لوله بازکنی جمهوری

لوله بازکنی جمهوری
جدول محتوا

هنگامی که با مشکل انسداد و گرفتگی لوله مواجه می شوید، می توانید از خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی جمهوری استفاده نمایید. نیروهای فنی و لوله بازکن های خیابان جمهوری با تجربه و مهارت بالای خود در این زمینه کار شما را با کمترین میزان کثیف کاری انجام خواهند داد. برای دریافت خدمات لوله بازکنی با شماره تماس مندرج در سایت 09121892092  تماس بگیرید. لوله بازکنی جمهوری جزو خدمات شرکت خدمات فنی بهمن است که خدمات خود را در سطح عالی و با کیفیت بالا، بدون تعطیلی و ۲۴ ساعته ارائه می نماید، تا متناسب با مشکل شما بهترین سرویس کار برای رفع آن اعزام گردد.

خدمات لوله بازکنی در خیابان جمهوری

خدمات لوله بازکنی در خیابان جمهوری

خیابان جمهوری در منطقه ۱۱ و در مرکز تهران واقع است. این محله بسیار پر رفت و آمد می باشد و دسترسی خوب و عالی به این محله موجب تسریع در خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران می شود. خیابان جمهوری به خیابان آزادی، بزرگراه شهید صفوی، خیابان آذربایجان و خیابان گلشن و زارع دسترسی دارد. با تماس و ثبت درخواست مشتری، لوله بازکن های خیابان جمهوری که برای سرعت در کار با موتور تردد می ‌کنند، به محل مورد نظر شما اعزام شده و به صورت فوری مشکل شما را حل خواهند کرد.

دستگاه مورد استفاده در لوله بازکنی جمهوری

برای لوله بازکنی چندین دستگاه وجود دارد که شرکت های لوله بازکنی از آنها استفاده می کنند. لوله بازکنی جمهوری شرکت خدمات فنی بهمن نیز دارای چندین دستگاه می باشد. از جمله:

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن

با توجه به مزایایی که دستگاه فنر برقی دارد، این دستگاه بیشترین کارایی و بهترین کیفیت را دارا است.

معمولاً شرکت های لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی هفت تیر به عنوان روش اول از این دستگاه استفاده می ‌کنند. از مزایای فنر برقی می توان به قیمت کم و بازدهی بیشتر، انجام سریع و فوری کار، داشتن کمترین میزان کثیف کاری و حمل و نقل راحت به دلیل اندازه کوچک آن اشاره کرد که در لوله بازکنی جمهوری بهترین روش محسوب می ‌شود. دستگاه فنر برقی امروزه با توجه به پیشرفت های دستگاه های مکانیکی پیشرفت کرده و به روز شده است و برخی معایب آن نیز از بین رفته است. در گذشته برای فنر زنی از دریل استفاده می شد. امروزه نیز شاید کسانی باشند که از این روش استفاده کنند، اما شرکت خدمات فنی بهمن از دستگاه های مدرن و به روز مانند ژنراتوراستفاده می کند. ژنراتور به موتور کولر آبی شباهت دارد. لرزش و ضربه زدن دستگاه ژنراتور در کمترین میزان قرار دارد. در واقع فاضلاب را نمی پاشد. به همین دلیل کار با حداقل کثیف کاری صورت می ‌گیرد. این دستگاه قادر است هر گونه گرفتگی سخت و پیچیده را رفع کند، مانند: گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی و سیمان. افراد باتجربه و حرفه‌ای به راحتی می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

دلایل گرفتگی چاه فاضلاب

دلایل گرفتگی چاه فاضلاب در جمهوری

اغلب اوقات ورود انواع مختلفی مانند مواد پلاستیکی، مو، چربی و غیره، باعث می شود لایه ای ضخیم به وجود بیاید که این خود مشکل بزرگی است و ضد آب خواهد بود. یعنی با وجود آب این لایه از بین نخواهد رفت و تمام کانال فاضلاب را در بر میگیرد و رفته رفته مانع ورود آب به داخل چاه می شود. همین مورد باعث می شود که چاه فاضلاب سر ریز شود و از طرفی به غیر از سر ریز شدن بوی نامطبوع آن در فضای ساختمان مسکونی یا هر مکان دیگری آزاردهنده خواهد بود از طرفی آب توالت بالا می آید و دچار گرفتگی می شود و حشراتی چون سوسک وارد محیط می شوند. البته برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان می توانید با لوله بازکنی بلوار کشاورز تماس بگیرید.

منازل ما بر روی زمین های خاکی بنا شده است و خاک هم قابلیت مکش زیاد را ندارد و چاه فاضلاب ها کم قطر هستند و انباری ندارند به همین خاطر است که چاه فاضلاب زود پر می شود.  ولی در زمین هایی که از شن هستند پرشدن چاه به مرور کمتر از زمین های خاکی می باشد.

نحوه رفع گرفتگی لوله با فنر برقی

تخلیه چاه جمهوری

مراحل انجام کار لوله بازکن با این دستگاه به صورت زیر می‌ باشد.

 • متصل کردن فنر به دستگاه
 • هدایت کردن فنر به درون لوله و به سمت عامل گرفتگی
 • روشن نمودن دستگاه
 • تمیز و مرتب کردن محیط کار
 • جمع کردن لوازم و وسایل کار

البته ناگفته نماند که انجام مراحل گفته شده به سادگی و راحتی صورت نمی‌ گیرد. سرویسکاران حرفه ای و با تجربه ما در لوله بازکنی فاطمی به دلیل سر و کار داشتن با فاضلاب و مواد آلوده کار بسیار سختی را انجام می‌ دهند. به خصوص هنگام باز کردن گرفتگی توالت

لوله بازکنی تضمینی در جمهوری

لوله بازکنی تضمینی در جمهوری

شرکت خدمات فنی بهمن، لوله بازکنی را به صورت تضمینی انجام می ‌دهد و ضمانت آن نیز تحویل لوله باز شده می باشد. آزمایش باز شدن خروجی فاضلاب در حضور مشتری انجام می گیرد.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب

با دیدن برخی نشانه ها می توان به گرفتگی و انسداد لوله پی برد و از خدمات لوله بازکنی جمهوری استفاده کرد. علائم و نشانه ها عبارتند از:

 • استشمام بوی نامطبوع فاضلاب در قسمت‌های مختلف ساختمان
 • بالا زدن فاضلاب
 • نشتی فاضلاب از لوله
 • بالا زدن کف از کف شوی
 • وجود حشرات موذی در مجاورت لوله
 • صدای قل قل آب زمان تخلیه فاضلاب

با مشاهده این علائم و نشانه ها، جهت رفع مشکل از خدمات لوله بازکنی جمهوری استفاده کنید. این نشانه ها احتمال وجود گرفتگی در لوله را مشخص می کند. می توانید با مشاهده این علائم و نشانه ها اقدام به رفع گرفتگی نمایید یا بعد از مدتی که لوله به صورت کامل دچار گرفتگی شد برای رفع انسداد آن اقدام کنید.

لوله بازکنی جمهوری بدون کثیف کاری

پر واضح است که لوله بازکنی و تخلیه چاه از کارهایی هستند که قطعاً کثیف کاری به دنبال دارند اما تخصص و مهارت نیروهای فنی و رعایت کردن اصول و قواعدی از جانب آنها می‌ تواند این کثیف کاری را به حداقل برساند. اما گاهی اوقات رفع گرفتگی لوله با ریخت و پاش و کثیف کاری همراه است که در خدمات فنی بهمن این امر با حداقل کثیف کاری انجام می گیرد.

در شرکت خدمات فنی بهمن رعایت بهداشت و مسائل بهداشتی امری ضروری و لازم است.

همانطور که گفته شد در این شرکت انجام کار با فنر برقی صورت می‌ گیرد. به دلیل به روز بودن دستگاه ها و ضربه نزدن، فاضلاب پاشیده نمی شود. در نتیجه کثیف کاری به کمترین میزان خود می رسد. فقط امکان دارد هنگام باز کردن لوله آشپزخانه کثیف کاری اندکی در اطراف لوله رخ دهد.

لوله بازکن های حرفه ای خیابان جمهوری

سرویس کاران و لوله بازکن هایی که در خیابان جمهوری و شرکت خدمات فنی بهمن مشغول فعالیت هستند، بسیار حرفه ای، با سابقه، با تجربه و دارای مهارت بالا در این زمینه می باشند. متخصصین این مجموعه در فنرزنی مهارت کافی داشته و قادر به رفع هرگونه گرفتگی می باشند و بعد از رفع گرفتگی لوله را به لحاظ باز شدن، در حضور مشتری آزمایش کرده و تحویل می دهند.

لوله بازکنی جمهوری شبانه روزی

چاه بازکنی شبانه روزی جمهوری

بیشتر اوقات مسیر ظرفشویی ها و دستشویی ها به مرور زمان گرفته می شود، حالا ممکن است بیشتر در خانه های قدیمی ساز این اتفاق بیافتد و به خاطر لوله کشی های قدیمی که در خانه است این مسیر با آب باز نمی شود و با وسایلی چون تلمبه زدن و سیفون و یا مواد لوله بازکنی چون چنته و اسید می توان این مشکل را حل نمود. حالا می خواهیم بگوییم که این مواد اسیدی به مرور باعث از بین رفتن لوله ها و تخریب آنها می شوند. پس راه چاره چیست؟ بهترین راه کمک گرفتن از متخصصین لوله بازکنی جمهوری و دیگر شعبات  می باشد که ساده ترین و مطمئن ترین راه استفاده است و هیچ صدمه ای به لوله های فاضلاب وارد نمی کند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی انقلاب نیاز داشته باشید

خدمات چاه بازکنی در مجموعه خدمات فنی بهمن، خدمات خود را نه تنها در جمهوری بلکه در سرتاسر تهران به صورت شبانه‌ روزی ارائه می‌ نماید. برای بهره‌مندی از خدمات این مجموعه در هر ساعت از شبانه‌روز، بدون تعطیلی، کافیست با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر استفاده از خدمات این شرکت ثبت نمایید.

با ثبت درخواست شما نزدیک ترین لوله بازکن ها به محل شما اعزام خواهند شد و با رعایت اصول بهداشتی کار خود را با بهترین دستگاه ها و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهند داد.
در هر ساعت از شبانه روز می توانید جهت رفع گرفتگی لوله و حل مشکل با خیال راحت با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

خدمات تخلیه چاه جمهوری

لایروبی کردن چاه و کف تراشی کردن توسط با تجربه ترین متخصصین تخلیه چاه جمهوری به صورت کاملا مکانیزه انجام می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما این تضمین را می دهند که به وسیله پمپی قدرتمند لجن ها را از فاضلاب می کشند.
به وسیله دستگاه هوشمند ورودی چاه را شناسایی می کنند، باز و بسته کردن چاه و تعمیرات کلی ورودی چاه به عهده سرویس کاران می باشد.
تخلیه چاه جمهوری به کمک ماشین های مکنده بسیار قوی چاه تخلیه می شود ولی مقداری از ورودی چاه باید تخریب شود و بعد بازسازی گردد.
در مرحله بعد نوبت می رسد به تخلیه سازی و لایروبی توسط سرویس کاران مجرب لوله بازکنی جمهوری که چاه به وسیله چربی ها و لجن پر شده است.
در انتها طوقه چینی (آجر و سیمان) و بازسازی کردن چاه تا از خطر احتمالی ریزش چاه جلوگیری شود.

سوالات متداول لوله بازکنی جمهوری

بله شرکت ما سرویسکاران را موظف کرده است تا لوله را باز شده تحویل مشتری دهند و مسیر راه آب را به لحاظ باز بودن در حضور مشتری آزمایش کنند.

بعد از اینکه درخواست خدمات توسط شما ثبت گردید حدود ۳۰ دقیقه طول میکشد تا لوله باز کن به محل مورد نظر برسد.

سرویی دهی و خدمات لوله بازکنی جمهوری در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود.

1 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جمهوری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا