لوله کشی آب گرم و سرد در تهران

لوله کشی ساختمان در تهران

در هر ساخت و سازی بعد از ساخت اولیه ساختمان، مسئله لوله کشی آب گرم و سرد در تهران مطرح می شود. با توجه به اهمیت لوله کشی باید از افراد متخصص و کاردان در این زمینه استفاده کرد. لوله کش های حرفه ای که بتوانند لوله ها را طوری کنار هم قرار داهند که در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله بتوان آن را با یک لوله بازکنی به راحتی حل کرد. 

در مواردی که لوله کشی اصولی نیست مشکلات زیادی برای ساکنین ساختمان و حتی خود ساختمان پیش می آید. بنابراین برای لوله کشی ساختمان از افراد حرفه ای کمک بگیرید.

لوله کشی آب و فاضلاب

سیستم لوله کشی به دو بخش تقسیم می شود. مورد اول مربوط به لوله کشی آب است و مورد دوم مربوط به لوله کشی فاضلاب. در ادامه با ما همراه باشید. 

سیستم لوله کشی آب ساختمان

لوله کشی آب ساختمان که از طریق آن آب شهری را به داخل ساختمان و به حمام، توالت، آشپزخانه هدایت می کنند. دقت در این نوع لوله کشی بسیار مهم است، چرا که بی دقتی در آن ها ممکن است عواملی مانند نشتی، شکستگی لوله و غیره را ایجاد کند که به مرور می تواند روی بنا تاثیر گذاشته و آن را بپوساند. 

سیستم لوله کشی فاضلاب

یک سیستم زهکشی که برای از بین بردن زباله های انسانی استفاده می شود.این سیستم حتی از سیستم آب هم مهمتر است. به دلیل آلودگی های مواد خروجی، دفع کامل و صحیح آن بسیار اهمیت دارد. چون اگر در مسیر این لوله کشی نشتی، گرفتگی یا این قبیل مسائل پیش آید، باید حتماً از شرکت لوله بازکنی کمک بگیرید. در صورتی که این نوع گرفتگی ها را نادیده بگیرید مطمئن باشید که به زودی با مسائل بزرگتری روبه رو خواهید بود. 

انواع لوله برای لوله کشی ساختمان

از لوله های مختلفی می توان برای لوله کشی استفاده کرد. لوله های فلزی که این روزها استفاده از آن ها به دلیل پوسیدگی و گران بودن خیلی کم شده است. جای لوله های آهنی را لوله های پی وی سی و بهتر از آن لوله های یو پی وی سی گرفته اند. استفاده از لوله های یو پی وی سی این روزها خیلی مورد توجه است. این لوله ها نمی پوسد، زنگ نمی زند، سبک و ارزان است. نصب و نگهداری آن ها آسان و از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

از دیگر تخصص های شرکت خدمات فنی بهمن، تخلیه چاه تهران با ماشین های پیشرفته و ساکشن های قوی و باز کردن گرفتگی لوله ی حمام و دسشویی و توالت است. جهت دریافت هر کدام از این خدمات با شماره تلفن 09121892092 تماس بگیرید. 

تشخیص نشتی آب یا فاضلاب

لوله کشی آب در تهران

نشتی آب یا فاضلاب علائمی دارد که با آن می توانید به این مشکل پی ببرید. این علائم شامل موارد زیر است. 

 • کاشی های شل در کنار وان حمام
 • لایه برداری رنگ یا پوسته پوسته شدن کاشی
 • تمام شدن چسب چوب در نزدیکی دوش
 • وجود لکه های آب بر روی سقف یا کف
 • لکه های قالب بر روی دیوار یا کف در نزدیکی وان یا دوش.

انواع سیستم های لوله کشی در ساختمان ها

سیستم لوله کشی در ساختمان ها شامل مخزن زیرزمینی است که از طریق خطوط تولید آب شهری تامین می شود و آب از طریق پمپ ها و سیستم های توزیع لوله کشی به مخزن سربار عرضه می شود و از این طریق به دلیل گرانش آب به محل های خانگی منتقل می شود.
اصطلاح “لوله کشی” اشاره به هر سیستمی دارد که اجازه می دهد مایعات به آسانی حرکت کند. به طور معمول این دستگاه شامل لوله ها، شیرها، لوله کشی، تانک ها و دستگاه های دیگر است. لوله کشی مدرن ممکن است شامل حرکت گازهایی مانند سوخت گاز باشد.
اصطلاح “لوله کشی” از کلمه لاتین “plumbum”، گرفته شده است، این به این دلیل است که اولین لوله های موثر برای انتقال آب، توسط رومی ها صورت گرفت. پس از جنگ جهانی دوم، افزایش آگاهی از مسمومیت با سرب باعث شد که لوله های مسی جایگزین لوله های سرب شوند.
اگرچه کشورهای یونان، ایران و هندوستان از اشکال ابتدایی لوله کشی استفاده می کردند، اما رومی ها اولین کسانی بودند که پیشگام سیستم های گسترده لوله کشی، مانند لوله های آب، حذف فاضلاب و دیگر ویژگی های بهداشتی بودند.
لوله کشی در سایر نقاط ساختمان

 • گرمایش و سرمایش
 • حذف ضایعات
 • تامین آب سرد و گرم
 • سیستم های تصفیه آب و درمان
 • آب باران، زهکشی سطحی و زیر زمین
 • لوله های گاز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا