لوله بازکنی سیدخندان

لوله بازکنی سیدخندان
جدول محتوا
یکی از خدمات متداول و پردرخواست در منطقه سیدخندان، لوله بازکنی سیدخندان است که به صورت شبانه روزی، بدون تعطیلی و 100% تضمینی به ارائه خدمات مشغول می باشد. کلیه خدمات در این شعبه با پشتیبانی چندماهه بوده و از تجهیزاتی همچون فنر لوله بازکنی برقی و پمپ تراکم هوا برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود.

خدمات لوله بازکنی در سیدخندان

معمولا در اکثر منازل به خصوص ساختمان هایی که قدمت بیشتری دارند، انسداد لوله امری رایج و غیر قابل انکار است که بوی نامطبوعی را در ساختمان پراکنده می کند و نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی را افزایش می دهد. در ادامه به برخی خدمات ارائه شده در لوله بازکنی سیدخندان می پردازیم.

تخلیه چاه در سیدخندان

تخلیه چاه سید خندان

یکی از مسائل پایتخت به دلیل نبودن سیستم فاضلاب شهری، تخلیه چاه فاضلاب، می باشد.  ما در تخلیه چاه سید خندان خدمات خود را در این زمینه ارائه می ‌کنیم. خدمات در این شرکت بی واسطه، با قیمتی ارزان و پایین و در کوتاهترین زمان ارائه می ‌شود.
در صورت نیاز به تخلیه چاه با شرکت خدمات فنی بهمن تماس بگیرید تا تانکرهای این شرکت به موقعیت شما اعزام گردند.

تشخیص محل چاه فاضلاب و اقدام به تخلیه آن به صورت اصولی و استاندارد، از دیگر خدمات این شرکت می باشد. این شرکت خدمات خود را به وسیله سرویس کاران حرفه ای و با تجربه و با دستگاه های مجهز و مدرن به صورت شبانه روزی و سریع و فوری در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون کثیف کاری و خسارت ارائه می نماید.

حفاری چاه در سیدخندان

لوله بازکنی سیدخندان تضمینی

مشخص کردن مکان مناسب برای حفر چاه فاضلاب، اولین قدمی است که به این منظور برداشته می شود. شرکت خدمات فنی بهمن شرکتی معتبر است که می توانید برای حفاری چاه فاضلاب با آن تماس گرفته و مشورت بگیرید. این شرکت افراد حرفه ای و با تجربه ای را برای این کار در خدمت شما قرار می دهد.

کول گذاری چاه فاضلاب

یکی از خدمات شرکت های تخلیه چاه، کول گذاری چاه فاضلاب است که کاری تخصصی و تجربی می باشد. برای انجام این کار مهارت و تخصص نیاز است که برخی شرکت‌ ها دارای این تخصص نیستند. بنابراین این کار را انجام نمی دهند. اما شرکت های معتبر و با سابقه این کار را به صورت اصولی و تخصصی برای شما انجام خواهند داد.

لوله بازکنی سید خندان

لایروبی چاه فاضلاب در سیدخندان

برای سالم نگهداشتن چاه و کانال فاضلاب باید لایروبی صورت گیرد. به خارج کردن لجن، سنگ و خاک از چاه، استخر، قنات و … لایروبی می گویند. شرکت معتبر خدمات فنی بهمن آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

نصب توالت فرنگی

برای اینکه توالت فرنگی شما مدام دچار گرفتگی و مشکل نشود، بهتر است برای نصب آن از افراد متخصص استفاده کنید، چون در صورت نداشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه بعد از نصب، توالت فرنگی دچار مشکلاتی خواهد شد.

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی فاضلاب باید حتماً توسط شرکتی معتبر و طبق اصول صحیح و نقشه انجام بگیرد. شاید این کار بسیار ساده و راحت به نظر بیاید ولی در صورت اصولی نبودن، خسارات مالی و اقتصادی در پی دارد و موجب دردسر خواهد شد.

تشخیص ترکیدگی لوله

با توجه به اینکه روش های سنتی و قدیمی برای تشخیص ترکیدگی لوله وقت و هزینه زیادی می خواهد و باید برای انجام این کار تخریب صورت گیرد، ترجیح اکثریت بر این است که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی بدون تخریب انجام شود. این کار توسط شرکت های معتبر همچون لوله بازکنی مجیدیه قابل اجرا است.

چاه بازکنی در سیدخندان

احتمالاً برای هر ساختمانی پیش آمده است که دچار گرفتگی و انسداد لوله شده باشد. معمولاً افراد با قرار گرفتن در این شرایط به دنبال روش هایی برای باز کردن لوله هستند. روش های مختلفی را نیز آزمایش می کنند و به احتمال زیاد در نهایت، گرفتگی لوله رفع نمی شود. لازم به ذکر است گرفتگی لوله انواع مختلف دارد که برای رفع هر نوع گرفتگی روش خاصی نیز وجود دارد.

قصد داریم در این مطلب انواع گرفتگی و روش های رفع گرفتگی لوله را به شما عزیزان معرفی کنیم.
با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

علت گرفتگی لوله فاضلاب

با ورود اشیا و اجسام خارجی، مواد اضافی، آشغال و زباله و … به داخل لوله و گیر کردن آنها در سیفون و یا خمیدگی های لوله به مرور زمان، آن قسمت محل جمع شدن زباله و آشغال خواهد شد و کم کم لوله فاضلاب کاملاً خواهد گرفت. برای اینکه چنین مشکلی پیش نیاید، باید از ورود مواد اضافی و زائد، آشغال و زباله به داخل لوله جلوگیری کرد. چون لوله مخصوص عبور آب است و وجود هر چیز دیگری داخل لوله مانع عبور آب خواهد شد.

معمولاً افراد وقتی در خانه موفق به رفع گرفتگی لوله نمی شوند، به سراغ شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه می روند.

اکثریت مردم به دنبال شرکت‌هایی هستند که قیمت ارزان تری دارند اما باید بگوییم که شرکت هایی با نرخ خیلی پایین، دارای تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه نیستند و مشکل شما را به طور سطحی و موقتی حل خواهند کرد. در این صورت شما به زودی دوباره نیاز به خدمات این شرکت ها خواهید داشت.
حتماً از شرکت‌های معتبر و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید. بنابر محل زندگی خود می توانید با نزدیک ترین شعبه از جمله لوله بازکنی شمال تهران تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی در سیدخندان

لوله بازکنی سیدخندان شبانه روزی

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی در سید خندان با شرکت خدمات فنی بهمن تماس بگیرید.

قیمت ثابت و مشخص توسط اتحادیه تعیین می ‌شود. تمام شرکت ها موظف به رعایت قیمت ثابت اتحادیه هستند اما قیمت نهایی بستگی به عواملی دارد که با توافق طرفین صورت می گیرد.

اگر درب چاه باز باشد هزینه برای باز کردن درب چاه نیز اخذ خواهد شد و برای بستن آن هم هزینه جداگانه دریافت می شود.

هزینه نهایی که به سرویس کار شرکت پرداخت خواهید کرد، به عواملی بستگی دارد. از جمله این عوامل:

 • مدت زمانی که برای رفع گرفتگی صرف شده است.
 • نوع گرفتگی لوله ( اگر نوع گرفتگی سخت باشد، هزینه بیشتری خواهد برد.)
 • تعداد گرفتگی ها در لوله
 • نوع روشی که برای رفع گرفتگی استفاده شده است.

لوله بازکنی از خدمات اصلی چاه بازکنی سید خندان است. لوله بازکنی سید خندان با بهترین و مجهزترین دستگاه ها و سرویس کاران متخصص و مجرب، با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان خدمات خود را در جهت رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی، با بهترین کیفیت ارائه می کند.

تجهیزات مورد استفاده در لوله بازکنی سیدخندان

لوله بازکنی سیدخندان شبانه روزی

استفاده از تجهیزات لوله بازکنی سبک و قابل حمل که با برق شهری نیز کار می کنند، دلیل اصلی موفقیت آمیز بودن روش های رفع گرفتگی لوله ها در این محدوده است.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با ژنراتور

در این شعبه برای رفع گرفتگی ها از ژنراتور یا همان فنر برقی استفاده می شود. این روش رایج ترین روش لوله بازکنی سید خندان است که برای هر نوع گرفتگی حتی گرفتگی های سخت کاربرد دارد.

ژنراتور همان فنر برقی است که در واقع مانند همان فنر لوله بازکنی می باشد، با این تفاوت که فنر به یک موتور الکتریکی متصل می شود. موتور الکتریکی نیروی محرکه فنر شده و فنر را به دوران درمی ‌آورد.

چرخشی که فنر داخل لوله دارد بر قدرت و کارایی فنر اضافه کرده و آن را قدرتمند می ‌کند و اینگونه گرفتگی رفع می شود. امروزه اکثر شرکت های لوله بازکنی از ژنراتور استفاده می کنند.

نوع جدید آن کوچک و قابل حمل است و مزایای بسیاری دارد که در سایر شعب از جمله لوله بازکنی میرداماد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا

استفاده از دستگاه تراکم هوا بعد از فنر برقی متداول است. این دستگاه هم مانند فنر برقی قادر به رفع تمام گرفتگی ها می باشد، حتی انسداد انتهای لوله را نیز برطرف می کند. دهانه دستگاه روی لوله قرار می گیرد، سپس دستگاه فشار هوای ایجاد شده را به درون لوله هدایت می کند. بدین ترتیب گرفتگی رفع می ‌شود. این روش آسان، سریع و با کیفیت بالا است.

لوله بازکنی فوری در سید خندان

نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب

 • استشمام بوی نامطبوع فاضلاب
 • تخلیه کند آب توالت
 • تخلیه کند آب سینک ظرفشویی آشپزخانه
 • مشاهده کف زیر سینک ظرفشویی
 • رسوب لوله فاضلاب و حمام
 • بالا زدن آب سیفون آشپزخانه

علائم پر شدن چاه فاضلاب

 • پیچیدن بوی نامطبوع فاضلاب بدون علت در ساختمان
 • باز نشدن گرفتگی توالت و کفشورهای مربوط به چاه
 • مشاهده حشرات موذی
 • چاه قدیمی و چاهی که در مدت زمان طولانی تخلیه نشده باشد.

لازم به ذکر است عوامل مختلفی در کارکرد چاه فاضلاب تاثیر دارند، مثل جنس خاک زمین چاه، که اگر ماسه ای باشد قدرت جذب خوبی دارد و آب را جذب می کند و اگر رسی باشد، نمی تواند آب را جذب کند.
رسوب مواد در دیواره چاه نیز باعث پر شدن سریع چاه می شود.

دلایل زود پر شدن چاه فاضلاب

 • مصرف زیاد از حد آب
 • ورود انواع شوینده ها و چربی ها به چاه فاضلاب و رسوب آن ها در دیواره چاه که در نتیجه این رسوب از جذب آب جلوگیری می‌ کند.
 • ورود چربی ها و روغن غذا به لوله سینک ظرفشویی
 • خرابی شیر آلات ساختمان که منجر به چکه آب خواهد شد.
 • جنس غیر ماسه ای زمین که باعث جذب کم آب می شود.
 • عمق کم چاه
 • نداشتن انباره چاه

ممکن است به سایر خدمات شمال تهران از جمله لوله بازکنی سهروردی نیاز داشته باشید.

زمان مناسب تخلیه چاه 

وقتی چاه بیش از حد پر شده باشد که از لوله فاضلاب بالا بزند، زمان مناسبی برای تخلیه چاه نیست چون احتمال آسیب دیدن دیواره و گلدانی چاه وجود دارد که در نهایت باعث ریزش دیواره چاه می شود.

اگر چاه به طور مکرر و در دفعات زیاد تخلیه شود، دیواره چاه سست شده و امکان ریزش دیواره وجود دارد. برای اینکه از زمان دقیق تخلیه چاه اطلاعاتی کسب کنید، با تخلیه چاه سید خندان تماس بگیرید. ناگفته نماند که عمق چاه، جنس خاک زمین چاه و تعداد خانواری که از چاه استفاده می کنند، عوامل موثری هستند که در تعیین زمان تخلیه چاه موثر هستند.

5 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی سیدخندان»

 1. سلام
  خواستم تشکر کنم از شرکت لوله بازکنی تهران بهمن واقعن از کارخوب تان که سرویس کارتون انجام دادن یه شخص خوش برخورد با اخلاق کار تمیز وبهداشتی وبا ماسک وقیمت منصفانه
  وکار بلد درست کار

  1. سلام جناب شهبازی
   ممنون از حسن اعتماد شما. هدف ما انجام بهینه با قیمت منصفانه در لوله بازکنی سید خندان هست. خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودین

  1. سلام دوست عزیز
   بله کلیه خدماتی که در شعبه سیدخندان ارائه می شه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی هست و در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام روزهای تعطیل اگر با مشکلاتی از فبیل بوی بد توالت، گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک مواجه شدید می توانید با شماره لوله بازکنی سیدخندان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا