لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران یکی از خدمتهای شرکت خدمات فنی بهمن است که تلاش می کند با به کارگیری ابزارهای پیشرفته، مشکلاتی همچون گرفتگی کاسه توالت، تخلیه چاه، رفع بوی فاضلاب، نشتی لوله‌ها، رطوبت حمام و… را حل کند. این مسائل ممکن است برای هر خانه ای اتفاق بیفتد و خانه شما از این مشکلات مستثنی نیستند. جنوب تهران یا پایین شهر به محله‌های جنوبی شهر تهران گفته می شود که شامل مناطق زیر می باشد:

لوله بازکنی جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

اما این شرکت چه کارهایی انجام می دهد:

رفع گرفتگی کاسه توالت
به نظر طبيعی می رسد که کاسه توالت، منبع آشکاری از بوی فاضلاب باشد، اما اگر در کاسه توالت چیزی باشد احتمالا یک مشکل جدی وجود دارد. گاهی میتوان این مشکل را به راحتی حل کرد، اما در موارد جدی تر باید به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه کرد. در مورد راهنمایی خرید کاسه توالت در لوله بازکنی مشهد بسیار سخن گفته ایم.

تخلیه چاه
زمان ساخت یک ساختمان باید به فکر حفر چاه فاضلاب مناسب برای دفع پسماندها بود. حفرچاه به عوامل محیطی گوناگونی بستگی دارد. این فاکتورها شامل جنس خاک، نوع زمین و سطح آب های زیر زمینی می شوند که باید جهت حفر چاه فاضلاب مورد توجه قرار بگیرند. در ظاهر ممکن است این عمل را ساده بدانید اما درصورتی‌که حفر چاه فاضلاب به‌دقت و به دست متخصصین صورت نگیرد، ممکن است بعدها مشکلات مالی و حتی خطرات جانی برای شما و اطرافیانتان ایجاد کند.

رفع بوی فاضلاب
بوی فاضلاب بوی ناخوشایندی است که ناشی از گازهای سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می باشد. این گازها برای سلامتی انسان بسیار خطرناک هستند و در صورت افزایش غلظت باعث افسردگی، آسم، حساسیت و… می شوند. برخی راهکارهای خانگی برای رفع بوی فاضلاب وجود دارد که در مطلب قبل به آنها اشاره کردیم، در صورتی که این مشکل ها موثر واقع نشدند بهتر است با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید.

نشتی لوله ها
نشتی لوله‌های آب یکی از مشکلاتی است که افراد خیلی دیر متوجه آن می شوند. این مشکل علاوه بر اینکه باعث رقم های سرسام آور قبض آب می شود، به ساختمان هم آسیب وارد می کند. برای اینکه زودتر این موضوع را متوجه شوید بهتر است هر چند وقت یکبار کنتور آب را مورد بررسی قرار دهید، اگر سرعت آن غیر معمول بود حتما نشتی وجود دارد.

رطوبت حمام
حمام یکی از مرطوب ترین مکان های خانه است که اگر رطوبت آن را رفع نکنیم منجر به ایجاد کپک و باکتری می شود. برای رفع رطوبت حمام تنها کافی است راهکارهای زیر را انجام دهید:
– بعد از حمام درب حمام را به مدت 10 الی 20 دقیقه باز بگذارید.
– اگر حمام مجهز به فن می باشد بعد از حمام فن را روشن کنید.
– اگر کاشی های حمام دارای شکستگی می باشد و منجر به تجمع آب می شود بعد از حمام آن ها را با پارچه خشک کنید.
اگر این راه‌کارها موثر واقع نشدند باید با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید.

ما کنارتان هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز فقط با یک تماس خدمات تاسیساتی لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه جنوب تهران و سایر مناطق را با مناسب ترین هزینه برای شهروندان محترم انجام دهیم.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.