سلام ، به سایت لوله بازکنی تهران خوش آمدید.

لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه
Spread the love

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که روش های مورد استفاده در لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی افسریه و یا لوله بازکنی سعادت آباد چیست؟

در ادامه برای اینکه خیال شما راحت شود و در صورت نیاز به کلیه خدمات لوله بازکنی افسریه و یا تخلیه چاه افسریه، با اطمینان خاطر با ما تماس بگیرید، روش های مورد استفاده را در اینجا بیان خواهیم نمود.

چه موقع به لوله بازکنی افسریه نیاز داریم

پیش از تماس با هر شرکت خدماتی، باید مطمئن شوید که مشکل اصلی دقیقاً گرفتگی لوله هاست یا خیر. برای تشخیص این موضوع نشانه هایی وجود دارد.

 • می تواند با کند شدن تخلیه آب شروع شود، برای مثال زمانی که در حال شستشوی ظرفها هستید مقداری آب در سینک ظرفشویی شما جمع می شود و این نشان می دهد که لوله ها و فاضلاب شما برای بلعیدن آب کُند عمل می کنند، به همین ترتیب این تجمع آب را در حمام و سرویس بهداشتی نیز خواهید دید. در این مورد در لوله بازکنی شهرک غرب نیز مفصل توضیح داده ایم.
لوله بازکنی افسریه
 • نشانه دیگر برای زمانی است که بوی بدی در خانه می پیچد و یا آب از داخل فاضلاب خانه شما بالا می زند، این نشان می دهد که لوله های شما هرچه سریعتر باید باز شوند تا ضایعات مسیر خود را به سمت فاضلاب طی کنند و اگر سریع اقدام نکنید با هجوم حشرات موذی روبه رو می شوید که با سم پاشی نیز به هیچ وجه ریشه کن نمی شوند چرا که منبع زاد و ولد آنها یک فاضلاب پر و انباشته است که مدام در خانه شما بالا می زند و آلودگی را وارد محیط می کند. در اینگونه مواقع می توانید از قیمت تخلیه چاه نیرز اطلاعاتی کسب کنید.
تخلیه چاه افسریه

قرار گرفتن ریشه درختان در مسیر فاضلاب لوله بازکنی افسریه

یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب در خانه های ویلایی قدیمی و باغ ها، ممکن است با آن روبه رو شوید رسیدن ریشه درختان به لوله های فاضلاب و لوله کشی خانه است، درختان کهنسال با دواندن ریشه خود در زیر زمین حتی از زیر خانه شما نیز عبور می کنند و طبیعی است که پس از مدتی به لوله ها و فاضلاب شما آسیب بزنند، اما این مشکل بدون آسیب رساندن به درخت قابل حل است. شما می توانید با دیدن هر کدام از این علائم با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید. لوله بازکنی افسریه همچون لوله بازکنی تهرانپارس با استفاده از فنر فولادی در کوتاه ترین زمان، بدون کثیف کاری و خرابکاری مسیر فاضلاب خانه شما را باز می کنند و با بکار گرفتن دستگاه هایی که مکش بی نظیری دارند مسیر لوله ها را برای همیشه تمیز و روان می کنند.

رفع گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی افسریه

حشرات موذی نشانه نیاز به لوله بازکنی افسریه

وقتی در کنار چاه توالت یا فاضلاب تعداد حشرات مخصوصاً سوسک زیاد می شود این موضوع نشان دهنده ی این است که فاضلاب پر شده و زمان تماس با لوله بازکنی تهران است. 

خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی لوله بازکنی افسریه

در هر زمان از شبانه روز که با مشکلی حاد در رابطه با لوله و فاضلاب ساختمان خود روبه رو شدید می توانید با یک تماس تیم متخصص لوله بازکنی افسریه را برای تعمیر لوله ها و چاه و فاضلاب خانه خود خبر کنید. چنین امتیازی مشخص می کند که این مجموعه از تعهد بالایی برای ارائه خدمات برخوردار است و شایسته اعتماد شما است. علاوه بر این می تونید با خیال راحت کار رو به پرسنل لوله بازکنی افسریه بسپرید چون خدمات ما 100% تضمینی هست و تا کار رو درست تحویل کارفرما ندیم پولی ازتون نمی گیریم. 

فنرزنی و رفع گرفتگی لوله 

لوله های گرفته یکی از مشکلاتی هست که بسیار دردسرساز برای ساکنین ساختمان می باشد. بوی بد فاضلاب، بالازدگی آب، عدم تخلیه آب و … مشکلات بسیار دیگری که به دنبال دارد. در اینگونه مواقع به دنبال راه حلی برای رفع مشکل مسدودی لوله ها هستیم. استفاده از روش های موقت و خانگی برای رفع گرفتکی لوله می تواند مثمر ثمر باشد، که به طور موقت و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که دوباره این مشکل بوجود نیاید. از طرفی استفاده ی مکرر از برخی روش ها مانند استفاده از محلول های اسیدی، مایع لوله بازکن و غیره می تواند  موجب تخریب و کاهش طول عمر لوله ها شود. در نتیجه حتما باید به فکر یک راه حل اساسی باشیم. لوله بازکنی افسریه رفع گرفتگی لوله ها را با استفاده از  فنر زنی که یک روش متداول، موثر و کارآمد است، انجام می دهد و خیال شما را برای همیشه راحت می کند. قابل ذکر است که فنرها اندازه های مختلفی دارند و حتماً هنگام ثبت درخواست که به همکاران ما ذکر کنید که منزل شما آپارتمانی است یا ویلایی تا بتوانیم با تجهیزات مناسب به محل برسیم. 

نحوه فنر زدن برای بازکردن سینک ظرفشویی 

فنر زدن لوله تخلیه بسیار ساده است. با باز كردن پیچ واقع در بالای فنر لوله بازکنی شروع كنید. سپس حدود چند سانت کابل را بیرون بکشید. بعد، پیچ تنظیم را محکم کنید. سپس فنر لوله بازکنی را در داخل لوله بچرخانید. ممکن است در ابتدا به یک مانع برخورد کند. به محض اینکه به محل گرفتگی لوله رسیدید، پیچ فنر لوله بازکنی دستی را شل کرده و کابل را بیشتر به داخل لوله هدایت کنید. 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی در لوله بازکنی افسریه

هنگامی که فنر را در فاضلاب فشار دادید، پیچ ست فنر را محکم کنید. سپس میل لنگ را در جهت عقربه های ساعت محکم کنید تا وارد لوله زهکشی شود. هر زمان که مقاومتی را احساس کردید فنر لوله بازکنی را بچرخانید. نوک فنر برای حرکت راحت در گوشه ها طراحی شده است.

در صورت احساس انسداد ، فشار و پیچاندن کابل را ادامه دهید تا زمانی که احساس کنید نوک فنر دستی به گرفتگی سرسختی گیر کرده است. وقتی که گرفتگی سرسختی را احساس می کنید، با کاهش کشش کابل متوجه می شوید. در مرحله بعد، کابل فنر را در حالی که آن را از لوله خارج می کنید، تمیز کنید. موقع خارج کردن فنر نیز آن را در خلاف جهت عقربه ا ی ساعت بچرخانید ضمن اینکه فنر را به سمت عقب می کشید. 

استفاده از تجهیزات مدرن در لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی بهمن با انجام فنر زنی، لوله های خانه شما را در کوتاه ترین زمان باز می کند همچنین با استفاده از دستگاه تراکم هوا، لوله هایی که گرفتگی حادتری دارند را فورا باز می کنند و با بکار گرفتن ژنراتور و استفاده از فنر فولادی، راه آب و فاضلاب شما را برای همیشه تمیز و باز می کنند.

این تجهیزات در دسته کامل ترین تجهیزات لوله بازکنی قرار می گیرند که به محض تماس با این مجموعه می توانید از بهره بردن این تجهیزات آسوده خاطر و مطمئن باشید. اما اصلی ترین دلیلی که شما را بابت اعتماد به لوله بازکنی بهمن خاطر جمع می کند انصاف این مجموعه در برآورد قیمت و رعایت و ملاحظه شما بابت هزینه های لوله بازکنی است. با انتخاب لوله بازکنی شمال تهران بعنوان استادکار در این رابطه یکبار برای همیشه مشکلات چاه و فاضلاب را در خانه خود برطرف کنید.

پاسخ به سوالات رایج

نحوه اعزام متخصصین لوله بازکنی افسریه پس از تماس مشتری، به چه صورت است؟

پس از تماس با لوله بازکنی افسریه و اخذ آدرس از طرف همکاران خدمات فنی بهمن، در کمتر از نیم ساعت تیم متخصص به محل اعزام شده و شروع به عیب یابی می کنند.

آیا در دوران کرونا تمهیداتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف پرسنل شرکت خدمات فنی بهمن اندیشیده شده است؟

در دوران کرونا کلیه پرسنل و متخصصین ما در لوله بازکنی افسریه و نیز سایر شعبات، ملزم به استفاده از ماسک و دستکش، الکل و مواد ضدعفونی کننده هستند. همچنین در فواصل زمانی کوتاهی پرسنل با تست و آزمایش کرونا از سلامت خود اطمینان پیدا می کنند.

آیا خدمات لوله بازکنی افسریه به صورت 100% تضمینی می باشد؟

تنها در صورتی هزینه لوله بازکنی اخذ می شود که مشکل گرفتگی لوله ها به صورت 100% برطرف شده باشد.

ساعت کار لوله بازکنی افسریه به چه صورت می باشد؟

لوله بازکنی افسریه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

 

15 نظر

 • سلام . تو حیاط خونه ما، ریشه یه درخت لوله آب رو مسدود کرده. حالا اون خونه خالی از سکنه هست ولی با شروع فصل بارندگی ممکنه
  مشکل ساز بشه؟ ینی باید برا لوله بازکنی باید اقدام کنیم؟

  • قطعا اگر می خواین که ساختمان نشست نکنه و هزینه و خرابی به بار نیاره، مسدودی لوله رو رفع کنید و برای این کار می تونید از نزدیک ترین شرکت لوله بازکنی افسریه کمک بگیرید

 • سلام ما هم خونمون کنار خیابون هستش و ریشه ی درختای کنار خیابون امونمون رو بریده. همیشه که مشکل گرفتگی ایجاد می کنند و
  چون مال شهرداری نمیشه کاریش کرد و ما فقط دست به دامن لوله بازکنی افسریه می شیم.

 • سلام. این شاخه ها رو باید با فنر زنی رفع کنید یا روش دیگه ای هم هست؟ به نظرم میاد که ریشه ها محکم تر از اونی باشه که با فنر رفع
  بشه.

  • سلام مرادی عزیز. فنر های سری های مختلفی دارن که حالت چاقویی و الماسی و از این قبیل که برای بریدن شاخه های داخل لوله، بسته به میزان گرفتگی، از سری های مختلفی استفاده می کنند.

 • سلام آقا دستتون درد نکنه. دیشب ساعت 12 شب نیروهای لوله بازکنی افسریه اومدن به داد ما رسیدن. چند جای دیگه زنگ زدم کسی
  نیومد. ممنون

  • سلام دوست عزیز. خوشحالم که تونستیم کمکتون کنیم. تمام تلاش لوله بازکنی افسریه جلب رضایت مردم عزیز این منطقه هستش.

 • بعضی خونه ها هستن که جون به جونش کنی بوی بد میده. هر کاری هم بکنی اون بو حذف نمی شه. خونه قبلی ما اونطوری بود.

  • سلام دوست عزیز. هیچ مشکلی وجود نداره که نشه حلش کرد. باید عوامل مختلف رو بررسی و علت رو که حتماً یه جایی توی لوله های فاضلاب هست رو پیدا و حل کرد. برای این کار می تونید روی کمک لوله بازکنی افسریه حساب کنید.

 • سلام و خسته نباشید. یکبار با فنر کار کردم تمام دست هام رو زخمی کرد. من ترجیح میدم هزینه کنم و یه نفر از لوله بازکنی افسریه بیاد
  کارم رو انجام بده. دستتون هم درد نکنه.

  • سلام دوست عزیز. ما توی تمام نوشته ها ذکر کردیم که اگر مهارت ندارید با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید. چون ممکنه به خودتون صدمه بزنید. ولی به هر حال از اعتماد شما ممنونیم.

 • سلام. برای خدمات لوله بازکنی افسریه نرخ مشخصی دارین؟
  برای انجام خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی فاکتور هم ارائه می
  دین؟

  • سلام دوست عزیز. بله هم ی قیمت های ما بر اساس نرخ اتحادیه هست. در صورتی که مایل باشید فاکتور هم خواهیم داد.

 • سلام. خسته نباشید. تشکر می کنم از شما بابت خدمات شبانه روزی و 24 ساعته ای که در حوزه لوله بازکنی افسریه دارین.

  • سلام دوست عزیز. خواهش می کنیم. ما در روزهای تعطیل هم ارائه خدمات داریم و می تونید روی ما حساب کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.