لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

ساکنین محترم جنوب تهران، نگران مشکلات احتمالی لوله و فاضلاب ساختمان خود نباشند، شماره لوله بازکنی جنوب تهران، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، آماده پاسخگویی و اعزام سریع سرویسکار به آدرس مورد نظر است. شعبه جنوب تهران که یکی از شعب فعال لوله بازکنی تهران است، خدمات خود را به صورت تضمینی، ارزان و فوری انجام می دهد. فقط کافیست با شماره لوله بازکنی در جنوب تهران 09121892092 تماس بگیرید.

چاه بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران یکی از خدمتهای شرکت خدمات فنی بهمن است که تلاش می کند با به کارگیری ابزارهای پیشرفته، مشکلاتی همچون گرفتگی کاسه توالت، تخلیه چاه، رفع بوی فاضلاب، نشتی لوله‌ها، رطوبت حمام و… را حل کند. این مسائل ممکن است برای هر خانه ای اتفاق بیفتد و خانه شما از این مشکلات مستثنی نیستند. جنوب تهران یا پایین شهر به محله‌های جنوبی شهر تهران گفته می شود که شامل مناطق زیر می باشد:

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد، شهرک رسالت، بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران شبانه روزی

عمده مشکلاتی که برای لوله های فاضلاب، رخ می دهد شامل گرفتگی، نشتی یا ترکیدگی لوله است که در ادامه به تشریح آنها خواهیم پرداخت:

رفع گرفتگی توالت

به نظر طبيعی می رسد که کاسه توالت، منبع آشکاری از بوی فاضلاب باشد، اما اگر در کاسه توالت چیزی باشد احتمالا یک مشکل جدی وجود دارد. گاهی میتوان این مشکل را به راحتی حل کرد، اما در موارد جدی تر باید به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه کرد.

تخلیه چاه جنوب تهران

زمان ساخت یک ساختمان باید به فکر حفر چاه فاضلاب مناسب برای دفع پسماندها بود. حفرچاه به عوامل محیطی گوناگونی بستگی دارد. این فاکتورها شامل جنس خاک، نوع زمین و سطح آب های زیر زمینی می شوند که باید جهت حفر چاه فاضلاب مورد توجه قرار بگیرند. در ظاهر ممکن است این عمل را ساده بدانید اما درصورتی‌که حفر چاه فاضلاب به‌دقت و به دست متخصصین صورت نگیرد، ممکن است بعدها مشکلات مالی و حتی خطرات جانی برای شما و اطرافیانتان ایجاد کند. تخلیه چاه فاضلاب را می توانید به متخصصین ما بسپارید.

رفع بوی فاضلاب

بوی فاضلاب بوی ناخوشایندی است که ناشی از گازهای سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می باشد. این گازها برای سلامتی انسان بسیار خطرناک هستند و در صورت افزایش غلظت باعث افسردگی، آسم، حساسیت و… می شوند. برخی راهکارهای خانگی برای رفع بوی فاضلاب وجود دارد که در مطلب قبل به آنها اشاره کردیم، در صورتی که این مشکل ها موثر واقع نشدند بهتر است با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید.

رفع نشتی لوله ها

نشتی لوله‌های آب یکی از مشکلاتی است که افراد خیلی دیر متوجه آن می شوند. این مشکل علاوه بر اینکه باعث رقم های سرسام آور قبض آب می شود، به ساختمان هم آسیب وارد می کند. برای اینکه زودتر این موضوع را متوجه شوید بهتر است هر چند وقت یکبار کنتور آب را مورد بررسی قرار دهید، اگر سرعت آن غیر معمول بود حتما نشتی وجود دارد. برای تشخیص محل دقیق نشتی لوله از دستگاه های نشت یاب استفاده می شود که نیاز به تخریب ندارد.

رفع نم و رطوبت

حمام یکی از مرطوب ترین مکان های خانه است که اگر رطوبت آن را رفع نکنیم منجر به ایجاد کپک و باکتری می شود. برای رفع رطوبت حمام تنها کافی است راهکارهای زیر را انجام دهید:

  • بعد از حمام درب حمام را به مدت 10 الی 20 دقیقه باز بگذارید.
  • اگر حمام مجهز به فن می باشد بعد از حمام فن را روشن کنید.

اگر کاشی های حمام دارای شکستگی می باشد و منجر به تجمع آب می شود بعد از حمام آن ها را با پارچه خشک کنید.
اگر این راه‌کارها موثر واقع نشدند باید با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید.

ما کنارتان هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز فقط با یک تماس با لوله بازکنی رشت مشکلات لوله و فاضلاب ساختمان شما را حل کنیم.

 

 

لوله بازکنی جنوب تهران ارزان و فوری

گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان های محدوده جنوب تهران به دلیل قدمت بالای ساختمان ها و قدیمی بودن لوله کشی تاسیسات آب و فاضلاب، تقریباً امری رایج است. ما سعی کرده ایم با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و در جهت رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی، خدمات خود را با قیمتی مناسب ارائه دهیم. البته ارزان بودن خدمات برخی لوله بازکنی ها نباید شما را وسوسه کند. چرا که خیلی از افراد سودجو، کیفیت را فدای کمیت کرده و در مقابل نرخ ارزانی که اعلام می کنند، گرفتگی لوله ها را به طور کامل رفع نمی کنند و شما مجبور می شوید بعد از گذشت مدت کوتاهی، مجدد با آنها تماس بگیرید.

به دلیل گستردگی محدوده جنوب تهران و ضرورت اعزام فوری و سریع سرویسکار به آدرس مورد نظر، علاوه بر استقرار چندین تکنسین مجهز به دستگاه های لوله بازکنی، همگی آنها به موتورسیکلت مجهز هستند.

لوله بازکنی جنوب تهران شبانه روزی

یکی از اصلی ترین ویژگی های شرکت های لوله بازکنی 24 ساعته و شبانه روزی بودن آنها می باشد. به این معنی که در هر ساعت از شبانه روز، دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت یا سینک شدید، با شماره لوله بازکنی جنوب تهران تماس بگیرید و سرویسکار بدون توجه به اینکه چه ساعتی از شبانه روز می باشد، باید در کوتاه هترین زمان ممکن در محل حاضر باشد. چرا که ما به خوبی به این مساله واقف هستیم که مشکلات لوله و فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز ممکن است رخ بدهد.

لوله بازکنی تضمینی در جنوب تهران

تجربه موفق ما در کلیه ماموریت هایی که داشته ایم، گواه این مساله است که با سرویسکاران و تکنسین های مجرب و باتجربه ای همکاری می کنیم که به خوبی می توانند دلیل گرفتگی لوله را تشخیص داده و بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش را برای رفع گرفتگی لوله در جنوب تهران، به کار گیرند. ضمن اینکه کلیه سرویسکاران موظف هستند مراحل کار را تا رفع کامل گرفتگی و حل مشکل، دنبال کرده و در پایان نیز لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کنند و به کارفرما تحویل دهند.

لوله بازکنی در جنوب تهران بدون کثیف کاری

ما متوجه نگرانی خانم خانه در خصوص آلودگی به وجود آمده از طریق گرفتگی لوله فاضلاب هستیم و می دانیم که پاکیزگی خانه برای شما در اولویت اول قرار دارد. با توجه به حساسیت مشتری به این موضوع و نیز اهمیت رعایت بهداشت در جهت جلوگیری از انتشار میکروب و بیماری ها، سرویسکاران ما با تعهد اخلاقی خود را موظف می دانند که رفع گرفتگی لوله را با فنر برقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری انجام دهند.

چرا که بسیار دیده شده است که متاسفانه سرویسکاران برخی شرکت ها فقط به فکر رفع گرفتگی لوله و انجام کار و دریافت دستمزد هستند و در این حین اصلا برایشان مهم نیست که چقدر کثیف کاری داشته باشند.

از طرفی تسلط سرویسکاران ما به دستگاه فنر برقی لوله بازکنی باعث شده است که آنها دور موتور را به درستی تنظیم کنند که مانع از پرتاب فنر و نیز فضولات به اطراف می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا