و موجب ایجاد رسوب سنگین در لوله می شود، که با گذشت زمان این رسوب حجیم تر نیز می گردد. برای اینکه این اتفاق نیفتد بعد از استفاده از صابون، ریختن آب داغ در لوله باعث از بین رفتن کامل صابون از آن می شود.
 • مواد معدنی مثل رسوب آب گرم: یکی از دلایل انسداد لوله های فاضلاب می تواند رسوب باشد. تجمع رسوب ها بعد از گذشت مدت زمانی موجب انسداد لوله ها و ایجاد مشکلات فراوان خواهد شد. در این صورت شما نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی مجیدیه خواهید داشت.
 • پسماند مواد غذایی: ورود چربی و روغن به لوله از طریق پسماند مواد غذایی باعث انسداد لوله می شود. برای جلوگیری از گرفتگی لوله نباید پسماند مواد غذایی را که دارای چربی و روغن می باشد، به داخل لوله ریخت. بهتر است روغن و چربی ظروف را در کیسه ریخته و آن را جداگانه در سطل زباله بگذارید و یا با دستمال کاغذی چربی ها و روغن ظروف را جذب کنید.
 • دستمال توالت: ریختن دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، پوشک بچه و … می تواند باعث گرفتگی چاه توالت شود. گاهی که آب بالا می زند و تخلیه آب به کندی صورت می گیرد پس قطعا لوله دچار گرفتگی شده است که در این زمان نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی مجیدیه برای رفع مشکل خود دارید.
 • اشیا و اجسام کوچک: مراقب افتادن اشیای کوچک درون لوله باشید چون گاهی این اشیا به فاضلاب شهری و لوله اصلی راه پیدا نکرده و گیر می کنند، و این گونه راه لوله مسدود می شود. به طور مثال: صابون، فلکه شیر آب، دستمال و … امکان دارد درون لوله بیفتند و پس از مدتی رسوب شدید ایجاد شود و انسداد لوله برای شما مشکل به وجود آورد.

تجربه بالای شرکت خدمات فنی بهمن در زمینه لوله بازکنی

شرکت خدمات فنی بهمن با سابقه بالای خود در زمینه لوله بازکنی مجیدیه و شعباتی از جمله لوله بازکنی جردن، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب و … از شرکت‌های معتبر و موفق بوده است، چون همواره خدمات حرفه ای به مشتریان محترم خود ارائه کرده است. سرویسکاران متخصص و حرفه‌ای این مجموعه نیز باعث موفقیت این شرکت هستند، چون همواره بعد از استفاده شما عزیزان از خدمات این شرکت رضایت خود را از عملکرد سرویس کاران و کیفیت خدمات این شرکت اعلام کرده‌ اید.

ویژگی های شرکت خدمات فنی بهمن

 • کار کردن زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی استان تهران
 • انجام خدمات لوله بازکنی بدون کثیف کاری و کنده کاری در مجیدیه تهران
 • فعالیت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • چربی زدایی، رسوب زدایی و رفع گرفتگی ۱۰۰% تضمینی لوله
 • انجام کار در کمتر از ۲۰ دقیقه
 • اعزام فوری سرویسکار به محل مورد نظر
 • استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته مثل ژنراتور
 • داشتن سرویسکاران متخصص و حرفه ای در زمینه لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی مجیدیه شمالی یا مجیدیه جنوبی با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا سرویسکاران خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

یکی دیگر از شعبات لوله بازکنی در خدمات فنی بهمن، لوله بازکنی رشت می باشد که به کمک متخصصین با تجربه و کاربلد خود توانسته است اعتماد مشتریان و همشهریان عزیز رشت را جلب نماید. نیاز به خدمات لوله بازکنی مشکلی نیست که برای هر ساختمانی پیش نیاید بخصوص در ساختمان ها و آپارتمان های امروزی مواجه با این مشکل نسبت به زمان های گذشته بیشتر شده و حساسیت نسبت به آن نیز افزایش یافته است چرا که در صورت برطرف نشدن به موقع مشکل گرفتگی لوله ها و یا وجود نشتی کوچکی در لوله ها علاوه بر واحد مورد نظر ممکن است به واحدهای اطراف، بالا و پایین نیز خسارت وارد شود و تمامی اهالی آپارتمان را دچار مشکل کند. ما کار خود را با سال ها تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات سطح بالا تضمین می دهیم. همچنین حمایت افرادی که یک بار از نیروی خدماتی ما استفاده کرده اند نیز تاییدی بر نوع کار ما است.

همکاری با پرسنل با تجربه در لوله بازکنی مجیدیه

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله خدماتی هستند که به جرات می توان گفت تجربه حرف اول را می زند. به همین دلیل شعبات مختلف لوله بازکنی شرکت خدمات فنی بهمن یکی از موفق ترین شعبات لوله بازکنی در مجیدیه، لوله بازکنی ولنجک و سایر محلات می باشد. همکاران ما پس از ورود به محل، ابتدا پس از بررسی مشکل یا مشکلات بوجود آمده، منشا مشکل را پیدا کرده و بر اساس دلایل گرفتگی لوله بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب می کنند و پس از اطمینان از رفع مشکل، اقدام به اخذ هزینه می کنند. در این کار مهم است که اگر شما دلیل خاصی برای این گرفتگی لوله می دانید یا اگر موردی است که لوله بازکن باید بداند به ایشان اطلاع دهید که هم کار سریعتر پیش رود و م با دقت خیلی بیشتری انجام شود.

نحوه تشخیص محل ترکیدگی لوله در لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه پشتیبانی درست است که همه امور در خانه های ما به آب متکی هستند، ولی تا زمانی که آن را به طور ایمن در لوله، سینک، وان یا لوازم مناسب مانند ماشین ظرفشویی حبس نگه دارید. اما اگر آب به جایی که نباید برود، می تواند به سرعت به دشمن تبدیل شود و به طور بالقوه به ساختمان یا اثاثیه منزل آسیب برساند. متأسفانه نشت لوله کشی و ترکیدگی لوله حتی در خانه های جدید بسیار رایج است و به احتمال زیاد هر خانه ای حداقل از یکی رنج می برد. علاوه بر این، همه نشت ها واضح نیستند؛ در واقع، آنها می توانند به طرز وحشتناکی موذی باشند. بنابراین تشخیص محل ترکیدگی لوله و ترمیم آن در اسرع وقت بسیار مهم است. هر صاحب خانه باید بداند چگونه نشتی آب را پیدا کند. ما در لوله بازکنی مجیدیه جهت ارائه هرگونه خدمات در خدمت همشهریان عزیز می باشیم.یکی دیگر از شعب شبانه روزی و فوری ما، لوله بازکنی تجریش است.

افزایش نامتعارف فیش آب

یکی از توصیه ها ما در لوله بازکنی مجیدیه این است که حواستان به صورتحساب های ماهیانه آب باشد. بنابراین اگر مبلغی را به طور غیرمعمول در فیش آب خود مشاهده کردید و از آب اضافی استفاده نکرده اید، ممکن است نشتی داشته باشید.
 1. تمام شیرهای آب منزل خود را ببندید و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی روشن نیست.
 2. کنتور آب را بررسی کرده و اعدادی را که می بینید یادداشت کنید. یک ساعت دیگر برگردید و دوباره بررسی کنید. اگر اعداد تغییر کرده اند ، نشتی در جایی وجود دارد.
 3. اگر آزمایش کنتور آب، نشتی در خانه شما را نشان داد، کابینت های زیر آشپزخانه، لباسشویی و وان حمام را بررسی کنید تا مطمئن شوید خشک شده اند. اگر رطوبت غیرمتعارفی را مشاهده کردید، لطفا با یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در مجیدیه تماس بگیرید.
 4. البته گاهی ممکن است این مشکل به دلیل اختلال در خود کنتور باشد که این مصیبت بزرگتری است و باید برای رفع مشکل با سازمان آب دست و پنجه نرم کنید.
در چنین مواقعی یکی از مهم ترین نکات مورد توجه بایستی انتخاب صحیح شرکت خدماتی فعال در زمینه لوله بازکنی که با قیمت لوله بازکنی فعالیت داشته و با لوله بازکنی مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی  باشد. شرکتی که هدف پرسنل آن رفع مشکل همشهریان در کنار صداقت در گفتار و کردار و تعهد بالای کاری باشد. شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه زیادی وجود دارند که با برطرف ساختن سطحی مشکل هزینه های هنگفتی را دریافت کرده و هیچ تعهدی در قبال باز رویداد مشکل مشابه ندارند. گزینش چنین شرکت هایی جهت برطرف کردن مشکل انسداد لوله ها علاوه بر اتلاف هزینه منجر به از دست رفتن زمان و مشکلات و کلافگی های روحی افراد می شود.

چگونه می توان سینک ظرفشویی را باز کرد؟

به سادگی می توانید سینک آشپزخانه مسدود شده خود را با استفاده از ابزارهای ساده باز کنید. برای انجام کار فقط به فنر دستی لوله بازکنی نیاز دارید. این دو ابزار می توانند اکثر گرفتگی های لوله ها را برطرف کنند. اگر سینک ظرفشویی آشپزخانه شما مسدود شده باشد، انجام اکثر فعالیت های آشپزخانه دشوار خواهد بود. به جای انجام کار سازنده، در فکر این هستید که در مورد سینک ظرفشویی چه کار کنید. حتی بدتر، وقتی شما مهمان دارید سینک ظرفشویی مسدود و گرفته شده می توانند بسیار خجالت آور باشد . ممکن است با یک لوله بازکنی فوری در مجیدیه تماس بگیرید که مطمئناً برای شما هزینه دارد. شما باید یک فنر دستی لوله بازکن خوب تهیه کنید. این فنر ارزان است و در اندازه ها، مکانیزم چرخش و طول های مختلف عرضه می شود.

خاک یا گل یکی از دلایل گرفتگی لوله ها

بسیاری از افراد تصور می کنند چون داخل لوله ها، آب جریان دارد می توانند هرگونه موادی را داخل آن بریزند و جریان آب آنها را به سمت چاه فاضلاب تخلیه خواهد کرد. در حالی که موادی مانند خاک در داخل لوله ها ته نشین شده و به مرور زمان به گل تبدیل می شوند و یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله ها به شمار می آیند. توصیه می کنیم به هنگام شستن سبزیجات و میوه، خاک ته نشین شده در ظرف شستشو را داخل لوله ها نریزید و آن را در محل هایی مانند باغچه یا گلدان خالی کنید تا ضمن صرفه جویی در مصرف آب، از گرفتگی لوله ها در امان باشید.

استفاده از چند روش خانگی برای لوله بازکنی

گاهی اوقات اگر گرفتگی لوله ها به صورت سطحی و در نزدیکی های دهانه لوله باشد، می توانید با چند ترفند خانگی، گرفتگی لوله ها را برطرف کنید.

استفاده از آویز فلزی

یک آویز فلزی لباس را بردارید و تمام خمیدگی های آن را صاف کنید. فقط به سر آن که شکلی شبیه قلاب دارد دست نزنید. سپس آویز را داخل لوله فرو کنید. واضح است که از سر قلاب شکل باید داخل لوله فرو شود. هنگامی که به مانع برخورد کردید، قلاب را در حالت ماهیگیری حرکت دهید و سعی کنید چیزی را که موجب گرفتگی لوله شده است را به سمت بیرون بکشید. پس از اتمام کار از یک کتری آب گرم ( نه آب داغ ) برای تمیز کردن لوله استفاده کنید.

استفاده از محلول آب و شوینده

این روش بیشتر برای مواقعی کاربرد دارد که مطمئن هستید گرفتگی به دلیل انباشت چربی به وجود آمده است. برای رفع گرفتگی های ناشی از چربی و روغن، کمی پودر شوینده یا مایع ظرفشویی را در آب گرم حل کنید تا محلولی کف آلود درست شود. سپس این محلول را داخل لوله بریزید. این کار را چند بار تکرار کنید تا چربی ها از دیواره لوله پاک شود و به همراه آب از لوله خارج شود. مانند روش اول در آخر هم از یک کتری آب گرم برای تمیز کردن لوله ها استفاده کنید. سوالات متداول لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی

بله در صورتی که مشتری درخواست فاکتور داشته باشد، همکاران ما در لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه موظف به ارائه فاکتور هستند.

با توجه به این که لوله بازکنی جزو مشاغلی است که با کثیف کاری همراه است اما سرویسکاران باتجربه لوله بازکنی زنجان با استفاده از تجهیزات پیشرفته کار را با حداقل کثیف کاری به اتمام خواهند رساند.

به محض تماس شما عزیزان نیروهای فنی خود را به موقعیت شما اعزام خواهیم کرد. معمولاً کمتر از ۱۵ دقیقه طول می‌کشد تا سرویسکار این مجموعه در موقعیت مشتری حاضر باشد.

لوله بازکنی زنجان برای جلب رضایت مشتریان عزیز و با در اولویت قرار دادن رفاه حال همشهریان در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

لوله بازکنی زنجان برای جلب رضایت مشتریان عزیز و با در اولویت قرار دادن رفاه حال همشهریان در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

26 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی مجیدیه»

 1. این فنرهای دستی طولشون چقدر هست؟ فقط واس سینک استفاده می شه یا برای حمام و توالت هم میشه استفاده کرد؟

  1. سلام دوست عزیز. فنر دستی غالباً در حدود 1 متر هست. نه شما می تونید برای هر گرفتگی از این فنر ها استفاده کنید و محدودیتی نداره.

  1. سلام دوست عزیز. خوشبختانه لوله بازکنی مجیدیه توی این چند سال خودش رو به مردم منطقه ثابت کرده و به تمام چیزهایی که میگه به نحو احسنت عمل می کنه.

 2. سلام. من همه ی این روش ها رو قبلاً امتحان کردم. بد نیستند ولی بهترین کار و آسونترینش تماس با لوله بازکنی مجیدیه هستش.

  1. سلام دوست عزیز. این نظر لطف شماست ولی عده ای از دوستان مایل هستن بدون صرف هزینه کار رو انجام بدن که توی این گرونی ها حق دارند.

 3. سلام. من می خواستم از لوله بازکنی مجیدیه تشکر کنم. خدایی دستتون درد نکنه که روزای جمعه هم کار می کنید.

  1. سلام دوست عزیز. خوشحالیم که راضی هستید. ما تمام تلاشمونو رو می کنیم که خدمات رو بنحو احسنت ارائه بدیم.

 4. حسن رضا باقری

  سلام. من تو منطقه مجیدیه ساکن هستم و برای باز کردن لوله کفشور آشپزخونه از فنر دستی لوله بازکنی استفاده کردم. ولی نمی دونم چطور
  شد که فنر شکست و داخل لوله موند. میشه کاری کرد؟

  1. سلام دوست عزیز. احتمال زیاد فنر رو بد هل دادید و بهش فشار آوردید. می تونید با لوله بازکنی مجیدیه تماس بگیرید که نیرو بفرستن برای حل مشکل.

 5. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه یکی از خدماتی هست که تو
  اینترنت شرکت های زیادی رو میشه پیدا کرد. ولی شرکتی
  مثل شما پایبند به اصول بهداشتی کمتر دیدم

  1. سلام میثم عزیز. خوشحالیم که وفای به عهد ما مورد توجه شما قرار گرفته. در واقع یکی از مهمترین ویژگی های لوله بازکنی مجیدیه اینه که به وعدهاش عمل کنه.

 6. کمال زرین تاج

  سلام. لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه یکی از معدود شرکت
  هایی هست که واقعا به اصول بهداشتی پایبنده

  1. سلام کمال عزیز. ما به سلامتی پرسنل و همچنین همشهریان عزیزمون اهمیت میدیم بنابراین، اصول بهداشتی رو کاملاً رعایت می کنیم.

 7. جالبه که در محله مجیدیه شعبات زیاد لوله بازکنی وجود داره
  و این رقابت باعث بهبود کیفیت این شرکتا شده

  1. سلام خانم ستایش
   همیشه یکی از مزایای وجود رقیب در هر صنفی از جمله لوله بازکنی مجیدیه، افزایش کیفیت و کاهش قیمت است.

 8. ابراهیم معظمی

  آقایی که از لوله باز کنی مجیدیه اومده بود کفت لوله های خونه ما نیاز
  ب تعویض دارن ، چاره دسگه ای نیست ینی؟

  1. سلام دوست عزیز. اگه نیروی ما بوده و این نظر رو داده پس چاره ی دیگه ای نبود مگر اینکه بخواهید به صورت کج دار و مریض با همون لوله ها ادامه بدید.

 9. لوله بازکنی مجیدیه و تخلیه چاه مجیدیه رو در اینترنت سرچ کردم و با سایت شما آشنا شدم. قیمت منصفانه و خدمات تمیزی ارائه می دهید. ممنون از شما

 10. می خوام بدونم که چطور می تونم خودم با فنر لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله پارکینگ رو برطرف کنم. چون تقریبا هر ماه دچار گرفتگی میشه. نمی دونم این شرکت های لوله بازکنی مجیدیه درست و حسابی گرفتگی هارو برطرف نمی کنند یا مشکل چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   دوتا مساله رو توجه داشته باشید. شما می تونید خودتون فنر دستی لوله بازکنی تهیه کنید و مواقعی که لوله دچار گرفتگی میشه، خودتون اقدام به رفع گرفتگی لوله ها بکنید. ولی گاهی شدت گرفتگی لوله زیاده و نیاز به فنر برقی لوله بازکنی هست. من توصیه می کنم بجای هزینه اضافی، از یکی از شرکت های معتبر لوله بازکنی در مجیدیه بخواین که وضعیت لوله رو بررسی کنند. یا نفرات قبلی لوله رو به طور کامل باز نمی کنند یا اینکه شیب لوله استاندارد نیست. در حالت عادی نباید لوله هر ماه دچار گرفتگی بشه

 11. سلام و وقت بخیر
  برای لوله بازکنی در مجیدیه شمالی محدوده یافت آباد تهران باید با چه شماره ای تماس گرفته بشه؟ سرویسکارتون چقدر زمان نیاز داره تا در محل حاضر بشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   فرقی نمی کنه برای لوله بازکنی و در خواست اعزام چاه بازکن در مجیدیه شمالی محدوده شهر زیبا و یافت آباد می تونید با شماره مستقیم مدیریت 09121892092 تماس بگیرید. سرویسکار موظف است در کمتر از نیم ساعت در آدرس مورد نظر حاضر باشد و نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا