لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی
جدول محتوا

اگر در غرب تهران و محدوده اشرفی اصفهانی ساکن هستید، نگران مشکلات لوله و فاضلاب ساختمان خود نباشید. شماره لوله بازکنی اشرفی اصفهانی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی 09121892092 که یکی از شعبات فعال لوله بازکنی در تهران است، در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد تا برای رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری، تضمینی و فوری اقدام کند.

خدمات لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

برای رفع همه مشکلات لوله و فاضلاب می توانید با ما تماس بگیرید. اما عمده مشکلاتی که موجب می شود با شماره چاه بازکنی در اشرفی اصفهانی تماس بگیرید، موارد ذیل می باشد.

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی شبانه روزی

قیمت لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی

همانطور که می دانید لوله بازکنی یکی از خدماتی است که برای رفع مشکلات لوله‌های گرفتگی و تراکم در سیستم لوله‌کشی استفاده می‌شود. این خدمات به منظور بازکردن لوله‌های گرفته شده به دلیل تجمع چربی، رسوبات، پوسیدگی و یا اشیاء خارجی انجام می‌شود. در منازل و مکان‌های تجاری، قیمت لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی ممکن است متفاوت باشد و تحت تأثیر عواملی قرار بگیرد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهم کرد.

 • نوع مشکل: معمولاً بر اساس نوع مشکل و دشواری آن تعیین می‌شود. به عنوان مثال، بازکردن یک لوله گرفته شده به دلیل وجود یک ساده‌ترین مانع ممکن می‌تواند هزینه کمتری داشته باشد نسبت به بازکردن یک لوله که دارای رسوبات سخت و مقاوم باشد.
 • مکان جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی نیز می‌تواند بر قیمت لوله بازکنی تأثیر بگذارد. در شهرها و مناطقی که دسترسی به خدمات لوله بازکنی راحت‌تر است و رقابت بیشتری در این صنعت وجود دارد، قیمت‌ها معمولاً پایین‌تر خواهند بود.
 • ساعت اضطراری: در صورتی که نیاز به لوله بازکنی در ساعات اضطراری مانند شبانه روز، تعطیلات یا آخر هفته باشد، احتمالاً قیمت خدمات بیشتری درخواست خواهند کرد. این امر به دلیل نیاز به حضور فوری و خارج از ساعات کاری معمول است. اما در این شعبه، این اطمینان را به شما می دهیم که این عامل، موجب افزایش دستمزد نخواهد شد.
 • تجهیزات مورد استفاده: قیمت لوله بازکنی نیز می‌تواند به تجهیزات استفاده شده برای بازکردن لوله‌ها بستگی داشته باشد. در برخی موارد، تجهیزات پیشرفته‌تر و بازدهی بالاتر باعث افزایش هزینه خدمات می‌شوند.
 • سطح پیچیدگی: لوله بازکنی ممکن است برای مشکلات ساده تر مانند گره‌های سطحی یا برای مشکلات پیچیده تر مانند لوله‌های شکسته و تراکم شده استفاده شود. سطح پیچیدگی مشکل تعیین کننده‌ای برای قیمت خدمات است و ممکن است باعث افزایش هزینه‌ها شود.

با توجه به موارد فوق، قیمت لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی و سایر مناطق ممکن است متفاوت باشد. برای داشتن اطلاعات دقیق‌تر و دریافت قیمتهای مربوطه می‌توانید به طور مستقیم با سرویسکار اشرفی اصفهانی تماس بگیرید و از آنها قیمت‌ها و شرایط خدمات را بپرسید.

با در نظر گرفتن همه عوامل مذکور، می‌توان گفت که قیمت لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی و دیگر مناطق به عوامل متعددی بستگی دارد و بهتر است با تماس مستقیم با ارائه دهندگان خدمات محلی در اشرفی اصفهانی تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنید.

 

لوله بازکنی اشرفی اصفهانی شبانه روزی

بارها گفته ایم که لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله مشاغل و خدماتی هستند که شبانه روزی بودن در آنها اهمیت زیادی دارد. ” حادثه هیچ گاه خبر نمی کند ” این حادثه می تواند ترکیدگی لوله، افتادن شی در چاه و لوله فاضلاب، گرفتگی لوله و غیره باشد. به همین دلیل در همان دقایق اولیه برای این گونه حوادث و مشکلات آب و فاضلاب باید چاره ای اندیشیده شود، در غیر اینصورت همین مساله به ظاهر ساده می تواند آسایش ساکنین و سلامت آنها را به خطر بیاندازد. در لوله بازکین اشرفی اصفهانی همواره سعی کرده ایم در کمترین زمان ممکن پس از اخذ آدرس در محل حاضر شویم و مشکل گرفتگی لوله یا ترکیدگی لوله را برطرف نماییم.

برای رفع گرفتگی لوله ها لازم نیست در صف انتظار بمانید یا صبر کنید صبح شود و سپس سرویسکار به محل اعزام شود. بلکه ما بر اساس تجربه و شغل خود می دانیم که مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت و عدم تخلیه توالت فرنگی باید در همان دقایق اولیه رفع شود. بنابراین در هر ساعت از شبانه روز که با ما تماس بگیرید همکاران ما آماده پاسخگویی و اعزام به آدرس شما هستند.

همینطور یادآوری می کنیم که کلیه شعبات لوله بازکنی بهمن بدون تعطیلی بوده و حتی در ایام روزهای تعطیل رسمی نیز می توانید با هر یک از شماره های لوله بازکنی نزدیک به محل سکونت خود همچون لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری در اشرفی اصفهانی

سرعت عمل و فوری بودن خدمات بازکردن لوله فاضلاب اهمیت بسیاری دارد، زیرا مشکلات لوله فاضلاب معمولاً به صورت ناگهانی و پیش‌بینی‌نشده رخ می‌دهد و می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی و خطرناکی مانند آلودگی زیست محیطی، سرایت آب و رطوبت در ساختمان، بوی نامطبوع و … شود.

بنابراین، در صورت بروز مشکلات لوله فاضلاب در منزل، فوریت در اعمال اقدامات لازم برای رفع مشکل بسیار مهم است. بازکردن لوله فاضلاب به صورت سریع و کارآمد، می‌تواند باعث جلوگیری از شیوع مشکلات بیشتر و ایجاد خسارات جدی شود.

علاوه بر این، فوریت در ارائه خدمات بازکردن لوله فاضلاب، می‌تواند باعث ایجاد رضایت مشتریان و اعتماد به خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های تعمیراتی شود. به عبارت دیگر، اهمیت سرعت عمل و فوریت در ارائه خدمات بازکردن لوله فاضلاب، هم از جنبه اقتصادی برای تعمیرکاران و هم از جنبه رضایت مشتریان برای مشتریان خود شرکت‌های تعمیراتی بسیار حائز اهمیت است.

لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی تضمینی

تعجب نکنید. کتضمین و پشتیبانی در همه خدمات حرف اول را می زند. ما نیز در این حرفه خدمات خود را تضمین می کنیم. به این ترتیب که با تکنسین هایی همکاری می کنیم که به تعهدات اخلاقی و حرفه ای مقید هستند و مراحل رفع گرفتگی لوله ها را تا پایان و رفع کامل گرفتگی ها انجام می دهند. آنها موظف هستند روش هایی را برای لوله بازکنی در اشرفی اصفهانی به کار گیرند که بهترین نتیجه و کم ترین هزینه را به دنبال داشته باشد و از هزینه تراشی برای کارفرما جلوگیری کنند. ضمن اینکه خدمات چاه بازکنی در اشرفی اصفهانی با پشتیبانی به این صورت است که اگر تا چند ماه آینده همان لوله دچار مشکل مشابه شود، می توانید مجدد با ما تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

کیفیت خدمات ارائه شده در اشرفی اصفهانی

چیزی که افراد به هنگام تماس با لوله بازکنی ها کمتر توجه می کنند کیفیت خدمات ارائه شده و میران مهارت و تخصص افراد است. چرا که اگر در استفاده از ابزارهای لوله بازکنی مهارت کافی نداشته باشند، ضمن صرف مدت زمان بیشتر و هزینه تراشی بیشتر، به لوله ها یا سنگ توالت آسیب می رسانند. ضمن اینکه افراد باید بتوانند ریشه مشکل را به خوبی تشخیص دهند تا به تبع آن بتوانند بهترین روش و دستگاه را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب کنند.

یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است برای هر کسی رخ دهد، مشکلات نم ساختمان می باشد. بوی نم کمترین مسئله ای است که از این قضیه ناشی می شود. اما مسائل بزرگتری در راه است مثل تخریب ساختمان و حتی تخریب ساختمان همجوار. شاید به نظر غیر عادی بیاید که یک نم ساده بتواند یک ساختمان چند طبقه را تخریب کند. اما متاسفانه واقعیت دارد چون همانطور که شما هم می دانید، آب به هیچ عنوان در یک چاه محدود نمی شود. وقتی یک لوله ی آب یا بدتر از آن فاضلاب ترک می خورد یا می شکند، آب می تواند به آهستگی از لوله خارج شود و به آرامی می تواند به دیوارها وارد شود. وقتی به این مسئله رسیدگی نشود آب کم کم بیشتر نفوذ می کند. بنابراین پایه ها و دیوارها به تدریج سست می شود و به مرور زمان یا حتی ناگهانی با یک زمین لرزه کوچک ساختمان می ریزد. اما برای حل این مشکل لوله بازکنی اشرفی اصفهانی پرسنل با تجربه و تجهیزات فوق العاده دارد که می تواند بدون تخریب، کار را به بهترین شیوه انجام دهد. علاوه بر این ما شعبه های متعددی نیز در سراسر تهران داریم که شعبه لوله بازکنی  جنت آباد جزو بهترین های این شعبه ها است.

تخلیه چاه در اشرفی اصفهانی

تخلیه چاه اشرفی اصفهانی، در زمینه های زیر خدمات قابل توجهی ارائه می دهد. که شامل موارد زیر است:

 • تخلیه چاه با استفاده دستگاه های ساکشن قوی
 • تخلیه چاه های سپتیک
 • تخلیه ی چاه برای مجموعه های بزرگ مانند کارخانه ها و همچنین تخلیه زباله ی محیط زیستی
 • باز و بست درب چاه بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

برای تشخیص گرفتگی لوله دستگاه های ویژه ای وجود دارد. با استفاده از این دستگاه ها می توان به راحتی محل ترکیدگی را تشخیص داد. اساس کار این دستگاه بر تغییرات صدا و نویزها است. بدین صورت که زمانی که در لوله ای نشتی وجود دارد، صدا در این قسمت متفاوت از جاهای دیگر خواهد بود. اما این تغییرات قابل شنیدن با گوش انسان نیست. به همین دلیل این دستگاه بر اساس تغییرات امواج کار می کند. یعنی دستگاه دقیقاً بر اساس امواج کار می کند اما می تواند امواج را به صدا تبدیل کند. که از طریق هدفونی که بر روی گوش قرار می دهیم، می توان متوجه این اختلال شد. در این زمینه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی از متخصص هایی استفاده می کند که سال ها تجربه ی کار با این دستگاه ها را دارند. چون علاوه بر کیفیت دستگاه، اپراتور دستگاه نیز اهمیت دارد. اینکه بداند لوله ها را چگونه تعقیب کند؟ اینکه بداند بعد از شناسایی باید چه کند؟ اینکه بداند لوله ی شناسایی شده در چه عمقی قرار دارد ؟ تشخیص دهد ادازه ترکیدگی چقدر است؟ همه ی این ها فقط از فردی بر می آید که در این زمینه تجربه داشته باشد. خوشبختانه لوله بازکنی بهمن در شعبه ی اشرفی اصفهانی و نیز در شعبه لوله بازکنی بلوار فردوس از نیروهای متخصصی برخوردار هستند.

بعد از تشخیص ترکیدگی چه کنیم؟

بعد از تشخیص محل ترکیدگی لوله توسط لوله بازکنی اشرفی اصفهانی، وارد مرحله بعدی می شویم. در این مرحله باید زمین را بکنیم. اما نکته مهم این است که دیگر نیازی نیست همه جا را بکنیم تا بتوانیم لوله ی مورد نظر را پیدا کنیم. در این مرحله مستقیم به محلی که با دستگاه تشخیص داده شده می رویم. زمین یا دیوار را می کنیم. مهم است که بدانیم لوله آب است که نشتی داده یا لوله فاضلاب. در صورتی که لوله فاضلاب باشد باید علت یابی شود که آیا به دلیل پوسیدگی این اتفاق افتاده یا در اثر ناشیگری افرادی که از فنر برای بازکردن لوله استفاده کرده اند رخ داده است. اگر مورد دوم باشد باید انتظار داشته باشیم که نشتی از چند جای دیگر نیز داشته باشیم. اما اگر مورد اول باشد ممکن است فقط به همان یک منطقه ختم شود.

چرا لوله بازکنی بهمن را انتخاب کنیم؟

انجام کار با استفاده از تجهیزات هم دقت کار را افزایش می دهد و سرعت کار را. اما نکته ای که از تجهیزات هم مهمتر است، پرسنل و اپراتور حرفه ای و با تجربه است. یکی از افتخارات لوله بازکنی اشرفی اصفهانی همکاری با افرادی است که از هیچ سوء سابقه ای ندارند و مهمتر از این مسئله اینکه در صداقت و امانت داری در منطقه زبانزد هستند. این نفرات با داشتن تجربه و تخصص می توانند به راحتی گرفتگی لوله ها را باز کنند. همچنین در استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله تخصص زیادی دارند و می توانند بدون تخریب محل نشتی را پیدا کنند و در صورت تمایل کارفرما آن را رفع عیب نمایند. همچنین در بین شعبه های ما لوله بازکنی رشت نیز دارای تجهیزات بسیار خوبی است و توانسته، اعتماد مردم منطقه افسریه را جلب کرده است.

سوالات متداول لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

اگر ترکیدگی لوله فاضلاب شدید باشد و یا قدیمی باشد، ممکن است فاضلاب به آب های زیر زمینی راه پیدا کرده باشد و در نتیجه آب های زیر زمینی را آلوده کند که نتیجه آن بیماری های عفونی خواهد بود.

اگر ترکیدگی لوله فاضلاب شدید باشد و یا قدیمی باشد، ممکن است فاضلاب به آب های زیر زمینی راه پیدا کرده باشد و در نتیجه آب های زیر زمینی را آلوده کند که نتیجه آن بیماری های عفونی خواهد بود.

اگر ترکیدگی لوله فاضلاب شدید باشد و یا قدیمی باشد، ممکن است فاضلاب به آب های زیر زمینی راه پیدا کرده باشد و در نتیجه آب های زیر زمینی را آلوده کند که نتیجه آن بیماری های عفونی خواهد بود.

0 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی اشرفی اصفهانی»

 1. سلام اگر واقعاً شناسایی نم بدون تخریب باشه عالی میشه. چون دیگه نمیخاد همه جا رو داغون کنی. حالا چقدر این دستگاهتون دقیقه؟

 2. سلام آقا خدایی دستتون درد نکنه. خونه زندگیم رو نجات دادید. از این به بعد لوله بازکنی اشرفی اصفهانی رو به همه معرفی می کنم.

 3. علیرضا بدیهی

  سلام. آقا اگه زنگ بزنم اکیپ تخلیه چاه شرکت شما بیاد سر ساختمون من در اشرفی اصفهانی، بهم میگه که این چاه با تخلیه و لایروبی
  درست میشه و یا نیاز به حفر چاه جدید هست؟ بابت اینکه خیلی از شرکت ها اینو نمی گن و ما مجبوریم مدام با لوله بازکنی ها در تماس
  باشیم

  1. سلام دوست عزیز. بله کار ما همین هست که بتونیم خدمات درست به مردم ارائه بدیم. تخلیه چاه هم دقیقاً در تخصص نیروهای ماست.

    1. سلام یوسف عزیز. متاسفانه شما خودتون نمی تونید زیاد این مسئله رو متوجه بشید. فردی که برای تخلیه چاه اومده باید تشخیص بده و به شما اطلاع بده. البته بهتره که هر یک الی 2 سال حتماً چاه رو لایروبی کنید.

 4. سلام. اینکه نوشتین با استفاده از دستگاه محل ترکیدگی لوله رو تشخیص می دین، دقت این دستگاه تا چه حد هست؟ ممکنه جایی نشتی
  آب باشه ولی دستگاه نتونه اینو تشخیص بده؟

  1. سلام دوست عزیز. احتمال این که دستگاه نتونه تشخیص بده خیلی خیلی کمه. ولی غیر ممکن نیست. چون این دستگاه بر اساس امواج زیرصوت عمل می کنه.

 5. با نزدیک شدن فصل پاییز و بارندگی ترافیک کاری شرکت
  های لوله بازکنی بیشتر میشه. قیمتاتون افزایش پیدا نکنه
  صلوات…

  1. سلام دوست عزیز. ما با تغییرات دمایی و وضعیت آب و هوا کار نمی کنیم و قیمت های مصوبی داریم که بر اتحادیه تعریف کرده و بنابریان قیمت ها تغییری نخواهد کرد.

 6. برای تماس با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی باید با شماره های سرویس کاران لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیریم یا سرویس کار مستقیم
  برای لوله بازکنی اشرفی اصفهانی وجود داره؟

 7. سلام. لوله بازکنی اشرفی اصفهانی برای تشخیص دلیل رطوبت دیوارها و رفع نم هم میتونه کاری بکنه؟

  1. سلام جمشید خان
   بله یکی از تخصص های ما در لوله بازکنی اشرفی اصفهانی این هست که با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله ها را تشخیص می دهیم و برای رفع نم و رطوبت دست به کار می شیم.

  1. سلام دوست عزیز. اشرفی اصفهانی یه منطقه تو تهران هست که لوله بازکنی خدمات فنی بهمن هم اونجا شعبه دارد و خوشبختانه از شعبات مهم ما هم هست.

 8. سلام. خسته نباشید.
  من از خدمات فنی بهمن شعبه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی برای رفع گرفتگی لوله های ساختمانمون کمک گرفتم که خیلی از خدماتشون
  راضی هستم. یخرده زمان زیادی طول کشید ولی خب گرفتگی به صورت کامل رفع شد

 9. می خواستم ساختمانم رو بفروشم ولی به دلیل رطوبت دیوارها مشتری ها طالب ساختمان نبودن. ممنون از لوله بازکنی اشرفی اصفهانی که با سرعت عمل عالی و کمترین
  هزینه این مشکل رو برطرف کرد

  1. سلام دوست عزیز
   روش دیگر پاکسازی رسوبات روغن از زهکش رقیق کردن آنها با مواد شوینده است. یک شوینده تراکم آنها را رقیق می کند و باعث می شود که آنها راحت تر در زهکش شسته شوند. در این روش یک فنجان ماده شوینده بردارید و آن را با آب جوش مخلوط کنید.

   سپس محلول را در سینک آسیب دیده بریزید. آب داغ روغن های جامد شده را نرم می کند در حالی که مواد شوینده آنها را تجزیه می کند.

   سپس با باز کردن شیر آب گرم، چند دقیقه آب داغ را در سینک قرار دهید. با انجام این کار، زهکشی کاملاً خارج می شود.

   اگر زهکشی سینک را با مقداری آب گرم نشویید، هر گونه رسوب روغنی که در آن باقی مانده است ممکن است دوباره سفت شود و یک بار دیگر فاضلاب را مسدود کند.

   1. سلام
    با اجازتون من هم یه روش دیگر رو معرفی کنم
    محصولات تمیز کننده فاضلاب تجاری
    همچنین می‌توانید با استفاده از محصولات شیمیایی تمیزکننده فاضلاب سینک را باز کنید. این محصولات از فروشگاه
    های سخت افزاری و سوپرمارکت های محلی در دسترس هستند.

    این محصولات حاوی مواد شیمیایی هستند که با تجزیه روغن های جامد عمل می کنند. اکثر پاک کننده های تخلیه
    ظرف نیم ساعت کار می کنند.

    هنگامی که مواد شیمیایی چربی ها را تجزیه کردند، تخلیه را با مقداری آب گرم بشویید تا از آسیب مواد شیمیایی به
    لوله جلوگیری کنید و روغن های محلول را خارج کنید.

    به خاطر داشته باشید که هنگام کار با پاک کننده های شیمیایی از لباس های محافظ مانند عینک و دستکش استفاده
    کنید تا از سوختگی چشم و پوست جلوگیری کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   قطعاً یکی از خدمات ما در شعبه لوله بازکنی اشرفی اصفهانی، تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب هست. این کار هم توسط دستگاه دیجیتال نشت یاب انجام می شود که نیازی به تخریب و هزینه های بیهوده نیست. شما اگر حدس می زنید که لوله دچار نشتی شده، ابتدا چند نشانه از قبیل وجود رطوبت در دیوار اطراف لوله، زیاد شدن مبلغ فیش آب و یا دیده شدن کپک روی دیوار، با شماره ما در اشرفی اصفهانی تماس بگیرید تا نسبت به تشخیص محل نشتی لوله اقدام کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا