لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران
فهرست مطالب

ممکن است شما هم در ساختمان خود، با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب، لوله حمام، لوله توالت و یا لوله سینک مواجه شوید. در اینگونه مواقع می توانید با شماره لوله بازکنی نیاوران 09121892092 تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر شده و نسبت به رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی اقدام شود. از مزایای لوله بازکنی در نیاوران رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری، تضمینی و ارزان می باشد.

شماره لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها در نیاوران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد.

خدمات لوله بازکنی نیاوران

عمده دلایلی که سبب می شود با شماره لوله بازکنی در نیاوران تماس گرفته شود، چند عامل اصلی است که اگر شما هم با این مشکلات مواجه شدید، می توانید با شماره شبانه روزی چاه بازکنی در نیاوران تماس بگیرید. از جمله آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل ترکیدگی لوله
 • درآوردن اشیا از توالت یا لوله حمام
 • رفع گرفتگی  لوله پارکینگ یا حیاط

سرویسکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه انواع خدمات در زمینه لوله و فاضلاب هستند تا خیال شما را از این بابت آسوده کرده و بدون کثیف کاری و انتشار آلودگی، کار به اتمام برسد.

لوله بازکنی در نیاوران بدون کثیف کاری

نگران این مساله نباشید. درست است که گرفتگی لوله توالت یا سینک و برگشت آب از لوله به خودی خود آلودگی محیط و کثیف کاری دارد، اما برای رفع گرفتگی لوله از روشی استفاده می شود که کاملاً بدون کثیف کاری می باشد. یکی از عمده دلایل کثیف کاری در و پخش شدن آلودگی و فضولات به محیط اطراف، به دلیل عدم تسلط سرویسکار به کار با وسایل لوله بازکنی از جمله فنر برقی لوله بازکنی می باشد. یا بر اثر بی تجربگی یا بر اثر عدم آگاهی دور موتور چرخش فنر را به درستی نمی توانند تنظیم کنند و علاوه بر پرتاب شدن فنر و فضولات به اطراف، می تواند به سرویسکار نیز آسیب برساند.

لوله بازکنی کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و تخصص در این زمینه دارد. تیم قدرتمند خدمات فنی بهمن به شما این تضمین را می دهد که گرفتگی لوله ها به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان و با مناسب ترین روش انجام شود. مهم نیست که گرفتگی لوله ها در سینک ظرفشویی رخ داده یا توالت، حمام و یا یکی از کف شوی های منزل، مهم نیست که انسداد در لوله ها بر اثر ریختن چربی و مواد غذایی اضافی و تفاله چای در فاضلاب صورت گرفته یا انداختن دستمال توالت، صابون یا هزار چیز دیگر که به راحتی می تواند سدی مقابل عبور فاضلاب ایجاد کنند. برای رفع گرفتگی لوله ها در هر یک از این موارد راهکاری هست که پرسنل مجرب لوله بازکنی نیاوران به خوبی از پس آن بر می آیند فقط کافی است با شماره تلفن های این شرکت تماس بگیرید و منتظر مشاهده بهترین نتیجه با بهترین قیمت لوله بازکنی باشید.

لوله بازکنی نیاوران فوری

اگر چیزی وجود دارد که واقعاً می تواند اعصاب ساکنین خانه را در طول روز تحریک کند، آن گرفتگی لوله فاضلاب است. نه تنها باعث ایجاد بوی نامطبوع و خطرات بالقوه سلامتی می شود، بلکه در صورت عدم رفع گرفتگی سینک یا توالت می تواند منجر به آسیب های گران قیمتی نیز شود. به همین دلیل دسترسی به خدمات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب فوری و سریع بسیار مهم است.

خوشبختانه، متخصصانی وجود دارند که در این زمینه تخصص دارند. تکنسین های چاه بازکنی نیاوران با تخصص و ابزارهای تخصصی خود می توانند به سرعت مشکل را تشخیص دهند و برای رفع گرفتگی لوله های شما دست به کار شوند. چه این یک انسداد ساده باشد یا یک مسئله پیچیده تر، آنها دانش و تجربه لازم برای رسیدگی به همه آن را دارند.

یکی از مزایای اصلی خدمات لوله بازکنی شمال تهران سرعت تکمیل آنها است. با استفاده از تجهیزات و تکنیک های پیشرفته، متخصصان اغلب می توانند گرفتگی لوله را در عرض چند ساعت یا حتی چند دقیقه پاک کنند. این بدان معنی است که می توانید در اسرع وقت به روال روزانه خود بازگردید، بدون اینکه نگران مشکلات طولانی مدت باشید.

یکی دیگر از مزایای خدمات حرفه ای رفع گرفتگی لوله فاضلاب کیفیت کار می باشد. این متخصصان دقیقاً می دانند که چه کاری انجام می دهند و می توانند اطمینان حاصل کنند که لوله های شما نه تنها گرفتگی ندارند، بلکه به طور کامل تمیز می شوند و از نظر مشکلات احتمالی آینده نیز بررسی می شوند. این می تواند به جلوگیری از گرفتگی در آینده کمک کند و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی کند.

به طور کلی، اگر با گرفتگی لوله سروکار دارید، خدمات رفع گرفتگی فوری و سریع لوله فاضلاب راه حلی است. سعی نکنید به تنهایی مشکل را حل کنید – این نه تنها نامرتب و ناخوشایند است، بلکه اگر به درستی انجام نشود می تواند خطرناک باشد. در عوض، به متخصصان اعتماد کنید تا آن را به سرعت و کارآمد مدیریت کنند تا بتوانید بدون هیچ گونه اختلال دیگری به روال عادی خود بازگردید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در نیاوران

لوله بازکنی در نیاوران

همانطور که قبلاً هم اشاره شد، گرفتگی لوله ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. تشخیص نوع و محل گرفتگی لوله ها از این جهت مهم است که بتوان بهترین وسیله و بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها اقدام شود. پس بهتر است دلایل گرفتگی لوله ها در نیاوران را بررسی کنیم. در این میان ممکن است به خدمات شبانه روزی لوله بازکنی پاسداران نیاز داشته باشیم.

 • گرفتگی لوله توالت با مدفوع
 • گرفتگی لوله توالت با نواربهداشتی و دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله حمام با مو
 • گرفتگی لوله حمام با ژیلت یا تیغ
 • گرفتگی لوله سینک با پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله سینک با چربی و روغن
 • گرفتگی لوله کفشور حیاط یا پارکینگ با خاک یا برگ درختان
 • گرفتگی لوله با ناودان با قیر یا خس و خاشاک

روش های رفع گرفتگی لوله در نیاوران

سرویسکاران شعبه نیاوران موظف هستند پس از شناسایی نوع گرفتگی لوله نسبت به رفع آن اقدام کنند. معمولاً رفع گرفتگی لوله با چند روش انجام می شود.

 • رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگی لوله با واترجت

لوله بازکنی تضمینی در نیاوران

تخلیه چاه نیاوران

از آنجاییکه سرویسکاران ما باتجربه و متبحر هستند، ما کلیه خدمات خود را در این شعبه و سایر شعب از جمله لوله بازکنی مجیدیه تضمین می کنیم. به این ترتیب که آنها موظف هستند لوله باز شده را با حجم زیادی از آب آزمایش کنند و پس از اطمینان از باز شدن لوله، اطراف لوله را تمیز کرده و نسبت به دریافت حق الزحمه اقدام کنند.

لوله بازکنی شبانه روزی نیاوران

شرکت خدمات فنی بهمن جهت رفاه حال شهروندان و ارائه خدمات بی شائبه دارای نیروهای سرویس کار شیفت شب نیز می باشد تا به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل و مناسبات نیز به ارائه خدمت بپردازد.

تخلیه چاه نیاوران

لوله بازکنی نیاوران پشتیبانی

با این که دیگر استفاده از چاه فاضلاب جذبی بسیار کم شده و اکثر قریب به اتفاق مناطق کشور از سیستم فاضلاب شهری بهره مند هستند اما هنوز مناطقی وجود دارند که در آنها چاه فاضلاب حفر شده و مورد کاربری قرار می گیرد. پرسنل شرکت خدمات فنی بهمن هم در زمینه حفر چاه و هم در زمینه تخلیه چاه آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. به پروسه تخلیه چاه از هر نوع ماده لجن، جامدات و سایر مواد، تخلیه چاه گفته می شود. پرشدن چاه فاضلاب بسته به برخی عوامل، در هر زمان ممکن است رخ دهد. معمولاً چاه هایی که در بخش های کوهستانی شهر یعنی مناطق سنگی حفر شده اند، کشش آب کمتری دارند و پر شدن چاه فاضلاب بصورت پیاپی در آنها رخ می دهد. اما چاه های دارای کشش بالا حتی تا 25 یا 30 سال نیز ممکن است پر نشوند و نیاز به تخلیه پیدا نکند. چاه هایی از جنس خاک معمولاً دارای کشش بالایی جهت نفوذ آب هستند.

لایروبی چاه فاضلاب در نیاوران

پس از تخلیه چاه نیاوران، خدمت ارزنده دیگری که توسط پرسنل شرکت خدمات فنی بهمن صورت می گیرد لایروبی چاه از هر گونه مواد چسبیده به دیواره های چاه از جمله مو، چربی یا سایر مواد جامد می باشد. این مواد می توانند لایه ای مقاوم به آب تشکیل داده و تا سر تا سر کانال فاضلاب گسترده شوند. در این صورت اگر عمل لایروبی چاه پس از تخلیه صورت نگیرد پس از مدت زمان کوتاهی پر شدن چاه و نیاز به تخلیه، دوباره رخ خواهد داد. این عمل می تواند نفوذ پذیری خاک را تا درصد بسیار بالایی افزایش دهد و زمان پر شدن چاه را به تعویق بیاندازد.

علایم پر شدن چاه فاضلاب در نیاوران

از علایم پر شدن چاه فاضلاب می توان به مواردی از جمله آنچه در ذیل آورده شده است اشاره کرد:

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان و محوطه
 • گرفتگی توالت و بالا آمدن آب فاضلاب در توالت
 • باز نشدن گرفتگی توالت توسط روشهای دستی و دستگاهی لوله بازکنی
 • وجود موجودات موذی چون موش فاضلاب و سوسک در ساختمان و حوالی آن

پس از مشاهده علایم مربوط به پر شدن چاه فاضلاب، جهت تخلیه آن و یا در صورت نیاز به حفر اصولی چاه فاضلاب می توانید با شماره تلفن های شرکت لوله بازکنی نیاوران تماس بگیرید. پرسنل شرکت خدمات فنی بهمن این اطمینان را به شما می دهند که مسائلی چون تخلیه چاه نیاوران را به تمیزترین شکل ممکن انجام داده و هیچ گونه کثیفی در محل بر جای نگذارند. شرکت خدمات فنی بهمن تا 24 ساعت پس از ارائه هرگونه خدمت در زمینه حفر چاه، تخلیه چاه فاضلاب و یا لوله بازکنی نیاوران در صورت رخداد مشکلی ناشی از کوتاهی نیروی انسانی خود، اعزام مجدد نیرو به محل را انجام داده و بدون اخذ هزینه ای نسبت به حل مشکل اقدام خواهد نمود.

4 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی نیاوران»

 1. سلام
  من مدیر ساختمان تجاری در نیاوران هستم. یک سری مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب تو این مجتمع تجاری بوجود اومده که باید هر چه سریع تر رفع بشه. ولی مشکلی که هست اینه که اول باید برآورد هزینه بشه تا من در جلسه اعضای مجتمع مطرح کنم. حالا می خوام بدونم اگر با شماره لوله بازکنی نیاوران تماس بگیرم. برای برآورد هزینه و عیب یابی، سرویسکار اعزام می کنید؟ آیا برای اینکار هزینه ای باید پرداخت بشه یا خیر؟

  1. سلام دوست عزیز
   البته اگر با شماره 09121892092 شماره مدیریت لوله بازکنی بهمن و شماره 22618090 که شماره مستقیم شعبه شمال تهران و شعبه لوله بازکنی نیاوران هست، تماس بگیرید برای بازرسی و عیب یابی سرویسکار اعزام و اعلام هزینه میشه. در مورد هزینه بازرسی و هم فقط خهزینه ایاب و ذهاب اخذ میشه.

 2. آیا خدماتی که در شعبه شبانه لوله بازکنی نیاوران ارائه می شود نسبت به خدمات روزانه این شعبه، محدودیت دارد؟

  1. سلام دوست عزیز
   در لوله بازکنی نیاوران، با سال ها سابقه درخشان در عرصه لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله، بهترین خدمات را در سراسر نیاوران ارائه می‌دهیم. تیم ما از تخصص و تجربه لازم برخوردار است تا به سرعت و با دقت به مشکلات لوله‌کشی شما رسیدگی کند.
   خدمات ما در شعبه شبانه روزی نیاوران شامل:

   بازکردن لوله‌های مسدود و عاید سازی جریان آب در سریع‌ترین زمان ممکن.
   تخلیه و پاکسازی لجن و رسوبات در لوله‌ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته.
   تعمیر و تعویض لوله‌های فرسوده یا ترک خورده.
   تشخیص محل نشتی لوله و رفع آن.

   ما به شما تضمین می‌دهیم که سرویسکاران شیف شب در شعبه نیاوران به کلیه روش های رفع گرفتگی لوله ها مسلط بوده و مراحل انجام کار را تا رفع کامل گرفتگی لوله دنبال می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا