لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران

 شرکت خدمات فنی بهمن یکی از شرکتهای معتبر در زمینه لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی  و انجام سایر امور تاسیساتی منازل و آپارتمان ها در این منطقه است که تلاش می کند با به کارگیری ابزارهای پیشرفته، مشکلاتی همچون گرفتگی لوله آشپزخانه، سینک ظرفشویی، لباسشویی و… را حل کند.

یکی از عمده مشکلاتی که باعث می شود همشهریان عزیز تهرانی با سرویس کاران مجرب ما تماس بگیرند، مشکلی گرفتگی سینک ظرفشویی و فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی است که در ادامه به دلایل و روش های رفع گرفتگی آن خواهیم پرداخت.

جهت تماس مستقیم با سرویس کاران لوله بازکنی شمال تهران کلیک کنید. 021۲۲۵۳۸۹۹۶

گرفتگی لوله یک مشکل شایع است که ممکن است برای هر سیستم لوله کشی خانگی اتفاق بیفتد و سینک آشپزخانه و لوله توالت خانه شما از این امر مستثنی نیست. این مسدود شدن به تنهایی از بین نخواهد رفت و به یک تعمیر اساسی نیاز خواهد داشت. اما شما مجبور نیستید که یک لوله کش گرانقیمت استخدام کنید یا از یک بطری مواد شیمیایی خطرناک استفاده کنید. برای این منظور می توانید یا با خدمات فنی بهمن که با قیمت لوله بازکنی فعالیت می کند، تماس بگیرید یا با استفاده از اشیاء ساده یا اشیاء خانگی معمولی می توانید گرفتگی لوله خود را از بین ببرید. در صورتی که نتوانستید با این راه‌کارهای ساده مشکل را حل کنید باید با تعمیرکاران حرفه‌ای تماس بگیرید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

معرفی بهترین لوله بازکنی شمال تهران

عمده دلایل گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتکی توالت فرنگی

دلایل گرفتگی توالت فرنگی

4 روش خانگی رفع گرفتگی توالت فرنگی

تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی شمال تهران

یکی دیگر از خدمات شرکت فنی بهمن، ارائه  لوله بازکنی مشهد در مناطق شمالی تهران می باشد که با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته و مدرن، سعی کرده ایم اینکار را در کمترین زمان ممکن و بدون کثیف کاری، به صورت شبانه روزی در تمامی روزها ایام هفته انجام دهیم.

دلایل گرفتگی لوله های آشپزخانه

لوله بازکنی شمال تهران

بزرگترین دلیل گرفتگی سینک آشپزخانه این است که مردم به آشغال های خود توجه نمی کنند. هرگونه مواد ریز و درشت از پوست تخم مرغ گرفته تا روغن و چربی که از داخل سینک ظرفشویی به سمت لوله ها هدایت می شود، موجب مسدودی و گرفتگی لوله سینک ظرفشویی می شود.


هرگز اجازه ندهید که پسماند غذا و چربی زیاد داخل سینک ظرفشویی ریخته شود. روغن و چربی حتی زمانی که با آب گرم مخلوط می شوند هم باعث مسدودی و گرفتگی لوله‌ها خواهند شد. در حقیقت، آب گرم تنها روند گرفتگی را به تاخیر می اندازد، چرب شدن سیستم زهکشی باعث گرفتگی لوله ها می شود. 

گاهی اوقات عدم تخلیه آب ظرفشویی خبر از پر شدن چاه فاضلاب می دهد و نیاز به تماس با تخلیه چاه دارید. اما همکاران ما می گویند که اکثر گرفتگی ها را می توان در عرض چند دقیقه حذف کرد. البته لازم به ذکر است که علاوه بر چربی ذکر شده که یک بار محلول می شوند، ذرات گوشت، مواد غذایی با نشاسته بالا مثل ماکارونی، سیب زمینی، برنج یا غذاهای با فیبر بالا مانند کرفس و ذرت نیز باعث گرفتگی لوله ها می شوند.

رفع گرفتگی توالت فرنگی

لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران

یکی دیگر از شایع ترین گرفتگی هایی که ممکن است برای سیستم فاضلاب ساختمان شما اتفاق بیوفتد، گرفتگی لوله توالت فرنگی است. بهترین روش باز کردن توالت فرنگی استفاده از دستگاه تراکم هوا است زیرا کاسه توالت فرنگی حساسیت زیادی نسبت به شکستگی دارد.

برای باز کردن چاه توالت ایرانی یا لوله فاضلاب هم دستگاه فنر لوله باز کنی، بهترین گزینه است زیرا باعث جرم گیری مسیر هم می شود و اشیاء بین راه را به داخل چاه فاضلاب حرکت می دهد. اما علاوه بر رفع گرفتگی لوله، همکاران ما قادر هستند مشکلاتی همچون تشخیص ترکیدگی و محل نشتی لوله های ساختمان، رفع نم و  رطوبت ساختمان، رفع گرفتگی وان حمام و …. را نیز رفع کنند و امور تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران و همچنین لوله بازکنی مجیدیه را در اسرع وقت انجام دهند.

دلایل گرفتگی توالت فرنگی

بهتر است در ادامه به عمده دلایل مسدودی و گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگ اشاره ای بکنیم تا مانع از مسدودی آن شویم.

عمده دلایل گرفتگی توالت فرنگی و حتی توالت ایرانی می تواند به وسیله مدفوع، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، پلاستیک و هرگونه شی جامد دیگری باشد.

البته بهتر است به این مورد نیز اشاره بکنیم که گاه گرفتگی می تواند به دلیل استاندارد نبودن اندازه سیفون توالت فرنگی باشد که در این گونه موارد چاره ای جز تعویض سنگ توالت ندارید. 

رفع گرفتگی توالت با مدفوع

بسیاری از مردم تصور می کنند که باز کردن لوله های گرفته شده در خانه به روش های خانگی کار سختی است. آیا تا به حال این را امتحان کرده اید؟ گرفتگی توالت یکی از رایج ترین مشکلات توالت فرنگی است. همانطور که قبلاً هم گفته شد،  پس از لوله کشی کامل ، گرفتگی توالت ممکن است اتفاق بیفتد. اما نکته ای که وجود دارد، این است که شما می توانید اکثر گرفتگی ها را خودتان با استفاده از برخی از روش های رایج خانگی از بین ببرید. محلول های مختلف خانگی که با مخلوط کردن سرکه و جوش شیرین ، آب داغ ، صابون می تواند بیشتر گرفتگی ها را از بین ببرد.

تماس با لوله بازکنی شمال تهران جهت رفع هرگونه گرفتگی از جمله گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

زمانی که همشهریان عزیز برای لوله بازکنی بلوار فردوس با ما تماس می گیرند، ابتدا به آنها توصیه می کنیم که با روش های معمول خانگی نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام نمایند. در ادامه به چند روش رفع گرفتگی و مسدودی لوله توالت خواهیم پرداخت.

4 روش طلایی و خانگی برای رفع گرفتگی توالت فرنگی

گرفتگی توالت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما دلیل آن هر چه باشد، می توانید با استفاده از یکی از روش های زیر مشکل را حل و فصل کنید.

استفاده از آب گرم برای رفع مسدودی

برای از بین بردن هرگونه گرفتگی، استفاده از آب گرم، روشی آسان و موثر به نظر می رسد. برای این کار باید یک سطل بزرگ آب گرم آماده کنید. توجه داشته باشید که دمای آب کافی است که مقداری گرم باشد و استفاده از آب جوش را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. آب جوش می تواند به کاسه توالت و لوله تخلیه شما آسیب برساند. آب گرم را مستقیماً داخل توالت بریزید. امیدواریم با اولین روش گرفتگی توالت منزل شما از بین برود.

استفاده از مایع لوله بازکن

لوله بازکنی شمال تهران- تخلیه چاه
unclog a toilet without a plunger

این روش شاید آسانترین روش باشد، ولی بهترین گزینه نیست. زیرا مواد شیمیایی موجود در این پاک کننده ها خطرناک است و حتی می تواند به سیستم لوله کشی ساختمان شما آسیب برساند. علاوه بر این، بیشتر آنها سازگار با محیط زیست نیستند. 

توصیه ما این است که خودتان مایع لوله بازکن درست کنید. دو فنجان سفید کننده و یک فنجان مواد شوینده را خوب مخلوط کنید. مخلوط را داخل توالت بریزید و بگذارید نیم ساعت بماند. در غیر این صورت به سراغ روش های دیگر بروید.

استفاده از جوش شیرین و سرکه برای رفع گرفتکی لوله ها

جوش شیرین و سرکه هر دو از مواد رایج موجود در هر آشپزخانه ای هستند. ترکیب این دو می تواند در پاکسازی توالت فرنگی کمک کند.

حدود یک فنجان جوش شیرین را مستقیماً در کاسه توالت به حالت پخش کردن، بریزید. دو فنجان سرکه را به آرامی به توالت اضافه کنید. سرکه را با حرکت دورانی بریزید تا بیشترین سطح کاسه را بپوشاند. وقتی سرکه با جوش شیرین مخلوط شد، برای رفع گرفتگی و مسدودی توالت معجزه می کند.

به مدت 30 دقیقه صبر کنید، اگر در اولین مرحله مشکل حل نشد، دوباره همان روند را امتحان کنید اما این بار ساعت بیشتری را صبر کنید.

استفاده از برس توالت فرنگی

شماره لوله بازکنی شمال تهران-گرفتگی توالت فرنگی

برس توالت می تواند به شما کمک کند تا از گرفتگی توالت خلاص شوید. توجه داشته باشید که دیگر این برس قابل استفاده نخواهد بود. اما ارزشش را دارد تا بدون نیاز به تماس با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی یا دیگر مناطق مشکل را خودتان حل کنید.

برس را به داخل سوراخ تخلیه فشار داده و با شدت بالا و پایین کنید. مراقب باشید؛ فشار زیاد می تواند به توالت آسیب برساند. هنگامی که احساس کردید گرفتگی رفع شده است ، استفاده از برس را متوقف کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.