لوله بازکنی رشت

خدمات لوله بازکنی رشت:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • لوله بازکنی
 • درآوردن اشیا قیمتی از توالت
 • تخلیه چاه
 • باز و بست درب چاه
 • تشخیص محل نم و رطوبت
 • تشخیص محل ترکیدگی لوله
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
 • تعویض و نصب توالت فرنگی
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی رشت

 • لوله بازکنی در رشت
 • لوله بازکنی در گلسار رشت
 • لوله بازکنی در منظریه رشت
 • لوله بازکنی در دیلمان رشت
 • لوله بازکنی در سبزه میدان رشت
 • لوله بازکنی در مطهری رشت
 • لوله بازکنی در بلوار معلم رشت
 • لوله بازکنی در بلوار مطهری رشت
 • لوله بازکنی در معلم رشت

چرا ما را برای لوله بازکنی رشت انتخاب می کنید؟

قطعا قبل ازاینکه با یکی از شرکت های لوله بازکنی در رشت تماس بگیرید، این سوال برایتان پیش می آید که این شرکت چه مزیتی نسبت به سایر شرکت های لوله بازکنی در رشت دارد. برای تماس با شماره لوله بازکنی در رشت، شاید دلایل زیر برایتان قانع کننده باشد:

قیمت لوله بازکنی رشت

قیمت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب به چند فاکتور اصلی بستگی دارد که تعیین کننده قیمت و تعرفه لوله بازکنی رشت می باشد. از جمله این موارد، می توان به طول فنر مورد استفاده برای لوله بازکنی اشاره کرد. هرچه طول لوله گرفته شده بیشتر باشد، فنر بلندتری برای رفع گرفتگی مورد نیاز است.

از جمله موارد دیگر تاثیرگذار، نوع دستگاه لوله بازکنی است.  گاهی اوقات که نوع گرفتگی لوله از نوع سخت می باشد، نیاز هست از دو نوع دستگاه لوله بازکنی استفاده شود.

مدت زمان صرف شده برای رفع مشکل لوله فاضلاب نیز از عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی رشت است.

نکته آخر اینکه نباید تعرفی لوله بازکنی مناطق و شهرهای مختلف را باهم مقایسه کنید. مطمئناً قیمت لوله بازکنی در تهران با تعرفه لوله بازکنی در رشت متفاوت است.

لوله بازکنی رشت شبانه روزی

ما به خوبی به این مساله واقف هستیم که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز ممکن است رخ بدهد. اما مساله مهم این است که باید در دقایق اولیه قبل از اینکه آلودگی به جاهای دیگر خانه سرایت کند، گرفتگی لوله ها را رفع کنیم. به همین دلیل شعبات مختلف لوله بازکنی رشت به صورت شبانه روزی دایر هستند تا در هر ساعت از طول شبانه روز که با شماره بهترین لوله بازکنی رشت تماس گرفتید، در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر باشند.

بهترین لوله بازکنی رشت

به دلیل همکاری با سرویسکاران خوب و بااخلاق که در حرفه خود متخصص و باتجربه هستند، ادعا می کنیم که در رشت بهترین هستیم. به دلیل اینکه علاوه بر سرویسکاران باتجربه، در این شعبه از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی استفاده می کنیم که توانسته ایم رضایت خاطر مشتریان را برآورده کنیم.

لوله بازکنی در رشت بدون کثیف کاری

برای رفع گرفتگی لوله در رشت بدون کثیف کاری با جدیدترین فناوری و راه حل های نوآورانه، اکنون راه هایی برای باز کردن گرفتگی لوله ها بدون کثیف شدن دست ها و بدون کثیف کاری وجود دارد.

یکی از موثرترین راه‌ها برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها بدون کثیف شدن، از طریق هیدرو جت است. هیدرو جت یک روش تمیز کردن آب با فشار بالا است که می تواند هرگونه انسداد لوله های شما را بدون نیاز به مداخله دستی از بین ببرد. فشار قوی آب می تواند تا 4000 PSI برسد که برای از بین بردن سخت ترین گرفتگی ها از جمله ریشه درختان کافی است.

یکی دیگر از راه حل های نوآورانه برای رفع گرفتگی لوله های خود بدون کار کثیف، استفاده از فنر برقی لوله بازکنی است. فنر برقی لوله بازکنی کابل های بلند و انعطاف پذیر با قلاب یا تیغه در انتها هستند که می توانند برای رفع گرفتگی ها در لوله های شما وارد شوند. بهترین بخش در مورد استفاده از فنر لوله بازکنی این است که نیازی به مواد شیمیایی یا تمیز کردن نامرتب ندارد.

اگر به دنبال راه حل طبیعی تری برای رفع گرفتگی لوله های خود هستید، ممکن است بخواهید از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. این یک راه حل ساده و موثر است که می تواند هر ماده آلی را در لوله های شما حل کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که جوش شیرین و سپس سرکه را در آبکش بریزید و بگذارید چند ساعت بماند و سپس آن را با آب داغ بشویید.

در نتیجه، باز کردن گرفتگی لوله های شما دیگر کار کثیفی نیست. با این راه حل های نوآورانه، اکنون می توانید با پاکسازی های نامرتب خداحافظی کنید و به لوله های تمیز سلام کنید. فرقی نمی‌کند جت آب، فنر برقی لوله بازکنی یا راه‌حل‌های طبیعی را انتخاب کنید، همیشه می‌توانید روی یک سیستم لوله‌کشی تمیز و کارآمد حساب کنید.

لوله بازکنی فوری در رشت

اگر در رفع گرفتگی لوله تاخیر کنید، طولی نمی کشد که آلودگی ها به قسمت های دیگر خانه هم سرایط می کند. بوی بد فاضلاب کل خانه را می گیرد و موجب اذیت ساکنین خانه می شود. با علم به همه این موارد، هنگامی که با شماره لوله بازکنی رشت 09121892092 تماس گرفته می شود، سرویسکار پس از دریافت آدرس، درعرض 20 دقیقه در محل حضور می یابد. علاوه بر این موظف هست، سریع ترین و بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها انتخاب کنند تا بتوانند به سرعت گرفتگی لوله ها را برطرف کنند.

لوله بازکنی رشت تضمینی

برای رفع گرفتگی لوله ها با شماره لوله بازکنی رشت 09121892092 تماس بگیرید. پس از تماس سرویسکاران در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود و موظف هستند کلیه مراحل رفع گرفتگی لوله ها را تا آخر ادامه دهند تا گرفتگی لوله به طور کامل برطرف شود.

ما به این مساله واقف هستیم که افراد سودجو از دیده نشدن داخل لوله ها سوءاستفاده می کنند و گرفتگی لوله ها را به طور سطحی برطرف می کنند و صاحبخانه مجبور می شود دوباره پس از مدتی با آنها تماس بگیرد و هزینه مجدد پرداخت کند.

ما تضمین می کنیم که با لوله بازکنی رشت گرفتگی لوله ها به صورت کامل برطرف شده و در آخر، سرویسکار موظف هست لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کرده و تحویل کارفرما دهد.

حتی اگر بعد از چندماه برای همان لوله، همان مشکل پیش آید، می توانید با شماره لوله بازکنی در رشت تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

روش های رفع گرفتگی لوله در رشت

ابتدا باید بررسی شود که گرفتگی لوله به چه دلیل اتفاق افتاده است. چراکه گرفتگی لوله فاضلاب می تواند دلایل مختنلفی داشته باشد که اگر بدون توجه به آن از یک روش لوله بازکنی استفاده شود، ممکن است نتیجه مطلوب حاصل نشود یا به لوله ها آسیب وارد شود.

با توجه به دلایل گرفتگی لوله ها در رشت، از روش های زیر برای لوله بازکنی در رشت استفاده می شود.

 • لوله بازکنی در رشت با فنر برقی لوله بازکنی
 • لوله بازکنی در رشت با پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی در رشت با واترجت

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در رشت

آیا از برخورد با گرفتگی لوله های فاضلاب خسته شده اید؟ این فقط یک ناراحتی نیست، بلکه یک مشکل جدی است که می تواند منجر به تعمیرات پرهزینه و خطرات بالقوه سلامتی شود. اما در وهله اول چه چیزی باعث این انسدادهای خسته کننده می شود؟

چربی و پسماند مواد غذایی

یکی از عوامل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب، تجمع چربی است. هنگامی که روغن پخت و پز یا گریس در زهکش ریخته می شود، می تواند جامد شود و به داخل لوله ها بچسبد و در نهایت باعث انسداد شود. این امر به ویژه در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های تجاری که در آن‌ها روزانه مقادیر زیادی چربی تولید می‌شود، رایج است.

گرفتگی لوله با اجسام خارجی

یکی دیگر از دلایل رایج گرفتگی لوله های فاضلاب، تجمع اجسام خارجی مانند دستمال مرطوب، محصولات بهداشتی زنانه و سایر موارد غیر قابل تجزیه است. این اقلام را هرگز نباید در توالت ریخت زیرا به راحتی در لوله ها گیر می کنند و باعث ایجاد یک پشتیبان بزرگ می شوند.

گرفتگی لوله با ریشه درختان

ریشه درختان یکی دیگر از دلایل رایج گرفتگی لوله های فاضلاب به خصوص در رشت است. همانطور که درختان رشد می کنند، ریشه آنها می تواند به خطوط فاضلاب کشیده شود و باعث آسیب و انسداد شود. این می تواند به ویژه برای خانه های قدیمی با سیستم فاضلاب قدیمی مشکل ساز باشد.

یکی از مشکلات رایج در مورد لوله های فاضلاب در رشت، گرفتگی لوله با ریشه درختان و گیاهان است. با توجه به شرایط آب و هوایی شهرهای شمالی کشور از جمله رشت و پوشش گیاهی موجود، با وجود کوچکترین نشتی در لوله ها، گیاهان و ریشه درختان به داخل لوله نفوذ می کنند و به مرور زمان مانع عبور آب و فاضلاب می شوند. در شعبه لوله بازکنی رشت، سرویسکاران به این امر واقف هستند و ابزارهای لازم برای بریدن ریشه گیاهان و رفع نشتی لوله ها را در اختیار دارند.

گرفتگی لوله به دلیل پوسیدگی لوله ها

پیر شدن لوله ها نیز می تواند به گرفتگی کمک کند. با گذشت زمان، لوله ها می توانند خورده یا آسیب ببینند، که منجر به ترک و نشتی می شود که به جمع شدن زباله ها و ایجاد انسداد منجر می شود.

گرفتگی لوله به دلیل بارندگی شدید

در نهایت، بارندگی شدید یا جاری شدن سیل نیز می تواند به گرفتگی لوله های فاضلاب کمک کند. هنگامی که آب طوفان وارد سیستم فاضلاب می شود، می تواند لوله ها را غرق کرده و باعث ایجاد پشتیبان شود.

در نتیجه، دلایل بالقوه زیادی برای گرفتگی لوله‌های فاضلاب وجود دارد، از روش‌های پخت و پز روزمره گرفته تا زیرساخت‌های قدیمی. با توجه به آنچه که فاضلاب را تخلیه می کنید و برنامه ریزی منظم برای تعمیر و نگهداری سیستم لوله کشی خود، می توانید از بروز این انسدادهای خسته کننده جلوگیری کنید.

نحوه استفاده از لوله بازکن چنته

لوله بازکنی در رشت

گرفتگی لوله ها و روش‌های لوله بازکنی از گذشته تا به امروز یکی از چالش‌های مهم انسان‌هاست. و گریزی از آن نیست چرا که هر کسی در طول زندگی خود بارها با این مشکل روبه‌رو می‌شود و به ناچار باید برای حل آن چاره‌ای پیدا کند. یکی از این روش‌ها که از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده از پودر لوله‌ بازکنی یا چنته است که در عین سادگی کاربرد زیادی دارد و نیازی به تخصص خاصی ندارد . این روش یکی از ارزان‌ترین روش‌های لوله بازکنی است. در این مقاله قصد داریم نحوه استفاده از لوله بازکن چنته را توضیح دهیم با ما همراه باشید.

معرفی پودر لوله بازکنی چنته
/

چرا لوله‌های فاضلاب می‌گیرد؟

لوله بازکنی رشت فوری
 

دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب متعدد است. لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان و رسوب مواد ریز غذایی، مو، چربی و… دچار گرفتگی می‌شوند. البته ممکن است موارد دیگری از جمله خاک و سنگ و قطعات مصالح هم باعث گرفتگی لوله شوند و ساکنین ساختمان را دچار مشکل ‌کنند. این گرفتگی فقط مختص لوله‌های آشپزخانه و حمام نیست بلکه ممکن است برای بخش های مختلفی از ساختمان مثل توالت یا حیاط و… پیش بیاید. 

روش های خانگی و صنعتی رفع گرفتگی لوله ها

هر چقدر این گرفتگی به بخش‌های داخلی ساختمان مربوط باشد رفع آن سخت‌تر و دردسرسازتر است. برای باز کردن لوله‌های گرفته شده روش‌های زیادی وجود دارد که برخی به صورت ساده‌تر و به اصطلاح روش‌های خانگی هستند از جمله استفاده از آب جوش، پودر لباسشویی، تلمبه دستی، ترکیبات سرکه با نمک و جوش شیرین، چنته و… ولی برخی از روش‌ها تخصصی‌تر هستند
و توسط ابزارهای ماشینی و تیم متخصص انجام می‌شود مانند فنر زنی، دستگاه پمپ متراکم هوا و غیره که برای استفاده از آنها حتماً باید باتوجه به محل زندگی خود با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی نظیر لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

از بین روش‌های متعددی که برای لوله‌ بازکنی وجود دارد ما قصد داریم در این مقاله پودر لوله بازکنی یا همان چنته را بررسی کنیم و نحوه باز کردن گرفتگی لوله با چنته را ارزیابی کنیم.

ویدئوی رفع گرفتگی توالت با فنر برقی لوله بازکنی در رشت

چنته چیست؟

لوله بازکنی رشت تضمینی

چنته، پودر لوله بازکنی است که به علت دارا بودن خاصیت شیمیایی، از آن به عنوان لوله بازکن استفاده می‌شود. خاصیت اسیدی چنته باعث تجزیه مواد تجمع یافته می‌شود و موجب رفع گرفتگی لوله ها می‌شود. چنته یکی از روش‌های ساده ، ارزان و رایج لوله بازکنی است و هر کسی می‌تواند از این روش بدون نیاز به تخصص یا ابزار خاصی استفاده کند. در مواردی که گرفتگی لوله‌ها ساده باشد و براثر تجمع مواد غذایی یا مو و چیزهایی از این قبیل باشد چنته می‌تواند گزینه مناسبی باشد. البته اگر مشکل مربوط به گرفتگی سینک باشد، می توانید روش های دیگر را هم امتحان کنید.

پودر لوله بازکنی چنته چیست
/

نحوه استفاده از چنته یا پودرلوله بازکنی

نحوه استفاده از چنته روی کارتن بسته بندی آن نوشته می شود. حتی اگر دستورالعمل را روی بسته پیدا نکردید هم نگران نباشید، نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. ابتدا پودر را از بسته خارج کنید، سپس دستکش بپوشید و ماسک بزنید و اگر ماسک نداشتید با یک دستمال نخی جلوی دهان و بینی خود را بگیرید چرا که این پودر هم مانند محلول‌های شیمیایی خاصیت اسیدی دارد و برای سلامتی مضرر است. در صورت تماس با پوست و از طریق استنشاق بخار آن می تواند سلامتی شما را به خطر اندازد. بعد از رعایت نکات ایمنی با توجه به گرفتگی لوله ( اگر زیاد باشد مقدار بیش‌تری استفاده کنید) مقداری از پودر لوله بازکن را داخل لوله بریزید.

لوله بازکنی رشت شبانه روزی

رفع گرفتگی لوله با چنته

اجازه دهید پودر به مدت 10 الی 20 دقیقه داخل لوله بماند. این پودر با آب داخل لوله ترکیب شده و با تاثیر خاصیت اسیدی آن روی مواد انباشته شده داخل لوله، باعث تجزیه آن‌ها می شود. سپس چند دقیقه آب را باز بگذارید تا مواد تجزیه شده داخل لوله به صورت کامل شسته شود و مشکل گرفتگی لوله برطرف شود.

توصیه ما در لوله بازکنی رشت این است که هرچند استفاده از پودر لوله بازکنی ساده و کارآمد است ولی باید از مصرف زیاد این ماده نیز پرهیز کرد چرا که هر روشی باید در جای مناسب خود استفاده شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. در ادامه به بررسی برخی از معایب و مزایای چنته خواهیم پرداخت.

نحوه استفاده از پودر لوله بازکنی
/
چگونه گرفتگی لوله ها را با پودر لوله بازکنی چنته باز کنیم؟
/

مزایای استفاده از چنته

شماره لوله بازکنی رشت

استفاده از هر روش لوله بازکنی مزایای خودش را دارد. از جمله مزایای پودر چنته می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ارزان بودن و قیمت پایین آن
 • نحوه‌ی استفاده آسان
 • لوله بازکنی سریع 
 • قابل استفاده بودن توسط تمام افراد بزرگسال که مشکل تنفسی ندارند.
 • این روش برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی روش مناسبی است.
 • نیازی به نیروی متخصص ندارد و هر کسی می تواند با توجه به نیازش از آن استفاده کند.

معایب استفاده از چنته

چاه بازکنی در رشت

همان طور که هر روشی مزایایی دارد معایبی هم به همراه دارد. از جمله معایب این پودر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دارا بودن خاصیت اسیدی 
 • استفاده از پودر لوله بازکنی حتما باید با رعایت نکات ایمنی همراه باشد چون می‌تواند برای سلامت پوست و تنفس خطرناک باشد.
 • به خاطر دارا بودن خاصیت اسیدی، نباید در لوله های فرسوده یا چدنی استفاده شود چون باعث خوردگی لوله‌ها شده و باعث ایجاد نشتی لوله‌ها می‌شود.
 • بعد از استفاده باید به طور کامل لوله شسته شود و اطمینان پیدا کنید که داخل لوله باقی نمانده چون در این صورت باعث سوراخ شدن و شکستن لوله‌ها می‌شود.
 • برای باز کردن گرفتگی های شدید هم استفاده از چنته مناسب نیست و باید از روش های دیگری استفاده کرد.

روش‌های جایگزین چنته

روش‌های جایگزین برای چنته که ضرر بسیار کمتری دارند استفاده از انواع پودر لباسشویی است. در این روش هم مقداری پودر لباسشویی را داخل لوله می‌ریزند و سپس مقدار زیادی آب جوش داخل لوله می ریزند. این روش هم برای گرفتگی‌های سطحی مناسب است و از طرفی خطرات چنته را نیز ندارد. استفاده از روش‌های دیگر خانگی نظیر استفاده از تلمبه‌، ترکیبات سرکه و… هم راه‌گشا هستند. اگر این روش‌ها کارساز نباشد باید از روش‌های تخصصی برای لوله بازکنی استفاده کرد. این نکته را به خاطر داشته باشید که انتخاب روش مناسب برای باز کردن لوله‌های گرفته نیاز به بررسی شرایط گرفتگی لوله، جنس لوله و … دارد. 

محدودیت استفاده از لوله بازکن چنته

روش‌های لوله‌ بازکنی متعددی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد. از جمله این روش‌ها می توان به پودر لوله بازکنی یا چنته اشاره کرد. استفاده از چنته برای باز کردن لوله‌ها به علت ساده و ارزان بودن روش رایجی است. این روش برای بازکردن گرفتگی‌های سطحی روش مناسبی است البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده مکرر از این روش باعث پوسیدگی لوله‌ها شده و با ایجاد نشتی در لوله‌ها زمینه مشکلات بعدی را پیش می‌آورد. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو اطلاعات کافی در خصوص نحوه استفاده از چنته برای بازکردن لوله‌ها بدست آورده باشید.

سوالات متداول لوله بازکنی رشت

برای اینکه با سرویسکار ما در تماس باشید با شماره لوله بازکنی رشت 09121892092 – 09104559090 – تماس بگیرید

کلیه خدمات لوله بازکنی رشت بدون تعطیلی و به صورت 24 ساعته ارائه می شود. در صورت تماس با لوله بازکنی رشت، در کمتر از نیم ساعت سرویسکاران در محل حاضر خواهند بود.

 

استفاده از هر ماده ای به طور مداوم و بیش از اندازه می تواند خطراتی همچون نشتی و سوراخ شدن لوله ها را به دنبال داشته باشد. هر چند این خطر در محلول های خانگی لوله بازکنی کمتر می باشد.

22 دیدگاه

 • سلام و عرض ادب
  من برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها و پاک کردن رسوب های احتمالی لوله ها، ماهانه از چنته استفاده می کنم. ممکنه که نشتی لوله که به
  تازگی به وجود اومده، به همین دلیل باشه؟ اگر ممکن هست شماره لوله بازکنی رشت رو هم بفرمایید.

  • سلام دوست عزیز
   افراط در استفاده از هر گونه محلول لوله بازکنی چه از نوع صنعتی چه از نوع خانگی خوب نیست و ممکنه بوجود اومدن نشتی تو لوله ها به این دلیل باشه یا اصلا دلیل دیگه ای داشته باشه. اگر تمایل داشته باشید با شماره لوله بازکنی رشت تماس بگیرید و اجازه بدین بیشتر بررسی بشه. 09121892092

 • سلام. ممنون از شما به خاطر مقاله جامع و کاملی که درباره لوله بازکن چنته، مزایا و معایب اون نوشتین. از ظاهر سایت و عکس ها و
  گرافیکش معلومه که کارتون درسته. امیدوارم در خدمات لوله بازکنی رشت هم کارتون بی عیب و نقص باشه. آرزوی موفقیت برای شما دارم

  • سلام دوست عزیز
   از اظهار لطف شما و توجه کارشناسانه شما خیلی ممنون هستیم. امیدوارم تونسته باشیم به شعار خودمون که بهترین لوله بازکنی رشت، هست عمل کرده باشیم.

 • سلام.
  شماره لوله بازکنی رشت چنده؟ من وقتی رو آیکن گوشی کلیک می کنم شماره لوله بازکنی رشت رو نمی بینم

  • سلام دوست عزیز
   برای تماس با لوله بازکنی رشت با شماره 09121892092- 09104559090 – 091096017050 – 09905326080 تماس بگیرید

 • سلام. آیا بهترین لوله بازکن توالت فرنگی چنته هست؟ ضمناً از لوله بازکنی رشت بابت مطلب مفیدی که نوشتند تشکر می کنم

  • سلام دوست عزیز
   ببینید این یک سوال کلی هست و نمیشه گفت که بهترین لوله بازکن توالت فرنگی چنته هست یا نه. استفاده از لوله بازکن چنته یکی از روش های رفع گرفتگی لوله هست که ممکن هست گاهی هم جوابگو نباشه و در اینگونه مواقع اگر ساکن رشت هستید، بهتر است به لوله بازکنی رشت زنگ بزنید.

 • سلام
  میشه گفت برای جلوگیری از لوله سینک ظرفشویی، هر چند وقت یکبار از محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنیم؟

  • سلام دوست عزیز
   در مورد این سوال هیچ جواب قطعی وجود نداره و شا خودتان با توجه به علائمی که در خصوص گرفتگی لوله ها، گفته شده است می توانید تشخیص دهید که نیاز به استفاده از محلول لوله بازکن می باشد یا خیر. اگر چنانچه قادر به تشخیص محل گرفتگی لوله نبودید، می توانید با شماره لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

 • سلام و خسته نباشید
  لوله بازکن چنته کاربردهای دیگه ای هم داره؟ ضمن اینکه از مقاله جامعی که درباره لوله بازکنی رشت نوشتید، تشکر می کنم

  • سلام دوست عزیز
   ما هم از شما بابت حوصله ای که برای مطالعه مقاله لوله بازکنی رشت به خرج دادین تشکر می کنم. از لوله بازکن چنته برای پاک کردن بتن از سطوح و کندن بتن از قالب هم استفاده می شود.

  • سلام دوست عزیز
   مشکل گرفتگی لوله فاضلاب با ریشه درختان و گیاهان، یکی از مشکلات رایج شهرهای شمالی، به خصوص رشت می باشد. ابتدا بهتر است قبل از هرکاری با شماره لوله بازکنی رشت تماس بگیرید تا بدون اینکه به لوله های فاضلاب ساختمان شما، آسیبی برسد، نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام شود. در غیر این صورت می تونید از سنگ نمک استفاده کنید. سنگ نمک یک راه حل محبوب برای از بین بردن ریشه درختان در لوله فاضلاب شما است. سولفات مس را هم امتحان کنید.

 • سلام و وقت بخیر
  تو لوله های زیر روشویی توالت احساس می کنم که نشتی وجود داره. از کجا مطمئن بشم این آب به خاطر گرفتگی تو لوله هست یا لوله
  سوراخ شده؟

  • سلام دوست عزیز
   اینکه آب از لوله های زیر روشویی چکه می کند می تواند نشان دهنده وجود نشتی و سوراخ در لوله ها باشد. این می تواند یک ترک در خط یا یک اتصال فرسوده در یک اتصال باشد. پیدا کردن نشتی اولین قدم برای تعمیر آن است. سپس مسئله تلاش برای رفع است و اگر کار نکرد، به سراغ کار دیگری می روید. راحت ترین راه برای تعمیر لوله روشویی، تعویض کل خط یا کل توالت است. با انجام این کار می تواند سریع ترین باشد، اما می تواند به معنای خرج کردن پول در مواقعی باشد که نیازی به این کار ندارید. در اینجا اقداماتی برای تعمیر نشتی خط به جای خرید و نصب یک خط جدید ارائه شده است.
   چهار مکان احتمالی وجود دارد که خط تامین توالت ممکن است نشت کند. در برخی موارد، یافتن محل نشت آب دشوار است. این امکان وجود دارد که آب از مخزن ذخیره چکه کند و از خط تغذیه خارج شود و به نظر برسد که خط تغذیه یا شیر مشکل دارد.

   با توجه به اینکه نشتی ها می توانند گمراه کننده باشند و آب به سمت پایین سرازیر شود، ما از بالا به پایین برای یافتن نشتی کار خواهیم کرد. حمام های قدیمی ممکن است دارای خطوط برنجی فرسوده و قطعات زنگ زده یا خورده باشند. هنگامی که سعی می کنید آنها را سفت کنید، ممکن است به آنها آسیب بیشتری وارد کنید یا حتی به کل مخزن یا توالت آسیب بزنید. ما از توالت تا دیوار کار می کنیم تا مشکل را پیدا کنیم. از یک پارچه کاملا خشک و همچنین انگشت خود استفاده کنید تا مشخص کنید کدام ناحیه چکه می کند.
   نقاط احتمالی نشتی عبارتند از:
   در مهره ای که خط تغذیه را به شیر پرکننده متصل می کند.
   مهره ای که خط تغذیه را به شیر خاموش کننده متصل می کند.
   پیوندی که دریچه به خط آب متصل می شود.
   واشر در خود شیر.
   اگر هم فرصت اینکارها را ندارید، می توانید با لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

 • برای تماس با لوله بازکنی گلسار رشت با چه شماره ای باید تماس گرفت؟ من مدتی پیش تعمیرات داشتم و لوله توالت با مصالح ساختمانی گرفته. می خوام قبل از اینکه اثاث کشی کنیم گرفتگی لوله رو رفع کنیم.

  • سلام دوست عزیز
   اتفاقا گرفتگی لوله با قیر و مصالح ساختمانی، یکی از عوامل شایع گرفتگی لوله به هنگام تعمیرات ساختمان است. بهترین کار این است قبل از مستقر شدن در خانه، کلیه لوله ها بازرسی شده و از باز بودن مسیر عبور آب و فاضلاب اطمینان پیدا کنید. برای تماس با لوله بازکنی گلسار رشت با شماره شبانه روزی 09121892092 تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   برای تماس با لوله بازکنی در رشت می توانید با شماره شبانه روزی 09121892092 تماس بگیرید. این شماره در 7 روز هفته بدون تعطیلی، آماده ارائه خدمات لوله بازکنی به همشهریان عزیز رشت می باشد.

 • سلام
  تشکر می کنم از همکارای شما. در شهری مثل رشت به دلیل پوشش گیاهی، گرفتگی لوله فاضلاب با ریشه درختان زیاد اتفاق می افته. زمانیکه با شماره چاه بازکنی رشت تماس گرفتم دلیل گرفتگی لوله رو به درستی تشخیص دادند. وگرنه هر چند ماه یبار باید هزینه می کردیم و روز از نو

  • سلام دوست عزیز
   خوشحالم که از خدمات شعبه لوله بازکنی در رشت رضایت دارید. یکی از کارهایی که در این شعبه انجام میشه بررسی دلایل گرفتگی لوله ها است تا مشکل از ریشه و اساسی حل شود و بعد از مدتی دوباره لوله دچار انسداد و گرفتگی نشود. البته بسیاری از افراد سودجو دقیقا همین کار رو می کنند و یا به دلیل بی اطلاعی و بی تجربگی اصلا نمی توانند دلیل اصلی گرفتگی لوله را تشخیص دهند و صاحبخانه مجبور می شود بعد از چند مدت مجدد برای رفع گرفتگی لوله در رشت هزینه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.