لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

رضایتمندی مشتری از لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
رضایتمندی مشتری از لوله بازکنی پیروزی
/

لوله بازکنی پیروزی کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی، بدون تعطیلی و به صورت 100درصد تضمینی انجام می دهد. در این شعبه که یکی از شعب فعال لوله بازکنی تهران می باشد، سرویسکاران در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر می شوند و مشکل مربوط به لوله ها از هر نوعی که باشد، برطرف می شود. فرقی نمی کند لوله به وسیله افتادن جسم خارجی در لوله گرفته باشد یا به دلیل ته نشین شدن رسوب و جرم در دیواره لوله ها. در شعبه لوله بازکنی فوری پیروزی، کلیه تجهیزات برای برطرف کردن مشکلات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان شما، موجود است. در ادامه به چند نمونه از خدمات ارائه شده در این شعبه می پردازیم.

 •  

فهرست مطالب

خدمات لوله بازکنی منطقه پیروزی

علت گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان به یکباره

دلایل اصلی گرفتگی لوله

روش های رفع گرفتگی لوله در پیروزی و حومه

مراحل بازکردن گرفتگی لوله در پیروزی با فنر برقی

زمان مورد نیاز برای رسیدن لوله بازکن پیروزی

تضمین لوله بازکنی در پیروزی

خدمات لوله بازکنی منطقه پیروزی

 • رفع گرفتگی لوله ها 
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت حمام و توالت 
 • تعویض کاسه توالت سنتی و فرنگی
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی
 • تخلیه چاه تهران
 • لوله کشی ساختمان
 • لوله بازکنی پیروزی با سه نظام
 • لوله بازکنی پیروزی با پمپ هوا
 • لوله بازکنی پیروزی با فنر
 • لوله بازکنی پیروزی با دریل

لوله بازکنی محدوده پیروزی

علت گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان به یکباره

ابتدا باید بررسی کنیم که چه چیزی باعث می شود به یکباره لوله فاضلاب ساختمان یا لوله سینک دچار گرفتگی شود؟ قطعاً شما که خواننده این مطلب هستید با این مشکل مواجه شده اید. باید بدانید که طبق تجربه ما، هیچ لوله فاضلابی به یکباره دچار گرفتگی نمی شود و از قبل و به مرور زمان، پسماندها در لوله می ماند و بر روی هم انباشته می شوند. دلیل اینکه پسماندها در لوله می ماند این است، زمانی که آب و مواد زائد از لوله ها خارج می شوند، همیشه مقداری پسماند در دیواره لوله ها می ماند و به مرور ضخامت این لایه چسبیده به جداره لوله ها بیشتر می شود. پس مشکل گرفتگی لوله ها به یکباره بوجود نیامده است. 

بررسی دلایل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب 

گرفتگی لوله به دلایل مختلفی اتفاق می افتد، در اینجا به چند مورد از مهمترین دلایل اشاره می کنیم. 

 • افتادن شی خارجی در لوله
 • گرفتگی لوله سینک به وسیله چربی و روغن، تفاله چای، قهوه و پسماند غذایی
 • گرفتگی لوله به وسیله ریختن مصالح ساختمانی 
 • گرفتگی لوله توالت با افتادن دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی
 • گرفتگی لوله به وسیله مو و پرز فرش
 • کاهش قطر لوله به دلیل رسوب گرفتگی

روش های رفع گرفتگی لوله در پیروزی و حومه

برای رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در پیروزی و حومه، روش های مختلفی وجود دارد. در شرکت خدمات فنی بهمن، با استفاده از کلیه تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی، از جمله فنر لوله بازکنی برقی، پمپ تراکم هوا، فنر لوله بازکنی دستی در متراژهای مختلف، دستگاه نشت یاب دیجیتالی، چنگگ و تجهیزات دیگر، استفاده می شود تا مشکل برطرف شود.

مراحل بازکردن گرفتگی لوله در پیروزی با فنر برقی

 1. تماس با شماره لوله بازکنی پیروزی
 2. ثبت آدرس توسط 
 3. اعزام نزدیک ترین سرویسکار
 4. بررسی شرایط لوله گرفته شده
 5. انتخاب بهترین و کم هزینه ترین روش لوله بازکنی
 6. تست لوله و تحویل به مشتری
 7. تحویل فاکتور و دریافت دستمزد

زمان مورد نیاز برای رسیدن لوله بازکن پیروزی شبانه روزی

از آنجاییکه ما اکیپ ها و سرویسکاران خود را در نقاط مختلف تهران بزرگ مستقر کرده ایم، به همین دلیل نیروها در کمتر از 20 دقیقه به محل مورد نظر می رسند. اعزام سرویسکاران شعبه پیروزی از مسیرهای زیر می باشد.

خیابان پیروزی، نیرو هوایی، بزرگراه بسیج، میدان شهدا، خیابان 17 شهریور، بزرگراه محلاتی، بزرگراه امام علی

تضمین لوله بازکنی در پیروزی

یکی از دغدغه های همشهریان عزیز ساکن پیروزی تهران، این است که چه تضمینی وجود دارد پس از پرداخت حق الزحمه لوله بازکنی، از چند روز دیگر مشکل مجدد به وجود نیاید؟ در این شعبه همه سرویسکاران موظف هستند که پس از انجام کار، لوله را با حجم زیادی آب، تست کنند و پس از اطمینان از رفع مشکل، محل را ترک کنند. شعار ما لوله بازکنی پیروزی 100% تضمینی است.

در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی لوله بازکنی پیروزی و لوله بازکنی مشهد، توجه شما را به بایدها و نبایدهای لوله کشی ساختمان جلب کنیم. اینکه چه اصولی را باید در حین لوله‌کشی ساختمان رعایت کرد؟

لوله کشی ساختمان چگونه است؟

لوله بازکنی در خیابان پیروزی تهران

 

لوله‌کشی ساختمان به مجموع عملیاتی گفته می‌شود که طی آن، طبق نقشه مهندسی لوله‌ها به هم متصل می‌شوند و سیستمی را ایجاد می‌کنند که برای انتقال مایعات، گاز و برق استفاده می‌شود.

عمده‌ترین کاربرد لوله‌کشی در ساختمان برای انتقال آب، گاز، فاضلاب، برق، سیستم گرمایشی می‌باشد که به صورت جداگانه در هر ساختمانی ‌پیاده سازی می‌شود.

لوله‌کشی گاز، آب و فاضلاب مقرارت خاصی دارد و یکی از بحث‌های مهم و اساسی در ساخت و ساز ساختمان بحث لوله‌کشی ساختمان است که یکی از مراحل اصلی ساخت و ساز ساختمان است و بایدها و نبایدهایی دارد که همان اصول کار می باشد که اگر صحیح انجام نشود مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت و بعد از چند سال گریبان‌گیر صاحب خانه خواهد شد. همینطور که ریزترین نکات را در خصوص لوله کشی آب و فاضلاب از جمله نوع سنگ توالت که در سرویس بهداشتی نصب می کنید، از اهمیت زیادی برخوردار است. این موضوع را در مقاله لوله بازکنی تهرانپارس، مفصل توضیح داده ایم.

انواع لوله‌کشی ساختمان 

لوله کشی ساختمان انواع مختلفی دارد و برای انتقال آب، گاز، فاضلاب و … کاربرد دارد. لوله‌کشی یک ساختمان در واقع شریان حیاتی یک ساختمان است و کاری که رگ‌ها در بدن انسان انجام می‌دهند لوله‌کشی برای ساختمان انجام می‌دهد و نقش بسیار مهمی در یک ساختمان ایفا می‌کند.

لوله‌کشی یکی از مراحل ابتدایی کار در ساخت و ساز ساختمان‌هاست و اصولاً در همان ابتدای کار باید مسیرهای لوله‌کشی انتخاب شود. این مرحله از حساسیت خاصی برخوردار است و نباید سرسری از آن رد شد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی رشت، نیاز داشته باشید.

اهمیت لوله کشی ساختمان

عملیات لوله‌کشی ساختمان اصول، قواعد و بایدها و نبایدهای دارد که بایستی حتما رعایت شود. این بخش حساس از مراحل ساخت و ساز، حتماً باید توسط مهندس متخصص و با تجربه‌ای انجام شود که علاوه بر تخصص، متعهد نیز باشد و در کار خود نهایت دقت را داشته باشد. هر گونه سستی در کار سبب می‌شود که بعد از اتمام کار شما خیلی زود دچار مشکلات فراوانی شوید که بعضاً جبران ناپذیر است یا جبران کردنش شما را متحمل هزینه زیادی خواهد کرد و باعث سلب آسایش از ساکنین خانه خواهد شد.

یکی از مسائل مهم بعد از تهیه نقشه مهندسی شده و خوب، انتخاب لوله مرغوب و مناسب برای ساختمانتان است و بسیار نقش مهمی در طول عمر لوله‌کشی و عملکرد و بازده آن خواهد داشت. در ادامه مطالب با بایدها و نبایدهای لوله‌کشی ساختمان بیشتر آشنا خواهید شد.

خدمات لوله بازکنی افسریه را نیز به شما توصیه می کنیم.

قوانین لوله‌کشی ساختمان

لوله بازکنی پیروزی شبانه روزی

 

بایدهای لوله‌کشی یا همان اصول لوله‌کشی، قوانین و استانداردهایی هستند که برای لوله‌کشی تعیین می‌شوند. از آنجایی که لوله‌کشی آب در ساختمان‌ها بسیار با اهمیت است و اصولاً منظور از لوله‌کشی ساختمان بیشتر اشاره به لوله‌کشی آب و فاضلاب دارد بیشتر قوانینی که به آن اشاره می‌کنیم مربوط به لوله‌کشی آب است.

نوع لوله

انتخاب سایز و نوع لوله مناسب برای لوله‌کشی اولین قدم برای موفقیت لوله‌کشی، بعد از تهیه یک نقشه خوب و بهینه است. لوله‌ها با توجه به نوع مصرفشان باید انتخاب شوند مثلاً برای فاضلاب که خاصیت خورندگی بیشتری دارد باید لوله‌ای را در نظر بگیرید که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم باشد. هر چه جنس لوله مرغوب باشد و کیفیت خوبی داشته باشد می‌تواند عمر مفید سیستم لوله‌کشی را تضمین کند و برای سالیان طولانی جای نگرانی نداشته باشد.

سایز لوله

سایز قطر لوله نیز اهمیت دارد و باید طوری انتخاب شود که سرعت آب در لوله مناسب باشد و باعث کندی و تندی سرعت آب در لوله نشود. اگر در محدوده تهرانپارس زندگی می کنید می توانید از خدمات لوله بازکنی ستارخان، استفاده کنید.

متراژ لوله

متراژ لوله نیز باید مورد توجه باشد، زیرا اگر طول لوله بیشتر از استاندارد انتخاب شود باعث کاهش سرعت آب می‌شود و بخصوص در لوله‌های آب گرم منجر به کاهش دمای آب گرم می‌شود.

فشار آب

میزان فشار آب در مکان‌های مختلف متفاوت است و این مسئله باید در لوله‌کشی ساختمان مورد توجه قرار گیرد و کم یا زیاد نباشد چرا که کم بودن فشار آب باعث سرد شدن آب یا اذیت ساکنین خانه خواهد شد و افزایش فشار آب نیز باعث هدر رفت بیشتر آب یا نشت آب خواهد شد.

انتخاب اتصالات مناسب برای لوله‌ها

اتصالاتی که برای لوله‌کشی‌های آب گرم و سرد استفاده می‌شوند باید مطابق با جنس و اندازه لوله انتخاب شوند. مثلاً برای لوله مسی باید از اتصالات مسی استفاده کنید.

توجه به فشار معکوس یا سیفوناژ

اگر فشار در سیستم منفی شود و جریان در خلاف جهت جریان اصلی برگشت بخورد به آن فشار معکوس یا سیفوناژ گفته می‌شود. برگشت آب زمانی رخ می‌دهد که فشار آب پایین دست جریان، بیشتر از فشار جریان اصلی باشد. ما در لوله بازکنی بلوار فردوس، خدمات خود را به صورت 24ساعته ارائه می دهیم.

جلوگیری از فشار معکوس یا سیفوناژ

برای جلوگیری از این حالت باید از روش‌هایی همچون نصب شیر یک طرفه دوتایی، نصب خلاشکن اتمسفر و… استفاده کرد.

عایق کاری لوله‌ها

لوله‌های آب گرم و سرد باید عایق کاری شوند تا درفصل زمستان از ترکیدگی در امان باشند و در فصول گرم از هدر رفت دمایی آن جلوگیری شود.

عمق لوله گذاری

باید دقت کنید که لوله‌ها در هنگام لوله گذاری در بستر خاک خیلی در عمق قرار نگیرند تا فشار وارده از طرف خاک بر آن‌ها باعث شکستگی و ترک خوردگی لوله‌ها نشود و از طرفی خیلی هم سطحی در خاک قرار نگیرند که در اثر عبور وسایل نقلیه دچار شکستگی شوند.

استفاده از برندهای خوب برای انتخاب لوله و اتصالات

هر چه از برند معتبری برای انتخاب مواد مورد نیاز همچون لوله و اتصالات استفاده کنید تضمین بالاتری برای عملکرد سیستم خود دارید و خیالتان از بابت جنس و کیفیت راحت‌تر خواهد بود چرا که برندهای معتبر تمام تلاششان را می‌کنند تا جنس خوبی را به مشتری تحویل دهند و رضایت مشتری را از دست ندهند.

استفاده از سیفون برای سیستم فاضلاب

لوله بازکنی منطقه پیروزی

 

برای لوله‌کشی فاضلاب باید از سیفون استفاده کنید تا از انتشار بوی ناخوشایند به داخل ساختمان جلوگیری شود. شماره لوله بازکنی غرب تهران را نیز به خاطر بسپارید.

رعایت استاندارد لوله کشی گاز

در کنار رعایت اصول لوله کشی برای آب و فاضلاب، باید برای لوله کشی گاز نیز اصولی را رعایت کنیم. یکی از این استانداردها اجرای توکار لوله‌کشی گاز است که باعث زیبایی و ایمنی بیشتر ساختمان نیز می‌شود.
نکات و اوصول لوله‌کشی ساختمان زیاد است و هر چه در این زمینه دقت و حساسیت بیشتر باشد نتیجه مطلوبی را خواهید داشت.
سخن پایانی
لوله‌کشی ساختمان جزء مراحل با اهمیت و حساس در ساختمان سازی است. برای اینکه این مرحله از کار خوب و اصولی پیش برود باید از یک متخصص مجرب در این زمینه کمک بگیرید و بعد از تهیه یک نقشه مهندسی شده و با رعایت استاندارهای موجود در این زمینه کار خود را شروع کنید. در خرید لوازم مورد نیاز همچون لوله و اتصالات حتما استانداردهای مربوط به سایز و طول و… را رعایت کنید تا بتوانید یک سیستم لوله‌کشی مناسبی را برای ساختمان خود ایجاد کنید. در  مقاله لوله بازکنی پیروزی سعی کردیم تا برخی از نکات مهم را در لوله‌کشی ساختمان را یادآوری کنیم.

20 نظر

 • سلام
  میشه درمورد گرفتگی لوله توالت ما بو می دهید چیکار باید کرد من هرکاری کردم ولی این بو قط نمیشه خواستم باشما در میان بگذارم تا یه راه چاره پیدا بشه من چیکار کنم با شرکت تماس نگرفتم گفتم ببینم اصلان راهی دارد رفع بشه این مشکل خونه من ممنون میشم جواب بدهید من هم خلاص بشوم از این بوی بد فاضلاب تشکر از وب سایت خوب تان

  • سلام شقایق عزیز. بله هر مشکلی یه راه حلی داره. قطعاً یه مشکلی وجود داره که لوله های فاضلاب بو میده. شما میتونید با لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید تا نیروهای ما برای بررسی موضوع بیان.

 • سلام و عرض ادب
  گرفتگی لوله فاضلاب را چگونه می توان برطرف کرد؟ من ساکن منطقه پیروزی تهران هستم.

  • سلام جناب کرامتی
   به شما پیشنهاد می کنیم اگر در ساختمان خود دچار گرفتگی لوله شدید، قبل از اینکه هر اقدامی انجام بدین، با لوله بازکنی منطقه پیروزی تماس بگیرین تا سرویسکار وضعیت لوله را بررسی کند، بر اساس نوع گرفتگی لوله، بهترین روش و ابزار را برای رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی انتخاب کند. در غیر اینصورت، ممکن است به دلیل ناشی بودن، بیخودی هزینه تراشی کنید.

  • سلام دوست عزیز
   وجود ست کنترل و نصب غیراستاندارد پمپ، باعث می شود که زمان استفاده از آب و بازکردن شیر آب، پمپ روشن نشود. ما همواره توصیه می کنیم که برای ساختمان های بالای سه طبقه، از ست کنترل استفاده نشود

  • سلام دوست عزیز
   کلیه شعبات ما از جمله شعبه لوله بازکنی شبانه روزی پیروزی، مجهز به تجهیزات و ودستگاه های لوله بازکنی از جمله فنر دستی لوله بازکنی، فنر برقی لوله بازکنی، چنگک لوله بازکنی، دستگاه نشت یاب، کابل دوربین دار و پمپ تراکم هوا هستند. تشخیص اینکه از کدام دستگاه برای رفع مشکل لوله ها استفاده شود، به عهده تکنسین شرکت لوله بازکنی پیروزی است.

  • سلام آقای شریفی
   این سوال یکی از سوالات پرتکرار از سرویسکاران شعبه لوله بازکنی در پیروزی است. باید دقت کنید که قیمت لوله بازکنی در تهران یا هر شعبه دیگری، به چند عامل بستگی دارد. اگر این موارد را بدانید هیچ شرکتی نمی تواند هزینه بیشتری از شما دریافت کند. از جمله این موارد، می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
   طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله- نوع دستگاهی که برای لوله بازکنی پیروزی مورد استفاده قرار می گیرد. محل قرارگیری لوله – نوع گرفتگی لوله که با چه موادی گرفته شده است.
   پس تقریباً مشخص است که برای لوله بازکنی همچون سایر صنف ها تعرفه و هزینه مشخصی وجود دارد که باید رعایت شود. البته هستند شرکت ها و لوله بازکن های سیاری که از بی اطلاعی افراد سوءاستفاده می کنند و مبلغ بیشتری از دستمزد خود طلب می کنند.

 • سلام و خسته نباشید.
  من در محدوده پیروزی تهران ساکن هستم و چند وقت پیش برای رفع گرفتگی لوله ی پارکینگ تماس گرفتم و همکاران شما خیلی فوری
  تشریف آوردند.

  • سلام دوست عزیز
   از اینکه توانسته ایم در شعبه لوله بازکنی پیروزی رضایت خاطر شما را فراهم آوریم خوشحال هستیم. امیدواریم که بتوانیم در محدوده پیروزی خاطر همشهریان را از مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب راحت کنیم.

 • سلام و خسته نباشید
  من در محدوده پیروزی ساکن هستم و تقریباً در یک سال گذشته، دوبار برای رفع گرفتگی لوله حمام اقدام کردم. ولی نمی دونم مشکل چیه
  که دوباره لوله حمام گرفته و آب به کندی تخلیه میشود. مقاله ای چیزی هست که من بخوانم و بتوانم مشکل را تشخیص بدهم؟

  • سلام دوست عزیز
   اینکه آب حمام به کندی تخلیه می شود مشخص است که در لوله تخلیه مشکلی وجود دارد. چند مورد به ذهن من میرسه.
   1- ممکن هست اصولاً شیب بندی، قطر لوله و جنس لوله ای که برای لوله تخلیه حمام در نظر گرفته شده است مناسب نباشد. یعنی این کندی تخلیه به دلیل نامناسب بودن شیب لوله تخلیه باشد و ربطی به گرفتگی لوله نداشته باشد یا قطر لوله کم باشد و حجم آب موجود در کف حمام را نتواند به سرعت تخلیه کند که سرویسکاران لوله بازکنی پیروزی بتوانند مشکل را حل کنند. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی این موارد بررسی شوند.
   2- جداره لوله دچار رسوب گرفتگی شده باشد و باید لوله رسوب زدایی شود.
   3- چاه فاضلاب پر شده باشد. در این صورت بهتر است با یک شرکت تخلیه چاهتخلیه چاه تهران تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   اگر نیاز به خدمات لوله کشی دارید، می توانید با شماره لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید و تیم لوله کشی ماهر به محل اعزام شوند.

 • سلام و وقت بخیر
  من در محدوده پیروزی ساکن هستم و لوله تخلیه حمام فک کنم دچار رسوب گرفتگی شده. با آموزش های شما در مورد محلول های خانگی
  چندباری امتحان کردم ولی مشکل حل نشد. راهکار دیگه ای وجود داره که بتونم رسوب لوله ها رو از بین ببرم؟

  • سلام دوست عزیز
   در مورد رسوب گرفتگی لوله های آب گرم قبلاً مفصل صحبت کرده ایم. ولی بحثی که الان وجود داره اینه که شما مطمئن هستید گرفتگی لوله به دلیل رسوب گرفتگی هست یا خیر؟ اگر به شیوه خانگی اقدام کردین و گرفتگی لوله ها همچنان برقراره، یا رسوب ها خیلی قدیمی هستند و نیاز هست با وسیله دیگری مثل فنر لوله بازکنی برقی، رسوب از جداره لوله ها برطرف بشه. ولی این احتمال هم وجود داره که اصلا گرفتگی به دلیل رسوب نباشه و عامل دیگه ای باعث گرفتگی شده باشه. من توصیه می کنم قبل از هر کار دیگه ای، با یک شرکت لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید تا مساله رو دقیق بررسی کنند. ممکن هست خودتون اقدام کنید و ناخواسته باعث بشین که لوله سوراخ بشه و نشتی پیدا کنه.

 • تشکر می کنم از سرویسکار شعبه پیروزی. واقعا هم به موقع اومدن و هم اینکه خیلی منصف بودند و گرفتگی لوله رو خیلی سریع و بدون
  کثیف کاری، برطرف کردند.

  • سلام دوست عزیز
   خوشحال هستیم که از خدمات لوله بازکنی در پیروزی راضی هستید. هدف ما جلب رضایت شما و برطرف کردن مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب ساختمان های محدوده پیروزی هست. شعار ما رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری و در سریع ترین زمان ممکن هست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.