لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه
جدول محتوا
ساکنین محترم محدوده افسریه تهران می توانند در هر ساعت از شبانه روز که با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدند، با شماره لوله بازکنی افسریه 09121892092 تماس بگیرند. رفع گرفتگی لوله در این شعبه با فنر برقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری و به صورت تضمینی با پشتیبانی چندماهه انجام می شود. شرکت های تاسیساتی هنگام گرفتگی لوله فاضلاب مشکل مردم را حل می کنند و به داد آن ها می رسند. لوله بازکنی، چاه بازکنی، فنر زنی افسریه به عنوان یکی از شعب فعال لوله بازکنی به صورت شبانه روزی با قیمت ارزان، سریع و فوری در خدمت همشهریان عزیز می باشد. گاهی گرفتگی لوله فاضلاب یا گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی چنان دردسرساز می شود که آرامش ساکنین خانه کاملا به هم می خورد. شرکت خدمات فنی بهمن به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

لوله بازکنی افسریه شبانه روزی

تصور کنید ساعت از نیمه شب گذشته و در خواب ناز هستید. به یکباره بیدار می شوید و قصد استفاده از سرویس بهداشتی خانه خود دارید. متوجه می شوید که آب از لوله توالت تخلیه نمی شود!!! چه حالی می شوید. خواب از سرتان می پرد و اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که با شماره لوله بازکنی شبانه روزی در افسریه تماس بگیرید. زیرا به خوبی می دانید که این مشکل هرچه سریع تر باید برطرف شود وگرنه آلودگی و بوی فاضلاب به همه جای خانه سرایت می کند. به همین دلیل است که کلیه شعب لوله بازکنی بهمن به صورت شبانه روزی هستند و در هر ساعت از شبانه روز که با شماره چاه بازکنی در افسریه یا سایر شعب نظیر لوله بازکنی رشت تماس بگیرید، در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر می شوند.

تخلیه چاه افسریه

تخلیه چاه و فاضلاب نیازمند دقت بالا و همینطور رعایت نکات بهداشتی می باشد، چون چاه فاضلاب دارای انواع ویروس ها، باکتری ها و میکروب های مختلف است که نباید در محیط زندگی پخش شوند. آن ها می توانند سلامتی انسان را به خطر بیندازند. تکنسین باید در کار خود و همچنین در مسائل بهداشتی، حرفه ای و کار بلد باشد.

تخلیه چاه افسریه سعی در برآوردن خواسته‌های مردم در این حوزه را دارد.

لایروبی چاه فاضلاب

لوله بازکنی در محدوده افسریه

به تخلیه خاک، سنگ، لجن و … از داخل چاه، شبکه فاضلاب، قنات و … لایروبی گفته می‌ شود که یکی از مراحل تخلیه چاه می باشد. در عملیات لایروبی چاه، قسمت های مختلف چاه پاکسازی می شود و این گونه عمل لایروبی انجام می‌ گیرد. به اصطلاح با لایروبی چاه زنده می شود.

در طول سالیان زیاد لایه های فاضلاب به جداره و کف چاه می چسبند و لایه ضخیمی ایجاد می کنند. این لایه جلوی جذب آب را می گیرد و این گونه فعالیت چاه دچار اختلال می شود. برای بهتر نفس کشیدن چاه باید لایه های زائد از بین برود.

برای از بین بردن این لایه های زائد و احیای چاه فاضلاب ساختمان خود با شرکت خدمات فنی بهمن تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

کول گذاری چاه فاضلاب در افسریه

در حفر چاه فاضلاب کارشناس باید مکان مناسب حفاری چاه را با توجه به شرایط ساختمان مشخص کند. افراد معمولی نمی‌ توانند حفرچاه فاضلاب را به درستی انجام دهند. چون این کار تخصص لازم دارد. اتحادیه، قیمت چاه میله را تعیین می کند. اگر چاه انباری نداشته باشد و فقط میله باشد، متراژ چاه را بر اساس متر طول حساب می کنند. 

حفاری چاه فاضلاب در محدوده افسریه

همانطور که گفته شد مشخص کردن مکان مناسب برای حفر چاه امری تخصصی است که باید توسط کارشناس متخصص، با توجه به شرایط ساختمان انجام گیرد. این اولین قدم برای حفر چاه است. چاه باید در جایی حفر شود که رفت و آمد کمتری در آنجا صورت می گیرد. همچنین نوع خاک در چاه های جذبی نیز مهم می باشد.

برای حفر چاه نو با دستگاه و یا حفر چاه دستی و اتوماتیک با شرکت ما در شعبه لوله بازکنی پیروزی تماس گرفته و این کار را به متخصصان ما واگذار کنید.

ویژگی های شرکت خدمات فنی بهمن

 • قیمت کمتر از نرخ اتحادیه
 • رتبه بالای پرسنل به لحاظ اخلاقی در شرکت خدمات فنی بهمن
 • اولویت شرکت در رعایت نظافت وانجام درست کار
 • انجام خدمات توسط با تجربه ترین افراد
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار از نزدیکترین محل به موقعیت شما
 • انجام خدمات به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

تعمیر توالت فرنگی

لوله بازکنی در افسریه

توالت های فرنگی در انواع مختلف، در شرکت های گوناگون، با قابلیت‌های متفاوت، تولید می شوند، اما روش نصب همه آن ها یکسان می باشد.

نصب توالت فرنگی کار سختی نیست و افرادی که در زمینه لوله کشی اندکی تجربه داشته باشند و به کار با ابزار مسلط باشند، می توانند این کار را انجام دهند، اما برای اطمینان بیشتر و مواجه نشدن با مشکلات احتمالی، می توانید با شرکت های معتبر مانند لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

شرکت لوله بازکنی افسریه در این زمینه خدمات خود را به شما همشهریان عزیز ارائه می نماید.

تشخیص ترکیدگی لوله

با توجه به اینکه روش های سنتی در تشخیص ترکیدگی لوله نیازمند صرف وقت و هزینه زیاد است، یکی از خواسته های مردم در این زمینه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی بدون تخریب و کنده کاری می باشد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می تواند محل دقیق ترکیدگی را شناسایی کند. سرویس کاران شرکت خدمات فنی بهمن نیز در کمترین زمان ممکن بدون اینکه نیاز به کندن و تخریب باشد، مشکل شما را حل خواهند کرد.

نمونه رفع گرفتگی لوله توالت در افسریه با فنر برقی لوله بازکنی

لوله بازکنی افسریه

امروزه با توجه به زیاد شدن جمعیت، تعداد منازل مسکونی افزایش پیدا کرده است و بیشتر منازل به حالت آپارتمان ساخته شده اند. پس کاملا طبیعی است که انسداد لوله و مشکلات مربوط به لوله فاضلاب از مسائل روزمره ساختمان ها باشد، چون ممکن است اشکال در لوله کشی، شیب نامناسب لوله ها و یا ریختن مصالح ساختمانی در لوله، یا افتادن اجسام و اشیا در لوله ها، موجب گرفتگی لوله ها شود.

شرکت خدمات فنی بهمن با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به تخریب و کنده کاری در کمترین زمان ممکن و با قیمت پایین و ارزان آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در افسریه می باشد که تا کنون رضایت صد درصدی مشتریان را به خود جلب کرده است.

این شرکت با سرویسکاران متخصص و حرفه ای و با استفاده از دستگاه‌های مجهز و مدرن می تواند انواع گرفتگی لوله های توالت، حمام، آشپزخانه، کفشور پارکینگ و حیاط، لوله های کارخانجات حتی لوله های آهنی و سیمانی با متراژ ۱ تا ۱۰۰ متر را باز کند.دستگاه های لوله بازکنی افسریه

در لوله بازکنی افسریه و دیگر شعبات نظیر لوله بازکنی نارمک از فنر برقی برای رفع گرفتگی استفاده می شود که شامل موتور و فنر است. موتور نیروی محرکه دستگاه و فنر باز کننده دستگاه لوله بازکنی است. به دلیل انعطاف پذیر بودن فنر از آن استفاده می شود.

مزایای استفاده از دستگاه لوله بازکنی

 • قابل حمل بودن و کوچکی آن
 • کار با برق شهری
 • رفع گرفتگی های سخت
 • داشتن سرفنر های گوناگون
 • داشتن فنر بلند برای متراژ زیاد و طولانی
 • داشتن محفظه ای برای جمع کردن فنر
 • سرعت عمل بالا در رفع گرفتگی
 • مناسب برای استفاده در شرکت لوله بازکنی افسریه

برای رفع گرفتگی لوله آب و فاضلاب، رفع مشکل نشتی لوله، رفع نم و رطوبت، حل مشکل ترک خوردگی و نشست کف ساختمان، با شرکت خدمات فنی بهمن تماس بگیرید. با یک تماس آماده ارائه خدمات و حل مشکلات شما هستیم.
شرکت خدمات فنی بهمن با پرسنل با تجربه و متخصص و داشتن ابزارهای گوناگون و مناسب بدون بروز حادثه و خسارت می تواند مشکلات شما در این زمینه را حل کند.
شرکت خدمات فنی بهمن از دستگاه فنر برقی، تراکم هوا و … برای رفع گرفتگی و حل مشکل شما استفاده می کند. با کمترین هزینه و به صورت تضمینی حل مشکلات لوله و فاضلاب را به شرکت خدمات فنی بهمن بسپارید.

مزایای استفاده از دستگاه فنر برقی

فنر برقی متداول ترین روش لوله بازکنی می باشد که به دلیل انعطاف بالای فنر قادر به رفع هرگونه گرفتگی می باشد و در شعباتی نظیر لوله بازکنی رسالت استفاده می شود.

 • اگر گرفتگی از نوع خیلی سخت باشد فنر با آن طبق قانون فیزیک رفتار کرده و گرفتگی را رفع می کند.
 • فنر های لوله بازکنی برای تخریب هرگونه گرفتگی و حرکت رو به جلو ساخته شده اند و می توانند اشیا سر راه خود را از بین ببرند.
 • در فنر برقی می توان از انواع فنر ها برای مکان های گوناگون استفاده کرد. به طور مثال: فنرهای باریک برای لوله های ظرفشویی و فنرهای کلفت برای لوله های بلند فاضلاب است.

قیمت چاه بازکنی در افسریه

اتحادیه لوله بازکنی هر سال قیمت لوله بازکنی را اعلام می‌ کند و تمام شرکت های لوله بازکنی موظف به تبعیت از این قیمت هستند. البته برخی شرکت‌ها برای حفظ مشتری با قیمتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه کار را انجام می‌ دهند. شرکت ما نیز همین کار را برای حفظ مشتری انجام می دهد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی افسریه

 • تعداد لوله های دچار گرفتگی و انسداد( هر لوله اجرت و دستمزد جداگانه دارد)
 • شدت گرفتگی
 • روش رفع گرفتگی
 • مدت زمان صرف شده جهت رفع انسداد لوله
 • طول لوله و مقدار فنری که برای رفع گرفتگی استفاده شده است.

تیم حرفه ای لوله بازکنی ما در افسریه خدمات خود را در تمامی محله های افسریه به صورت خیلی سریع و فوری ارائه می نماید.

عوامل گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله می تواند ناشی از عوامل و اتفاقات مختلفی باشد که شما را ملزم به استفاده از خدمات لوله بازکنی افسریه می کند. رایج‌ترین نوع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان، گیر کردن آشغال و زباله در داخل لوله فاضلاب است. اگر کفشورهای ساختمان در حیاط، پارکینگ، سینک ظرفشویی و … باز باشد، امکان ورود زباله و اشیایی از قبیل صابون، درب بطری شامپو و … به درون لوله زیاد است.

نشانه های گرفتگی لوله

دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد لوله دچار گرفتگی شده است و نیاز به رفع گرفتگی دارد.

 • استشمام بوی نامطبوع فاضلاب
 • خالی نشدن آب سینک ظرفشویی و روشویی
 • بالا زدن آب در سرویس بهداشتی
 • گرفتگی در توالت فرنگی و ایرانی
 • مشاهده حشرات موذی
  نکات مهم

همشهریان عزیز باید دقت داشته باشند که شرکت معتبر و مناسبی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه را برای رفع مشکل خود انتخاب کنند. شرکت موظف است خدمات و قیمت خود را در نهایت صداقت ارائه نماید. شرکت باید گفتار و عمل صادقانه‌ ای در این مورد داشته باشد.
شرکت لوله بازکنی خدمات فنی بهمن با سرویس کاران حرفه ای و مجرب همچنین متعهد و با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی خود را بدون تعطیلی و به صورت شبانه‌روزی خیلی سریع و فوری خدمت همشهریان محترم ارائه می نماید.
شرکت لوله بازکنی شرق تهران آماده ارائه خدمات در ساختمان های مسکونی، تجاری، شرکتی، اداری، مدارس، آموزشگاه ها، مراکز خرید و تفریحی، مراکز فرهنگی، مراکز بهداشتی و درمانی، مساجد و … می باشد.

سوالات متداول لوله بازکنی افسریه

پس از تماس با لوله بازکنی افسریه و اخذ آدرس از طرف همکاران خدمات فنی بهمن، در کمتر از نیم ساعت تیم متخصص به محل اعزام شده و شروع به عیب یابی می کنند.

تنها در صورتی هزینه لوله بازکنی اخذ می شود که مشکل گرفتگی لوله ها به صورت 100% برطرف شده باشد.

لوله بازکنی افسریه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

85 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی افسریه»

 1. سلام . تو حیاط خونه ما، ریشه یه درخت لوله آب رو مسدود کرده. حالا اون خونه خالی از سکنه هست ولی با شروع فصل بارندگی ممکنه
  مشکل ساز بشه؟ ینی باید برا لوله بازکنی باید اقدام کنیم؟

  1. قطعا اگر می خواین که ساختمان نشست نکنه و هزینه و خرابی به بار نیاره، مسدودی لوله رو رفع کنید و برای این کار می تونید از نزدیک ترین شرکت لوله بازکنی افسریه کمک بگیرید

   1. سلام. شرکت خدمات فنی بهمن یه نام آشنا
    در بین شرکت های خدماتی لوله بازکن
    هست که من به شخصه به همه معرفیش
    میکنم

    1. سلام دوست عزیز. شما به لوله بازکنی افسریه لطف دارید و ما هم سعی می کنیم سطح خدماتمون رو هر روز بیشتر کنیم.

  2. سلام. ممنون از زحمات شما که حداقل پایبند به اصول
   زیباسلزی شهری هستین و برچسب رو در و دیوار نمی
   چسبونید و به جای اون برای معرفی لوله بازکنی
   افسریه از سایت های اینترنتی استفاده می کنید

   1. سلام پرویز عزیز. خوشحالیم که این کار مورد توجهتون قرار گرفته. ممنون میشیم اگه لوله بازکنی افسریه رو به دوستان خودتون معرفی کنید.

 2. سلام ما هم خونمون کنار خیابون هستش و ریشه ی درختای کنار خیابون امونمون رو بریده. همیشه که مشکل گرفتگی ایجاد می کنند و
  چون مال شهرداری نمیشه کاریش کرد و ما فقط دست به دامن لوله بازکنی افسریه می شیم.

 3. سلام. این شاخه ها رو باید با فنر زنی رفع کنید یا روش دیگه ای هم هست؟ به نظرم میاد که ریشه ها محکم تر از اونی باشه که با فنر رفع
  بشه.

  1. سلام مرادی عزیز. فنر های سری های مختلفی دارن که حالت چاقویی و الماسی و از این قبیل که برای بریدن شاخه های داخل لوله، بسته به میزان گرفتگی، از سری های مختلفی استفاده می کنند.

  2. سلام وقت بخیر. از چاه فاصلاب حیاط ما کلی
   سوسک بیرون میاد. برا این هم شرکت های لوله
   بازکنی می تونن چاره ای بکنن؟

   1. سلام دوست عزیز. این موضوع احتمالاً بخاطر پر شدن چاه هستش. می تونید با تخلیه چاه و لوله بازکنی افسریه برای حل مشکل تماس بگیرید.

 4. سلام آقا دستتون درد نکنه. دیشب ساعت 12 شب نیروهای لوله بازکنی افسریه اومدن به داد ما رسیدن. چند جای دیگه زنگ زدم کسی
  نیومد. ممنون

  1. سلام دوست عزیز. خوشحالم که تونستیم کمکتون کنیم. تمام تلاش لوله بازکنی افسریه جلب رضایت مردم عزیز این منطقه هستش.

 5. بعضی خونه ها هستن که جون به جونش کنی بوی بد میده. هر کاری هم بکنی اون بو حذف نمی شه. خونه قبلی ما اونطوری بود.

  1. سلام دوست عزیز. هیچ مشکلی وجود نداره که نشه حلش کرد. باید عوامل مختلف رو بررسی و علت رو که حتماً یه جایی توی لوله های فاضلاب هست رو پیدا و حل کرد. برای این کار می تونید روی کمک لوله بازکنی افسریه حساب کنید.

 6. سلام و خسته نباشید. یکبار با فنر کار کردم تمام دست هام رو زخمی کرد. من ترجیح میدم هزینه کنم و یه نفر از لوله بازکنی افسریه بیاد
  کارم رو انجام بده. دستتون هم درد نکنه.

  1. سلام دوست عزیز. ما توی تمام نوشته ها ذکر کردیم که اگر مهارت ندارید با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید. چون ممکنه به خودتون صدمه بزنید. ولی به هر حال از اعتماد شما ممنونیم.

 7. سلام. برای خدمات لوله بازکنی افسریه نرخ مشخصی دارین؟
  برای انجام خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی فاکتور هم ارائه می
  دین؟

  1. سلام دوست عزیز. بله هم ی قیمت های ما بر اساس نرخ اتحادیه هست. در صورتی که مایل باشید فاکتور هم خواهیم داد.

 8. فریدون بوشی

  سلام. خسته نباشید. تشکر می کنم از شما بابت خدمات شبانه روزی و 24 ساعته ای که در حوزه لوله بازکنی افسریه دارین.

  1. سلام دوست عزیز. خواهش می کنیم. ما در روزهای تعطیل هم ارائه خدمات داریم و می تونید روی ما حساب کنید.

 9. امید میرزایی

  سلام. از اینکه شعبه لوله بازکنی افسریه رو هم افتتاح کردین
  خیلی ممنون. از این بابت سکنه این محله دچار مشکل شده
  بودند.

  1. سلام امید عزیز. وظیفه ی ما خدمت رسانی به اهالی منطقه افسریه هست و تلاش می کنیم کارمون رو به بهترین شیوه انجام بدیم.

 10. من در محله افسریه ساکن هستم و یکی از درختان شهرداری که دم در وجود داره داخل لوله فاضلاب ریشه داده. برای حل این مشکل چه
  کار باید بکنم؟

  1. سلام آقا کامیار بزرگوار
   ممنون از نظر لطف شما. هدف شرکت خدمات فنی بهمن جلب رضایت همشهریان عزیز تهرانی در کلیه مناطق است.

 11. سلام
  ببخشید امروز لوله حیاط خونه ما گرفتگی داشت سرویسکار شما اومد فنر زد ولی گفت شکستگی دارد. خواستم ببینم شما لوله کش فاضلاب
  هم دارید بفرستید برام انجام بدهید وهزینه اش را هم بگوید ممنون میشوم

  1. سلام فاضل عزیز
   اگر با یکی از شماره های لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید همکاران من شمارو راهنمایی می کنند و یکی از سرویسکاران ماهر در زمینه لوله کشی به آدرس شما اعزام می شود. قیمت هم پس از بررسی محل گفته می شود

 12. رفقای لوله بازکنی افسریه ، دمتون گرم ،خونه ما رو نجات دادین از نم و
  رطوبت ، با تشخیص درستتون

  1. سلام دوست عزیز. قبل از ما از خوتون ممنون باشید که به موقع اقدام کرید و به ما اعتماد داشتید. لوله بازکنی افسریه به صورت 24 ساعته آماده خدمته

 13. سلام ،حیاط ما یه چاه داره ک تو فصل بارندگی نگران پر شدنش هستیم
  لوله باز کنی افسریه میتونه کاری برامون بکنه؟

  1. سلام دوست عزیز. این مسئله باید مورد بررسی قرار بگیره تا بدونیم چیکار می تونیم براش انجام بدیم. شما با شماره 09121892092 تماس بگیرید تا نیرو برای بررسی براتون بفرستیم.

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از لطف شما. همه ی سعی ما اینه که به نحو احسنت ارائه خدمات کنیم. سرعت عمل و تمیز کار کردن از ویژگی ای مهم خدمات فنی بهمن هست.

  1. سلام دوست عزیز. خیلی بعیده این اتفاق بیفته ولی برای اطمینان خاطر یکباره دیگه شماره 09121892092 رو بگیرید.

 14. تعریف لوله بازکنی افسریه رو از چند نفر شنیده بودم ولی نمیدونستم
  انقد کار بلدن، خیلی ممنون واقا بابت آن تایم بودن و تمیز کارکردنتون،

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از لطف و حمایت شما. قابل یادآوری هست که ما به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل مثل عید نوروز یا سایر اعیاد هم در حال ارائه خدمات هستیم.

 15. سلام
  چجوری بوی لوله های ساختمان را رفع کنم لوله های خونه ما بوی بدی میاد ممنون میشم توزیع بدهید تشکر از لطف شما

 16. دیروز از شیر آب استفاده کردیم اما امروز صبح که باز کردیم آب بیرون نیومد آب منطقه هم قطع نیست. به چه دلیل می تونه باشه

  1. سلام دوست عزیز
   اگر در سرتاسر خانه خود از دست دادن آب را تجربه می کنید، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که دریچه قطع کننده آب اصلی است و مطمئن شوید که کاملاً در وضعیت روشن است، شیر اصلی آب معمولاً در گاراژ شما قرار دارد، اما بسته به نوع آن می تواند متفاوت باشد.

   اگر شیر قطع کننده اصلی کاملاً روشن است اما هنوز آب ندارید، بررسی کنید که در خط اصلی آب شما شکستگی وجود نداشته باشد، در صورت وجود، لطفاً برای راهنمایی بیشتر با لوله کش تماس بگیرید.

   اگر فقط در یک شیر آب جریان آب را تجربه نمی کنید، ابتدا بررسی کنید تا مطمئن شوید که خط تغذیه روشن است، به احتمال زیاد یکی از دو نوع شیر خاموش را دارید: یک چرخش چرخشی برای باز و بسته کردن شیر یا یک “فشار کش”.

   اگر خطوط تغذیه شما در وضعیت “روشن” هستند و هنوز جریان آب ندارید، بررسی کنید که رسوبی در هواکش جمع نشده باشد، اگر رسوب وجود دارد، برداشتن رسوب باید جریان آب را بازیابی کند. اگر هنوز جریان آب ندارید، باید برای راهنمایی بیشتر با لوله بازکنی در افسریه تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   سیستم فاضلاب در خانه شما شامل یک خط فاضلاب اصلی با چندین شاخه لوله است که به وان، توالت، سینک و سایر منابع آب در سراسر خانه شما امتداد می یابد. خط اصلی فاضلاب شما وظیفه انتقال تمام زباله ها از خانه شما به سیستم فاضلاب اصلی را بر عهده دارد و سپس به تصفیه خانه منتقل می شود.

  1. سلام دوست عزیز
   از آنجایی که خط اصلی فاضلاب تمام سیستم های لوله کشی خانه شما را تحت تاثیر قرار می دهد، گرفتگی می تواند یک مشکل گران قیمت (و احتمالاً نامرتب) ایجاد کند اگر به سرعت رسیدگی نشود. برخی از علائمی که نشان می دهد خط اصلی فاضلاب شما مسدود شده است عبارتند از:

   1. ذخیره آب در توالت یا سینک خود
   یکی از اولین نشانه هایی که وجود مشکل در خط اصلی فاضلاب وجود دارد، برگشت آب در سینک یا توالت است. ممکن است صدای غرغر را بشنوید و ببینید که آب از مجرای فاضلاب بالا می آید. اگر پشتیبان‌گیری یک حادثه مجزا باشد، باید تنها بر لوله‌کشی یک منطقه از خانه تأثیر بگذارد.

   به عنوان مثال، توالت گرفتگی به داخل سینک آشپزخانه باز نمی گردد. اگر توالت را شستشو دادید و دیدید که آب از فاضلاب زیرزمین بالا می‌آید، احتمالاً مشکل از خط اصلی است.
   2. تخلیه کند آب
   هنگام شستن ظروف، دوش گرفتن یا شستن دست ها مراقب زهکشی ها باشید. غیر معمول نیست که موها مجرای حمام را مسدود کرده و جریان آب را کاهش دهند. با این حال، اگر در چندین قسمت از خانه تخلیه کندی را تجربه کنید، احتمالاً در خط اصلی گرفتگی دارید. ممکن است بخواهید خط اصلی خود را بررسی کنید اگر زهکشی کند موضوع خانه شما است.

   3. انتشار بوهای بد بو
   اگر لوله فاضلاب مسدود شده باشد، ممکن است متوجه بوی بدی از سینک، وان یا فاضلاب خود در زیرزمین شوید. اگر بوی فاضلاب به مشام می رسد، احتمالاً گرفتگی لوله دارید. مراقب باشید که فاضلاب از طریق زهکشی در سینک یا روی زمین به سمت بالا هدایت شود.

   4. آب گرفتگی در حیاط
   جمع شدن آب در حیاط شما می تواند نشانه گرفتگی خط اصلی شما باشد. از آنجایی که خطوط فاضلاب چندین فوت زیر زمین مدفون هستند، ممکن است در ابتدا متوجه مشکلاتی نشوید. علائم گرفتگی خط فاضلاب شامل آب ایستاده در حیاط شما و بوی بد است. ممکن است قبل از سطوح آب متوجه بو شوید.

  1. سلام دوست عزیز
   ابتدا، برای اینکه گرفتگی توالت خود را با پیستون باز کنید، باید مطمئن شوید که نوع مناسب آن را دارید. فلنج ها و تلمبه های دستی برای توالت ها بهترین هستند زیرا به طور خاص برای زهکشی توالت طراحی شده اند. یک پیستون فنجانی ممکن است کار کند، اما آنقدر موثر نخواهد بود. در مرحله بعد، باید مطمئن شوید که به درستی در حال فرو رفتن هستید. شما باید به سرعت به صورت عمودی در حرکات بالا و پایین فرو بروید. اگر توالت شروع به تخلیه کند، متوجه خواهید شد که گرفتگی را از بین برده اید. سپس دوباره سیفون توالت را بشویید تا مطمئن شوید که گرفتگی از بین رفته است.

    1. سلام دوست عزیز
     اگر تلمبه دستی لوله بازکنی ندارید، چند چیز وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. اگر یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید، متوجه خواهید شد که می توانید یک تلمبه دستی لوله بازکنی موقت ایجاد کنید. کاری که باید انجام دهید این است که از یک بطری نوشابه و چوب برای درست کردن تلمبه دستی استفاده کنید. می توانید از این برای ایجاد مهر و مومی که با یک پیستون دارید استفاده کنید. می توانید روش جوش شیرین و سرکه را نیز امتحان کنید. با این حال، بهترین کاری که می توانید در صورت نداشتن پیستون انجام دهید این است که با یک لوله کش تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   هم املاک تجاری و هم مسکونی به طور مداوم در طول روز از زهکشی ها و لوله های تخلیه استفاده می کنند، بنابراین نگهداری منظم آنها برای عملکرد موثر و کارآمد مهم است. اگر زهکشی شما نگهداری نشود یا به خوبی سرویس نشده باشد، انسداد و زباله های باقی مانده می تواند منجر به مشکلات بدتری مانند شکستگی لوله و نشت آب شود.
   ما به مشتریان خود توصیه می کنیم از تلاش برای بازکردن گرفتگی زهکشی و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان خود خودداری کنند زیرا تعمیرات DIY و محصولات تمیز کننده تجاری خطر آسیب رساندن به لوله های شما را با تجهیزات غیرحرفه ای و مواد شیمیایی مضر دارد.
   اگر زهکشی شما با مشکلی مواجه است، لوله بازکنی در افسریه چندین خدمات تمیز کردن فاضلاب و رفع گرفتگی لوله ها را ارائه می‌کند که راه‌حل‌های ایمن و طولانی‌مدت را ارائه می‌دهند که بسیار قابل اعتمادتر از تعمیرات شخصی هستند

  1. سلام دوست عزیز
   فشار کم آب یک مشکل رایج است که می تواند ناشی از گرفتگی لوله ها و نشت آب باشد که مانع از جریان آب در لوله های ترک خورده یا شکسته می شود. اگر فشار آب پایینی دارید، سرویسکاران ما در افسریه تهران می توانند از لوله های ساختمان شما بازدید و ارزیابی کند تا متوجه شویم افت فشار آب به چه دلیل است.

  1. سلام دوست عزیز
   رسوب گذاری تاثیر قابل توجهی بر انتقال حرارت در سراسر سطح مبدل حرارتی و در نتیجه بر عملکرد کلی عملیاتی و اقتصادی بودن فرآیند دارد.
   ایجاد رسوب همچنین سطح مقطع لوله ها یا کانال های جریان را کاهش می دهد و مقاومت سیال عبوری از سطح را افزایش می دهد. این عوارض جانبی برای افزایش افت فشار در سراسر مبدل حرارتی، کاهش نرخ جریان و تشدید بیشتر مشکل، ترکیب می‌شوند. در بدترین حالت، مبدل حرارتی به سرعت مسدود می شود.
   خوردگی مبدل حرارتی بسته به رسوبات رسوبی درگیر می تواند رخ دهد که اغلب می تواند توسط خود لایه رسوب پنهان شود. این باعث کوتاه شدن طول عمر مبدل حرارتی می شود و می تواند منجر به خرابی فاجعه بار شود.

 17. سلام
  من این سوال رو از چند جا پرسیدم و مقالات زیادی در مورد بوی فاضلاب خوندم، ولی هموز نتونستم بفهمم بوی فاضلاب در داخل خانه من
  بابت چی هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   گاهی اوقات این فضای داخلی خانه است که بوی فاضلاب می دهد، نه فضای بیرونی. یک مشکل کاملاً متفاوت و آسان برای رفع اغلب علت در این مورد است. برای درک، باید بدانید که زهکشی ها چگونه کار می کنند.

   بیشتر زهکش ها دارای یک بخش خمیده لوله به نام P-trap هستند. P-trap آب را نگه می دارد که هر بار که از زهکش استفاده می شود تازه می شود. این آب یک مهر و موم ضد هوا در لوله ها ایجاد می کند که از پر شدن گاز سپتیک تانک خانه جلوگیری می کند. اگر به اندازه کافی از زهکش استفاده نکنید، آب موجود در تله P می تواند تبخیر شود و گاز سپتیک تانک وارد خانه شود.

   این اغلب مشکلی است که افراد وقتی به اندازه کافی از حمام مهمان استفاده نمی کنند با آن مواجه می شوند. برای رفع این مشکل، آب را در تمام زهکشی ها بریزید و تمام توالت های خانه را بشویید. با باز کردن پنجره‌ها، راه‌اندازی فن‌ها، باز کردن دریچه‌های هوا و راه‌اندازی سیستم HVAC، بو را خارج کنید.

   برای جلوگیری از بروز این مشکل در آینده، برنامه ای تنظیم کنید تا از تمام فاضلاب های خانه به صورت دوره ای استفاده کنید. اگر با انجام این کار مشکل حل نشد، ممکن است یک گرفتگی در حال تجزیه باعث ایجاد بوی بد در خانه شما شده باشد. زهکشی کند در خانه را بررسی کنید و در صورت لزوم با یک لوله کش تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   اغلب گرفتگی فاضلاب ها به تدریج اتفاق می افتد. توانایی شناسایی آنها در مراحل اولیه به شما کمک می کند تا قبل از اینکه در نهایت با آب فاضلاب کل خانه شما سرازیر شود، مشکلات را برطرف کنید. اگر مشکوک هستید که ممکن است به تمیز کردن خط فاضلاب نیاز داشته باشید باید به موارد زیر توجه کنید:
   کدر شدن رنگ آب
   یکی از علائم اصلی گرفتگی زهکشی، برگشت آب در وان یا دوش است. این زمانی اتفاق می‌افتد که شما سعی می‌کنید آب را تخلیه کنید، اما جایی برای رفتن وجود ندارد زیرا خط فاضلاب مسدود شده است. سپس آب به سمت عقب حرکت می کند و به دنبال پایین ترین نقطه ورودی است. در اکثر خانه ها، این حمام، وان یا زهکشی کف زیرزمین خواهد بود.
   برخلاف وسایل سیل که ناشی از نشتی لوله است، آب شفاف نخواهد بود. از آنجایی که مواد زائد زیادی با آن مخلوط می‌شوند، معمولاً تیره، بدبو و ظاهری درشت خواهند داشت. به خاطر داشته باشید که این آب می تواند فاضلاب خام داشته باشد، بنابراین باید در اطراف آن احتیاط کنید. پس از سرازیر شدن آب تیره به زهکشی، هنگام تمیز کردن، از وسایل محافظ مناسب و پاک کننده های قوی استفاده کنید.
   زهکشی با حرکت آهسته
   یک دقیقه به زهکشی های خانه خود فکر کنید. آیا آنها به سرعت تخلیه می شوند یا هر زمان که آب را تخلیه می کنید متوجه جمع شدن آب می شوید؟ هنگامی که گرفتگی وجود دارد سرعت زهکشی شما کاهش می یابد زیرا اکثر گرفتگی های خطوط فاضلاب به طور ناگهانی 100٪ لوله را مسدود نمی کنند. در عوض، زباله‌ها در طول زمان انباشته می‌شوند و جابه‌جایی زباله‌ها را سخت‌تر و سخت‌تر می‌کنند.

   اگر تمام زهکشی ها در خانه شما شروع به کند شدن کردند، مشکل به احتمال زیاد گرفتگی خط فاضلاب است. به طور معمول، اولین زهکشی که متوجه کاهش سرعت آن خواهید شد، زهکشی توالت است. وقتی سیفون توالت را می‌کشید، ممکن است به نظر برسد که آب برای لحظه‌ای در آنجا آویزان شده و به تدریج فرو می‌رود. توالت ها اغلب اولین زهکشی هستند که تحت تأثیر گرفتگی خط اصلی قرار می گیرند زیرا معمولاً مستقیماً به خط فاضلاب شما متصل می شوند.

 18. اگر میشه لطف کنید چندتا مایع اسیدی یا ترکیب برای رفع گرفتگی سیفون ظرفشویی معرفی کنید

  1. سلام دوست عزیز
   دو روش خانگی برای رفع گرفتگی لوله

   مسدود شدن سینک بسیار ناراحت کننده است زیرا تا زمانی که آن را تعمیر نکنید غیرقابل استفاده هستند و خطر طغیان وجود دارد. اگر سینک آشپزخانه خانه شما مسدود شده است و در آن نزدیکی مکنده با پیستون ندارید، هنوز هم می توانید از خیلی چیزهای دیگر در خانه استفاده کنید تا انسداد را از بین ببرید. وقتی کارتان تمام شد، سینک خانه شما باید مانند روز اول کار کند! درغیر این صورت باید از لوله بازکنی افسریه کمک بگیرید.

   در این مطلب با دو روش خانگی و ساده می‌توانید لوله‌های مسدود شده خانه را به راحتی رفع کنید.

   استفاده از صابون ظرفشویی و آب داغ برای رفع گرفتگی توالت

   1- 1/4 فنجان (59 میلی‌لیتر) صابون ظرفشویی را به سیفون اضافه کنید و بگذارید 25 دقیقه خیس شود
   صابون ظرفشویی را مستقیماً درون سیفون بریزید تا بتواند به ته آن برود. در طی 25 دقیقه صابون لوله‌ها را لغزنده‌تر می‌کند، بنابراین رفع انسداد آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود. در این مدت ممکن است متوجه شوید که سطح آب از بین می‌رود و در عین حالی گرفتگی رفع می‌شود.
   نکته: از صابون یا شامپو استفاده نکنید زیرا آنها دارای چربی هستند و می‌توانند به انسداد اضافه شوند.

   ۲- 3 لیتر آب گرم درون لوله بریزید
   از شیر آب گرم استفاده کنید و به آرامی آب را به طور مستقیم داخل سینک بگذارید تا به رفع انسداد کمک کند.
   ۳- سعی کنید سینک را بشویید تا ببینید که گرفتگی از بین رفته است یا خیر
   سینک را به طور عادی پر کنید و ببینید که آیا کاملا تخلیه می‌شود. اگر این کار به بهترین نحو صورت گرفت، صابون ظرفشویی و آب گرم همانطور که باید موثر عمل کرده‌اند. اگر اینطور نیست ممکن است دوباره امتحان کنید یا سعی کنید مسیری متفاوت را امتحان کنید.

   استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه

   1- یک لیوان (230 گرم) جوش شیرین را داخل لوله سیفون سینک بریزید
   جوش شیرین را مستقیماً درون آب خالی کنید. سعی کنید آن را به طور مساوی در سراسر سیفون پهن کنید تا تمام سطوح را بپوشاند. قبل از هر کار دیگری صبر کنید تا جوش شیرین به داخل لوله تخلیه فرو رود. می‌توانید از یک گالن (3.8 لیتر) آب گرم نیز اضافه کنید تا انسداد رفع شود.
   2- 470 میلی‌لیتر سرکه به لوله اضافه کنید
   به آرامی سرکه را داخل لوله سینک بریزید. در یک شکل دایره‌ای کار کنید تا سرکه به طور مساوی در لوله پخش شود. از آنجا که با جوش شیرین مخلوط می‌شود به دلیل واکنش شیمیایی شروع به سروصدا و حباب زدن می‌کند. اطمینان حاصل کنید که سرکه در لبه سینک خیس نمی‌شود وگرنه باید سریع آن را تمیز کنید؛ چون باعث خرابی سینک می‌شود.
   3- بگذارید این مخلوط به مدت 1 ساعت بماند
   همانطور که سرکه و جوش شیرین واکنش نشان می‌دهند، آن‌ها گرفتگی را رفع می‌کنند و میتوانند به راحتی در لوله‌ها قرار بگیرند. قبل از تلاش برای شستشوی آن، یکبار دیگر از این روش استفاده کرده یا منتظر بمانید تا 1 ساعت دیگر بماند، بعد آب سینک را باز کنید. اگر هنوز آب کم نشده است سعی کنید به همان مقدار جوش شیرین و سرکه اضافه کنید، اما بگذارید یک شب بماند.

 19. از کجا تشخیص بدیم که لوله های خونه پوسیده شدن؟
  سریع ترین و بهترین راه تشخیص چه راه هایی هستن؟

  1. سلام دوست عزیز
   به این مساله توجه داشته باشید که اولین نشانه پوسیدگی لوله ها، ایجاد نشتی در لوله ها است که رطوبت و کپک زدگی دیوارها را به دنبال دارد. شما می توانید برای اطمینان از عدم پوسیدگی لوله ها از تکنسین های باتجربه که مسلط به کار با دستگاه نشت یاب هستد، کمک بگیرید تا مشخص شود که لوله ها دچار پوسیدگی و نشتی هستند یا خیر.

  1. سلام دوست عزیز
   پیش از تماس با هر شرکت خدماتی، باید مطمئن شوید که مشکل اصلی دقیقاً گرفتگی لوله هاست یا خیر. برای تشخیص این موضوع نشانه هایی وجود دارد.
   می تواند با کند شدن تخلیه آب شروع شود، برای مثال زمانی که در حال شستشوی ظرفها هستید مقداری آب در سینک ظرفشویی شما جمع می شود و این نشان می دهد که لوله ها و فاضلاب شما برای بلعیدن آب کُند عمل می کنند، به همین ترتیب این تجمع آب را در حمام و سرویس بهداشتی نیز خواهید دید.
   نشانه دیگر برای زمانی است که بوی بدی در خانه می پیچد و یا آب از داخل فاضلاب خانه شما بالا می زند، این نشان می دهد که لوله های شما هرچه سریعتر باید باز شوند تا ضایعات مسیر خود را به سمت فاضلاب طی کنند و اگر سریع اقدام نکنید با هجوم حشرات موذی روبه رو می شوید که با سم پاشی نیز به هیچ وجه ریشه کن نمی شوند چرا که منبع زاد و ولد آنها یک فاضلاب پر و انباشته است که مدام در خانه شما بالا می زند و آلودگی را وارد محیط می کند.

  1. سلام دوست عزیز
   یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب در خانه های ویلایی قدیمی و باغ ها، ممکن است با آن روبه رو شوید رسیدن ریشه درختان به لوله های فاضلاب و لوله کشی خانه است، درختان کهنسال با دواندن ریشه خود در زیر زمین حتی از زیر خانه شما نیز عبور می کنند و طبیعی است که پس از مدتی به لوله ها و فاضلاب شما آسیب بزنند، اما این مشکل بدون آسیب رساندن به درخت قابل حل است. شما می توانید با دیدن هر کدام از این علائم با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید. لوله بازکنی افسریه با استفاده از فنر فولادی در کوتاه ترین زمان، بدون کثیف کاری و خرابکاری مسیر فاضلاب خانه شما را باز می کنند و با بکار گرفتن دستگاه هایی که مکش بی نظیری دارند مسیر لوله ها را برای همیشه تمیز و روان می کنند.

  1. سلام دوست عزیز
   وقتی در کنار چاه توالت یا فاضلاب تعداد حشرات مخصوصاً سوسک زیاد می شود این موضوع نشان دهنده ی این است که فاضلاب پر شده و زمان تماس با لوله بازکنی در افسریه است.

  1. سلام دوست عزیز
   در هر زمان از شبانه روز که با مشکلی حاد در رابطه با لوله و فاضلاب ساختمان خود روبه رو شدید می توانید با یک تماس تیم متخصص لوله بازکنی افسریه را برای تعمیر لوله ها و چاه و فاضلاب خانه خود خبر کنید. چنین امتیازی مشخص می کند که این مجموعه از تعهد بالایی برای ارائه خدمات برخوردار است و شایسته اعتماد شما است. علاوه بر این می تونید با خیال راحت کار را به پرسنل بسپارید چون خدمات ما 100% تضمینی هست و تا کار رو درست تحویل کارفرما ندیم پولی ازتون نمی گیریم.

  1. سلام دوست عزیز
   لوله های گرفته یکی از مشکلاتی هست که بسیار دردسرساز برای ساکنین ساختمان می باشد. بوی بد فاضلاب، بالازدگی آب، عدم تخلیه آب و … مشکلات بسیار دیگری که به دنبال دارد. در اینگونه مواقع به دنبال راه حلی برای رفع مشکل مسدودی لوله ها هستیم. استفاده از روش های موقت و خانگی برای رفع گرفتکی لوله می تواند مثمر ثمر باشد، که به طور موقت و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که دوباره این مشکل بوجود نیاید. از طرفی استفاده ی مکرر از برخی روش ها مانند استفاده از محلول های اسیدی، مایع لوله بازکن و غیره می تواند موجب تخریب و کاهش طول عمر لوله ها شود. در نتیجه حتما باید به فکر یک راه حل اساسی باشیم. لوله بازکنی شهران رفع گرفتگی لوله ها را با استفاده از فنر زنی که یک روش متداول، موثر و کارآمد است، انجام می دهد و خیال شما را برای همیشه راحت می کند. قابل ذکر است که فنرها اندازه های مختلفی دارند و حتماً هنگام ثبت درخواست که به همکاران ما ذکر کنید که منزل شما آپارتمانی است یا ویلایی تا بتوانیم با تجهیزات مناسب به محل برسیم.
   نحوه فنر زدن برای بازکردن سینک ظرفشویی
   فنر زدن لوله تخلیه بسیار ساده است. با باز كردن پیچ واقع در بالای فنر لوله بازکنی شروع كنید. سپس حدود چند سانت کابل را بیرون بکشید. بعد، پیچ تنظیم را محکم کنید. سپس فنر لوله بازکنی را در داخل لوله بچرخانید. ممکن است در ابتدا به یک مانع برخورد کند. به محض اینکه به محل گرفتگی لوله رسیدید، پیچ فنر لوله بازکنی دستی را شل کرده و کابل را بیشتر به داخل لوله هدایت کنید.
   هنگامی که فنر را در فاضلاب فشار دادید، پیچ ست فنر را محکم کنید. سپس میل لنگ را در جهت عقربه های ساعت محکم کنید تا وارد لوله زهکشی شود. هر زمان که مقاومتی را احساس کردید فنر لوله بازکنی را بچرخانید. نوک فنر برای حرکت راحت در گوشه ها طراحی شده است.
   در صورت احساس انسداد ، فشار و پیچاندن کابل را ادامه دهید تا زمانی که احساس کنید نوک فنر دستی به گرفتگی سرسختی گیر کرده است. وقتی که گرفتگی سرسختی را احساس می کنید، با کاهش کشش کابل متوجه می شوید. در مرحله بعد، کابل فنر را در حالی که آن را از لوله خارج می کنید، تمیز کنید. موقع خارج کردن فنر نیز آن را در خلاف جهت عقربه ای ساعت بچرخانید ضمن اینکه فنر را به سمت عقب می کشید.

  1. سلام دوست عزیز
   لوله بازکنی بهمن با انجام فنر زنی، لوله های خانه شما را در کوتاه ترین زمان باز می کند همچنین با استفاده از دستگاه تراکم هوا، لوله هایی که گرفتگی حادتری دارند را فورا باز می کنند و با بکار گرفتن ژنراتور و استفاده از فنر فولادی، راه آب و فاضلاب شما را برای همیشه تمیز و باز می کنند.
   این تجهیزات در دسته کامل ترین تجهیزات لوله بازکنی قرار می گیرند که به محض تماس با این مجموعه می توانید از بهره بردن این تجهیزات آسوده خاطر و مطمئن باشید. اما اصلی ترین دلیلی که شما را بابت اعتماد به لوله بازکنی بهمن خاطر جمع می کند انصاف این مجموعه در برآورد قیمت و رعایت و ملاحظه شما بابت هزینه های لوله بازکنی است. با انتخاب لوله بازکنی بلوار فردوس بعنوان متخصص در این رابطه یکبار برای همیشه مشکلات چاه و فاضلاب را در خانه خود برطرف کنید.

 20. برای تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله حتی اگر لوله ها توکار باشند، کنده کاری و تخریب وجود نداره؟

  1. یکی از ویژگی های شعبه لوله بازکنی در افسریه این است که برای شناسایی محل نشتی لوله که موجب نم و رطوبت و مصرف زیاد آب می شود، از دستگاه های نشت یاب دیجیتالی استفاده می شود. هرگز این مساله به صرفه نخواهد بود که برای پیدا کردن محل نشتی یا ترکیدگی لوله، قسمت های مختلف لوله کنده و تخریب شود. برای جلوگیری از این مساله از دستگاه نشت یاب استفاده می شود که نیازی به هیچگونه تخریب و کنده کاری ندارد.

 21. سلام خسته نباشید
  من محدوده افسریه ساکن هستم. الان که هوا سرد شده، شیر آب پارکینگ زود به زود یخ می زنه. راهی هست که از یخ زدن اون جلوگیری
  کنه؟ حالا که یخ زده چطور می تونم محل یخ زدگی لوله رو پیدا کنم. واقعیت نمی تونم هربار به لوله بازکنی ها زنگ بزنم. هزینه ش زیاد میشه.

  1. سلام دوست عزیز
   مشکل یخ زدن لوله ها و شیر آب در پارکینگ و حیاط مشکلی هست که اغلب در فصل سرد سال رخ می دهد. برای پیشگیری از این مشکل، بهتر است تمهیداتی به کار ببرید که مجبور به یخ زدایی لوله ها نشوید. به طور مثال می توانید از یک بخاری کوچک در پارکینگ برای گرم کردن و افزایش دمای محیط استفاده کنید. در مورد لوله هایی که در فضای حیاط قرار دارند می توانید از عایق هایی نظیر پشم شیشه استفاده کنید و لوله را خوب بپوشانید. اگر هم لوله یخ زده است، با لمس لوله می توانید محل یخ زدگی را پیدا کنید. سپس به کمک سشوار یا حوله ای که با آب داغ خیس شده است و گرم است و یا نوارهای حرارتی نسبت به یخ زدایی لوله ها اقدام کنید. البته پیشنهاد می کنیم اگر مشکل حاد است یا یخ زدگی در لوله های توکار اتفاق افتاده است حتما با یکی از شرکت های لوله بازکنی در افسریه تماس بگیرید تا مشکل بزرگتری برایتان پیش نیاید.

 22. خیابون های افسریه خیلی شلوغه و معمولا خونه ها همگی چند طبقه هستند. همین مساله باعث شده که بیشتر خونه ها مشکل فاضلاب و گرفتگی لوله داشته باشند. خدا خیرتون بده که تو این محل چند تا سرویسکار باتجربه مستقر کردین و هر وقت زنگ زدیم، خیلی سریع و بدون اتلاف وقت اومدن و مشکل رو حل کردن. من شماره شمارو به هر کسی که به لوله بازکنی نیاز داشته باشه و تو افسریه باشه، دادم.

  1. سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالم که از خدمات ما در شعبه افسریه راضی بودین. دقیقا ما هم به شلوغی محله های پیروزی واقف هستیم و به همین دلیل چند سرویسکار به جای یک سرویسکار در منطقهه پیروزی تهران مستقر کرده ایم تا بعد از تماس، زیر 20 دقیقه در محل حاضر باشند.

 23. اگر با لوله بازکنی در افسریه تهران تماس بگیرم، تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی رو هم انجام می دن؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله برای کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و چاه بازکنی در افسریه از جمله تبدیل توالت سنتی به فرنگی یا بالعکس، رفع بوی بد توالت و رفع نم و رطوبت و موارد دیگر می تونید با شماره لوله باز کنی در افسریه تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا