لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی زنجان
جدول محتوا

لوله بازکنی زنجان هنگام مواجهه با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت، سینک یا حمام و همینطور نشتی لوله و مشکلاتی از این قبیل آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با شماره 09121892092 تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی در زنجان

خدمات ارائه شده در لوله بازکنی زنجان عبارتند از:

 • رفع گرفتگی لوله های حمام، آشپزخانه، توالت و …
 • لوله بازکنی با دستگاه های مجهز و پیشرفته
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • باز کردن اتصالات توالت فرنگی و سرویس کامل آن
 • رفع نم و رطوبت
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یا بالعکس
 • درآوردن اشیا از توالت
 • تشخیص محل دقیق نشتی لوله بدون کنده کاری و تخریب

رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی در زنجان

گاهی بنا به دلایل مختلف مسیر خروجی آب و فاضلاب آشپزخانه، تراس، پشت بام و … دچار انسداد و گرفتگی می شود. در این صورت با مسدود شدن مسیر خروجی آب، راه آب بسته شده و آب از لوله بالا می زند.
افراد با قرار گرفتن در چنین شرایطی سعی خود را برای حل هر چه سریع تر مشکل می کنند اما واقعاً در چنین شرایطی بهترین کار برای حل مشکل چیست و چه باید کرد؟
قطعاً روش درست و اصولی که به سرعت نتیجه می دهد؛ استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی معتبر می باشد.

این شرکت ها با مشاوره رایگان و در صورت نیاز سرویسکارانی مجرب و ماهر را برای رفع مشکل اعزام خواهند کرد.شاید سوالی برایتان پیش بیاید که چگونه می توان لوله بازکنی های معتبر را شناسایی کرده و کار را به آن ها سپرد؟

توجه به سابقه خدمت رسانی شرکت های لوله بازکنی، فعالیت مداوم و شبانه روزی آن ها، خدمات سریع و فوری به صورت شبانه روزی همراه با تضمین شما را در انتخاب شرکت های لوله بازکنی یاری خواهد کرد.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی زنجان کافیست با شماره مندرج در سایت تماس گرفته تا خدمات این مجموعه را دریافت نمایید.

مراحل انجام کار در لوله بازکنی زنجان

در وهله اول برای رفع گرفتگی لوله لازم است مشکل عیب یابی شده و توسط سرویس کار ماهر و مجرب در یک نگاه تشخیص داده شود. با تشخیص درست سرویس کار ماهر لوله بازکنی زنجان، علت گرفتگی مشخص شده و سرویسکار بسته به شرایط ابزار آلات مورد نیاز را انتخاب کرده و فعالیت خود را جهت رفع مشکل شروع می کند. سرویس کاران لوله بازکنی زنجان متخصص و با تجربه می باشند. به طوری که به سرعت و با یک نگاه مشکل شما را علت یابی کرده و ابزارآلات مورد نیاز را بسته به نوع مشکل شما به بهترین شکل به کار می برند.

تجهیزات مورد استفاده در لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی شبانه روزی در زنجان

دستگاه لوله بازکنی (موشکی، سه پایه، چهار پایه، فرغونی، انبری) دستگاه های ذکر شده هرکدام در موقعیت مخصوص خود و با تشخیص سرویس کار به کار برده می شوند و هر کدام کار مخصوصی انجام می دهند.

طرز کار دستگاه لوله بازکنی

 • روشن کردن دستگاه با اتصال به برق خانگی و فشار دادن دکمه on یا چرخاندن کلید
 • قرار دادن فنر در داخل دستگاه و داخل لوله
 • فشار به اهرم برای شروع چرخش فنر در داخل لوله
 • پیشروی فنر داخل لوله تا رسیدن به مانع گرفتگی
 • لایه برداری تا رفع گرفتگی لوله

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی زنجان و دریافت مشاوره رایگان کافیست با مدیریت این مجموعه تماس بگیرید.

لوله بازکنی شبانه روزی زنجان

مشکلات لوله و فاضلاب یکی از مشکلاتی است که ناگزیر در هر ساعت از شبانه روز ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. این مشکل جزو مشکلاتی است که زمان در حل هر چه سریع تر آن بسیار مهم است. در صورت حل نشدن هرچه سریعتر مشکل آلودگی به سایر نقاط منزل و ساختمان راه پیدا خواهد کرد همچنین ممکن است مشکل بزرگتر از آنچه هست شود. با در نظر گرفتن چنین مسائلی لوله بازکنی شبانه روزی زنجان بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز می باشد. فقط کافیست برای رفع مشکل با شماره مدیریت مندرج در سایت تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

لوله بازکنی زنجان ارزان

هنگام بروز مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب یکی از دغدغه های مهم شهروندان هزینه لوله بازکنی می باشد که معمولاً در وهله اول هنگام استفاده از شرکت های لوله بازکنی مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هزینه لوله بازکنی زنجان زیر نظر اتحادیه و طبق نرخ مصوب حتی گاهی پایین تر از آن از مشتریان عزیز دریافت می شود. در صورت بروز مشکل می توانید بدون نگرانی از هزینه های بالای لوله بازکنی و با اطمینان از کیفیت بالای خدمات، رفع مشکل خود را به ما بسپارید.

لوله بازکنی زنجان بدون تخریب و کثیف کاری

معمولاً هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب و مشکلاتی که در سیستم لوله کشی منزل رخ می دهد، یکی از دغدغه های ایجاد شده برای مشتریان کثیف شدن منزل است. خبر خوب اینکه ما مشکل شما را در لوله بازکنی زنجان بدون تخریب و با حداقل کثیف کاری رفع خواهیم کرد و در صورت ایجاد و در صورت کثیف کاری حداقلی محل مورد نظر کاملاً نظافت شده و پاکیزه تحویل شما خواهد شد. با استفاده از فنر زنی و تجربه بالای سرویس کاران لوله بازکنی زنجان کثیف کاری را به حداقل رسانده ایم. لازم به ذکر است که لوله بازکنی با فنر زنی یکی از با کیفیت ترین و ساده ترین روش های رفع گرفتگی لوله می باشد.

لوله بازکنی تضمینی در زنجان

کلیه سرویسکاران این شعبه موظف هستند بهترین و کم هزینه ترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها انتخاب کنند. ما تضمین می کنیم که گرفتگی لوله ها را به طور کامل برطرف کرده و در نهایت لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کرده و تحویل مشتری می دهیم.

برخی از افراد سودجو از این مساله سوءاستفاده می کنند و از اینکه داخل لوله دیده نمی شود، سوءاستفاده کرده و گرفتگی لوله را به طور کامل رفع نمی کنند. این مساله باعث می شود لوله پس از مدتی دچار گرفتگی مجدد شده و مجبور به هزینه مضاعف شوید.

ضمن اینکه ما تضمین می کنیم حین انجام کار برای رفع گرفتگی لوله، هیچگونه آسیبی به لوله ها و یا سنگ توالت وارد نمی کنیم. چرا که ممکن است افراد ناشی در استفاده از فنر لوله بازکنی مهارت لازم را ندارند و حین انجام کار، لوله فاضلاب سوراخ می شود. اما سرویسکاران لوله بازکنی زنجان، در استفاده از ابزارهای لوله بازکنی مهارت کافی و لازم را دارند و حین کار به لوله ها آسیبی وارد نمی کنند.

رفع گرفتگی توالت فرنگی در لوله بازکنی زنجان

از مشکلات رایجی که امروزه در ساختمان ها اتفاق می افتد، گرفتگی لوله توالت فرنگی است. سرویس کاران مجرب و متخصص لوله بازکنی زنجان آماده حل مشکلات مربوط به لوله فاضلاب و سیستم لوله کشی منازل شما هستند. آنها قادر به رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی در اسرع وقت می باشند. از خدمات دیگر لوله بازکنی زنجان در این زمینه نصب و راه اندازی وال هنگ یا همان توالت فرنگی توکار می باشد که به دلیل اشغال فضای کم امروزه‌ بسیار پرکاربرد و پرطرفدار است.

لوله بازکنی زنجان فوری

خدمات لوله بازکنی جزو خدماتی است که زمان در آن بسیار مهم است. لوله بازکنی زنجان خدمات خود را به صورت سریع و فوری با اعزام سریع سرویسکاران به موقعیت مشتری ارائه می نماید. با یک تماس از طرف مشتری سرویسکاران در اسرع وقت به موقعیت مشتری اعزام شده و کار را با کیفیت بالا و بدون تخریب و کنده کاری و با حداقل کثیف کاری به انجام می رسانند. به محض تماس شما معمولاً در کمتر از ۱۵ دقیقه سرویسکاران در موقعیت شما حاضر خواهند بود.

اهمیت رعایت بهداشت در لوله بازکنی زنجان

بهداشت یک ضرورت اساسی برای بقای انسان است. رعایت نظافت و بهداشت برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است. با این حال، اکثر مردم تمایل دارند اهمیت بهداشت در رفع گرفتگی لوله فاضلاب را نادیده بگیرند. لوله فاضلاب، فاضلاب را از خانه‌ها و ساختمان‌های تجاری به تصفیه خانه‌ها می‌برد و در آنجا قبل از رها شدن در محیط تصفیه می‌شود. در طول زمان، لوله فاضلاب می تواند به دلیل تجمع زباله و سایر مواد مسدود شود، که می تواند منجر به مسدود شدن و ذخیره فاضلاب شود.

رعایت بهداشت در لوله فاضلاب برای جلوگیری از چنین انسداد و پشتیبان گیری بسیار مهم است. تمیز کردن و نگهداری منظم لوله فاضلاب می تواند به جلوگیری از گرفتگی و گرفتگی کمک کند. استفاده از مواد و تجهیزات تمیز کننده مناسب می تواند به حذف هرگونه زباله و سایر موادی که ممکن است باعث گرفتگی لوله شوند کمک کند. اقدامات بهداشتی مناسب همچنین می تواند به جلوگیری از تجمع موادی که می تواند باعث انسداد لوله فاضلاب شود کمک کند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب نه تنها برای سلامت محیط زیست بلکه برای سلامت افرادی که در نزدیکی زندگی و کار می کنند نیز مهم است. پشتیبان گیری فاضلاب می تواند منجر به گسترش بیماری شود و همچنین می تواند به اموال آسیب برساند.

بنابراین رعایت نکات بهداشتی مناسب برای جلوگیری از بروز گرفتگی و پشتیبان گیری در لوله فاضلاب بسیار مهم است.

در نتیجه، حفظ بهداشت در لوله فاضلاب برای جلوگیری از گرفتگی و پشتیبان گیری ضروری است. تمیز کردن و نگهداری منظم می تواند به جلوگیری از گرفتگی کمک کند، در حالی که اقدامات بهداشتی مناسب می تواند به جلوگیری از تجمع موادی که می تواند باعث انسداد در لوله فاضلاب شود کمک کند. با انجام اقدامات احتیاطی لازم می‌توانیم محیط سالم‌تر و ایمن‌تری را برای خود و اطرافیانمان تضمین کنیم.

دلایل گرفتگی لوله در زنجان

گرفتگی لوله های فاضلاب برای هر صاحب خانه یک کابوس است. آنها می توانند طیفی از مشکلات را ایجاد کنند، از بوی نامطبوع گرفته تا عدم تکخلیه توالت. اما در وهله اول باید بدانیم چه چیزی باعث  گرفتگی لوله های فاضلاب در زنجان می شود؟ عوامل متعددی در ایجاد گرفتگی لوله‌های فاضلاب نقش دارند و درک این موضوع می‌تواند به شما در جلوگیری از بروز آنها در خانه کمک کند.

 

گرفتگی لوله توالت با دستمال کاغذی یا پوشاک بچه

یکی از شایع ترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب، ریختن مواد نامناسب در توالت است. بسیاری از مردم نمی دانند که برخی از اقلام مانند دستمال مرطوب کودک، محصولات بهداشتی زنانه و حتی دستمال کاغذی هرگز نباید در توالت ریخته شوند. این موارد می توانند به راحتی در لوله های فاضلاب شما گیر کنند و انسدادی ایجاد کنند که رفع آن دشوار است. برای جلوگیری از گرفتگی، مهم است که به خود و اعضای خانواده‌تان آموزش دهید که چه چیزهایی را می‌توان یا نمی‌توان در توالت ریخت.

گرفتگی لوله با چربی و پسماند مواد غذایی

یکی دیگر از دلایل رایج گرفتگی لوله های فاضلاب، تجمع چربی است. وقتی این مواد را در سینک آشپزخانه خود می ریزید، می توانند جامد شوند و به داخل لوله های شما بچسبند. با گذشت زمان، این تجمع می تواند به قدری غلیظ شود که جریان آب و زباله را از طریق سیستم فاضلاب شما مسدود کند. برای جلوگیری از این اتفاق، مهم است که چربی را با ریختن آنها در ظرف و دور ریختن آنها در سطل زباله به درستی دور بریزید.

گرفتگی لوله فاضلاب با ریشه درختان

در مورد گرفتگی لوله های فاضلاب، ریشه درختان یکی دیگر از مقصران است. همانطور که درختان رشد می کنند، ریشه آنها می تواند به عمق زمین کشیده شود و به لوله های فاضلاب شما حمله کند. پس از داخل شدن، آنها می توانند انسدادی ایجاد کنند که مانع از جریان آزاد آب و زباله می شود. اگر مشکوک هستید که ریشه درختان باعث گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما می شود، مهم است که با یک لوله بازکنی حرفه ای در زنجان تماس بگیرید که می تواند از ابزارهای تخصصی برای حذف آنها استفاده کند.

گرفتگی لوله به دلیل پوسیدگی لوله ها

در نهایت، لوله های فاضلاب قدیمی یا آسیب دیده نیز می توانند به گرفتگی کمک کنند. با گذشت زمان، لوله ها ممکن است دچار خوردگی یا ترک شوند و سطوح ناهمواری ایجاد کنند که می تواند مواد زائد را به دام بیاندازد و باعث انسداد شود. اگر خانه قدیمی‌تری دارید، یا گرفتگی مکرر را تجربه کرده‌اید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که لوله‌های فاضلاب خود را توسط یک لوله بازکنی باتجربه بازرسی کنید تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

در پایان، گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند یک دردسر بزرگ برای صاحبان خانه باشد، اما قابل پیشگیری نیز هستند. با درک علل گرفتگی و انجام اقداماتی برای جلوگیری از آن، می توانید سیستم فاضلاب خود را به خوبی اجرا کنید و از تعمیرات پرهزینه در آینده جلوگیری کنید. بنابراین به یاد داشته باشید، مواد نامناسب را داخل توالت نریزید، چربی را به درستی دور بریزید، مراقب ریشه درختان باشید و مراقب وضعیت لوله های خود باشید. با کمی تلاش می توانید سیستم فاضلاب خود را بدون گرفتگی نگه دارید و از خانه ای بدون استرس لذت ببرید.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی زنجان با شماره مدیریت مندرج در سایت تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان درخواست اعزام نیرو نمایید.

با توجه به این که لوله بازکنی جزو مشاغلی است که با کثیف کاری همراه است اما سرویسکاران باتجربه لوله بازکنی زنجان با استفاده از تجهیزات پیشرفته کار را با حداقل کثیف کاری به اتمام خواهند رساند.

به محض تماس شما عزیزان نیروهای فنی خود را به موقعیت شما اعزام خواهیم کرد. معمولاً کمتر از ۱۵ دقیقه طول می‌کشد تا سرویسکار این مجموعه در موقعیت مشتری حاضر باشد.

لوله بازکنی زنجان برای جلب رضایت مشتریان عزیز و با در اولویت قرار دادن رفاه حال همشهریان در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

12 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی زنجان»

 1. سلام و خسته نباشید.
  من دهیار یکی از روستاهای زنجان هستم. تو این روستا بعضی از خونه ها با مشکلات لوله فاضلاب مواجه هستند و نیاز هست که یکبار لوله توالت و لوله خروجی فاضلاب این خونه ها رسوب زدایی بشه و حتی شیب لوله ها هم بررسی بشه. می خوام بدونم شما به روستاهای زنجان هم سرویسکار اعزام می کنید؟ هزینه ش چقدر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله ما برای روستاهای اطراف زنجان هم سرویسکار لوله بازکنی اعزام می کنیم. اگر تعداد خونه هایی که باید لوله های فاضلابشان بررسی شود، زیاد باشد می توانیم باهم تفاهم نامه ای امضا کنیم که هزینه لوله بازکنی زنجان کمتر باشه. البته که هزینه ایاب و ذهاب به اون روستا و بعد مسافت از شهر رو هم باید درنظر گرفت.

  1. سلام دوست عزیز
   تشخیص اینکه برای رفع گرفتگی لوله از چه دستگاهی استفاده شود به عهده سرویسکار شعبه لوله بازکنی زنجان هست. گاهی اوقات شدت گرفتگی لوله زیاد است و حتی نیاز هست که در کنار فنر برقی لوله بازکنی از مایع لوله بازکنی برای شل کردن عامل گرفتگی استفاده شود. در برخی موارد هم بجای فنر برقی لوله بازکنی از دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده می شود. در هر صورت ما توصیه می کنیم اگر فکر می کنید با روش های خانگی نمی توانید گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید به تجربه و مهارت سرویسکاران شعبه زنجان اعتماد کنید و کار را به آنها بسپارید.

  1. سلام دوست عزیز
   برای تماس با لوله بازکنی گلشهر زنجان می توانید با شماره 09121892092 تماس بگیرید. در محدوده گلشهر زنجان به دلیل ساخت و سازها، گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی، بیشتر اتفاق می افتد. با توجه به گستردگی محدوده گلشهر زنجان، ما چندین سرویسکار لوله بازکنی زنجان در آین محدوده مستقر کرده ایم تا به محض تماس، زیر 20 دقیقه در محل حاضر شوند.

 2. سلام
  من یه شرکت تو محله سعدی وسط دارم. موقع بارندگی از چاه فاضلاب بوی خیلی بدی منتشر میشه. تو ساعت اداری نمی تونم با هیچ شرکت لوله بازکنی در زنجان تماس بگیرم. می خواستم ببینم امکانش هست شما شب بعد از تعطیل شدن شرکت، تشریف بیارید و دقیقا یه بررسی کنید که چه چیزی باعث بوی بد فاضلاب می شه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله شماره 09121892092 به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی هست و شما در هر ساعتی که تماس بگیرید، سرویسکار به محل اعزام میشه.

  1. سلام دوست عزیز
   تمیز کردن لوله‌های فاضلاب خانه به منظور جلوگیری از گرفتگی و انسداد آن‌ها، بسیار مهم است. بهتر است این کار را به شکل منظم و پیشگیرانه انجام دهید تا جلوی بروز مشکلات بزرگتر گرفته شود. در زیر چند روش برای تمیز کردن لوله‌های فاضلاب خانه ارائه شده است:
   استفاده از مواد شیمیایی: مواد شیمیایی مثل پاک کننده‌های خاص لوله‌های فاضلاب، می‌توانند به شما در تمیز کردن لوله‌های فاضلاب کمک کنند. این مواد شیمیایی معمولاً برای شستشوی لوله‌های فاضلاب در بازار در دسترس هستند و می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه‌های ساختمانی تهیه کنید. با استفاده از این مواد شیمیایی، می‌توانید روغن، چربی، مواد جامد و دیگر آلودگی‌های موجود در لوله‌های فاضلاب را به طور موثری تمیز کنید.
   استفاده از آب جوش: برای تمیز کردن لوله‌های فاضلاب، می‌توانید از آب جوش استفاده کنید. ابتدا آب را جوشانده و سپس به داخل لوله‌های فاضلاب بریزید. این کار می‌تواند به خوبی روغن، چربی و دیگر مواد آلوده را از داخللوله‌ها شستشو دهد.
   استفاده از خلال لوله: برای تمیز کردن لوله‌های فاضلاب، می‌توانید از خلال لوله استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا رسوبات موجود در داخل لوله‌ها را پاک کنید. خلال لوله به صورت یک سیم فولادی بوده که باید به داخل لوله فاضلاب فشار داده شود و با چرخش، رسوبات و آلودگی‌های داخل لوله را پاک می‌کند.
   استفاده از آبگرم: استفاده از آب گرم نیز می‌تواند در تمیز کردن لوله‌های فاضلاب مفید باشد. با قرار دادن آب گرم در داخل لوله‌ها، می‌توانید رسوبات و آلودگی‌های داخل لوله را به طور موثری شستشو دهید. برای این کار، بهتر است آب را جوشانده و سپس به داخل لوله‌ها بریزید و چند دقیقه منتظر بمانید تا رسوبات آلوده به آب بچسبند و سپس آب را به داخل لوله رها کنید.
   توجه داشته باشید که برای جلوگیری از گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب، بهتر است از ریختن مواد آلوده، روغن، چربی، مواد جامد و سایر مواد غیرضروری به داخل لوله‌ها پرهیز کنید. همچنین، برای حفظ سلامت لوله‌های فاضلاب، بهتر است به طور منظم فیلترهای لوله‌ها را تمیز کنید و از استفاده از مواد آلوده و شیمیایی‌های زیاد در خانه خود پرهیز کنید. اگر هم با گرفتگی لوله ها مواجه شدید، می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی در زنجان تماس بگیرید.

 3. سلام
  خیلی ممنونم از شما بابت همکاری با سرویسکارای بااخلاق و متعهد. با وضعیت این روزهای جامعه، به هر کسی نمی شه اعتماد کرد. لوله توالت فرنگی گرفته بود و وضعیت خیلی بدی بود. سعی کردم با مایع لوله بازکنی مشکل رو حل کنم که نشد. مجبور شدم با شماره لوله بازکنی در زنجان تماس بگیرم. همکارتون خیلی سریع و بی دردسر، گرفتگی لوله توالت رو رفع کردند و من واقعا از بابت حسن اخلاق و چشم پاکی ایشون تشکر می کنم.

  1. سلام آقای باقری
   خوشحالیم که از عملکرد سرویسکار لوله بازکنی زنجان راضی بودین. همه تلاش خودمون رو می کنیم که با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات لوله و فاضلاب را حل کنیم. ضمن اینکه کلیه سرویسکاران تمامی شعبات دارای گواهی عدم سوءسابقه هستند و مشتری مدار هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا