لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران

ما در گروه تخصصی لوله بازکنی فعال در زمینه لوله بازکنی مرزداران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، بدون تعطیلی در 7 روز هفته به کمک پرسنل متخصص و مجرب به ارائه خدمات می پردازیم. سابقه طولانی مدت، خدمات با کیفیت، مطالبه هزینه مناسب برای خدمات لوله بازکنی، فعالیت تحت نظارت اتحادیه لوله بازکنی تهران و تابعیت تام از قوانین باعث شده که شرکت لوله بازکنی بهمن در میان سایر رقبای فعال منطقه در این زمینه بدرخشد.

روش های رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی مرزداران

ما در لوله بازکنی مرزداران برای انجام تخصصی پروسه لوله بازکنی، از چهار روش زیر استفاده می کنیم:

  • لوله بازکنی با استفاده از فنر برقی
  • لوله بازکنی مرزداران توسط دستگاه تراکم هوا
  • لوله بازکنی با به کارگیری دستگاه پمپ هوا
  • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه ساکشن یا مکنده

لوله بازکنی شبانه روزی مرزداران
روشی که ما در میان این چهار شیوه بیشتر بر استفاده از آن تاکید داریم، استفاده از فنر برقی است. این شیوه به سبب مزایا و قابلیت هایی که دارد فرآیند لوله بازکنی را به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد. در به کارگیری فنر برقی تمام موادی که باعث ایجاد گرفتگی در مسیر لوله ها شده و آن را مسدود کرده باشند اعم از رسوبات، چربی ها، مصالح ساختمانی، موهای بلند و هر شی دیگری از بین خواهند رفت. این قابلیت به دلیل قدرتمند بودن فنر برقی در از بین بردن گرفتگی های سخت است. همچنین فنر به لوله های فاضلاب و کاسه توالت ایرانی و فرنگی هیچ آسیبی وارد نمی کند و امن ترین شیوه در این زمینه نیز محسوب می شود. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی مشهد و استفاده از فنر برقی جهت رفع گرفتگی لوله های ساختمان با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی مرزداران
لوله بازکنی بدون کثیف کاری در مرزداران

تخلیه چاه مرزداران

تخلیه چاه مرزداران با بهره گیری از تانکرهایی انجام می شود که توانایی ساکشن هر عاملی که موجب گرفتگی و پرشدن چاه شده باشد، را دارند.
قبل از تماس با تخلیه چاه تهران ابتدا اطمینان پیدا کنید که اصولاً به این خدمات نیاز دارید یا مشکل بوی بد فاضلاب به دلیل گرفتگی لوله ها می باشد نه پر شدن چاه فاضلاب. چون در بسیاری مواقع بوی بد فاضلاب ناشی از گرفتگی می باشد. در غیر این صورت با تخلیه چاه مرزداران تماس بگیرید.

  • پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب
  • باز کردن دهانه چاه
  • تخلیه چاه
  • بستن درب چاه فاضلاب

مراحلی هستند که توسط متخصصین چاه بازکنی مرزداران انجام می گیرد.

تخلیه چاه مرزدارن
تخلیه چاه مرزدارن توسط نیروی متخصص

علل گرفتگی لوله

لوله ها در هر بخشی از ساختمان به علل متفاوتی ممکن است دچار گرفتگی شوند. به عنوان مثال لوله کشی بخش آشپزخانه عموماً به سبب انباشتگی و تجمع اضافات غذایی و چربی ها، تفاله چای یا غیره در فاضلاب سینک دچار گرفتگی می شود. مثالی دیگر می تواند گرفتگی لوله در فاضلاب حمام و توالت ساختمان باشد که به سبب افتادن اجسامی چون تیغ، صابون یا دستمال توالت در فاضلاب و گیر کردن آنها در مسیر اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این مشکلات در هر دو مورد می توان از ابزاری به عنوان مانع بر سر ورودی فاضلاب استفاده کرد یا از روش های گفته شده استفاده کرد. استفاده از توری در مورد فاضلاب ظرفشویی و سیفون در مورد فاضلاب توالت راهکار مناسبی است. همچنین در مورد فاضلاب حمام و توالت می توان به صورت دوره ای از محلول های شیمیایی چاه بازکن برای جلوگیری از گرفتگی در مسیر لوله ها استفاده کرد. برای استفاده از خدمات و دریافت مشاوره رایگان در زمینه لوله بازکنی مرزداران می توانید با متخصصین ما در شرکت لوله بازکنی بهمن که با نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 فعالیت می کند، تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.