لوله بازکنی بلوار فردوس

لوله بازکنی بلوار فردوس
جدول محتوا
با گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان، نیاز به خدمات لوله بازکنی می باشد. تخلیه چاه و لوله بازکنی بلوار فردوس از خدمات شرکت خدمات فنی بهمن می باشد که در غرب تهران آماده خدمت رسانی در زمینه لوله بازکنی، تخلیه چاه، به صورت فوری و ارزان، با ضمانت ۱۰۰% رفع گرفتگی و کمترین میزان کثیف کاری به همشهریان عزیز می باشد. شماره تماس این شعبه 09121892092 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به همشهریان عزیز است. در این مجموعه سرویسکاران و نیروهای فنی متخصص و باتجربه با بهترین دستگاه های لوله بازکنی از جمله فنر برقی لوله بازکنی، پمپ هوا و … لوله کاملا باز شده را تحویل مشتری می دهند و درخواست های مشتری مبنی بر رفع هرگونه مشکل در این زمینه را به انجام می رسانند.

لوله بازکنی فوری در بلوار فردوس

لوله بازکنی فوری در بلوار فردوس شعار اصلی ما ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت فوری در هر ساعت از شبانه روز می باشد. با توجه به اینکه خدمات لوله بازکنی باید در اولین فرصت انجام پذیرد تا از بهم ریختگی، کثیف کاری و خسارات بیشتر جلوگیری شود. بر همین اساس در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشیم. توجه داشته باشید که گاه معطل کردن به بهانه اینکه ممکن است بتوانید با روش های خانگی نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنید، نتیجه بخش نبوده و فقط به انتشار آلودگی منجر می شود. کلیه سرویسکاران این شعبه به موتورسیکلت مجهز هستند تا بتوانند حتی در ساعات اوج ترافیک نیز زیر 20 دقیقه در محل حضور پیدا کنند.

لوله بازکنی شبانه روزی در بلوار فردوس

لوله بازکنی شبانه روزی در بلوار فردوس یکی دیگر از مزایای لوله بازکنی بلوار فردوس شبانه روزی بودن آن است. شما در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل رسمی می توانید با لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید و تا رسیدن سرویسکار منتظر بمانید. ما به خوبی به این مساله واقف هستیم که ممکن است در ساعات پایانی شب یا نیمه شب توالت خانه شما دچار گرفتگی شود. به همین منظور سرویسکاران ما در هر ساعت آماده اعزام به محل مورد نظر هستند. حتی برای مشکلاتی از قبیل پرشدن چاه فاضلاب هم می توانید با شماره تخلیه چاه تماس بگیرید.

لوله بازکنی در بلوار فردوس بدون کثیف کاری

لوله بازکنی در بلوار فردوس بدون کثیف کاری اولین چیزی که در مواجهه با گرفتگی لوله توالت یا سینک به ذهن خطور می کند کثیف کاری و انتشار آلودگی است. اما نگران این موضوع نباشید. همه پرسنل این شعبه به خوبی توجیه شده اند که استفاده از دستکش و ماسک یک امر ضروری است. از طرفی عمده کثیف کاری عملیات رفع گرفتگی لوله ها به دلیل عدم توانایی سرویسکار در تنظیم دور موتور و سرعت چرخش فنر دستگاه فنر برقی لوله بازکنی است که فنر به اطراف پرتاب می شود و آلودگی ها را نیز پرتاب می کند. اما در شعبه بلوار فردوس و دیگر شعبات سرویسکاران به این کار مسلط هستند و رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در بلوار فردوس را بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت انجام می دهند. اگر شما نیز به دنبال بهترین و باکیفیت ترین شرکت خدماتی در حوزه لوله بازکنی بلوار فردوس هستید، می توانید از خدمات شرکت خدمات فنی بهمن که با استفاده از روش های مدرن گرفتگی لوله ها را رفع می کند، استفاده کنید. امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلاتی که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند، گرفتگی چاه و بالا آمدن آب در لوله های فاضلاب می باشد که این مشکل بسیار دردساز می باشد به خصوص وقتی که در اولین فرصت ممکن اقدام لازم را برای رفع این مشکل نکنید. آیتم ها و عوامل بسیار متعددی ممکن است باعث گرفتگی لوله ها و چاه شود که متاسفانه این امر را در بسیاری از شهرها و آپارتمان ها می توان مشاهده کرد لوله بازکنی و دریافت این خدمت بسیار بزرگ از شرکت های خدماتی در این زمینه می تواند یکی از بهترین و بی نظیرترین راه برای رفع این مشکل باشد. لازم است شما نیز در صورت مشاهده هر گونه مشکلی در حمام، ظرفشویی، روشویی و دستشویی بلافاصله با شرکت های خدماتی در تماس باشید. این شرکت، یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت ها است که با داشتن سابقه بسیار بی نظیر و درخشان خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را در این منطقه به سوی خود جذب کند.

ویدئوی رفع گرفتگی سینک با فنر لوله بازکنی در بلوار فردوس

 
 

لوله بازکنی بلوار فردوس غرب و شرق

بلوار فردوس منطقه خوش آب و هوا و خوش مسیری می باشد. به همین دلیل رشد جمعیت آن سریع بوده است. این قسمت جزو مناطق مهم تهران می باشد. جمعیت که زیاد می شود، ساخت و ساز نیز افزایش پیدا می‌ کند و واحدهای بیشتری ساخته می شود. آپارتمان نشینی در این شرایط گسترش پیدا می ‌کند.

در بیشتر آپارتمان ها به دلیل لوله فاضلاب های مشترک، مشکلاتی از قبیل انسداد لوله فاضلاب و پر شدن چاه به وجود می ‌آید. لوله بازکنی بلوار فردوس غرب و شرق شرکت خدمات فنی بهمن با پیدایش چنین مشکلاتی برای برطرف کردن آنها به وجود آمده است تا موجب رفاه حال ساکنین شود و مشکلات مربوط به لوله فاضلاب را به صورت شبانه‌ روزی حل کند.

بلوار فردوس غرب و شرق به طور کامل تحت پوشش شرکت خدمات فنی بهمن قرار دارد. عزیزان ساکن در این منطقه برای رفع مشکلات خود در زمینه لوله بازکنی، می توانند به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل با شماره شعبات از جمله لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرند.
خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس شرق و غرب به دلیل دسترسی به بزرگراه شهید ستاری، بلوار آیت الله کاشانی، بزرگراه جناح، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی و بزرگراه شیخ فضل الله نوری در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت فوری ارائه می شود.

لوله بازکنی بلوارفردوس

دلایل گرفتگی لوله 

بنا به دلایل گوناگونی گرفتگی در لوله ها رخ می دهد. ما چند مورد از مهمترین دلایل را نام می بریم:

چربی و روغن

زمانی که چربی و روغن غذا وارد لوله شود، خصوصا اگر همراه آب سرد باشد به دیواره لوله می چسبد، رسوب می‌ کند و هر چیزی هم که وارد لوله شود، به چربی روی دیواره می‌ چسبد. کم کم لوله مسدود می شود و در نهایت موجب بالا زدن آب چاه می شود.

ریختن موی بلند در لوله

معمولا با گذشت زمان موهای بلندی که در حمام وارد لوله شده‌اند، مسیر لوله را مسدود می کند.

لوله بازکنی بلوار فردوس شبانه روزی

جرم و رسوب

وقتی دیواره لوله فاضلاب دچار رسوب گرفتگی شود، کم کم قطر لوله کاهش پیدا می ‌کند و با گذشت زمان لوله مسدود می شود.

شیب نامناسب و غیر اصولی لوله

اگر شیب لوله غیر استاندارد باشد، آب فاضلاب به کندی تخلیه می شود.

افتادن هر نوع اشیا و اجسام درون لوله

لوله بازکنی بلوار فردوس تضمینی

اگر جسمی به درون لوله وارد شود راه آب را می بندد و لوله را دچار گرفتگی و انسداد می کند. چون لوله فقط برای عبور آب تعبیه شده است و ورود هر چیز دیگری در عبور آب اختلال ایجاد می کند.

گرفتگی های گفته شده در بالا ممکن است از نوع سخت و پیچیده باشند اما باز کردن انواع گرفتگی و حتی نوع سخت آن، با استفاده از دستگاه فنر زن برقی بسیار راحت می باشد. البته ناگفته نماند که باید فرد متخصص و با تجربه در شعباتی از جمله از جمله لوله بازکنی پونک از این دستگاه استفاده کند و در فنر زنی مهارت داشته باشد، چون اگر نکاتی رعایت نشود و اگر فردی که از این دستگاه برقی استفاده می کند در کار خود مهارت نداشته باشد، کاسه و لوله ممکن است دچار آسیب شود.
سرویسکاران لوله بازکنی فردوس غرب و شرق شرکت خدمات فنی بهمن با تخصص و تجربه بالای خود می توانند نوع گرفتگی همچنین محل دقیق گرفتگی را تشخیص بدهند و با مهارت و تجربه ای که در فنر زنی دارند، می توانند به راحتی گرفتگی لوله های شما را رفع نمایند.
پس می توانید با خیال راحت از خدمات لوله بازکنی این مجموعه استفاده کنید.

روش لوله بازکنی فردوس غرب و شرق 

اکثر مردم درباره روش های خانگی لوله بازکنی شنیده‌اند اما باید بگوییم که این روش ها بیشتر برای پیشگیری از گرفتگی لوله کاربرد دارند و یا برای گرفتگی های سطحی ممکن است کارایی داشته باشند. در گرفتگی‌ های شدید و نوع سخت نمی شود از آنها استفاده کرد. در گرفتگی‌های نوع سخت و شدید باید از شرکت‌های لوله بازکنی که در این کار متخصص هستند، استفاده کنید.
شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه برای این کار از دستگاه‌های مجهز و به روز استفاده می ‌کنند: مانند دستگاه فنر برقی
با فنر برقی می توان سخت ترین گرفتگی ها حتی اگر از نوع گرفتگی با مصالح ساختمانی مثل: سیمان، دوغاب، گچ و …باشد را بدون آسیب دیدن لوله و بدون نیاز به کنده کاری و تخریب باز کرد.
بهترین و با کیفیت ترین روش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب که صد در صد تضمینی است، روش استفاده از فنر برقی می باشد. برای استفاده از دستگاه فنر برقی شرکت خدمات فنی بهمن در بلوار فردوس شرق و غرب با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

بهترین روش های مورد استفاده در لوله بازکنی بلوار فردوس

همانطور که اشاره شد، امروزه شرکت خدمات فنی بهمن با استفاده از روش های بسیار مختلف سعی بر آن دارد تا بهترین و مدرن ترین خدمات را برای شما به ارمغان آورد. از مهمترین و رایج ترین روش های مورد استفاده، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • مایع لوله باز کن: در صورتی که گرفتگی چاه بسیار کم باشد همکاران ما می توانند با استفاده از مایع اسیدی در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی لوله ها و چاه منزل را باز کنند.
 • استفاده از پمپ: از دیگر روش های مورد استفاده برای لوله بازکنی می باشد که در این حالت با توجه به فشاری آبی که به سیفون وارد می شود، می توان به راحتی گرفتگی لوله ها را باز کرد.
 • استفاده از دیلم: دیلم یکی از بهترین تجهیزات مورد استفاده در تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد که با شکل مارپیچی خود می تواند تمام گرفتگی ها را باز نموده و سبب تخلیه شود.

حال همکاران ما، می توانند با توجه به نوع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما، یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها را انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. ما در نیز دارای شعبه فعال لوله بازکنی جنت آباد می باشیم.

تخلیه چاه در بلوار فردوس

امروزه اکثر ساختمان‌ها به اگو متصل هستند، ولی چاه های جذبی و یا سپتیک هنوز وجود دارند، این چاه ها به مرور زمان پر می ‌شوند و به تخلیه چاه نیاز پیدا می کنند. عدم تخلیه چاه ممکن است نشست و ریزش چاه را در پی داشته باشد و بسیار خطرناک است.
در تخلیه چاه بلوار فردوس شرکت خدمات فنی بهمن تخلیه چاه در چند مرحله به صورت حرفه ای انجام می گیرد:
1. محل دقیق چاه تشخیص داده می شود.
2. با رعایت اصول ایمنی درب چاه فاضلاب باز می شود.
3. با استفاده از تانکر های بزرگ و کوچک که قابلیت ساکشن آب و لجن را دارند، چاه تخلیه می‌شود.
4. اگر لازم بود چاه لایروبی یا کف تراشی می شود.
5. در ب چاه به صورت اصولی و استاندارد بسته می شود.
برای استفاده از خدمات تخلیه چاه بلوار فردوس و اعزام تانکر و سرویس کار با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

شرکت خدماتی تخلیه چاه بلوار فردوس با استفاده از نیروهای مجرب و دستگاه ها، تجهیزات مدرن و پیشرفته، یکی از بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار می دهد. لازم است بدانید که شما نیز می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکل در خصوص پر شدن چاه فاضلاب، به راحتی و در اولین فرصت با همکاران ما در تماس باشید و با ارائه آدرس و نشانی دقیق خود، خدمات فوری و شبانه روزی را از شرکت خدماتی تخلیه چاه بلوار فردوس دریافت کنید. شما می توانید قبل از دریافت هرگونه خدماتی از شرکت خدماتی ما، در مورد نحوه ارائه خدمات و قیمت لوله بازکنی اطلاعات لازم را به دست آورده و از این طریق یکی از بهترین خدمات لوله بازکنی را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید که تخلیه چاه امروزه با روش های بسیار مدرنی صورت می گیرد که این خدمات را می توانید به راحتی از شرکت خدماتی تخلیه چاه و چاه بازکنی بلوار فردوس دریافت کنید.

سوالات متداول لوله بازکنی بلوار فردوس

به دلیل استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته و سرویسکارانی که در فنر زنی مهارت بالایی دارند، کثیف کاری در کمترین حد ممکن است.

خیالتان آسوده باشد لوله ۱۰۰ ٪ بازشده تحویل داده می شود و آزمایش باز بودن خروجی فاضلاب در حضور مشتری انجام می شود.

با شماره 09121892092  تماس بگیرید. نزدیکترین لوله بازکن برای حل مشکل شما در کوتاه ترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.

0 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی بلوار فردوس»

 1. سلام. خدا قوت
  می خواستم یک گلگی بکنم از شما بابت اینکه دیشب همکاران
  شما دیرتر از اونچه که فکر می کردم به محل رسیدند. البته که
  کار لوله بازکنی رو به خوبی انجام دادند ولی خب کمی تاخیر
  داشتند.

  1. سلام دوست عزیز. بابت تاخیر ما عذر می خاییم. چون پرسنل جای دیگه ای مشغول به کار بودن و تا اتمام کار قبلی کمی زمان برد. ولی در کل لوله بازکنی بلوار فردوس به قواعد خودش متعهده.

 2. سلام. ممنون از خدمات ارزنده لوله بازکنی بلوار فردوس که یکی از شعبات موفق خدمات فنی بهمن می باشد

 3. سلام .تشکر می کنم تخلیه چاه بلوار فردوس خیلی کار خدمات فنی بهمن درست هست دفعه پیش با سه ماشین چاه فاضلاب را خالی کردن این دفعه با دو ماشین واقعن تشکر می کنم کارشون عالی بود و تشکر مخصوص از مدیریت که کارمندان درست کار انتخاب کرده

  1. سلام آقای قربانلو. خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. ما در لوله بازکنی بلوار فردوس بهترین سرویسکارانمون رو مستقر کردیم.

  1. سلام دوست عزیز
   بوی فاضلاب در خانه شما به احتمال زیاد ناشی از تجمع گاز فاضلاب در لوله کشی یا سیستم تهویه خانه شما است. یک تله p خشک شده یک دلیل رایج برای بوی فاضلاب است. تله های P که خشک می شوند دیگر از خروج گاز فاضلاب از لوله های شما جلوگیری نمی کنند. یک راه حل ممکن این است که آب را در زهکشی خود بریزید

  1. سلام دوست عزیز
   عمده نشانه های گرفتگی خط اصلی فاضلاب می تونه به شرح ذیل باشه:
   صدای غرغر آب
   از آنجایی که گرفتگی خط اصلی مانع از عملکرد صحیح لوله های فاضلاب شما می شود، ممکن است هنگام استفاده از سیستم لوله کشی خود واکنش های عجیبی داشته باشید. وقتی سینک می‌کشید، توالت را می‌شویید یا از ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید، حباب‌های آب و هوا می‌توانند ایجاد شوند. همه این مواد که در لوله های شما سروصدا می کنند می توانند باعث ایجاد صدا شوند. از آنجایی که صدا به طرز عجیبی از طریق لوله ها عبور می کند، به نظر می رسد که این صداها از وسایل لوله کشی، دیوارهای اتاق های دیگر یا حتی کف و سقف می آیند.

   بیشترین صدایی که افراد گزارش می کنند صدای غرغره ای است که هنگام استفاده از زهکشی ایجاد می شود. با این حال، ممکن است متوجه صدای خش خش، حباب یا چکش عجیبی نیز شوید. اگر خط اصلی فاضلاب شما تقریباً به طور کامل مسدود شده است، ممکن است مدتی طول بکشد تا مواد از آن خارج شوند. بنابراین، ممکن است مدت‌ها پس از ترک سیگار با استفاده از زهکش، صداهای عجیب و غریب بشنوید.

   گرفتگی وسایل لوله کشی
   اگر گرفتگی خط فاضلاب شما برای مدت طولانی مورد توجه قرار نگیرد، متوجه این علامت خواهید شد: با افزایش گرفتگی، تقریباً هیچ فاضلابی قادر به عبور از لوله نخواهد بود. هنگامی که این اتفاق می افتد، زهکشی شما به طور کلی از کار می افتد. به‌جای زهکشی کمی کند، به نظر می‌رسد که وسایل لوله‌کشی شما به طور کامل تخلیه نمی‌شوند.

   به یاد داشته باشید که تمام وسایل لوله کشی در خانه شما به هم متصل هستند، بنابراین گرفتگی لوله فاضلاب باعث می شود که در سراسر خانه تخلیه نشود. اگر سینک آشپزخانه را راه اندازی کنید، ممکن است وارد حمام شوید و دوش را پیدا کنید که به نظر گرفتگی دارد. ممکن است به نظر برسد که توالت های شما در طبقه بالا خوب کار می کنند، اما وقتی به طبقه پایین می روید، ممکن است همه سینک ها مسدود شوند.

  1. سلام دوست عزیز
   بله کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی از جمله: نصب توالت فرنگی، تبدیل توالت سنتی به فرنگی، تعویض کاسه توالت فرنگی، رفع گرفتگی لوله توالت، آببندی کاسه توالت و نظایر آن در شعبه لوله بازکنی بلوار فردوس و سایر شعب انجام می پذیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا