لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان
جدول محتوا

شماره لوله بازکنی اکباتان 09121892092 به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز می باشد تا بدون معطلی نسبت به رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری به صورت تضمینی اقدام کند. لازم است بدانید این شعبه یکی دیگر از شعب لوله بازکنی تهران بهمن می باشد که از لوله بازکنی های خوشنام تهران است.

خدمات لوله بازکنی در اکباتان

عمده خدماتی که در زمینه چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها در اکباتان ارائه می شود، مربوط به موارد ذیل است:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت شاختمان
 • درآوردن اشیا از توالت
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب

لوله بازکنی اکباتان شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی در اکباتان

نیازی به گفتن ندارد که گرفتگی لوله توالت یا سینک ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق بیوفتد. به طور مثال با یک بارندگی در نیمه شب اگر لوله حیاط یا پارکینگ دچار گرفتگی شود، چاره چیست؟ یا مهمان دارید و لوله توالت با پوشک بچه یا دستمال کاغذی مسدود می شود. چه کار باید کرد؟ در این گونه مواقع اضطراری، بدون فوت وقت باید با شماره نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی در اکباتان تماس بگیرید. بهترین خدمات در آن لحظه، سریع ترین خدمات است. یعنی شما باید بتوانید در هر ساعتی که مشکلی پیش آمد، تماس بگیرید و حداکثر تا نیم ساعت دیگر، مشکل حل شده باشد. مشکل گرفتگی لوله توالت یا سینک را نمی توان حتی به ساعتی بعد موکول کرد. چرا که با گذشت زمان، آلودگی به اطراف پراکنده می شود و علاوه بر انتشار میکروب و بیماری، کل زحمت خانم خانه برای پاکیزه نگه داشتن آن به هدر می رود.

روش های لوله بازکنی در اکباتان

اگر دقت کرده باشید، مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب از تنوع بالایی برخوردار نیست و برای رفع این موارد می توان از چند روش شناخته شه استفاده کرد. از رایج ترین روش های رفع گرفتگی لوله ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 2. رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 3. رفع گرفتگی لوله با ژنراتور برقی

البته همه این دستگاه ها نیاز به مهارت و تجربه دارند. وگرنه در غیر این صورت منجر به آسیب به خود سرویسکار یا لوله و سنگ توالت می شود. باید سرویسکار در استفاده از این دستگاه ها مهارت کافی داشته باشد تا بدون اتلاف وقت و هزینه تراشی، نسبت به رفع گرفتگی ها اقدام کند. گاهی هم عدم تخلیه آب از لوله ها به دلیل گرفتگی لوله نبوده و نشان دهنده پر شدن چاه فاضلاب است که در این صورت به تخلیه چاه فاضلاب نیاز خواهید داشت.

قیمت لوله بازکنی اکباتان

هر خدمتی که در زمینه لوله بازکنی و چاه بازکنی ارائه می شود، تعرفه و قیمتی دارد که متاثر از چند فاکتور است. اگر به این موارد آگاهی داشته باشید، افراد سودجو و کلاه بردار نمی توانند مبلغ اضافی از شما دریافت کنند. درادامه به چند فاکتور موثر در قیمت لوله بازکنی اشاره می کنیم:

 1. نوع گرفتگی لوله
 2. تعداد گرفتگی لوله
 3. محل قرارگیری لوله گرفته شده
 4. محل گرفتگی لوله
 5. طول فنر مورد استفاده
 6. نوع دستگاه مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها
 7. مدت زمان صرف شده برای انجام کار

دقت داشته باشید که حضور در ساعات پایانی شب و نیمه شب، نمی تواند جزء فاکتورهای موثر بر قیمت باشد. گاهی دیده شده است که افراد از این موضوع سوءاستفاده کرده و بابت این موضوع طلب حق الزحمه بیشتری می کنند. ما در اکباتان یا لوله بازکنی غرب تهران، به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تلفن های مشتریان می باشیم.

لوله بازکنی فوری در اکباتان

فوریت و حضور به موقع در محل، یکی از عوامل موثر در انتخاب لوله بازکنی ها است. تصور کنید قرار است به خانه شما، مهمان بیاید و شما با لوله بازکنی تماس گرفته اید و انتظار دارید حداکثر تا نیم ساعت دیگر، لوله بازکن در خانه شما باشد. اگر بدقولی کند و بعد از یک ساعت یا بیشتر به خانه شما برسد، این حضور با حضور مهمان شما همزمان باشد، چه حالی خواهید داشت؟ از طرفی تعلل در رفع گرفتگی لوله می تواند به قیمت آلودگی سایر محدوده های خانه شما و انتشار میکروب و آلودگی ها باشد.

هیچ فکر کرده اید که برای رفع نم و رطوبت فضای آپارتمان خود چه کاری باید انجام دهید؟
آیا احتمال و تشخیص ترکیدگی در لوله کشی سرد و گرم منزل مسکونی خود را می دهید ولی محل آن را نمی یابید؟
وسیله با ارزشی داشتید که درون چاه فاضلاب افتاده است ولی، توانایی در آوردن اشیاء را در خود نمی بینید.
نگران چه هستید؟ راه حل مشکل شما بسیار راحت تر از آنی است که تصور می کنید. کافی است که با لوله بازکنی بهمن تماس بگیرید. تخلیه چاه و لوله بازکنی اکباتان در هر ساعت از شبانه روز آماده اعزام کارشناسان زبده و با تجربه خود برای رفع مشکلات فنی و تأسیساتی شما عزیزان می باشد.

لوله بازکنی اکباتان با پشتیبانی چندماهه

ما به دلیل رعایت حق مشتری و جلب رضایت مشتریان و نیز اعتماد به مهارت و تجربه سرویسکاران شعبه اکباتان، کلیه خدمات خود را با چند ماه پشتیبانی ارائه می دهیم. به این معنی که اگر بعد از انجام کار، لوله دچار همان مشکل شود یا مشخص شود که در حین عملیات رفع گرفتگی لوله ها، لوله سوراخ شده و آسیب دیده است، می توانید با شماره لوله بازکنی در اکباتان تماس بگیرید تا بدون پرداخت هزینه مشکل برطرف شود.

به همین دلیل است که ما خدمات خود را تضمین می کنیم و سرویسکاران موظف هستند مراحل کار را تا پایان و به دقت طی کنند تا از رفع کامل گرفتگی لوله ها، اطمینان پیدا کنند.

تاثیر جنس لوله در گرفتگی لوله ها

لوله های فاضلاب در انواع گوناگون خود یکی از ملزومات اساسی در یک ساختمان به شمار می آیند. این لوله ها از طریق کفپوش، سینک ظرفشویی و سیفون، فاضلاب ها را به شبکه فاضلاب شهری یا چاه ها منتقل می نماید. اغلب جنس رایج این لوله ها پلاستیکی یاPVC  می باشد که بخاطر مقاومت در برابر خوردگی یا پوسیدگی دارای کیفیت مطلوب در نزد شمار زیادی از افراد است. البته ممکن است که لوله فاضلاب از جنس چدن، استیل و … نیز باشد. به مرور زمان هر لوله ای احتمال گرفتگی دارد. خصوصاً زمانی که مواد در نواحی خمیدگی لوله یا زانویی آن رسوب می کند، احتمال گرفتگی شدید و عمیق در لوله بوجود می آید.
به عبارت دیگر چربی، روغن یا مواد خوراکی دیگر در طی ایام درون لوله ها جمع و انباشته می شود، آنگاه گرفتگی لوله ها بوجود خواهد آمد. از نشانه های گرفتگی لوله ها می توان به گرفتگی و باز نشدن توالت، بالا آمدن آب توالت و دیدن حشراتی مانند سوسک اشاره داشت. حال اگر این گرفتگی در محدوده شهرک اکباتان تهران باشد، برای رفع گرفتگی و رفع بوی بد لوله ها نیاز است با لوله بازکنی رشت تماس بگیرید. بدینوسیله می توانید از دردسر های آتی جلوگیری کنید.

تخلیه چاه اکباتان

خارج نمودن هر ماده ای مانند خاک، سنگ، دیگر مواد جامد و …که موجبات گرفتگی چاه و پر شدن آن می شود، لایروبی چاه می گویند.
عملیات لایروبی در تخلیه چاه اکباتان، بوسیله نیروی متخصص انسانی و  هزینه لایروبی چاه فاضلاب طبق تعرفه اتحادیه انجام می گیرد. لایروبی و کف تراشی چاه بعد از عمل تخلیه چاه انجام می شود. در این حالت افرادی آشنا به اصول لایروبی، وارد چاه می شوند. آنگاه موادی از قبیل پلاستیک، مو، چربی و بطور کلی لجن ها را که باعث ایجاد لایه پوششی ضد آب در بدنه و کانال چاه شده و مانعی در جذب کف هستند، از چاه بیرون می آورند. عدم انجام لایروبی موجبات پرشدن چاه به صورت سریع و مداوم و پرداخت هزینه های اضافی می گردد.
عملیات لایروبی باعث می شود که چاه بطور مجدد کشش اولیه خود را بازیافته و دوباره آماده بهره برداری گردد.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی اکباتان

ترکیدگی لوله های فاضلاب گذشته از اینکه ظاهر زیبای ساختمان شما را تخریب می سازد، خطراتی نیز در رابطه با بهداشت و سلامتی شما و اعضای خانواده در بر دارد. زمانی ممکن است بخاطر وجود کف پوش هایی مانند سرامیک، پارکت و … ، وجود کابینت های آشپزخانه و یا حتی دیوارها قادر به تشخیص ترکیدگی در لوله ها نباشیم. شایان ذکر است که بعضی از اوقات با دیدن نشانه هایی مانند وجود نم و رطوبت، وجود علائمی از لکه آب و … حدس ترکیدگی لوله ها کار آسانی است. در هر دو صورت شایسته است که با گروه حرفه ای لوله بازکنی اشرفی اصفهانی، لوله بازکنی اکباتان، لوله بازکنی بلوار فردوس و هر منطقه ای که ساکن آن هستید، تماس بگیرید. آنگاه رفع مشکل را با ترمیم لوله های فاضلاب، همچنین رفع بوی بد لوله ها به آنها بسپارید. زیرا تشخیص ترکیدگی و نشت در لوله ها بوسیله دستگاههای مجهز انجام می شود. دستگاه های ویژه این کار به گونه ای طراحی شده اند که بدون کوچکترین تخریب، موفق به پیدا نمودن محل نشتی و ترکیدگی لوله ها خواهند شد.

علائم ترکیدگی و نشتی لوله ها

 • بالا رفتن هزینه آب مصرفی در قبوض آب به صورت ناگهانی.
 • اختلال در استفاده از سیستم گرمایش ( پکیج) با ترکیدگی در لوله های این سیستم.
 • فروکش و فرونشست زمین در نواحی پارکینگ، ویلا، حیاط و باغ در مواقع ترکیدگی شاه لوله.
 • همچنین زنگ زدگی و پوسیدگی پوشش داخلی لوله ها و رادیاتورها.

کلام آخر:
لوله بازکنی و تخلیه چاه اکباتان به غیر از موارد مذکور، امور دیگری مربوط به چاه و لوله های فاضلاب مانند حفر چاه نو، طوقه چینی، باز و بست درب چاه کهنه و … را نیز به بهترین حالت به انجام می رساند.
عملیات مورد نظر در خدمات فنی بهمن با کادری حرفه ای، ماهر و همچنین برترین دستگاههای طراحی شده در زمینه رفع گرفتگی و … انجام می شود.

از جمله این دستگاهها می توان به پمپ ساکشن یا مکنده قوی به اضافه تانکر 12000 لیتری آن اشاره نمود. پمپ مکنده با برخورداری از بالاترین قدرت و حداکثر سرعت با فراهم نمودن خلاء و فشار منفی آلودگی ها را از چاه فاضلاب مکیده و تخلیه می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا