تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران
Spread the love
more
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای مشتری رضایت از خدمات لوله بازکنی بهمن
/

هر چاهی که حفر شود، چه بزرگ و چه کوچک، روزی پر خواهد شد و احتیاج به تخلیه چاه دارد. در صورتی که مدام شاهد ورود حشرات موذی از راه های فاضلاب هستید، یا بوی نامطبوعی از آنها به مشام می رسد، باید به فکر لوله بازکنی  باشید. در صورت عدم توجه به این نشانه ها، در ادامه، راه های آب بسته شده و آب از خروجی های فاضلاب بالا می آید. حتی ممکن است چاه سرریز کند و باعث نم زدگی اطرافش شود.

عوامل موثر در زمان پر شدن چاه فاضلاب

زمان پر شدن چاه، بسته به نوع بستر خاکی، ابعاد چاه و میزان رسوب آن، متفاوت است. چاه هایی که در بستر های ماسه ای حفر شده اند، با عبور دادن آب و انتقال آن به بستر پیرامون، زمان بیشتری طول می کشد تا پر شوند. برعکس، چاه های حفر شده در بستر سیمانی یا سپتیک ها، به دلیل عدم توانایی در عبور دادن آب، سریع تر پر می شوند.
همچنین بسیاری از موادی که وارد فاضلاب می کنیم، رسوب دهنده هستند. به عنوان مثال، چربی ها، مو و مواد معدنی، با ورود به چاه های فاضلاب، در دیواره ها رسوب می کنند. با ایجاد لایه ای از رسوبات، میزان تبادل آب با بستر اطراف چاه کاهش یافته و فرآیند پر شدن چاه، تسریع می شود.
در خصوص تجهیزات مکانیزه تخلیه چاه، در مقاله لوله بازکنی جنت آباد نیز سخن گفته ایم. با توجه به مطالب ذکر شده، برای احیای چاه پر شده، باید دو کار عمده صورت بگیرد.

 

 

تخلیه چاه فوری

امروزه به کمک دستگاه های مکنده لجن، پس از برداشتن درب چاه، محتویات درون آن را خالی می کنند. پمپ های مکنده ی لجن، متصل به ماشین آلاتی هستند که مواد پمپ شده را در تانکر خود نگه می دارند. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند و باید توسط متخصصین استفاده شوند. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لایروبی و کف تراشی

در مورد افزایش عمر مفید یک چاه فاضلاب این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اقدام به موقع جهت تخلیه چاه تنها راهکار افزایش عمر چاه فاضلاب نیست بلکه پس از تخلیه بایستی توسط یک گروه مجرب و متخصص در این حوزه لایروبی دیواره های چاه از رسوبات و لجن هایی که هنگام تخلیه از بین نمی روند نیز، صورت گیرد.
در حقیقت با این کار چاه به طور کامل احیا می شود و مدت زمانی که لازم است تا دوباره نیاز به تخلیه چاه پیدا کند افزایش می یابد. از این طریق می توان عمر مفید چاه را افزایش و هزینه های لازم برای تخلیه آن را کاهش داد. در مورد تخلیه اصولی و لایروبی تمام و کمال چاه فاضلاب خود می توانید به کارشناسان مجرب ما در زمینه تخلیه چاه تهران و لوله بازکنی پونک اطمینان نمایید. ما در گروه تخلیه چاه بهمن با رعایت استانداردهای لازم و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات مکنده و لجن کش، احیای چاه فاضلاب شما را انجام و در این زمینه نکات لازم برای افزایش طول عمر آن راهنمایی های لازم را ارائه می دهیم.

تقریبا همه ی چاه ها برای استفاده بهینه، احتیاج به لایروبی دارند. در این فرآیند، پس از تخلیه چاه، به وسیله ی دستگاه های رسوب تراش یا به کمک نیروی انسانی، دیواره ی چاه تراشیده می شود. تراشیده شدن تا جایی ادامه می یابد که همه ی رسوبات از بین رفته باشند. انجام این کار، باعث افزایش ظرفیت چاه و افزایش میزان خروج آب از دیواره ها می شود. در نتیجه، مدت زمانی که طول می کشد تا چاه پر شود، افزایش می یابد.

 

انواع لایروبی در تخلیه چاه

نیروی متخصص با تشخیص اینکه لوله های فاضلاب شما نیاز به لایروبی دارد و لازم نیست چاه را تخلیه کنند، اقدامات لازم را انجام می دهند که این اقدامات عبارت می شوند از:

 • لایروبی لوله ها با بکار گرفتن نیروی انسانی
 • لایروبی لوله ها با استفاده از دستگاه لجن کش و در کنار آن بکار گرفتن ماشین نیسان
 • آخرین روش لایروبی بوسیله دستگاه لجن کش و بکار گرفتن ماشین خاور

به این ترتیب مشکل انسداد لوله های شما توسط یک تیم متبحر برطرف می شود. توجه داشته باشید که لوله بازکنی بهمن با دارا بودن تمام این تجهیزات به راحتی می تواند مشکلات لوله و فاضلاب خانه شما را بر طرف کند. به این ترتیب به محض رویت مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب و گرفتگی چاه فاضلاب فورا با تیم حرفه ای تخلیه چاه تماس بگیرید تا با مشاهده وضعیت پیش آمده و تشخیص مشکل اصلی، فورا تدابیر لازم را انجام دهند و مسیر عبور لوله ها و فاضلاب شما را مثل روز اول پاک و روان کنند. در این حین ممکن است به خدمات لوله بازکنی مجیدیه نیاز داشته باشید.

تخلیه چاه سپتیک

 

مزایای لایروبی چاه فاضلاب

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره شد لایروبی چاه فاضلاب در واقع به نوعی احیای آن محسوب می شود. بدون انجام عملیات لایروبی ممکن است چاه پس از گذشت مدت زمان نه چندان زیاد دوباره به تخلیه نیاز داشته باشد. کاهش چشمگیر در هزینه ها تنها با احیای کامل چاه امکان پذیر است پس از انجام فرآیند تخلیه، لایروبی آن را نیز توسط گروه متخصص ارائه دهنده خدمات تخلیه و لایروبی چاه انجام دهید تا شاهد بالاترین راندمان و کارایی در چاه فاضلاب خود باشید.
پیشنهاد می کنم مقاله لوله بازکنی افسریه را نیز مطالعه کنید.خدمات ما در گروه تخصصی تخلیه چاه بهمن شامل تخلیه و لایروبی انواع چاه های فاضلاب با نوع کاربری متفاوت از جمله چاه فاضلاب خانگی و چاه های فاضلاب صنعتی مراکز تجاری و تولیدی در تهران و شهرستان های اطراف می باشد. برای بهره مندی از خدمات درجه یک پرسنل ما می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل نمایید.

هنگام گرفتگی چاه فاضلاب چه کاری انجام دهیم؟

این سوالی است که برای هرکس حداقل یکبار در عمر او پیش می آید. هنگامی که در خانه خود با بوی نامطبوع فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام روبه رو می شوید اولین اقدامی که باید انجام دهید عدم استفاده از آب و راهی کردن آن در این مسیر مسدود شده است، زیرا این کار شما باعث افزایش آلودگی محیط و بیشتر شدن بوی نامطبوع در خانه و همچنین سخت تر شدن کار تخلیه می شود. در مرحله بعدی بلافاصله باید با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید که در کمترین زمان ممکن به محل برسند.

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب یا گرفتگی مسیر فاضلاب

گاهی گرفتگی چاه فاضلاب ناشی از گیر کردن یک شیء و یا برخی ضایعات در مسیر لوله ها است که راه حل این مشکل سوای تخلیه چاه و راهکارهای اینچنینی است، مسیر لوله های مسدود شده را می شود به راحتی با لایروبی برطرف کرد و نیازی به خبر کردن تخلیه کنندگان چاه نیست اما توجه داشته باشید که تشخیص این امر دقیقا توسط یک متخصص قابل تشخیص است و شما به هیچ طریق نمی توانید این مسئله را از پر شدن و گرفتگی چاه فاضلاب تشخیص دهید. پس در نهایت ناچار باید با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید که بتوانید کار را به درستی انجام دهید. چون تا تشخیص درست نباشید بقیه کارها بیهوده خواهد بود.

 

چاه بازکنی تهران

 

تخلیه چاه با نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1400 با پمپ مکنده لجن کش و تانکر 12000 لیتری در سراسر تهران به صورت شبانه روزی و قیمت مناسب .

استانداردهای تخلیه چاه

چاه باید در فاصله مناسبی از پی ها و ستون ها در ساختمان های مسکونی، اداری و….. قرار بگیرد.
برای خروج گازهای مضر و بدبو باید لوله هواکشی نصب شود.

آجرچینی دهانه ورودی چاه ( طوقه چینی چاه )

 

تخلیه چاه و طوقه چینی

 

خب حالا چگونه می توانیم تشخیص دهیم که شرکت انتخابی ما از روش مکانیزه جهت تخلیه چاه استفاده می کند یا غیر مکانیزه؟
وقتی با یک شرکت خدماتی تخلیه چاه تماس می گیرید و انتخابش می کنید باید حتما دقت کنید که از همه ابزارهای مورد نیاز استفاده می کنند یا خیر.
در اینجا می خواهیم شرکت خدمات فنی بهمن را معرفی کنیم که با سابقه ترین شرکت در کشور در این زمینه فعالیت می کند و تمامی نکات را رعایت می کند و با سرعت و در کم ترین زمان خدمات را به طور مکانیزه انجام می دهد.

حفر چاه نو

توسط متخصصین تخلیه چاه و به علت از بین رفتن کارایی چاه قدیمی در ساختمان و اینکه دیگر ممکن است تخلیه چاه تأثیری نداشته باشد و آب جذب نشود نیاز هست که چاه نو در ساختمان حفر شود و اینکه حتی ممکن است چاه قدیمی ریزش کند حتما به حفاری چاه نیاز دارید.

 

تخلیه چاه فوری در تهران

 

تاثیر نوع خاک بر حفر چاه نو

خب نوع خاک و موقعیت مکانی که می خواهید چاه را حفر کنید به سه قسمت تقسیم می شود:

 • قدرت جذب خاک رس بسیار پایین می باشد.
 • خاک شن قدرت جذب بیشتری دارد و آب به آسانی درآن نفوذ می کند و به سمت پایین می رود.
 • خاک ماسه ای توانایی زیادی در جذب آب ندارد و مقدار بسیار کمی را جذب می کند و خاک اشباع می شود.

مناسب ترین محل برای حفر چاه نو

این مقوله کار هرکسی نیست و باید کارشناسی انجام شود زیرا هر ساختمانی شرایط متفاوتی نسبت به ساختمان دیگر دارد پس حتما باید به وسیله یک کارشناس بررسی شود.
درآشپزخانه یا پذیرایی هم حفر چاه انجام می شود، درست است که این مکان ها محلی پر تردد هستند اما با اجرا کردن دال بتنی جهت پوشش دادن طوقه چینی که هزینه زیادی هم ندارد مانع از سقوط افراد به داخل چاه می شود چون طوقه چینی ریزش می کند. حتما به این نکته توجه کنید این کار توسط مجرب ترین سرویس کاران تخلیه چاه تهران صورت گیرد و حتما چاه آب در فاصله 30 متری از محل آب آشامیدنی شما باشد چون ممکن است موجب آلوده شدن و ورود باکتری های موجود در فاضلاب به آب شود.

لایروبی و کف تراشی چاه

انواع تخلیه چاه

تخلیه چاه به دو روش انجام می گیرد که مختصر توضیحاتی می دهیم.

تخلیه چاه لرزشی

تخلیه چاه لرزشی با ایجاد فرکانس صوتی بسیار بالا که تقریبا بین 100 تا 20000 است، عمل تخلیه و شکستن سنگ انجام می شود.

تخلیه چاه به روش پمپ زدن

تخلیه چاه با روش پمپ زدن ساده ترین روش ممکن است و به گونه ای ست که آب را با فشار زیاد به داخل ورودی چاه ریخته و شروع به پمپ زدن می کنند. البته این مورد در گرفتگی های ساده انجام می شود و در مورد گرفتگی های حاد حتما با یک متخصص تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه

در این متن در زمینه هزینه تخلیه چاه و عوامل تاثیرگذار بر آن مطالب مفیدی برای افزایش آگاهی شما ارائه می دهیم.
اول از همه بایستی به اطلاع برسانیم که تمامی مراکز تخلیه چاه از جمله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی موظف به اخذ هزینه مشخص و مصوبی هستند که در بین همه آنها برابر مقدار ثابتی است. به عبارتی اتحادیه، هزینه مشخصی را در مورد هریک از ماشین آلات مورد استفاده برای تخلیه چاه در نظر می گیرد و تمامی شرکت ها تابع این هزینه ها هستند.

مهمترین عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه

 • حجم چاه فاضلاب
 • نوع پمپ و دستگاه استفاده شده برای تخلیه
 • متراژ شیلنگ استفاده شده
 • تعداد دفعات تخلیه

 

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

 

برای کاهش هزینه تخلیه چاه فاضلاب چه باید کرد؟

دفع فاضلاب از طریق حفر چاه با اینکه یک شیوه سنتی برای این کار محسوب می شود ولی هنوز هم در برخی از مناطق از آن استفاده می کنند. حفر اصولی چاه و اقدام به تخلیه به موقع می تواند عمر مفید یک چاه فاضلاب را افزایش و از این رو هزینه های مربوط به تخلیه چاه پیاپی را در مورد آن کاهش دهد. همچنین اگر در هنگام تخلیه چاه به دیواره ها و کف چاه نیز توجه شود و اگر نیاز به لایروبی و کف کشی بود باید انجام شود. خود این مسئله باعث می شود که چاه دیر به دیر پر شود.

عمر مفید یک چاه فاضلاب می تواند تحت تاثیر چه عواملی باشد؟

 • عمق چاه فاضلاب
 • قطر چاه فاضلاب
 • جنس خاک محل
 • میزان حجم ورودی فاضلاب به آن

رعایت استانداردهای لازم در هر یک از این موارد می تواند یک چاه فاضلاب با عمر مفید بالا را برای شما رقم بزند. نکته ای که در مورد افزایش عمر مفید چاه فاضلاب وجود دارد اقدام به تخلیه به موقع آن است که باید قبل از آنکه گنجایش چاه به طور کامل پر شود مورد توجه قرار گیرد.

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای مشتری رضایت از خدمات لوله بازکنی بهمن
/

 

تخلیه چاه سپتیک

چاه سپتیک که اخیراً خیلی هم مورد توجه قرار گرفته است مانند چاه های قدیمی نیاز به تخلیه دارد. ولی شاید عده ای از همراهان چیز زیادی درباره چاه سپتیک ندانند. بنابراین بهتر است کمی در این باره بیشتر بدانید تا بتوانید با تخلیه چاه سپتیک نیز آشنا شوید. یکی از بهترین شعبه های ما در حوزه چاه سپتیک، تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران است.

چاه سپتیک چیست؟

در بعضی مناطق که خاک نرم است نمی توان در آن ها چاه حفر کرد. حتی با قرار دادن حلقه های کور نیز نمی توانند استحکام زیادی به آن داد چون بعد از مدت کوتاهی ممکن است چاه نشست کند یا به علت نرمی خاک فاضلاب ازمسیرهای جدیدی پیدا کرده و وارد محیط زیست شود. برای این مناطق نیز راه چاره وجود دارد که به آن چاه سپتیک می گویند.

این نوع چاه در واقع مخازنی از جنس پلیمر هستند که دارای یک ورودی می باشند. مخزن را درون زمین چال می کنند. این مخازن یا چاه سپتیک اندازه ی متفاوتی دارند و همچنین در اشکال مکعب مربع، مستطیل، بیضی و از این قبیل موجود هستند.

بعد از چال کردن آن در زمین، ورودی های فاضلاب را به آن متصل می کنند. اما نکته ی مهم تخلیه چاه است. برای تخلیه چاه سپتیک نیز از همان سیستم هایی که در چاه های معمولی استفاده می شود کاربرد دارند.

اما نکته ی مهم در این مورد این است که این نوع چاه ها حتماً و حتماً باید در هر بار تخلیه لایروبی شوند. چون در غیر این صورت بعد از مدتی فضولات به دیواره ها می چسبند و ظرفیت چاه را به شدت کاهش می دهند.

قیمت تخلیه چاه تهران

 

هزینه تخلیه چاه سپتیک

هزینه مسئله ی بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. شرکت خدمات فنی بهمن در تهران در تمام هزینه های خود از قیمت های اتحادیه پیروی می کند. در مورد تخلیه چاه سپتیک نیز همینطور است. اما باید دقت کنید که با تغییر حجم مخزن چاه سپتیک می تواند قیمت بالا یا پایین شود.

در ادامه به شرح رایج ترین و ساده ترین راه حل برای چاه بازکنی می پردازیم و آن استفاده از فنر لوله باز کنی است. این روش به این دلیل که قدرت بالایی در رفع انسداد لوله ها دارد بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما در رابطه با گرفتگی چاه سرویس بهداشتی همان استفاده از دستگاه تراکم هوا را به شما پیشنهاد می کنیم. توجه داشته باشید که تیم حرفه ای لوله بازکنی بهمن در این زمینه می تواند به بهترین شیوه به شما کمک رسانی کند و ضمن اینکه در تعیین نرخ بسیار منصف هستند ارائه خدمتی شبانه روزی نیز دارند.

4.9/5 (20 Reviews)

30 نظر

 • سلام. خسته نباشید اولا خیلی ممنون از مقاله جامعی که نوشتین و خودمون حداقل یه اطلاعاتی کسب می کنیم. اینجوری هر شرکتی که در
  مورد تخلیه چاه تهران بهش زنگ می زنیم نمی تونه کلاه سرمون بذاره و ازمون پول بیشتر بگیره.

  • سلام امیر عزیز
   هدف ما آگاهی بخشی به مشتریان و جلوگیری از سوءاستفاده های مالی شرکت های کلاهبردار در زمینه تخلیه چاه هست و اینکه بتونیم بهترین خدمات تخلیه چاه در تهران رو ارائه بدیم.

 • سلام. چاه ساختمان ما پر شده و اولین بار هست که می خوایم تخلیه چاه رو انجام بدیم. نیاز هست که همون اولین بار اقدام به لایروبی
  هم بکنیم یا نه؟

  • سلام آقا امیرحسین
   پیشنهاد می کنم با یک شرکت معتبر در زمینه تخلیه چاه تهران تماس بگیرید و چاه ساختمان شما رو بررسی کنند. ممکن هست اصلا نیاز به لایروبی نباشه. در هر صورت لزوم لایروبی و کف تراشی چیزی هست که باید از نزدیک مورد بررسی قرار بگیره.

 • سلام. چاه سپتیک رو در هر منطقه ای می شه اجرایی کرد؟ برای تخلیه چاه سپتیک مشکل و محدودیت خاصی وجود داره؟

  • سلام دوست عزیز
   بله در هر منطقه ای می شود از چاه سپتیک به جای چاه های سنتی استفاده کرد. البته همانطور که در مقاله تخلیه چاه به طور مفصل توضیح داده شد اگر محل حفر چاه دارای خاک نرمی باشد، چاه سپتیک بهترین گزینه است.

 • سلام. در حیاط خانه ما یک چاه قدیمی وجود دارد که حدود 20 سالی هست از حفر آن می گذرد و تا حالا هیچوقت اقدام به تخلیه چاه
  نکرده ایم. در تابستان سوسک در اطراف دهانه چاه زیاد است، آیا می تواند نشانه پر شدن چاه باشد؟

  • سلام
   البته اینکه 20 سال از حفر چاه می گذرد و تا کنون آن را تخلیه نکرده اید، دلیلی بر پر شدن چاه فاضلاب در حال حاضر نمی تواند باشد. توصیه می کنم با یک شرکت معتبر در زمینه تخلیه چاه تماس بگیرید تا پس از بررسی، مشخص شود که نیاز به تخلیه هست یا خیر. شاید تجمع سوسک در نزدیکی دهانه چاه دلیل دیگری داشته باشد.

 • سلام. من از اینکه با شماره تخلیه چاه تهران تماس گرفتم و در
  مورد نصب چاه سپتیک ازتون مشاوره گرفتم واقعا راضی
  هستم

  • سلام آقای احمد
   ما هم خوشحال هستیم که تونستیم در این زمینه به شما کمک کنیم. ما در زمینه تخلیه چاه و حفر چاه نو در خدمت همشهریان عزیز تهرانی هستیم.

 • سلام خسته نباشید
  من برای تحقیق مدرسه دنبال یه مقاله کامل در مورد تخلیه چاه هستم. خیلی تو اینترنت گشتم. مقاله شما به نسبت بقیه مقاله های تخلیه
  چاه تهران کامل تر بود، ولی در مورد یه موضوعی صحبت نشده، می شه در مورد میله چاه و انباره چاه هم یه توضیح مختصری بدین؟

  • سلام شما هم خسته نباشید
   خیلی خوشحال هستیم که این مقاله تونسته تا حدودی به سوال های شما جواب بده و کمک کنه در مورد تخلیه چاه تحقیق کاملی بنویسید.
   میله چاه نشون دهنده عمق چاه هست و همان ارتفاع چاه به حساب می آید. انباره چاه همونطور که از اسمش مشخص هست انبار چاه محسوب می شود و وظیفه اصلی آن جذب مواد جامد و اضافی فاضلاب هست که به داخل انباره می رود. اگر انباره چاه پر شود، چاه به تخلیه نیاز پیدا می کند. حجم چاه فاضلاب را با انباره چاه اندازه می گیرند.

  • سلام آقا مهدی عزیز
   همونطور که در مقاله هم توضیح داده شده اینکه چاه در چه زمینی با چه جنس خاکی حفر شود مهم است. به این دلیل که در زمین های شنی قدرت جذب آب بالا است و سریعاً آب فاضلاب جذب می شود و این نوع چاه ها به نسبت دیرتر پر می شوند.
   اما در زمین های غیر شنی که جنس آن خاک است، آب به کندی و دیرتر جذب خاک می شود و انباره چاه خیلی زودتر پر می شود و تعداد دفعاتی که چاه شما به تخلیه نیاز پیدا می کند، قائدتاً بیشتر خواهد بود. یکی از دلایل اصلی تماس با تخلیه چاه تهران، عدم توجه به جنس زمین به هنگام حفر چاه است. معمولا در زمین های غیر شنی برای کاهش هزینه های تخلیه چاه، از چاه سپتیک استفاده می شود.

 • سلام
  می شه بفرمایید بوی بد فاضلاب چه زمانی به چاه و پر شدن چاه ربط داره و چه زمانی مربوط به گرفتگی لوله ها است؟

  • سلام دوست عزیز
   یکی از موارد انتشار بوی متعفن فاضلابی، پر شدن چاه است. البته این مورد یکی از موارد نادر است، چون اگر بوی بد و متعفن، به دلیل پر شدن چاه فاضلاب باشد، بوی آن غیر قابل تحمل خواهد بود. اما ممکن است به دلیل یکی از موراد نظیر بالا آمدن حجم آب چاه، وجود نشتی در چاه، نیاز چاه به لایروبی و وجود رسوبات در دیواره چاه، بوی بد فاضلاب با تخلیه چاه و لایروبی و کف تراشی حل شود. پس در مواردی که بوی بد بسیار شدید بوده و سایر شواهد دلیل بر پرشدن چاه باشد، می توانید با یک شرکت تخلیه چاه تهران تماس بگیرید و بخواهید که چاه را مورد بررسی قرار دهند.

 • سلام وقت بخیر
  اگر ممکن هست بگین که بوی بد توالت به چه دلیلی هست؟ آیا نشونه پر شدن چاه هست و باید نسبت به تخلیه چاه اقدام کنیم؟

  • سلام جمشید عزیز
   باید بگم که بوی بد توالت می تونه دلایل زیادی داشته باشه. از جمله اینکه:
   رسوب گرفتگی دیواره های لوله
   عدم دفع کامل مواد زائد و پسماندهای فاسد
   بروز اشکال در لوله وَنِت
   بروز مشکل در شترگلویی توالت یا شترگلویی غیراستاندارد
   درزها و ترک های موجود در کاسه توالت فرنگی
   اگر بررسی کردید و هیچکدوم از این دلایل نبود، با یک شرکت معتبر در زمینه تخلیه چاه تهران تماس بگیرید تا بررسی دقیق تری انجام بدهند.

   • سلام. شتر گلو چطور می تونه از انتشار بوی بد فاضلاب جلوگیری کنه؟ ینی به جای اینکه به فکر تخلیه چاه باشیم، اول این
    موارد رو بررسی کنیم؟

    • سلام دوست عزیز
     زمانی که شما آب را در لوله توالت می ریزید، در آخر مقداری از آب تمیز در قسمت u شکل شترگلو که به آن تله نیز می گویند باقی می ماند که وظیفه اصلی آن ممانعت از خروج گازهای سمی فاضلاب هست. گاهی اوقات بوی بد فاضلاب به دلیل پر شدن چاه فاضلاب نیست و نیازی نیست با شرکت های تخلیه چاه تماس بگیرید. این موارد را بررسی کنید در غیر این صورت با یکی از شرکت های تخلیه چاه تهران تماس بگیرید تا دقیق تر بررسی شود

    • سلام جناب رستم خانی
     لوله ونت همان لوله ای است که در دهانه چاه فاضلاب می گذارند تا گازهای شیمیایی و سمی چاه را به بیرون از ساختمان هدایت کند و این لوله از داخل دهانه چاه تا حدود دو متر بالاتر از پشت بام امتداد دارد. اگر با بوی بد فاضلاب مواجه هستین قبل از اینکه با شرکت های تخلیه چاه تماس بگیرید، این مورد رو بررسی کنید.

 • سلام. بسیار تشکر می کنم از تیم خدمات فنی بهمن به دلیل حضور به موقع و خدمات تمیزی که برای تخلیه چاه ساختمان ما داشتند. من
  شماره تخلیه چاه تهران رو از اینترنت پیدا کردم و خیلی خوشحال هستم که مشاغل خدماتی در این حد به صورت آنلاین خدمات ارائه می
  دهند.

  • سلام خانم احمدی
   با توجه به افزایش مشاغل آنلاین، کمبود وقت و گرفتاری همشهریان عزیز تهرانی، جهت رفاه حال همشهریان ما هم تصمیم گرفتیم برای خدمات تخلیه چاه تهران، به صورت اینترنتی فعالیت داشته باشیم.

 • سلام. وقت بخیر
  با مختصر بارندگی که امروز 30 دی ماه در منطقه شریعتی اتفاق افتاد، آب از دریچه چاه فاضلاب حیاط ما بالا زد. البته به مرور فروکش کرد.
  نمی دونم نیاز به تخلیه چاه هست؟ می تونه علامت پر شدن چاه فاضلاب باشه؟

  • سلام آقای ابوالحسنی.
   البته بارندگی 30ام دی ماه به حدی نبود که باعث پر شدن چاه فاضلاب بشه. من پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به تخلیه چاه، با یک شرکت معتبر تماس بگیرید تا از نزدیک چاه رو بررسی کنند. برای پیدا کردن شرکت معتبر هم می تونید عبارت ” تخلیه چاه تهران ” رو در گوگل سرچ کنید. همکاران کاربلدی به شما معرفی خواهند شد.

 • سلام و خسته نباشید
  من از پرسنل کادر درمان هستم که به صورت فشرده در بخش کرونا شیفت دارم. با این کمبود وقت، زمانی که برای تخلیه چاه با شماره
  تخلیه چاه تهران تماس گرفتم، خیلی سریع تشریف آوردن و من تونستم به شیفت کاریم برسم. این رو هم بگم که سرویسکار منت بر سر من
  گذاشتن و به دلیل اینکه جزو کادر درمان هستم، هزینه به مراتب کمتری ازم گرفتن. باز هم تشکر می کنم

  • سلام خانم مهسا
   ما هم از شما به دلیل زحمات شبانه روزی که در ایام کرونا کشیدین، تشکر می کنیم و این تخفیف کمترین کاری بود که می تونستیم برای قدردانی از کادر درمان انجام بدیم. امیدوارم دیگه با مشکل تخلیه چاه مواجه نشید، ولی در هر صورت شماره تخلیه چاه تهران مارو به خاطر بسپارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.