لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

ما در گروه  تخصصی تخلیه چاه تهران ، عملیات لوله بازکنی تجریش را با استفاده از بروزترین دستگاه ها از جمله دستگاه فنر برقی و با بالاترین کیفیت انجام می دهیم. در صورت مواجهه با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب منزل یا محل کار خود با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید. همواره سعی ما بر این بوده است تا با ارائه سریع ترین خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی خیال همشهریان عزیز تهرانی را در این زمینه آسوده نماییم.

استفاده از فنر برقی در لوله بازکنی تجریش

دستگاه ها و روش های زیادی برای رفع مشکل گرفتگی لوله ها وجود دارند. دستگاه فنر برقی یکی از این ابزارهای کارآمد در مواقع مواجهه با انسداد و گرفتگی لوله های فاضلاب است. این دستگاه دارای یک فنر بلند و موتور الکتریکی است و توانایی بالایی در از بین بردن هر گونه گرفتگی دارد. بسیاری از شرکت های معتبر در زمینه لوله بازکنی استفاده از دستگاه فنر برقی را بر سایر دستگاه هایی چون دستگاه تراکم هوا و دستگاه های ساکشن ترجیح می دهند. فنر برقی را می توان در مورد گرفتگی لوله های فاضلاب توالت و حمام، فاضلاب سینک ظرفشویی و فاضلاب پارکینگ منزل به کار گرفت.

فنر برقی لوله بازکنی تجریش

نحوه عملکرد فنر برقی در لوله بازکنی تجریش

پرسنل متخصص ما در زمینه لوله بازکنی تجریش در استفاده از دستگاه فنر برقی لوله بازکنی به صورت زیر عمل می کنند:

  • ابتدا دستگاه را روشن و در حالت Slow (آهسته) قرار می دهند.
  • در این حالت فنر در محفظه مخصوص خود به آرامی در حال دوران است؛ متخصص لوله بازکن با استفاده از اهرم مخصوص فنر را از این محفظه خارج و به داخل لوله فاضلاب دچار انسداد هدایت می کند.
  • این کار تا جایی ادامه می یابد تا سر فنر به محل گرفتگی برخورد کند.
  • در این هنگام، سرعت دوران فنر را افزایش می دهند تا فشار بیشتری برای از بین بردن گرفتگی لوله وارد کند.
  • با این کار گرفتگی لوله باز و مشکل انسداد آن برطرف می شود.
  • پس از پایان کار، فنر از لوله خارج و در محل خود جمع می شود.
  • بعد از رفع انسداد، مقداری آب به داخل لوله در حجم زیاد ریخته می شود تا عوامل گرفتگی ها را با خود شستشو داده و به درون چاه فاضلاب منتقل نماید. در صورتی که ساکن مشهد هستید می توانید از خدمات لوله بازکنی مشهد استفاده کنید.

انواع سرفنر در فنر برقی لوله بازکنی

سر فنرهای برقی در دو نوع نوک تیز و نوک پهن وجود دارند. انواع نوک تیز بیشتر در مورد گرفتگی های سخت همچون گرفتگی در اثر مواد و مصالح ساختمانی و خاک به کار می رود و انواع نوک پهن بیشتر برای رفع انسداد ناشی از مو و غیره استفاده می شوند. متخصصین گروه لوله بازکنی بلوار فردوس با تجربه کاری بالای خود تشخیص استفاده از چه نوع سرفنری را به خوبی انجام داده و نتیجه مطلوب پروسه را در این خصوص پیش بینی می کنند. در مورد برخی گرفتگی ها همچون انسداد توسط سیمان یا آجر در صورتی که استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر برقی حتی با سر فنر نوک تیز نیز جوابگو نباشد بایستی به تعویض لوله اقدام کرد.

فنر برقی لوله بازکنی

روش های رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی تجریش

برای برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله ها در مورد گرفتگی های خفیف همچنین می توان از راهکارهای خانگی چون محلول های شیمیایی لوله بازکن (که اغلب اسیدهای قوی هستند) استفاده کرد. دستگاه های دیگری چون دستگاه تراکم هوا نیز علاوه بر دستگاه فنر برقی در برخی از شرکت های لوله بازکنی رشت مورد استفاده قرار می گیرند. فراموش نکنید که استفاده از این دستگاه ها در هر دو مورد و سایر دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی نیاز به تخصص و مهارت دارند.

استفاده از دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا همانطور که از نام آن پیداست از فشار هوا برای برطرف کردن گرفتگی لوله استفاده می کند. نیروی هوای متراکمی که در فشار بالا به درون چاه فاضلاب دمیده می شود می تواند باعث ایجاد صدای مهیب شود. همچنین این فشار ممکن است باعث خروج مواد داخل چاه و آسیب به سیستم لوله کشی فاضلاب نیز گردد پس در استفاده از آن نهایت دقت را داشته و بدون آشنایی و داشتن مهارت از به کار گرفتن آن خودداری نمایید. در این خصوص می توانید با خیالی آسوده با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی تماس بگیرید.
تخلیه چاه تجریش
متخصصین مجرب ما به صورت کاملا وارد و آموزش دیده در زمینه استفاده از انواع دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته لوله بازکنی عملیات لوله بازکنی تجریش را انجام داده و پس از اطمینان از کارآمد بودن روش و رفع مشکل در چهارچوب نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 اقدام به اخذ دستمزد می کنند. جهت ارائه خدمات یا دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.