لوله بازکنی پونک

لوله بازکنی پونک

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک یکی از بهترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه ارائه بهترین خدمات
تخلیه چاه می باشد که با داشتن نیروی بسیار مجرب و توانای خود توانست است توجه بسیاری از مراجعه کنندگان را به سوی خود جلب کند. در نظر داشته باشید که لوله بازکنی پونک با استفاده از روش های بسیار متعدد تخلیه چاه توانسته است خدمات بسیار گسترده ای را برای شما عزیزان ارائه دهد. شما نیز می توانید در صورت نیاز به تخلیه چاه با همکاران ما در تماس باشید تا از این طریق بتوانید یکی از بهترین و تمیزترین خدمات را دریافت کنید.
لازم است بدانید در صورتی که تخلیه چاه به موقع صورت نگیرد، نه تنها باعث می شود آب کثیف از لوله های سینک و دستشویی بالا بزند، بلکه سبب می شود که با ایجاد گازهای سمی، سلامتی افراد نیز به خطر بیفتد. به همین جهت توصیه می شود قبل از پر شدن کامل چاه، با شرکت خدمات فنی بهمن در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین خدمات را از این طریق به دست آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد روش های مورد استفاده  برای تخلیه چاه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.
تخلیه چاه پونک

روش های مورد استفاده در تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک

امروزه بسیاری از افراد در مناطق مختلف شهر بزرگ تهران به دنبال بهترین لوله بازکنی تهران هستند تا از این طریق مشکل خود را رفع کنند. شرکت ما نیز با به کارگیری و بهره مندی از روش های بسیار مختلف، سعی بر آن دارد تا با بهترین روش های تخلیه چاه و لوله بازکنی و به کمک نیروی متخصص خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. از مهمترین و اصلی ترین روش های مورد استفاده  می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • بازوبست درب چاه فاضلاب
 • طوقه چینی
 • بازسازی چاه قدیمی
 • لایروبی با نیروی انسانی
 • تله زنی چاه فاضلاب
 • خالی کردن با پمپ لجن کشی
 • کول گذاری با ماشین مکنده

همکاران مجرب ما با توجه به تجربه خود و موقعیت چاه شما می توانند یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها را برای تخلیه چاه شما انتخاب کنند و آن را مورد استفاده قرار دهند.

لایروبی با نیروی انسانی در لوله بازکنی پونک

لایروبی به روشی گفته می شود که در آن به کمک نیروی انسانی تمام مواد زائد و جامد از داخل چاه به بیرون کشیده می شود. در واقع مواد زائد و جامد در چاه به شکل سفت تر در آمده و به کف و دیواره های چاه چسبیده می شود که در این صورت نیروی انسانی به کمک ابزارهای مختلف اقدام به لایروبی می کنند تا هر مواد زائد و مزاحمی را از دیواره ها و کف چاه ها به بیرون کشیده و تخلیه چاه را انجام دهند. در واقع با روش لایروبی می توان به پاکسازی بسترها و مجاری بسیار مختلف چاه پرداخت و از این طریق سلامتی و پاکیزگی را برای افراد به ارمغان آورد. همکاران ما در شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک با تشخیص به موقع و حرفه ای خود می توانند از این روش برای تخلیه چاه ساختمان شما استفاده کنند که البته به کار بردن این روش به تمام نیروی انسانی حاضر تعلیم داده شده است تا بتوانند بی نظیرترین خدمات را برای شما به ارمغان آورند. البته در صورتی در هنگام تخلیه چاه استفاده از دستگاه های ساکشن و مکنده ی قوی که تمام فضولات را به راحتی به داخل مخزن ماشین می کشد نیز قسمت مهم کار است.
تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک

خالی کردن با پمپ لجن کش در تخلیه چاه پونک

یکی دیگر از مهمترین و اصلی ترین روش های تخلیه چاه که شرکت از آن استفاده می کند، روش خالی کردن با پمپ لجن کش می باشد. امروزه شرکت لوله بازکنی پونک برای تخلیه چاه های بسیار غلیظ و پر از پمپ های مخصوص استفاده می کند که با قرار دادن دهانه مکنده در دورن چاه فاضلاب، تمام مواد زائد را به سمت بیرون و داخل تانکرهای مخصوص هدایت می کند. استفاده از این روش برای تخلیه چاه به مدت زمان بسیار کمتری نیاز دارد. شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک نیز می تواند بهترین و بی نظیرترین خدمات را در این زمینه برای شما عزیزان ارائه دهد. علاوه بر لایروبی یک نکته ی مهم دیگر در تخلیه ی چاه، کف کشی است. این کار نیز با دستگاه های مخصوص انجام می شود و برای این است که فضولات به کف چاه نشست نکند که این مورد بعدها موجبات زحمت و دردسر خواهد بود. حتماً هنگان تخلیه چاه به این مورد توجه نمایید، چون موارد زیادی دیده شده که هنگام تخلیه چاه برای اینکه زحمت زیادی نکشند، چاه را فقط به صورت سطحی تخلیه می کنند. همین امر دلیلی می شود که قبل از تماس با تخلیه چاه خوب تحقیق کنید که گزینه بهتر را انتخاب کنید.

لوله بازکنی پونک

علاوه بر تخلیه چاه لوله بازکنی پونک در زمینه ی بازکردن گرفتگی لوله ها و همچنین لوله کشی آب و فاضلاب نیز تخصص دارد. با توجه به اینکه لوله بازکنی بهمن یک شرکت خدماتی است در هر زمینه ی خدماتی می توانید روی ما حساب کنید و با یکی از شعب ما مانند لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید. گرفتگی لوله ها یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که برای هر خانه ای ایجاد می شود. بر خلاف تخلیه چاه که شاید سالی یکبار و یا هر دوسال یک بار انجام می شود، گرفتگی لوله ها پیش بینی نشده است و هر ساعت از روز ممکن است با این مشکل درگیر شویم. در مواقعی گرفتگی لوله چنان شدید است یا حتی چنان مهم است که نمی توان کار را به فردا موکول کرد.
لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک برای کمک به همشهریان عزیز تهرانی و برای حل این مسئله، به صورت 24 ساعته مشغول به فعالیت است. همچنین از دیگر مزایای ما این است که بدون تعطیلی و حتی در روزهای جمعه و مهمتر از آن در تعطیلات رسمی نیز آماده ی خدمت رسانی هستیم. فقط کافیست یک تماس بگیرید؛ بعد از 20 دقیقه کارشناس لوله بازکنی پونک در محل حاضر خواهد بود.

فنر زنی و پمپ تراکم هوا در لوله بازکنی پونک

از مهمترین و اصلی ترین ابزارهای لوله بازکنی فنر و پمپ تراکم هوا است. فنر زنی مرسوم ترین و قویترین روش برای باز کردن گرفتگی لوله ها می باشد. از این روش در لوله بازکنی رشت نیز مکرر استفاده می شود. فنرها اندازه های مختلفی دارند. به طوری که حتی اگر لوله ی فاضلاب در یک آپارتمان چندین طبقه نیز مسدود شود می توان با استفاده از فنرهای بلندتر گرفتگی این لوله ها را باز کرد. از طرفی گاهی آپارتمان ها خیلی بلندتر از طول فنرهای موجود هستند که در این مواقع می توان دو فنر را به هم متصل کرد. برای هدایت این فنرها با طول های خیلی بلند دستگاه یا موتورهایی وجود دارد که فنر روی آن ها سوار است. با یک شاسی که روی آن نوشته فوروارد فنر با سرعت زیادی در لوله ها به جلو می رود و هر چا که مسدودی یا گرفتگی باشد آن را باز کرده و به پیش می رود. لوله بازکنی پونک در استفاده از فنر مهارت و تجربه ی زیادی دارد. حتی در مورد آپارتمان های با ارتفاع خیلی زیاد نیز می توانید با آرامش خاطر به ما اعتماد کنید.
لوله بازکنی 24 ساعته پونک
جمع کردن فنر غالباً به صورت دست است. چون باید فنری که در لوله ها حرکت کرده را تمیز کرد. گاهی هم که طول فنر خیلی زیاد است از انواع اتوماتیک استفاده می کنند. که با زدن یک دکمه، فنر از لوله ها به سمت عقب بر می گردد و جمع می شود. شعب شرکت خدماتی بهمن در تمام نقاط شهر پراکنده هستند که از آن جمله می توان به لوله بازکنی مجیدیه اشاره کرد.
پمپ تراکم هوا نیز روش دیگری برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب است. اما این روش برای لوله های با طول بلند چندان کاربردی ندارد. چون این دستگاه با استفاد از یک کمپرسور هوا کار می کند. وقتی که فشار هوا به میزان مد نظر رسید، هوا مانند تفنگ از لوله دستگاه شلیک می شود. وقتی طول لوله زیاد باشد، این شلیک در مسیر قدرت خود را از دست می دهد. ولی اگر طول لوله کوتاه باشد هوا با همان فشاری که پرتاب شده، به مانع برخورد می کند و آن را تکه تکه کرده و از مسیر خارج می کند. استفاده از دستگاه تراکم هوا در مورد گرفتگی های توالت فرنگی به خوبی نتیجه می دهد. لوله بازکنی پونک افرادی را دارد که کاربرد این دستگاه را به خوبی می دانند و می توانند به راحتی از آن استفاده کرده و در کمترین زمان و با کمترین آسیب گرفتگی لوله ها را باز کنند.
لوله بازکنی ارزان پونک

سوالات متداول تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک 

لوله بازکنی پونک در ایام کرونا هم فعالیت می کند؟

بله. ما با رعایت پروتکل های بهداشتی و تمام اصول ایمنی و بهداشت همچنان مانند سابق در حال فعالیت هستیم.

ساعت کاری لوله بازکنی پونک چگونه است؟

ما به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیلی رسمی هم فعالیت می کنیم.

آیا شما برای بازکردن گرفتگی لوله ی توالت یا حمام هم نیرو دارید؟

بله لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک یک شرکت خدماتی است و در زمینه لوله کشی، باز کردن گرفتگی لوله به روش های مختلف و سایر زمینه ها فعال است.

18 نظر

 • سلام. روز تعطیلات آخر ماه صفر بود که توالت ما گرفته بود و هیچکس نیومد برای بازکردن اون. آخرش لوله بازکنی پونک رو از تو سایت
  پیدا کردیم. دستتون درد نکنه که دستمون رو خالی نزاشتین.

  • سلام راد عزیز. لوله بازکنی پونک به تعهدات خودش عمل می کنه و این یکی از ویژگیهای مثبت ما هست.

   • سلام. از پمپ تراکم هکا بیشتر برا چه نوع
    گرفتگی هایی استفاده میشه؟ الان همه جا
    نوشته لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

    • سلام دوست عزیز. این روش لوله بازکنی، می تواند تا حدودی جایگزین فنر باشد. اما در فواصل طولانی چندان پاسخگو نیست.

 • سلام. ما قبلاً که تو منطقه مجیدیه بویم از خدمات بهمن کمک گرفته بودیم. اما توی این محله نمی دونم کار پرسنلشون چطوره؟ کسی
  میدونه اوضاع چطوره؟

  • سلام دوست عزیز. خدمات بهمن، همه مال یک مجموعه هستند و تمام مواردی که در شعبه ی مجیدیه بوده، در لوله بازکنی پونک نیز رعایت می شه.

 • سلام. ما یکیار از لوله بازکنی پونک کمک گرفتیم. لوله توالت فرنگی گرفته بود خیلی زود اومدن و خیلی هم تمیز کار کردن. ما راضی بودیم.

  • سلام ایمان عزیز. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. در سایر موارد خدماتی هم می تونید روی ما حساب کنید.

  • سلام دوست عزیز. البته که اینطور نیست. اتحادیه قیمت های مصوبی داره که باید هزینه بر اساس اون لیست اخذ بشه. که در لوله بازکنی پونک دقیقاً بر اساس نرخ اتحادیه عمل میشه.

    • سلام دوست عزیز. کف کشی و لایروبی رو باید خود فردی که داره تخلیه چاه رو انجام میده تشخیص بده. بنابراین می تونید با اعتماد به لوله بازکنی پونک خیالتون رو از بابت صداقت پرسنل راحت کنید.

  • سلام دوست عزیز. دستگاه های ما غالباً صدای زیادی ندارد اما نمی توان گفت که کلاً سایلنت هست. این کار چندان زمان زیادی نمی برد و صدا قابل تحمله.

 • سلام. در محله پونک ما از لوله بازکنی شما راضی هستیم. به هرکی هم که کارش بیوفته شمارو معرفی میکنیم

  • سلام اقا امیرعلی
   باعث خوشحالی هست که تونستیم با ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه رضایت خاطر ساکنین محله پونک رو جلب کنیم

  • سلام دوست عزیز. ممکن فاضلاب توی کوچه مشکلی براش پیش اومده باشه . ولی نمیشه همینطوری در موردش اظهار نظر کرد. باید برررسی بشه.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.