لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

انسداد و گرفتگی لوله‌ها مشکل شایعی است که برای بیشتر افراد اتفاق افتاده است. گاهی این مشکل آنقدر ساده و پیش افتاده می‌باشد که افراد می‌توانند خودشان آن را حل کنند اما در موارد جدی باید به متخصصین کارآزموده مراجعه کرد، در این مواقع می‌توانید با لوله بازکنی ستارخان یا لوله بازکنی تهران تماس بگیرید.
اما قبل از اینکه بفهمید روش‌های رفع گرفتگی لوله ها چیست و چگونه می‌توانید آن‌ها را برطرف کنید ابتدا باید علت آن را دریابید. از سینک‌های آشپزخانه گرفته تا وان حمام، هر گوشه‌ای از خانه شما مستعد مشکلات لوله کشی از جمله نشت، نم و رطوبت می‌باشد. رشته‌های مو، صابون، ذرات مواد غذایی و روغن تنها برخی از مواردی است که عبور آب را مسدود می‌کند و باعث گرفتگی لوله‌ها می‌شود. استفاده از یک دستگاه کشش یا یک شبکه تخلیه، خطر جمع شدن مواد زائد و گرفتگی تخلیه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

جلوگیری از گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی ستارخان

تجربه ما در لوله بازکنی مشهد نشان داده است که تمیز کردن لوله‌ها کار آسانی نیست. همچنین، هیچ راه حل دائمی وجود ندارد. گرفتگی و انسداد لوله، سرنوشت اجتناب ناپذیر برای هر تخلیه یا سینک آشپزخانه است. با این حال، شما می‌توانید برخی از اقدامات احتیاطی را برای کند کردن روند انسداد انجام دهید. در زیر مواردی از اقدامات احتیاطی وجود دارد که می‌توانند روند گرفتگی را کندتر کرده و دوام سیستم زهکشی شما را تقویت کنند:

  • از ریختن چربی، مو، ذرات کوچک مواد غذایی یا هر کالای دیگر در چاه تخلیه خودداری کنید، این مواد می‌تواند باعث انسداد لوله‌ها شود. عده‌ای از افراد موهای خود را در حمام یا دستشویی شانه می‌زنند و برس خود را در چاه تخلیه تمیز می‌کنند این کار باعث انسداد لوله‌ها می‌شود، از طرفی برخی افراد روغن و باقیمانده غذا را در سینک ظرفشویی خالی می‌کنند که این کار باعث انسداد سینک می‌شود.

لوله بازکنی ولنجک فوری

  • هرگز زباله‌ها را با ریختن آب داغ مستقیم روی چاه تخلیه خالی نکنید. این فقط باعث خنک شدن ظرف می‌شود و چاه تخلیه را بیشتر مسدود می‌کند. اگر در قابلمه غذای خشک وجود دارد آن را در سطل زباله خالی کنید، اما اگر روغن وجود دارد بگذارید سرد شود بعد آن را با دستمال کاغذی پاک کنید و دستمال را در سطل زباله بیندازید.
  • برای جمع آوری کثیفی، روغن و سایر بقایای آن، یک صافی مو و یک توری سیمی در تخلیه آشپزخانه نصب کنید. همچنین می‌توانید در وان حمام، دستشویی و توالت هم یک صافی قرار دهید تا از ریختن زباله و وسایل اضافی جلوگیری شود.
  • هر ماه یک بار تخلیه آشپزخانه را با مخلوطی از نمک و آب گرم بشویید. مخلوط آب و نمک یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای رفع انسداد است و باعث تمیزی لوله‌ها و چاه تخلیه می‌شود.
  • همچنین مقداری جوش شیرین یا سرکه را روی زهکش‌ها بپاشید تا بوی ناخوشایند و لکه‌های روغنی از لوله‌های تخلیه خارج شود. جوش شیرین و سرکه یک ترکیب شیمیایی ایجاد می‌کند که برای رفع انسداد و تمیزی بسیار مفید است.

روش‌های کلیدی بالا، روش‌هایی ساده، سریع و ارزان هستند که می‌توانید در خانه امتحان کنید. با این حال در صورت ادامه این مشکل، بهتر است با کارشناسان ما در لوله بازکنی با نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.