لوله بازکنی رشت

لوله بازکنی رشت

خدمات لوله بازکنی رشت:

رفع گرفتگی لوله توالت

لوله بازکنی

درآوردن اشیا قیمتی از توالت

تخلیه چاه

باز و بست درب چاه

تشخیص محل نم و رطوبت

تشخیص محل ترکیدگی لوله

رفع بوی بد فاضلاب

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

تعویض و نصب توالت فرنگی

تبدیل توالت سنتی به فرنگی

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای مشتری رضایت از خدمات لوله بازکنی بهمن
/

نحوه استفاده از لوله بازکن چنته

گرفتگی لوله ها و روش‌های لوله بازکنی از گذشته تا به امروز یکی از چالش‌های مهم انسان‌هاست. و گریزی از آن نیست چرا که هر کسی در طول زندگی خود بارها با این مشکل روبه‌رو می‌شود و به ناچار باید برای حل آن چاره‌ای پیدا کند. یکی از این روش‌ها که از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده از پودر لوله‌ بازکنی یا چنته است که در عین سادگی کاربرد زیادی دارد و نیازی به تخصص خاصی ندارد . این روش یکی از ارزان‌ترین روش‌های لوله بازکنی است. در این مقاله قصد داریم نحوه استفاده از لوله بازکن چنته را توضیح دهیم با ما همراه باشید.

شماره لوله بازکنی رشت

چرا لوله‌های فاضلاب می‌گیرد؟

بهترین لوله بازکنی در رشت
 

دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب متعدد است. لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان و رسوب مواد ریز غذایی، مو، چربی و… دچار گرفتگی می‌شوند. البته ممکن است موارد دیگری از جمله خاک و سنگ و قطعات مصالح هم باعث گرفتگی لوله شوند و ساکنین ساختمان را دچار مشکل ‌کنند. این گرفتگی فقط مختص لوله‌های آشپزخانه و حمام نیست بلکه ممکن است برای بخش های مختلفی از ساختمان مثل توالت یا حیاط و… پیش بیاید. در این صورت می توانید با شماره لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید. 

روش های خانگی و صنعتی رفع گرفتگی لوله ها

هر چقدر این گرفتگی به بخش‌های داخلی ساختمان مربوط باشد رفع آن سخت‌تر و دردسرسازتر است. برای باز کردن لوله‌های گرفته شده روش‌های زیادی وجود دارد که برخی به صورت ساده‌تر و به اصطلاح روش‌های خانگی هستند از جمله استفاده از آب جوش، پودر لباسشویی، تلمبه دستی، ترکیبات سرکه با نمک و جوش شیرین، چنته و… ولی برخی از روش‌ها تخصصی‌تر هستند
و توسط ابزارهای ماشینی و تیم متخصص انجام می‌شود مانند فنر زنی، دستگاه پمپ متراکم هوا و غیره که برای استفاده از آنها حتماً باید باتوجه به محل زندگی خود با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی نظیر لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

از بین روش‌های متعددی که برای لوله‌ بازکنی وجود دارد ما قصد داریم در این مقاله پودر لوله بازکنی یا همان چنته را بررسی کنیم و نحوه باز کردن گرفتگی لوله با چنته را ارزیابی کنیم.

چنته چیست؟

لوله بازکنی در رشت

چنته، پودر لوله بازکنی است که به علت دارا بودن خاصیت شیمیایی، از آن به عنوان لوله بازکن استفاده می‌شود. خاصیت اسیدی چنته باعث تجزیه مواد تجمع یافته می‌شود و موجب رفع گرفتگی لوله ها می‌شود. چنته یکی از روش‌های ساده ، ارزان و رایج لوله بازکنی است و هر کسی می‌تواند از این روش بدون نیاز به تخصص یا ابزار خاصی استفاده کند. در مواردی که گرفتگی لوله‌ها ساده باشد و براثر تجمع مواد غذایی یا مو و چیزهایی از این قبیل باشد چنته می‌تواند گزینه مناسبی باشد. شاید بخواهید اطلاعاتی در خصوص انواع سنگ توالت کسب کنید، در این خصوص مطالعه مقاله لوله بازکنی مشهد را پیشنهاد می کنیم.

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای رضایت مشتری از لوله بازکنی بهمن
/

نحوه استفاده از چنته یا پودرلوله بازکنی

نحوه استفاده از چنته روی کارتن بسته بندی آن نوشته می شود. حتی اگر دستورالعمل را روی بسته پیدا نکردید هم نگران نباشید، نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. ابتدا پودر را از بسته خارج کنید، سپس دستکش بپوشید و ماسک بزنید و اگر ماسک نداشتید با یک دستمال نخی جلوی دهان و بینی خود را بگیرید چرا که این پودر هم مانند محلول‌های شیمیایی خاصیت اسیدی دارد و برای سلامتی مضرر است. در صورت تماس با پوست و از طریق استنشاق بخار آن می تواند سلامتی شما را به خطر اندازد. بعد از رعایت نکات ایمنی با توجه به گرفتگی لوله ( اگر زیاد باشد مقدار بیش‌تری استفاده کنید) مقداری از پودر لوله بازکن را داخل لوله بریزید. برای اطلاع از نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

لوله بازکنی رشت ارزان

رفع گرفتگی لوله با چنته

اجازه دهید پودر به مدت 10 الی 20 دقیقه داخل لوله بماند. این پودر با آب داخل لوله ترکیب شده و با تاثیر خاصیت اسیدی آن روی مواد انباشته شده داخل لوله، باعث تجزیه آن‌ها می شود. سپس چند دقیقه آب را باز بگذارید تا مواد تجزیه شده داخل لوله به صورت کامل شسته شود و مشکل گرفتگی لوله برطرف شود.

توصیه ما در لوله بازکنی رشت این است که هرچند استفاده از پودر لوله بازکنی ساده و کارآمد است ولی باید از مصرف زیاد این ماده نیز پرهیز کرد چرا که هر روشی باید در جای مناسب خود استفاده شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. در ادامه به بررسی برخی از معایب و مزایای چنته خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از چنته

لوله بازکنی شبانه روزی در رشت

استفاده از هر روش لوله بازکنی مزایای خودش را دارد. از جمله مزایای پودر چنته می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ارزان بودن و قیمت پایین آن
 • نحوه‌ی استفاده آسان
 • لوله بازکنی سریع 
 • قابل استفاده بودن توسط تمام افراد بزرگسال که مشکل تنفسی ندارند.
 • این روش برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی روش مناسبی است.
 • نیازی به نیروی متخصص ندارد و هر کسی می تواند با توجه به نیازش از آن استفاده کند.

پیشنهاد ما، لوله بازکنی تهرانپارس می باشد.

معایب استفاده از چنته

لوله بازکنی رشت بدون تعطیلی

همان طور که هر روشی مزایایی دارد معایبی هم به همراه دارد. از جمله معایب این پودر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دارا بودن خاصیت اسیدی 
 • استفاده از پودر لوله بازکنی حتما باید با رعایت نکات ایمنی همراه باشد چون می‌تواند برای سلامت پوست و تنفس خطرناک باشد.
 • به خاطر دارا بودن خاصیت اسیدی، نباید در لوله های فرسوده یا چدنی استفاده شود چون باعث خوردگی لوله‌ها شده و باعث ایجاد نشتی لوله‌ها می‌شود.
 • بعد از استفاده باید به طور کامل لوله شسته شود و اطمینان پیدا کنید که داخل لوله باقی نمانده چون در این صورت باعث سوراخ شدن و شکستن لوله‌ها می‌شود.
 • برای باز کردن گرفتگی های شدید هم استفاده از چنته مناسب نیست و باید از روش های دیگری استفاده کرد.

روش‌های جایگزین چنته

روش‌های جایگزین برای چنته که ضرر بسیار کمتری دارند استفاده از انواع پودر لباسشویی است. در این روش هم مقداری پودر لباسشویی را داخل لوله می‌ریزند و سپس مقدار زیادی آب جوش داخل لوله می ریزند. این روش هم برای گرفتگی‌های سطحی مناسب است و از طرفی خطرات چنته را نیز ندارد. استفاده از روش‌های دیگر خانگی نظیر استفاده از تلمبه‌، ترکیبات سرکه و… هم راه‌گشا هستند. اگر این روش‌ها کارساز نباشد باید از روش‌های تخصصی برای لوله بازکنی استفاده کرد. این نکته را به خاطر داشته باشید که انتخاب روش مناسب برای باز کردن لوله‌های گرفته نیاز به بررسی شرایط گرفتگی لوله، جنس لوله و … دارد. اگر ساکن رشت هستید می توانید با لوله بازکنی رشت تماس بگیرید و رفع گرفتگی لوله های ساختمان را به افراد باتجربه در لوله بازکنی بلوار فردوس بسپارید.

محدودیت استفاده از لوله بازکن چنته

روش‌های لوله‌ بازکنی متعددی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد. از جمله این روش‌ها می توان به پودر لوله بازکنی یا چنته اشاره کرد. استفاده از چنته برای باز کردن لوله‌ها به علت ساده و ارزان بودن روش رایجی است. این روش برای بازکردن گرفتگی‌های سطحی روش مناسبی است البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده مکرر از این روش باعث پوسیدگی لوله‌ها شده و با ایجاد نشتی در لوله‌ها زمینه مشکلات بعدی را پیش می‌آورد. امیدواریم با مطالعه مقاله پیش رو اطلاعات کافی در خصوص نحوه استفاده از چنته برای بازکردن لوله‌ها بدست آورده باشید.

پاسخ به سوالات متداول

برای تماس با لوله بازکنی رشت با چه شماره هایی باید تماس گرفت؟

برای اینکه با سرویسکار ما در تماس باشید با شماره لوله بازکنی رشت 09121892092 – 09104559090 – تماس بگیرید

آیا خدمات لوله بازکنی رشت به صورت شبانه روزی می باشد؟

کلیه خدمات لوله بازکنی رشت بدون تعطیلی و به صورت 24 ساعته ارائه می شود. در صورت تماس با لوله بازکنی رشت، در کمتر از نیم ساعت سرویسکاران در محل حاضر خواهند بود.

آیا می توان از محلول های لوله بازکنی به طور مداوم برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کرد؟

استفاده از هر ماده ای به طور مداوم و بیش از اندازه می تواند خطراتی همچون نشتی و سوراخ شدن لوله ها را به دنبال داشته باشد. هر چند این خطر در محلول های خانگی لوله بازکنی کمتر می باشد.

12 نظر

 • سلام و عرض ادب
  من برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها و پاک کردن رسوب های احتمالی لوله ها، ماهانه از چنته استفاده می کنم. ممکنه که نشتی لوله که به
  تازگی به وجود اومده، به همین دلیل باشه؟ اگر ممکن هست شماره لوله بازکنی رشت رو هم بفرمایید.

  • سلام دوست عزیز
   افراط در استفاده از هر گونه محلول لوله بازکنی چه از نوع صنعتی چه از نوع خانگی خوب نیست و ممکنه بوجود اومدن نشتی تو لوله ها به این دلیل باشه یا اصلا دلیل دیگه ای داشته باشه. اگر تمایل داشته باشید با شماره لوله بازکنی رشت تماس بگیرید و اجازه بدین بیشتر بررسی بشه. 09121892092

 • سلام. ممنون از شما به خاطر مقاله جامع و کاملی که درباره لوله بازکن چنته، مزایا و معایب اون نوشتین. از ظاهر سایت و عکس ها و
  گرافیکش معلومه که کارتون درسته. امیدوارم در خدمات لوله بازکنی رشت هم کارتون بی عیب و نقص باشه. آرزوی موفقیت برای شما دارم

  • سلام دوست عزیز
   از اظهار لطف شما و توجه کارشناسانه شما خیلی ممنون هستیم. امیدوارم تونسته باشیم به شعار خودمون که بهترین لوله بازکنی رشت، هست عمل کرده باشیم.

 • سلام.
  شماره لوله بازکنی رشت چنده؟ من وقتی رو آیکن گوشی کلیک می کنم شماره لوله بازکنی رشت رو نمی بینم

  • سلام دوست عزیز
   برای تماس با لوله بازکنی رشت با شماره 09121892092- 09104559090 – 091096017050 – 09905326080 تماس بگیرید

 • سلام. آیا بهترین لوله بازکن توالت فرنگی چنته هست؟ ضمناً از لوله بازکنی رشت بابت مطلب مفیدی که نوشتند تشکر می کنم

  • سلام دوست عزیز
   ببینید این یک سوال کلی هست و نمیشه گفت که بهترین لوله بازکن توالت فرنگی چنته هست یا نه. استفاده از لوله بازکن چنته یکی از روش های رفع گرفتگی لوله هست که ممکن هست گاهی هم جوابگو نباشه و در اینگونه مواقع اگر ساکن رشت هستید، بهتر است به لوله بازکنی رشت زنگ بزنید.

 • سلام
  میشه گفت برای جلوگیری از لوله سینک ظرفشویی، هر چند وقت یکبار از محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنیم؟

  • سلام دوست عزیز
   در مورد این سوال هیچ جواب قطعی وجود نداره و شا خودتان با توجه به علائمی که در خصوص گرفتگی لوله ها، گفته شده است می توانید تشخیص دهید که نیاز به استفاده از محلول لوله بازکن می باشد یا خیر. اگر چنانچه قادر به تشخیص محل گرفتگی لوله نبودید، می توانید با شماره لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

 • سلام و خسته نباشید
  لوله بازکن چنته کاربردهای دیگه ای هم داره؟ ضمن اینکه از مقاله جامعی که درباره لوله بازکنی رشت نوشتید، تشکر می کنم

  • سلام دوست عزیز
   ما هم از شما بابت حوصله ای که برای مطالعه مقاله لوله بازکنی رشت به خرج دادین تشکر می کنم. از لوله بازکن چنته برای پاک کردن بتن از سطوح و کندن بتن از قالب هم استفاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.