لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی شرق تهران
جدول محتوا

لوله بازکنی شرق تهران یکی از لوله بازکنی های تهران است که با داشتن کارشناسان مجرب و استفاده از تکنولوژی روز، امور تاسیساتی ساختمان از قبیل رفع گرفتگی لوله ها را در اسرع وقت انجام داده و مشکلاتی همچون رطوبت حمام، بوی نامطبوع فاضلاب، نشتی لوله‌های ساختمان، گرفتگی لوله‌های ساختمان و… را حل می کند. چنانچه در مناطق شرق تهران زندگی می کنید می توانید برای حل مشکلات خود با این شرکت تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی در شرق تهران

خدماتی که لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران ارائه می کند عبارتند از:

رفع رطوبت حمام

 برای اینکه فضای سالم و راحتی در خانه داشته باشید، باید سطوح از میزان رطوبت مناسبی برخوردار باشند. سطوح با رطوبت بالا نه تنها باعث تخریب خانه و دارایی شما می شود، بلکه می تواند به سلامت شما نیز آسیب برساند. رطوبت بالا باعث رشد باکتری و کپک می شود که زمینه ساز انواع بیمار‌ی‌ها است. یکی از مهم‌ترین عوامل خطرساز، بروز بیماری‌های مختلف نظیر انواع آلرژی، سردرد، درد مفاصل و… خواهد بود. برای رفع رطوبت کافی است درب حمام را بعد از دوش گرفتن به مدت چند دقیقه باز بگذارید یا فن را به مدت چند دقیقه روشن کنید.

رفع بوی بد فاضلاب

 وجود گاز فاضلاب در خانه نه تنها بوی ناخوشایندی ایجاد می کند بلکه می تواند تهدیدی برای سلامتی افراد خانه باشد. بوی فاضلاب مانند بوی تخم مرغ فاسد است که از مخلوط گازهای سمی و غیر سمی ناشی می شود و از یک لوله تخلیه در حال پر شدن خارج می شود. در غلظت های بالا، این گازها می توانند علائم جدی نظیر تهوع، سرگیجه یا مرگ ایجاد کنند. خوشبختانه یافتن منبع گاز اغلب منجر به یک راه حل آسان برای بو می شود.

رفع نشتی لوله های ساختمان

 نشتی لوله آب، از جمله اتفاقاتی است که ممکن است در هر خانه ای رخ دهد و شاید اعضای خانه خیلی دیر متوجه این اتفاق شوند. نشتی لوله آب علاوه بر اینکه باعث هدر رفتن حجم زیاد آب می شود، باعث آسیب های زیادی به دیوارها و بنای خانه می شود. پس به محض مشاهده نشتی بهتر است برای رفع آن اقدام کنید و با یکی از شعبات شرق تهران از جمله لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله توالت

 بزرگترین دلیل گرفتگی لوله های ساختمان این است که مردم به آشغال های خود توجه نمی کنند. همه چیز و همه چیز از پوست تخم مرغ گرفته تا روغن اضافه غذا را داخل سینک آشپزخانه می ریزند. متاسفانه همین آشغال ها باعث گرفتگی لوله ها می شود، اما با بکارگیری روش های پیشرفته می توان این گرفتگی ها را رفع کرد.

ما آماده هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک تماس امور تاسیساتی لوله بازکنی شرق تهران و تخلیه چاه شرق تهران و سایر مناطق را با کمترین هزینه برای شهروندان محترم انجام دهیم.

لوله بازکنی شبانه روزی در شرق تهران

ساعت در شغل لوله بازکنی ممعنی ندارد. بلکه بهترین شرکت های چاه بازکنی در شرق تهران و سایر مناطق، شرکت هایی هستند که در همه ساعات شبانه روز، پاسخگوی تلفن های مشتریان عزیز تهرانی می باشند. چرا که مشکل گرفتگی لوله ها در هر ساعتی می تواند رخ دهد و رفع این مشکلات باید در همان دقایق اولیه مرتفع شود. به همین منظور ما تلفن های شعبه شرق تهران را به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی قرار داده ایم.البته این مساله نمی تواند دلیلی بر اخذ دستمزد بیشتر به بهانه حضور در ساعات پایانی شب باشد. مساله تخلیه چاه فاضلاب نیز از این موضوع مستثنی نیست.

قیمت لوله بازکنی شرق تهران

رقابت بالا در شغل چاه بازکنی و لوله بازکنی موجب شده است که افراد زیادی وارد این حرفه شوند. ولی در نهایت تعداد کمی از همکاران و هم صنفان هستند که به اصول حرفه ای این کار پایبند هستند و نرخ های متعارفی طلب می کنند.

البته ما نیز برای جلب مشتریان بیشتر نرخ خدمات خود را پایین تر از نرخ اتحادیه قرار داده ایم. اما برای آگاهی بیشتر شما، به اطلاع می رسانیم که هزینه لوله بازکنی از فاکتورهای زیر تبعیت می کند:

 1. نوع گرفتگی لوله
 2. محل گرفتگی لوله
 3. محل قرارگیری لوله گرفته شده
 4. طول فنر مورد استفاده برای لوله بازکنی
 5. نوع دستگاه مورد استفاده
 6. مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله ها

همه این عوامل در قیمت لوله بازکنی سایر مناطق نیز صادق است. مثلا اگر با شماره لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید، قیمت نهایی کار با همین عوامل محاسبه می شود.

لوله بازکنی تضمینی در شرق تهران

لوله بازکنی شرق تهران تضمینی

ما به دلیل مهارت و تجربه بالای تکنسین های این شعبه، علاوه بر اینکه کلیه خدمات خود را تضمین می کنیم، این اطمینان را به شما می دهیم که اگر تا چند ماه آینده، لوله ها دچار همان مشکل شوند، می توانید مجدد با ما تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود. تضمین خدمات لوله بازکنی در شرق تهران، شامل موارد ذیل می باشد:

 • عدم آسیب به لوله ها حین فنرزنی لوله
 • عدم آسیب به سنگ توالت حین تلاش برای رفع گرفتگی لوله ها
 • رفع کامل گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک
 • عدم کثیف کاری طی مراحل انجام کار

لوله بازکنی ارزان و فوری در شرق تهران

یکی از دلایل رضایت مشتریان از خدمات لوله بازکنی شرق تهران ارزان و کم هزینه بودن خدمات ما نسبت به سایر شرکت های لوله بازکنی می باشد. با توجه به هزینه های بالای زندگی در شهر تهران، سعی می کنیم تا جایی که ممکن است قیمت لوله بازکنی را کاهش دهیم تا هم موجب رضایتمندی مشتریان و هم افزایش مشتریان شود.

به همین دلیل ما به شما این اطمینان را می دهیم که در مقایسه با کیفیت خدماتی که دریافت می کنید، هزینه به مراتب کمتری را پرداخت خواهید کرد.

همینطور از دیگر ویژگی های لوله بازکنی در شرق تهران، خدمات رسانی فوری و سریع می باشد. به محض تماس با شماره لوله بازکنی شرق تهران بدون فوت وقت، در محل حاضر خواهند بود.

سرویسکاران این شعبه موظف هستند، کلیه روش های ممکن برای رفع مشکل را بررسی کرده و از میان آنها سریع ترین و ارزان ترین روش را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب کنند. در حالیکه برخی از افراد سودجو، زمان بیشتری را در محل صرف می کنند تا به بهانه طولانی تر بودن مراحل انجام کار، دستمزد بیشتری را از مشتری دریافت کنند.

لوله بازکنی شرق تهران بدون کثیف کاری

گرفتگی لوله سینک، توالت و حمام به خودی خود با آلودگی، برگشت آب و کثیف کاری همراه است. سرویسکاران این شعبه به اهمیت رعایت بهداشت در این حرفه به خوبی آگاه هستند . با نهایت دقت و سلیقه گرفتگی لوله را رفع می کنند. البته یکی از عوامل انتشار آلودگی حین انجام کار، به عدم تجربه و تسلط سرویسکار بستگی دارد.

به طور مثال اگر سرویسکار لوله بازکنی به کار با دستگاه فنر برقی لوله بازکنی تسلط نداشته باشد و نتواند دور موتور را به خوبی تنظیم کند، فنر به دلیل سرعت زیاد به اطراف پرتاب می شود و همراه آن فضولات و آلودگی نیز به اطراف پراکنده می شود.

اما سرویسکاران ما در لوله بازکنی شرق تهران، با تجربه و ماهر هستند و همه سعی خود را می کنند که کار را بدون کثیف کاری یا با حداقل کثیف کاری انجام دهند.

دلایل گرفتگی لوله شرق تهران

فرقی نمی کند شرق تهران باشد یا هر منطقه دیگه ای، گرفتگی لوله سینک، توالت یا حمام چند عامل اصلی و مشترک دارد که با شناخت این عوامل می توانید از بروز آن جلوگیری کنید. از عمده دلایل گرفتگی لوله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • گرفتگی لوله سینک با پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله سینک با چربی و روغن
 • گرفتگی لوله سینک با تفاله چای و قهوه
 • گرفتگی لوله توالت با دستمال کاغذی، پوشک و نوار بهداشتی
 • گرفتگی لوله حمام با مو
 • گرفتگی لوله حمام با صابون و ژیلت

با رعایت موارد پیش پا افتاده می توانید از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنید و از زحمات رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی یا هر دستگاه دیگری به دور باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا