لوله بازکنی کاشانی

لوله بازکنی کاشانی

مسدود شدن لوله‌ها و تخلیه چاه یکی از متداول‌ترین مشکلات لوله کشی است که خیلی از افراد با آن روبرو می‌شوند. این مشکل نه تنها آزاردهنده و ناخوشایند است، بلکه می‌تواند منجر به سرریز شدن و مشکلات دیگر شود. غالباً، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک برنامه ریزی درست است که خودتان انسداد را باز کنید. اما در موارد دیگر که مشکل کمی جدی است بهتر است با لوله بازکنی کاشانی یا لوله بازکنی تماس بگیرید. در اینجا هفت دلیل رایج گرفتگی لوله‌ها آورده شده است. این اطلاعات بسیار مفید هستند و به کمک آن می‌توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید.
 دریچه مسدود شده است
هر بار که آب را باز می‌کنید محتویات درون تله جریان پیدا می‌کنند، این یک کانال خمیده است که از ورود گازهای فاضلاب به داخل لوله‌ها و داخل حمام جلوگیری می‌کند. وقتی کاغذ توالت یا مواد غیر قابل شستشو داخل دریچه زیاد است این تنگه باریک و مسدود شده و باعث انسداد حمام می‌شود. در این وضعیت یک پیستون یا تلمبه می‌تواند انسداد را باز کند.
موارد غیر قابل شستشو در لوله کشی وجود دارد
کاغذ توالت به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی در آب حل می‌شود و باعث گرفتگی لوله‌ها نمی‌شود. موارد دیگر مانند توپ پنبه، نخ دندان و دستمال مرطوب اینگونه نیستند و از آنجا که حل نمی‌شوند این موارد احتمالاً گیر کرده و باعث انسداد در چندین نقطه از لوله کشی خانه می‌شوند.
چربی، روغن و صابون در لوله کشی وجود دارد
چربی، روغن و صابون دشمنان لوله کشی و تمام لوازم جانبی آن هستند. آموزش دادن به افراد در مورد جلوگیری از ریختن چربی و صابون می‌تواند باعث جلوگیری از انسداد شوند. مدیر یک ساختمان باید آموزش‌های تخصصی را به افراد ساختمان یاد دهد تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود. در این خصوص توضیحات کامل را در لوله بازکنی مشهد داده ایم.
لوله بازکنی شبانه روزی کاشانی
علت شماره ۴- موها می توانند باعث جریان آهسته یا انسداد کامل شوند
ما نمی توانیم کاری کنیم که موها به طور طبیعی از سرمان نریزند، اما می‌توانیم با استفاده از اقدامات خوب مانند شستشوی موها و تمیز کردن برس‌ها روی سطل زباله سعی کنیم تا حد ممکن از گرفتگی چاه محافظت کنیم.
علت شماره 5- پوسته و جنس لوله در گرفتگی آن تاثیرگذار است
جنس لوله، محصولی طبیعی است که با لوله‌های شما تعامل دارد و در واقع می‌تواند به جایی برسد که باعث گرفتگی یا انسداد لوله‌ها شود. رسوبات پوسته معمولاً ناشی از حل شدن کلسیم، منیزیم و بعضی اوقات سایر عناصر فلزی هستند که به عنوان جریان آب در آنها باقی مانده است. این ذرات نسبت به دما و همچنین شرایط مرطوب و خشک واکنش نشان می‌دهند. پوسته در یک نقطه جمع می‌شود تا زمانی که به انسداد کمک کند. پوسته معدنی نه تنها در داخل لوله‌ها ایجاد می‌شود، بلکه می‌تواند بر روی سایر لوازم مصرفی آب مانند لباسشویی و شستشوی ظرف نیز تأثیر بگذارد.

سایر خدمات شرکت خدمات فنی بهمن: لوله بازکنی رشت
علت شماره 6- اشیاء در چاه تخلیه گیر کرده‌اند
موادی مانند صابون می‌توانند شکسته شوند و در زهکشی قرار بگیرند، همچنین موارد دیگری مانند جواهرات، اسباب بازی‌های کودکان، نخ دندان و… باعث انسداد لوله‌ها می‌شوند. مجدداً تکرار می‌کنیم چیزی جز آب، زباله‌های انسانی و دستمال توالت قابل تجزیه نیستند و باید مراقب باشید وسایل دیگر را در چاه فاضلاب نریزید.
علت شماره 7- ترکیب چند ماده باعث انسداد می‌شود
ترکیبی از دو یا سه ماده می‌توانند جمع شوند و به هم بچسبند تا یک انسداد بزرگ و غشایی ایجاد شود که منجر به تخلیه آهسته و در نهایت انسداد شود. صابون‌ها و مواد شوینده می‌توانند مواد دیگر را جذب کرده و گرفتگی ایجاد کنند. توصیه کارشناسان استفاده از صابون‌هایی است که فسفات ندارند و دارای سورفاکتانت‌های طبیعی هستند، برخلاف آنهایی که از یک محصول پتروشیمی تولید شده‌اند.

2 نظر

    • سلام دوست عزیز
      اگر قبلاً روی دیوارها و سقف خود قالب دارید، باید آن را به درستی تمیز کنید. یک روش موثر دو مرحله ای این است که با تمیز کردن قالب با اسپری حاوی سفید کننده شروع کنید. این به از بین بردن لکه ای که کپک پایدار می تواند از خود بر جای بگذارد کمک می کند. بگذارید یک شب خشک شود و سپس محل آسیب دیده را با یک محلول ضد قارچ اسپری کنید و اجازه دهید تا خشک شود. همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و هنگام اسپری کردن از ماسک صورت استفاده کنید.

      همچنین می‌توانید ناحیه آسیب‌دیده را با رنگ‌های مقاوم در برابر قالب، که در اکثر فروشگاه‌های سخت‌افزاری بزرگ موجود است، درمان کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.