لوله بازکنی شهران – تخلیه چاه شهران

لوله بازکنی شهران – تخلیه چاه شهران

لوله بازکنی شهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط خدمات فنی بهمن می باشد که به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته می توانید با ما در تماس باشد.

همانطور که می دانید گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و با توجه به عامل انسداد لوله ها، رفع گرفتگی لوله ها هم ممکن است زمان بر بوده یا به آسانی انجام شود. ابتدا به روش های گفته شده در لوله بازکنی  ( روش های لوله بازکنی خانگی ) سعی کنید گرفتگی لوله ها را رفع کنید. در صورتی که موفق به حل مشکل نشدید با متخصصین ما در لوله بازکنی شهران تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری
فقط با یک تماس در محل حاضر خواهیم بود

لوله بازکنی شهران به صورت تضمینی با ارائه فاکتور

دلیل اینکه لوله بازکنی به صورت تضمینی را شعار خود قرار داده ایم، به این دلیل است که ما به کمک متخصصین و استادکاران باتجربه و حرفه ای، توانسته ایم هر نوع گرفتگی لوله ها را در کلیه مناطق تهران رفع نماییم.

در هر کاری داشتن تجربه و مهارت حرف اول را می زند. در کنار تجربه استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته لوله بازکنی، یکی دیگر از دلایل موفقیت ما بوده است. بر همین اساس در صورت تماس با لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران، متخصصین ما پس از رفع کامل گرفتگی لوله ها و تحویل کار، اقدام به دریافت اجرت بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 خواهند نمود.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در لوله بازکنی شهران به صورت قطعی

تشخیص درست و به موقع مشکلات سیستم فاضلاب، از جمله تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله، تشخیص دلیل و عامل گرفتگی لوله ها، تشخیص پرشدن مادر چاه فاضلاب و زمان درست تخلیه چاه، می تواند یکی از عامل های اصلی رفع قطعی و همیشگی انسداد لوله ها باشد.

عوامل اصلی گرفتگی لوله ها

به طور کلی برای گرفتگی لوله ها چند عامل اصلی وجود دارد.

  • رسوب چربی و مواد زائد
  • شیب نامناسب لوله ها
  • مو و پرز
  • اشیا خارجی
  • مصالح ساختمانی

توجه داشته باشید که گرفتگی لوله ها چه در درون لوله اصلی باشد یا در شترگلو اتفاق افتاده باشد، قابل حل بوده و بسته به نوع گرفتگی، زمان و تجهیزات لازم برای رفع انسداد لوله ها متفاوت می باشد. سرویس کاران ما با ترکیب علم و تجربه و باور اصل مهم کسب روزی حلال، پس از اعزام به محل، با بررسی دقیق و همه جانبه، مشکل را به صورت قطعی حل می کنند.

رعایت چند نکته اساسی در لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ها

خدمات فنی بهمن- ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی
با رعایت چند نکته، لوله های ساختمان را از گرفتگی و مسدودی نجات دهید
  • استفاده از لوله های استاندارد و بدون نقص
  • بکارگیری جدیدترین شیوه های تاسیساتی و لوله کشی
  • بررسی و توجه به شیب لوله های فاضلاب و ارتفاع لوله ها
  • بررسی فشار آب ورودی و قرار دادن لوله مناسب و متناسب با فشار آب

اهمیت دادن و رسیدگی به این نکات باعث می شود که در سیستم لوله کشی ساختمان ها مشکلی بوجود نیاید.

زمان مناسب برای تعویض لوله های ساختمان

گاهی بر اثر گذشت زمان لوله ها دچار پوسیدگی و آسیب می شوند. در این حالت برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی باید اقدامات لازم و به موقع انجام بشود. در این خصوص می توانید مقاله ما در لوله بازکنی مشهد را مطالعه کنید. گرفتگی لوله ها از دیگر مشکلات فاضلابی می باشد زیرا در این حالت جلوی رفت و آمد آب را می گیرد و باعث تلمبار شدن ضایعات و فضولات می شود.

لوله کشی غیر استاندارد و غیر اصولی، یخ زدگی لوله ها، وارد شدن فشار ناگهانی به لوله ها، عایق بندی نامناسب از دیگر مشکلات فاضلاب ها و لوله کشی هاست که با پیشگیری و بررسی به موقع و مناسب قابل حل می باشند. خانه های قدیمی که قدمت بالایی دارند بیشتر احتمال خطر پوسیدگی و خرابی لوله ها را دارند و بجز خسارتی که وارد می کند، می تواند باعث هدر رفتن بخش عمده و قابل توجهی از آب و در نتیجه افزایش مبلغ قبض آب ماهیانه شود. پس بهتر است به موقع و قبل از بروز حادثه نسبت به مشکلات لوله کشی اقدام کرد.

تخلیه چاه شهران

تخلیه چاه شهران
چاه بازکنی و تخلیه چاه فوری و بدون تعطیلی در شهران

تخلیه چاه شهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در خدمات فنی بهمن همچون لوله بازکنی رشت می باشد. توجه داشته باشید که تخلیه چاه باید به موقع و اصولی انجام شود، در غیر این صورت می تواند زیان و آسیب جانی و مالی به همراه داشته باشد.

در صورتی که متوجه شدید چاه فاضلاب پر شده و نیاز به تخلیه دارد، در انتخاب سرویس کار و شرکت لوله بازکنی کمی وسواس به خرج دهید. زیرا تخلیه غیراصولی چاه می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای ساختمان خود و ساختمان های همجوارتان به وجود بیاورد.

سوالات رایج

پس از تماس با لوله بازکنی شهران، چه مدت زمان تا رسیدن سرویس کاران طول می کشد؟

خدمات فنی بهمن با استقرار اکیپ و تجهیزات لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهران، ترتیبی اتخاذ کرده تا بعد از تماس در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشیم.

اگر گرفتگی به دلیل وجود مصالح ساختمانی همچون تکه آجر یا گج و سیمان باشد، قابل رفع است؟

گرفتگی لوله ها به هر دلیلی که باشد قابل رفع است. فقط کافیست تا توسط تیم لوله بازکنی دلیل و محل اصلی گرفتگی لوله ها مشخص شود تا بسته به نوع گرفتگی لوله از تجهیزات مناسب استفاده شود.

برای انجام خدمات لوله بازکنی، فاکتور ارائه می شود؟

برای کلیه خدمات از جمله تخلیه چاه و لوله بازکنی فاکتور رسمی با مهر شرکت ارائه می شود.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.