لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر توسط شرکت خدمات فنی بهمن با دستگاه های جدید و لوله بازکن های با تجربه ۱۰۰ ٪ با تضمین لوله را باز می کنند، البته بدون اینکه کمترین آسیبی به لوله وارد شود. همچنین از دستگاه های جدید با نام ژنراتور برقی که کمترین کثيف کاری را دارند در باز کردن لوله های مسدود شده ی منازل یا محل کارتان استفاده می شود.
سرعت خدمات دهی لوله بازکنی تهرانسر به دلیل اینکه در هر منطقه‌ از تهرانسر چندین لوله بازکن مستقر شده است، بسیار بالا می باشد و به محض تماس با شرکت لوله بازکنی به محل مورد نظر مشتری اعزام خواهند شد.

 

لوله بازکنی منطقه تهرانسر

در هر نقطه از تهرانسر که باشید با یک تماس، لوله بازکن نزدیک به محل مورد نظر اعزام خواهد شد. فقط کافیست تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنید.
سیستم فاضلابی ساختمان ها در تمام نقاط تهران و همینطور تهرانسر مشکلاتی دارند که منجر به پر شدن چاه و گرفتگی لوله های فاضلاب می شود، مثلا مشکلی که بیشتر مردم با آن مواجه می شوند: بالا زدن چاه فاضلاب توالت، آشپزخانه یا حمام است که ساکنین این ساختمان ها نیاز به خدمات لوله بازکنی تهرانسر خواهند داشت.
مشکل دیگری که در غرب تهران وجود دارد، انتشار گازهای سپتیک و بوی بد فاضلاب است که این هم از مشکلات سیستم فاضلاب منطقه ی غرب تهران است. بوی بد فاضلاب در اثر انتشار گازهای سپتیک به چند علت به وجود می آید:

 • چاه پر شده و برای تخلیه ی چاه دیر اقدام می شود.
 • لوله ی ونت مشکل پیدا کرده است.
 • وقتی سیفون نباشد یا اگر باشد مشکل داشته باشد.
 • لوله های فاضلاب دچار رسوب گرفتگی می شوند و چربی در آن ها انباشته می شود.

البته این مشکلات تمام مشکلات ساکنین غرب تهران به خصوص تهرانسر نمی باشد. این مشکلات با استفاده از خدمات تخلیه چاه و  لوله بازکنی تهرانسر به راحتی حل خواهد شد.

حال درباره ی گرفتگی چاه فاضلاب و روش های پیشگیری از این مشکل صحبت خواهیم کرد تا درباره ی این موضوع بیشتر بدانید.

اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله ها و بالا زدن چاه

لوله بازکنی تهرانسر شبانه روزی

علت های مختلفی باعث بروز گرفتگی لوله در ساختمان ها می شوند که اگر درباره ی آن بدانید می توانید با رعایت نکاتی از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید. در این صورت کمتر به خدمات لوله بازکنی تهرانسر احتیاج پیدا خواهید کرد.

 • در بعضی لوله ها مثل لوله ی کف و سینک آشپزخانه، لوله ی ظرفشویی یا لباسشویی، لوله ی توالت چربی و روغن انباشته شده و مسیر لوله را مسدود می کنند.
 • شتر گلو و دیواره ی لوله بر اثر جمع شدن مواد غذایی و مو رسوب می بندد.
 • گاهی مصالح ساختمانی مثل گچ، دوغاب، سیمان یا گرد و غبار و شن و ماسه وارد لوله می شوند.
 • گیر کردن نوار بهداشتی یا پوشک بچه در لوله های سرویس بهداشتی و حمام یا ریختن مو و دستمال کاغذی در لوله
 • البته موارد دیگری هم می تواند باشد که ما در اینجا به چند مورد اشاره کردیم.

لوله های آب و فاضلاب طوری طراحی شده اند که فقط برای خروج آب از آن ها می باشند. اگر چیز دیگری غیر از آب وارد لوله شود مسیر را مسدود می کند و لوله دچار گرفتگی می شود اما گاهی ورود بعضی مواد غذایی یا روغن و چربی یا مو در لوله پیش می آید که در نهایت منجر به گرفتگی لوله و نیاز به خدمات لوله بازکنی تهرانسر خواهد بود.
سعی کنیم تا حدی که امکان دارد از ورود هر چیزی غیر از آب به لوله خودداری کنید مثلا برای آشپزخانه می توان از توری استفاده کرد یا در توالت های ایرانی می توانید از چاه بند استفاده کنید.

مهم ترین روش لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر با پشتیبانی

باز کردن لوله و رفع گرفتگی آن در شرکت خدمات فنی بهمن از جمله لوله بازکنی پیروزی و لوله بازکنی تهرانسر با بهترین روش بدون کثیفی، بدون آسیب رساندن به کاسه و توالت و کاملا تضمینی انجام می شود. لوله بازکنی تهرانسر تهران صنعت به صورت شبانه روزی با ۱۰۰٪ تضمین باز کردن لوله آماده ی ارائه ی خدمات از جمله فنرزنی با کمترین کثيف کاری می باشد.

روش های لوله بازکنی عبارتند از:

استفاده از فنر برقی جدید رایج‌ ترین و بهترین روش لوله بازکنی تهرانسر می باشد.

 • دستگاه پمپ ساکشن
 • دستگاه تراکم هوا
 • محلول های شیمیایی
 • روش های خانگی

در توضیحات این قسمت باید بگوییم که روش های خانگی بیشتر برای پیشگیری از گرفتگی لوله هستند. محلول های شیمیایی برای انسان خطرات زیادی دارند و اینکه لوله را صد در صد و کامل باز نمی کنند. دستگاه تراکم هوا برای ساختمان های مسکونی مناسب نیست و تقریبا کثیف کاری دارد. پمپ ساکشن هم بیشتر برای درآوردن وسیله از چاه توالت کاربرد دارد و برای گرفتگی های سخت اصلا کاربردی نیست.
بهترین روش استفاده از فنر برقی است که شرکت خدمات فنی بهمن از بهترین دستگاه یعنی ژنراتور های جدید استفاده می کنند که بازدهی خوبی دارند و البته بدون کثیف کاری می باشد. بهتر است از هر نوع فنر برقی استفاده نشود.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر و لوله بازکنی افسریه در شیفت شب نیز فعالیت می کند و خدمات ارائه می دهد. سرویسکاران لوله بازکنی شبانه روزی تهران در شیفت شب مستقر شده اند تا به هنگام گرفتگی لوله در شب به محض تماس مشتری به محل اعزام شوند. معمولا در کمتر از نیم ساعت سرویسکاران اعزام خواهند شد.

آیا لوله بازکنی تهرانسر تضمینی است؟

رضایت مشتری برای ما بسیار اهمیت دارد. ما این کار را ۱۰۰٪ تضمینی انجام می دهیم. ما با سرویسکاران مجرب با استفاده از ژنراتور با قدرت ارائه ی خدمت خواهیم کرد. برای اطمینان خاطر شما بعد از انجام کار و رفع گرفتگی حتما آزمایش خواهد شد. مثلا سیفون را چند بار پشت سر هم می کشیم تا از مکش درست لوله مطمئن شویم. یا آب را با فشار بالا باز کرده و در لوله می ریزیم تا از باز شدن آن مطمئن شویم. و لوله ی کاملا باز شده را تحویل می دهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.