لوله بازکنی کاشانی

لوله بازکنی کاشانی

جدول محتوا

ساکنین محترم محدوده کاشانی تهران، می توانند در صورت مواجهه با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک با شماره لوله بازکنی کاشانی 09121892092 که یکی از شعب شبانه روزی لوله بازکنی تهران می باشد، تماس بگیرند. کلیه شماره های این شعبه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی به تماس مشتریان عزیز می باشد.

خدمات لوله بازکنی کاشانیلوله بازکنی کاشانی شبانه روزی

البته مشکلاتی که برای لوله و فاضلاب اتفاق می افتد، تنوع بالایی نداشته و شاید بتوان همه آنها را در موارد ذیل خلاصه کرد.

 1. رفع گرفتگی لوله توالت با فنر برقی لوله بازکنی برقی بدون کثیف کاری
 2. رفع گرفتگی لوله حمام با فنر لوله بازکنی
 3. رفع گرفتگی لوله سینک
 4. رفع گرفتگی لوله کفشور حیاط یا پارکینگ
 5. درآوردن اشیا، گوشی، ساعت و انگشتر از لوله و توالت
 6. رفع نم و رطوبت ساختمان
 7. رفع بوی بد فاضلاب
 8. تشخیص محل گرفتگی لوله بدون تخریب و کنده کاری
 9. بازرسی ویدئویی از لوله فاضلاب

البته خدمات لوله بازکنی بهمن به همین موارد منحصر نمی باشد. ما به انواع پمپ تخلیه چاه و تانکرهای حمل فاضلاب مجهز هستیم و برای خدمات تخلیه چاه تهران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی کاشانی فوری و ارزان

ماهیت کار لوله بازکنی به نوعی اورژانسی می باشد و زمانی که آب از توالت تخلیه نمی شود یا از لوله سینک آب بالا می زند، تنها کاری که در اولویت قرار می گیرد، تماس با شماره لوله بازکنی و چاه بازکنی در کاشانی می باشد که باید به موقع و بدون فوت وقت، در محل حاضر باشد. به همین دلیل سرویسکاران این شعبه و همینطور سایر شعب، به موتورسیکلت مجهز می باشند تا حتی در ساعات اوج ترافیک نیز بتوانند در کمتر از 20 دقیقه در آدرس مورد نظر حضور پیدا کنند.

از طرفی یکی دیگر از شعارهای ما در لوله بازکنی کاشانی این است که خدمات خود را نه ارزان و نه گران ارائه نمی کنیم. بلکه برای خدمات خود نرخی متعارف ارائه می کنیم که در مقایسه با سایر لوله بازکنی ها بسیار ارزانتر و به صرفه تر می باشد. البته نباید از این مساله نیز غافل شویم که قیمت رفع گرفتگی لوله ها و چاه بازکنی در کاشانی از چند فاکتور متاثر می باشد که در ادامه به ذکر مهمترین موارد می پردازیم. ضمن اینکه یادآوری می کنیم بر حسب محل سکونت خود می توانید در صورت نیاز با یکی از شعب شبانه روزی ما نظیر لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در کاشانی

رفع گرفتگی لوله به صورت کاملاً بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا لوله‌های فاضلاب حاوی باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌های مختلفی هستند که در صورت نبود بهداشت کافی، می‌توانند به سلامتی افراد آسیب برسانند.

برای رفع گرفتگی لوله به صورت کاملاً بهداشتی، شرکت‌های لوله بازکنی در کاشانی باید از تجهیزات و مواد شیمیایی مناسب استفاده کنند. مواد شیمیایی استفاده شده باید از نوعی باشند که هیچ گونه آسیبی به لوله‌ها و سیستم فاضلاب وارد نکنند. همچنین، تمامی وسایل و ابزارهای استفاده شده باید قبل و بعد از انجام کار به صورت کامل ضدعفونی شوند.

علاوه بر این، پس از رفع گرفتگی لوله، باید لوله‌ها به صورت کامل تمیز شوند تا باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌های موجود در آن‌ها کاملاً حذف شوند. برای این کار، شرکت‌های لوله بازکنی از مواد شیمیایی مناسب و ابزارهای خاصی استفاده می‌کنند که به طور کامل لوله‌ها را تمیز می‌کنند.

در نهایت، پس از انجام کارهای لوله بازکنی، شرکت‌های لوله بازکنی از ابزارهای ضدعفونی کننده استفاده می‌کنند تا محیط را ضدعفونی کنند و هرگونه باکتری و میکروارگانیسمی را که ممکن است در محیط وجود داشته باشد، حذف کنند.

به طور کلی، رعایت بهداشت در انجام خدمات لوله بازکنی بسیار مهم است و شرکت‌های لوله بازکنی باید برای رفع گرفتگی لوله به صورت کاملاً بهداشتی، از تجهیزات و مواد شیمیایی مناسب و رعایت استانداردهای بهداشتی استفاده کنند.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در کاشانی

 1. نوع گرفتگی لوله
 2. محل گرفتگی لوله
 3. محل قرارگیری لوله گرفته شده
 4. تعداد گرفتگی لوله
 5. طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها
 6. نوع دستگاهی که برای رفع گرفتگی لوله استفاده می شود
 7. مدت زمان صرف شده برای انجام کار

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

مسدود شدن لوله‌ها یکی از متداول‌ترین مشکلات لوله کشی است که خیلی از افراد با آن روبرو می‌شوند. این مشکل نه تنها آزاردهنده و ناخوشایند است، بلکه می‌تواند منجر به سرریز شدن و مشکلات دیگر شود. غالباً، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک برنامه ریزی درست است که خودتان انسداد را باز کنید. اما در موارد دیگر که مشکل کمی جدی است بهتر است با لوله بازکنی کاشانی تماس بگیرید. در اینجا هفت دلیل رایج گرفتگی لوله‌ها آورده شده است. این اطلاعات بسیار مفید هستند و به کمک آن می‌توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید.

مسدود شدن دریچه لوله

هر بار که آب را باز می‌کنید محتویات درون تله جریان پیدا می‌کنند، این یک کانال خمیده است که از ورود گازهای فاضلاب به داخل لوله‌ها و داخل حمام جلوگیری می‌کند. وقتی کاغذ توالت یا مواد غیر قابل شستشو داخل دریچه زیاد است این تنگه باریک و مسدود شده و باعث انسداد حمام می‌شود. در این وضعیت یک پیستون یا تلمبه می‌تواند انسداد را باز کند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی رشت نیاز داشته باشید.

وجود مواد غیرقابل شستشو و غیرقابل تجزیه در لوله

کاغذ توالت به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی در آب حل می‌شود و باعث گرفتگی لوله‌ها نمی‌شود. موارد دیگر مانند توپ پنبه، نخ دندان و دستمال مرطوب اینگونه نیستند و از آنجا که حل نمی‌شوند این موارد احتمالاً گیر کرده و باعث انسداد در چندین نقطه از لوله کشی خانه می‌شوند.

وجود چربی، روغن و صابون در لوله

چربی، روغن و صابون دشمنان لوله کشی و تمام لوازم جانبی آن هستند. آموزش دادن به افراد در مورد جلوگیری از ریختن چربی و صابون می‌تواند باعث جلوگیری از انسداد شوند. مدیر یک ساختمان باید آموزش‌های تخصصی را به افراد ساختمان یاد دهد تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود.

وجود مو و پرز فرش در لوله

ما نمی توانیم کاری کنیم که موها به طور طبیعی از سرمان نریزند، اما می‌توانیم با استفاده از اقدامات خوب مانند شستشوی موها و تمیز کردن برس‌ها روی سطل زباله سعی کنیم تا حد ممکن از گرفتگی چاه محافظت کنیم.

پوسته و جنس لوله در گرفتگی آن تاثیرگذار است

جنس لوله، محصولی طبیعی است که با لوله‌های شما تعامل دارد و در واقع می‌تواند به جایی برسد که باعث گرفتگی یا انسداد لوله‌ها شود. رسوبات پوسته معمولاً ناشی از حل شدن کلسیم، منیزیم و بعضی اوقات سایر عناصر فلزی هستند که به عنوان جریان آب در آنها باقی مانده است. این ذرات نسبت به دما و همچنین شرایط مرطوب و خشک واکنش نشان می‌دهند. پوسته در یک نقطه جمع می‌شود تا زمانی که به انسداد کمک کند. پوسته معدنی نه تنها در داخل لوله‌ها ایجاد می‌شود، بلکه می‌تواند بر روی سایر لوازم مصرفی آب مانند لباسشویی و شستشوی ظرف نیز تأثیر بگذارد.

سایر خدمات شرکت خدمات فنی بهمن: لوله بازکنی پونک

گیر کردن اشیاء در لوله تخلیه

موادی مانند صابون می‌توانند شکسته شوند و در زهکشی قرار بگیرند، همچنین موارد دیگری مانند جواهرات، اسباب بازی‌های کودکان، نخ دندان و… باعث انسداد لوله‌ها می‌شوند. مجدداً تکرار می‌کنیم چیزی جز آب، زباله‌های انسانی و دستمال توالت قابل تجزیه نیستند و باید مراقب باشید وسایل دیگر را در چاه فاضلاب نریزید.

ترکیب چند ماده باعث انسداد می‌شود

ترکیبی از دو یا سه ماده می‌توانند جمع شوند و به هم بچسبند تا یک انسداد بزرگ و غشایی ایجاد شود که منجر به تخلیه آهسته و در نهایت انسداد شود. صابون‌ها و مواد شوینده می‌توانند مواد دیگر را جذب کرده و گرفتگی ایجاد کنند. توصیه کارشناسان استفاده از صابون‌هایی است که فسفات ندارند و دارای سورفاکتانت‌های طبیعی هستند، برخلاف آنهایی که از یک محصول پتروشیمی تولید شده‌اند.

0 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی کاشانی»

  1. سلام دوست عزیز
   اگر قبلاً روی دیوارها و سقف خود قالب دارید، باید آن را به درستی تمیز کنید. یک روش موثر دو مرحله ای این است که با تمیز کردن قالب با اسپری حاوی سفید کننده شروع کنید. این به از بین بردن لکه ای که کپک پایدار می تواند از خود بر جای بگذارد کمک می کند. بگذارید یک شب خشک شود و سپس محل آسیب دیده را با یک محلول ضد قارچ اسپری کنید و اجازه دهید تا خشک شود. همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و هنگام اسپری کردن از ماسک صورت استفاده کنید.

   همچنین می‌توانید ناحیه آسیب‌دیده را با رنگ‌های مقاوم در برابر قالب، که در اکثر فروشگاه‌های سخت‌افزاری بزرگ موجود است، درمان کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا