لوله بازکنی اشرفی اصفهانی |09121892092| تضمینی و فوری

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی |09121892092| تضمینی و فوری

یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است برای هر کسی رخ دهد، مشکلات نم ساختمان می باشد. بوی نم کمترین مسئله ای است که از این قضیه ناشی می شود. اما مسائل بزرگتری در راه است مثل تخریب ساختمان و حتی تخریب ساختمان همجوار. شاید به نظر غیر عادی بیاید که یک نم ساده بتواند یک ساختمان چند طبقه را تخریب کند. اما متاسفانه واقعیت دارد چون همانطور که شما هم می دانید، آب به هیچ عنوان در یک چاه محدود نمی شود. وقتی یک لوله ی آب یا بدتر از آن فاضلاب ترک می خورد یا می شکند، آب می تواند به آهستگی از لوله خارج شود و به آرامی می تواند به دیوارها وارد شود. وقتی به این مسئله رسیدگی نشود آب کم کم بیشتر نفوذ می کند. بنابراین پایه ها و دیوارها به تدریج سست می شود و به مرور زمان یا حتی ناگهانی با یک زمین لرزه کوچک ساختمان می ریزد. اما برای حل این مشکل لوله بازکنی اشرفی اصفهانی پرسنل با تجربه و تجهیزات فوق العاده دارد که می تواند بدون تخریب، کار را به بهترین شیوه انجام دهد. علاوه بر این ما شعبه های متعددی نیز در سراسر تهران داریم که شعبه لوله بازکنی جزو بهترین های این شعبه ها است.
لوله بازکنی فوری اشرفی اصفهانی

خدمات لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

لوله بازکنی و تخلیه چاه اشرفی اصفهانی، در زمینه های زیر خدمات قابل توجه ی ارائه می دهد. که شامل موارد زیر است:

 • بازکردن گرفتگی لوله های حمام و سینک ظرفشویی
 • بهترین شیوه های فنر زنی و استفاده از فنرهای کوتاه و بلند
 • تخلیه چاه با استفاده دستگاه های ساکشن قوی
 • تخلیه چاه های سپتیک
 • تخلیه ی چاه برای مجموعه های بزرگ مانند کارخانه ها و همچنین تخلیه زباله ی محیط زیستی
 • تبدیل فرنگی به توالت سنتی
 • تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی
 • تشخیص ترکیدگی لوله و محل نم با استفاده از دستگاه های پیشرفته

لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلی اشرفی اصفهانی

بارها گفته ایم که لوله بازکنی مشهد و تخلیه چاه از جمله مشاغل و خدماتی هستند که شبانه روزی بودن در آنها اهمیت زیادی دارد. ” حادثه هیچ گاه خبر نمی کند ” این حادثه می تواند ترکیدگی لوله، افتادن شی در چاه و لوله فاضلاب، گرفتگی لوله و غیره باشد. به همین دلیل در همان دقایق اولیه برای این گونه حوادث و مشکلات آب و فاضلاب باید چاره ای اندیشیده شود، در غیر اینصورت همین مساله به ظاهر ساده می تواند آسایش ساکنین و سلامت آنها را به خطر بیاندازد. در لوله بازکین اشرفی اصفهانی همواره سعی کرده ایم در کمترین زمان ممکن پس از اخذ آدرس در محل حاضر شویم و مشکل گرفتگی لوله یا ترکیدگی لوله را برطرف نماییم. چون لوله بازکنی جنت آباد و لوله بازکنی اشرفی اصفهانی و سایر شعب لوله بازکنی بهمن همه شبانه روزی هستند می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به سرویس کار داشتید، با ما تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

برای تشخیص گرفتگی لوله دستگاه های ویژه ای وجود دارد. با استفاده از این دستگاه ها می توان به راحتی محل ترکیدگی را تشخیص داد. اساس کار این دستگاه بر تغییرات صدا و نویزها است. بدین صورت که زمانی که در لوله ای نشتی وجود دارد، صدا در این قسمت متفاوت از جاهای دیگر خواهد بود. اما این تغییرات قابل شنیدن با گوش انسان نیست. به همین دلیل این دستگاه بر اساس تغییرات امواج کار می کند. یعنی دستگاه دقیقاً بر اساس امواج کار می کند اما می تواند امواج را به صدا تبدیل کند. که از طریق هدفونی که بر روی گوش قرار می دهیم، می توان متوجه این اختلال شد. در این زمینه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی و لوله بازکنی رشت از متخصص هایی استفاده می کند که سال ها تجربه ی کار با این دستگاه ها را دارند.
لوله بازکنی شبانه روزی اشرفی اصفهانی
چون علاوه بر کیفیت دستگاه، اپراتور دستگاه نیز اهمیت دارد. اینکه بداند لوله ها را چگونه تعقیب کند؟ اینکه بداند بعد از شناسایی باید چه کند؟ اینکه بداند لوله ی شناسایی شده در چه عمقی قرار دارد ؟ تشخیص دهد ادازه ترکیدگی چقدر است؟ همه ی این ها فقط از فردی بر می آید که در این زمینه تجربه داشته باشد. خوشبختانه لوله بازکنی بهمن در شعبه ی اشرفی اصفهانی و نیز در شعبه لوله بازکنی بلوار فردوس از نیروهای متخصصی برخوردار هستند.
لوله بازکنی تضمینی اشرفی اصفهانی

بعد از تشخیص ترکیدگی چه کنیم؟

بعد از تشخیص محل ترکیدگی لوله توسط لوله بازکنی اشرفی اصفهانی، وارد مرحله بعدی می شویم. در این مرحله باید زمین را بکنیم. اما نکته مهم این است که دیگر نیازی نیست همه جا را بکنیم تا بتوانیم لوله ی مورد نظر را پیدا کنیم. در این مرحله مستقیم به محلی که با دستگاه تشخیص داده شده می رویم. زمین یا دیوار را می کنیم. مهم است که بدانیم لوله آب است که نشتی داده یا لوله فاضلاب. در صورتی که لوله فاضلاب باشد باید علت یابی شود که آیا به دلیل پوسیدگی این اتفاق افتاده یا در اثر ناشیگری افرادی که از فنر برای بازکردن لوله استفاده کرده اند رخ داده است. اگر مورد دوم باشد باید انتظار داشته باشیم که نشتی از چند جای دیگر نیز داشته باشیم. اما اگر مورد اول باشد ممکن است فقط به همان یک منطقه ختم شود.

چرا لوله بازکنی بهمن را انتخاب کنیم؟

انجام کار با استفاده از تجهیزات هم دقت کار را افزایش می دهد و سرعت کار را. اما نکته ای که از تجهیزات هم مهمتر است، پرسنل و اپراتور حرفه ای و با تجربه است. یکی از افتخارات لوله بازکنی اشرفی اصفهانی همکاری با افرادی است که از هیچ سوء سابقه ای ندارند و مهمتر از این مسئله اینکه در صداقت و امانت داری در منطقه زبانزد هستند. این نفرات با داشتن تجربه و تخصص می توانند به راحتی گرفتگی لوله ها را باز کنند. همچنین در استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله تخصص زیادی دارند و می توانند بدون تخریب محل نشتی را پیدا کنند و در صورت تمایل کارفرما آن را رفع عیب نمایند. همچنین در بین شعبه های ما لوله بازکنی افسریه نیز دارای تجهیزات بسیار خوبی است و توانسته، اعتماد مردم منطقه افسریه را جلب کرده است.

سوالات پر تکرار لوله بازنی اشرفی اصفهانی

اگر ترکیدگی لوله مربوط به فاضلاب باشد چه مشکلی پیش می آید؟

اگر ترکیدگی لوله فاضلاب شدید باشد و یا قدیمی باشد، ممکن است فاضلاب به آب های زیر زمینی راه پیدا کرده باشد و در نتیجه آب های زیر زمینی را آلوده کند که نتیجه آن بیماری های عفونی خواهد بود.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله و ترمیم آن چقدر است؟

قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 است و می توانید از لیست مربوطه قیمت ها ملاحظه فرمایید.

تضمین لوله بازکنی اشرفی اصفهانی برای تشخیص درست ترکیدگی لوله چیست؟

ما با اطمینان به متخصصان خود کار خود را تضمین می کنیم و در صورتی که کار به درستی انجام نشود پولی از مشتری نمی گیریم.

24 نظر

 • سلام اگر واقعاً شناسایی نم بدون تخریب باشه عالی میشه. چون دیگه نمیخاد همه جا رو داغون کنی. حالا چقدر این دستگاهتون دقیقه؟

 • سلام آقا خدایی دستتون درد نکنه. خونه زندگیم رو نجات دادید. از این به بعد لوله بازکنی اشرفی اصفهانی رو به همه معرفی می کنم.

 • سلام. آقا اگه زنگ بزنم اکیپ تخلیه چاه شرکت شما بیاد سر ساختمون من در اشرفی اصفهانی، بهم میگه که این چاه با تخلیه و لایروبی
  درست میشه و یا نیاز به حفر چاه جدید هست؟ بابت اینکه خیلی از شرکت ها اینو نمی گن و ما مجبوریم مدام با لوله بازکنی ها در تماس
  باشیم

  • سلام دوست عزیز. بله کار ما همین هست که بتونیم خدمات درست به مردم ارائه بدیم. تخلیه چاه هم دقیقاً در تخصص نیروهای ماست.

    • سلام یوسف عزیز. متاسفانه شما خودتون نمی تونید زیاد این مسئله رو متوجه بشید. فردی که برای تخلیه چاه اومده باید تشخیص بده و به شما اطلاع بده. البته بهتره که هر یک الی 2 سال حتماً چاه رو لایروبی کنید.

 • سلام. اینکه نوشتین با استفاده از دستگاه محل ترکیدگی لوله رو تشخیص می دین، دقت این دستگاه تا چه حد هست؟ ممکنه جایی نشتی
  آب باشه ولی دستگاه نتونه اینو تشخیص بده؟

  • سلام دوست عزیز. احتمال این که دستگاه نتونه تشخیص بده خیلی خیلی کمه. ولی غیر ممکن نیست. چون این دستگاه بر اساس امواج زیرصوت عمل می کنه.

 • با نزدیک شدن فصل پاییز و بارندگی ترافیک کاری شرکت
  های لوله بازکنی بیشتر میشه. قیمتاتون افزایش پیدا نکنه
  صلوات…

  • سلام دوست عزیز. ما با تغییرات دمایی و وضعیت آب و هوا کار نمی کنیم و قیمت های مصوبی داریم که بر اتحادیه تعریف کرده و بنابریان قیمت ها تغییری نخواهد کرد.

 • برای تماس با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی باید با شماره های سرویس کاران لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیریم یا سرویس کار مستقیم
  برای لوله بازکنی اشرفی اصفهانی وجود داره؟

 • سلام. لوله بازکنی اشرفی اصفهانی برای تشخیص دلیل رطوبت دیوارها و رفع نم هم میتونه کاری بکنه؟

  • سلام جمشید خان
   بله یکی از تخصص های ما در لوله بازکنی اشرفی اصفهانی این هست که با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله ها را تشخیص می دهیم و برای رفع نم و رطوبت دست به کار می شیم.

  • سلام دوست عزیز. اشرفی اصفهانی یه منطقه تو تهران هست که لوله بازکنی خدمات فنی بهمن هم اونجا شعبه دارد و خوشبختانه از شعبات مهم ما هم هست.

 • سلام. خسته نباشید.
  من از خدمات فنی بهمن شعبه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی برای رفع گرفتگی لوله های ساختمانمون کمک گرفتم که خیلی از خدماتشون
  راضی هستم. یخرده زمان زیادی طول کشید ولی خب گرفتگی به صورت کامل رفع شد

 • می خواستم ساختمانم رو بفروشم ولی به دلیل رطوبت دیوارها مشتری ها طالب ساختمان نبودن. ممنون از لوله بازکنی اشرفی اصفهانی که با سرعت عمل عالی و کمترین
  هزینه این مشکل رو برطرف کرد

 • ممنون از پرسنل زحمتمش شما در تخلیه چاه و لوله بازکنی اشرفی اصفهانی که هم سریع بودن و هم مودب

  • سلام دوست عزیز
   روش دیگر پاکسازی رسوبات روغن از زهکش رقیق کردن آنها با مواد شوینده است. یک شوینده تراکم آنها را رقیق می کند و باعث می شود که آنها راحت تر در زهکش شسته شوند. در این روش یک فنجان ماده شوینده بردارید و آن را با آب جوش مخلوط کنید.

   سپس محلول را در سینک آسیب دیده بریزید. آب داغ روغن های جامد شده را نرم می کند در حالی که مواد شوینده آنها را تجزیه می کند.

   سپس با باز کردن شیر آب گرم، چند دقیقه آب داغ را در سینک قرار دهید. با انجام این کار، زهکشی کاملاً خارج می شود.

   اگر زهکشی سینک را با مقداری آب گرم نشویید، هر گونه رسوب روغنی که در آن باقی مانده است ممکن است دوباره سفت شود و یک بار دیگر فاضلاب را مسدود کند.

   • سلام
    با اجازتون من هم یه روش دیگر رو معرفی کنم
    محصولات تمیز کننده فاضلاب تجاری
    همچنین می‌توانید با استفاده از محصولات شیمیایی تمیزکننده فاضلاب سینک را باز کنید. این محصولات از فروشگاه
    های سخت افزاری و سوپرمارکت های محلی در دسترس هستند.

    این محصولات حاوی مواد شیمیایی هستند که با تجزیه روغن های جامد عمل می کنند. اکثر پاک کننده های تخلیه
    ظرف نیم ساعت کار می کنند.

    هنگامی که مواد شیمیایی چربی ها را تجزیه کردند، تخلیه را با مقداری آب گرم بشویید تا از آسیب مواد شیمیایی به
    لوله جلوگیری کنید و روغن های محلول را خارج کنید.

    به خاطر داشته باشید که هنگام کار با پاک کننده های شیمیایی از لباس های محافظ مانند عینک و دستکش استفاده
    کنید تا از سوختگی چشم و پوست جلوگیری کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.