لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی جردن
جدول محتوا
لوله بازکنی جردن یکی دیگر از شعبات ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی تهران می باشد که همواره با بهره گیری از نیروی متخصص و با تجربه در به کارگیری تجهیزات لوله بازکنی و انتخاب کم هزینه ترین و سریع ترین روش های لوله بازکنی، توانسته است در میان مشتریان و مراجعه کنندگان نامی مورد اعتماد باشد. ارائه خدمات لوله بازکنی جردن به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور پس از اتمام کار، یکی از مزیت های تماس با این شرکت بوده که با خیال راحت کار را به کاردان بسپارید. به خاطر داشته باشید که هم اکنون نام خیابان جردن به خیابان نلسون ماندلا تغییر پیدا کرده ولی با این وجود همشهریان عزیز تهرانی آن را به نام قدیم خود می شناسند. به همین جهت اگر ساکن محدوده جردن هستید برای پیدا کردن شماره های تماس لوله بازکنی جردن، بهتر است آن را با نام قدیم در اینترنت جستجو کنید.

لوله بازکنی جردن تضمینی

لوله بازکنی در جردن تضمین خدمات ما به دلیل مهارت و تجربه بالای سرویسکاران ما در شعبه جردن می باشد که با تکیه بر تخصص و تجربه خود، می توانند نوع و محل گرفتگی لوله را به درستی تشخیص دهند و بر اساس آن بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها انتخاب می کنند و موظف هستند عملیات لوله بازکنی در جردن را تا اطمینان کامل از باز شدن لوله و آزمایش آن با حجم زیادی از اب ادامه دهند. سپس پس از پایان کار نسبت به دریافت حق الزحمه اقدام کنند. این شرایط در سایر شعب لوله بازکنی شمال تهران، نیز برقرار می باشد.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در جردن

کثیف کاری در مراحل رفع گرفتگی لوله زمانی پیش می آید که فنر لوله بازکنی به هنگام کار و چرخش داخل لوله، به اطراف پرتاب می شود و باعث پخش شدن فضولات و آلودگی به فضای اطراف می شود. که در شعبه جردن کلیه سرویسکاران آموزش های لازم را برای کار با فنر برقی لوله بازکنی و تنظیم موتور و سرعت چرخش آن دیده اند و می توانند سرعت چرخش فنر را کنترل کنند که این مساله مانع از کثیف کاری می شود.

لوله بازکنی فوری و ارزان در جردن

لوله باز کنی جردن یکی از دلایلی که سبب شده است تا لوله بازکنی جردن در کنار سایر شعبات لوله بازکنی به یکی از شرکت های مورد اعتماد تبدیل شود، استفاده از روش های کم هزینه و کار به صورت اصولی بوده است. چرا که در انجام خدمات لوله بازکنی کار باید به نحوی انجام شود که در عین سریع بودن، مشکل و گرفتگی لوله ها به صورت یکباره حل شود تا از اعمال هزینه های اضافی به مالکین ساختمان ها جلوگیری شود. سرعت عمل و حضور به موقع در محل نیز یکی دیگر از فاکتورهای مورد توجه مشتریان در میزان رضایتمندی از لوله بازکنی جردن  و نیز لوله بازکنی میرداماد می باشد. چرا که با ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب و توالت، آب به درستی تخلیه نمی شود و منظره غیرقابل تحملی را به وجود می آورد که می تواند منجر به آلودگی خانه شود.

روش های مورد استفاده در تخلیه چاه جردن

 •  بازوبست درب چاه و پیدا کردن درب چاه
 • لایروبی با نیروی انسانی
 • تله زنی کاربری چاه کهنه
 • پمپ لجن مکنده
 • کول گذاری چاه فاضلاب
 • طوقه چینی
 • بازسازی چاه قدیمی

مراحل لوله بازکنی جردن

 • تشخیص نوع گرفتگی لوله های فاضلاب
 • انتخاب روش مناسب لوله بازکنی جردن
 • استفاده از تجهیزات لوله بازکنی مناسب
 • رفع گرفتگی لوله ها به صورت تضمینی و بدون کثیف کاری
 • ارائه فاکتور لوله بازکنی در صورت درخواست مشتری
هر یک از این روش ها نیاز به تخصص بسیار بالایی دارند و تمامی همکاران ما در چاه بازکنی جردن و نیز لوله بازکنی رشت آموزش های لازم را برای به کار گیری این روش های متعدد دیده اند و می توانند با کیفیت ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان آورند.

اهمیت تشخیص نوع و شدت گرفتگی لوله

در مورد این مساله همین کافی است که بدانیم در مورد هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب دستگاه و روش های منحصر به آن وجود دارد و اگر نتوانیم دلیل و نوع گرفتگی لوله ها را تشخیص دهیم، منجر به استفاده نادرست از تجهیزات و روش های لوله بازکنی خواهد شد که چیزی جز هدر رفتن زمان و متحمل شدن هزینه های اضافی نخواهد داشت. اگر خرابی های ناشی از ترکیدگی لوله، پرشدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله فاضلاب و توالت سریع و فوری حل نشود، علاوه بر آشفتگی، ممکن است هزینه های جبران ناپذیری همچون نشست ساختمان به همراه داشته باشد.

بازسازی چاه قدیمی در تخلیه چاه جردن

لوله بازکنی جردن شبانه روزی یکی از مهمترین و رایج ترین روش های مورد استفاده در تخلیه چاه جردن می توان به بازسازی چاه قدیمی اشاره کرد. توجه داشته باشید که چاه های فاضلاب با گذشت زمان فرسوده می شوند و امکان ریزش آن نیز وجود دارد که می توان با ترمیم و بازسازی چاه در کوتاه ترین زمان ممکن یک چاه قدیمی و از کار افتاده را ترمیم نمود و دوباره آن را مورد استفاده قرار داد.

استفاده از روش طوقه چینی در تخلیه چاه جردن

استفاه از روش طوقه چینی از پرکاربردترین روش های مورد استفاده در تخلیه چاه جردن می باشد که در این روش برای جلوگیری از ریزش دهانه فاضلاب، حدود یک یا یک و نیم متر از دور دهانه چاه را با آجر کار می کنند. برای انجام طوقه چینی بایستی از نکات ایمنی بسیار زیادی پیروی کرد، چرا که از خطرات بسیار زیادی برخوردار بوده و امکان نصب داربست در این روش وجود ندارد و کارگران آن بایستی از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار باشند.

سوالات متداول لوله  بازکنی جردن

کلیه سرویس کاران ملزم به رعایت موارد بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و انجام تست کرونا برای پیشگیری از ناقل بودن و سرایت بیماری می باشند.

پس از تماس با لوله بازکنی جردن، نزدیک ترین اکیپ به محل اعزام می شود که نهایت تا نیم ساعت پس از تماس در محل حاضر می باشند.

سرویس کاران با تجربه ما در کلیه شعبات لوله بازکنی با استفاده از تجربه و مهارت خود بهترین روش را برای حل مشکل انتخاب می کنند و تا رفع گرفتگی لوله ها به طور کامل کار را ادامه می دهند تا از رفع مشکل اطمینان حاصل نمایند.

0 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جردن»

 1. اکبر اسمعیلی

  من ساکن محدوده جردن هستم. می خواستم ببینم اکیپی نزدیک به این منطقه دارین که برا تعویض و تبدیل توالت معمولی به توالت
  فرنگی اقدام کنه؟ می خوام نزدیک ترین اکیپ لوله بازکنی به جردن رو بفرستید که بابت ترافیک و دوری مسافت مبلغ بیشتری ازم نخواد

 2. سلام. خسته نباشید. کاش تو این مقاله در مورد اینکه چه زمانی به طوقه چینی باید اقدام کرد؛ یه توضیح مختصری می دادین

  1. سلام دوست عزیز. به طول و قطر چاه که قراره طوقه چینی بشه بستگی داره. اما لوله بازکنی جردن قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه میگیره.

 3. سلام. آیا این امکان وجود دارد که بجای لایروبی چاه توسط
  افراد و به صورت دستی, از محلولی استفاده کرد که این کار رو
  سریعتر انجام بده؟ از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن
  تشکر می کنم

  1. سلام حسین عزیز. بهترین روش لایروبی اینه که به صورت دستی انجام بشه که کاملاً تمیز بشه. استفاده از محلول ها و این قبیل چیزها چندان مورد تایید نیست.

  1. سلام دوست عزیز. نرخ ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه هست. بر اساس طول چاه قیمت متفاوت هست می تونید قیمت های اتحادیه رو ببینید.

  1. سلام دوست عزیز. خواهش می کنیم. این به دلیل تخصص و تجربه نیروهای ما در استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله هست.

 4. سینک ظرفشویی خونمون گرفته بود و شانسی از اینترنت شماره لوله بازکنی جردن رو پیدا کردم. تلفنی راهنماییم کردن و نیازی به حضور
  خودشون نشد. ممنون از زحمات شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا