لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی ولیعصر
جدول محتوا

شماره لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی و چاه بازکنی ولیعصر در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به وسیله سرویکاران حرفه ای و کاربلد می باشد. در شعبه ولیعصر ما به صورت 100 درصد تضمین می کنیم که لوله را باز شده و بدون آسیب رساندن از جمله سوراخ شدن، تحویل مشتری می دهیم. اگر به خدمات لوله بازکنی ولیعصر بدون کثیف کاری نیاز دارید، با شماره 09121892092 تماس بگیرید.

شعبه لوله بازکنی ولیعصر یکی از شعبات لوله بازکنی تهران می باشد که در مرکز تهران قرار دارد و به دلیل ارائه خدمات سریع و با کیفیت توانسته است رضایتمندی مشتریان را به دست آورد.

روش رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی ولیعصر ارزان

یکی از مزایای تماس با شماره شبانه روزی لوله بازکنی در ولیعصر این است که سرویسکاران این شعبه با مهارت و باتجربه هستند و فرقی نمی کند دلیل گرفتگی لوله، هرچه که باشد به سرعت برطرف می شود.
سرویسکار با استفاده از فنر برقی لوله بازکنی، گرفتگی لوله را برطرف می کند. از مزایای فنر برقی لوله بازکنی این است که این دستگاه همه نوع گرفتگی لوله را بدون کثیف کاری برطرف می کند.
دقت داشته باشید که در استفاده از فنر برقی لوله بازکنی نیز مهارت کافی دارند و بدون ضربه زدن به لوله و ایجاد سوراخ در بدنه لوله و با استفاده از خاصیت انعطاف پذیری فنر، گرفتگی لوله ها را بدون پخش شدن فاضلاب به اطراف، برطرف می کنند.
اگر گرفتگی با فنر برقی برطرف نشود از سایر روش ها نظیر پمپ تراکم هوا استفاده می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی در ولیعصر

فرقی نمی کند گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک در چه ساعتی از شبانه روز رخ داده است. حتی در ساعات پایانی یا نیمه شب نیز با خیالی راحت با شماره تخلیه چاه و  لوله بازکنی ولیعصر تماس بگیرید. کلیه سرویسکاران این شعبه متعهد و با اخلاق بوده و در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود. حتی بابت انجام کار در ساعات غیر اداری و یا نیمه شب، هزینه مضاعف دریافت نمی کنند.

لوله بازکنی ولیعصر تضمینی با پشتیبانی

لوله بازکنی ولیعصر شبانه روزی

در این شعبه در صورت درخواست مشتری فاکتور رسمی ارائه می شود و بر اساس همین فاکتور اگر تا چند ماه آینده مشکلی رخ دهد، با نشان دادن فاکتور می توانید بدون پرداخت هزینه مجدد، نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنید.
ضمن اینکه در این شعبه ما تضمین می کنیم که حین انجام کار هیچگونه آسیبی به لوله ها وارد نمی شود و موجب نشتی نمی گردد و مراحل کار تا رفع کامل گرفتگی لوله ادامه پیدا می کند و لوله باز شده را در پایان با حجم زیادی از آب تست کرده و تحویل مشتری می دهند.

لوله بازکنی ارزان در ولیعصر

البته که برای هر نوع خدمات لوله بازکنی مبلغ دستمزد متعارفی وجود دارد. ولی برخی افراد سودجو از بی اطلاعی همشهریان عزیز از نرخ مصوب خدمات لوله بازکنی در ولیعصر سوءاستفاده می کنند و یا بی جهت زمان رفع گرفتگی لوله را افزایش می دهند یا کاری را که می شود با یک سرویسکار انجام داد، دو نفر اعزام می کنند و به همین بهانه دستمزد بیشتری درخواست می کنند.
اگر هم نرخ اعلام شده خیلی ارزانتر باشد، باز باید کمی احتیاط کنید. چون در مرحله اول و با دریافت مبلغ کمتر نسبت به سایر لوله بازکنی ها، مشکل را به طور کامل برطرف نمی کنند و بعد از مدت کوتاهی مجدد مجبور می شوید برای رفع گرفتگی لوله اقدام کنید. که با حساب سرانگشتی می بینید که با چند بار پرداخت، هزینه خیلی بیشتر از نرخ نرمال پرداخت کرده اید.
بنابراین توصیه می کنیم با توجه به قیمت لوله بازکنی که در این سایت هم در معرض دید، قرار داده ایم، نسبت به درخواست سرویسکار اقدام نمایید.

لوله بازکنی ولیعصر بدون کثیف کاری

لوله بازکنی ولیعصر فوری

یکی از دلایل کثیف کاری حین مراحل رفع گرفتگی لوله بی سلیقگی سرویسکار می باشد که صادقانه اعلام می کنیم که در این شعبه سرویسکاران با اخلاق و متعهد همه تلاش خود را می کنند که بدون کثیف کاری یا با حداقل کثیف کاری، مراحل کار را انجام دهند.

یکی دیگر از دلایل آن، استفاده عجولانه از فنر برقی لوله بازکنی یا عدم تسلط بر آن است. دور موتور را باید به گونه ای تنظیم کرد که فنر حین حرکت داخل لوله، فاضلاب را به اطراف پراکنده نکند.

دلایل گرفتگی لوله در ولیعصر

لوله بازکنی ولیعصر تضمینی

البته معمولاً گرفتگی لوله به چند دلیل رایج اتفاق می افتد و ربطی به منطقه ندارد. اگر دلایل آن را بشناسید راحت تر می توانید از وقوع گرفتگی لوله پیشگیری کنید. در ادامه به چند دلیل رایج گرفتگی لوله در ولیعصر یا سایر شعب می پردازیم.

 • گرفتگی لوله توالت با پوشک بچه
 • گرفتگی لوله توالت با دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله توالت با نواربهداشتی
 • گرفتگی لوله حمام با مو
 • گرفتگی لوله حمام با صابون
 • گرفتگی لوله حمام با ژیلت
 • گرفتگی سینک با چربی و روغن
 • گرفتگی سینک با پسماند مواد غذایی

روش های پیشگیری از گرفتگی لوله سینک

بهترین روش برای پیشگیری از گرفتگی لوله‌ سینک آشپزخانه، انجام اقدامات پیشگیرانه و نگهداری منظم است. با رعایت چند اصل اساسی، می‌توانید خطر گرفتگی لوله‌های سینک را به حداقل برسانید. در زیر به برخی از روش‌های پیشگیری اشاره می‌کنیم. البته در خصوص رفع گرفتگی سینک، مقاله جامعی نوشته ایم.

 • اطمینان از عدم وجود نشتی در لوله: اطمینان حاصل کنید که لوله‌ها به درستی نصب شده و هیچ نشتی در آنها وجود ندارد. نشتی‌ها می‌توانند باعث تجمع رسوبات و گرفتگی لوله‌ها شوند.
 • استفاده از فیلترهای سینک: نصب فیلترهای مناسب در سینک آشپزخانه می‌تواند جلوی ورود ذرات بزرگتر و غیرقابل حل در آب را به لوله‌ها بگیرد. این کار باعث کاهش رسوبات و انسدادات درون لوله‌ها می‌شود.
 • استفاده از آب گرم به میزان مناسب: برای شستشوی ظروف از آب گرم استفاده کنید، اما حواسمان باشد که آب خیلی داغ، می تواند به لوله و اتصالات لوله آسیب رسانده و موجب نشتی در لوله شود.
 • عدم ریختن چیزهای غیرقابل حل در سینک: برخی از مواد مانند چربی، روغن، خمیر دندان و پوست میوه‌ها می‌توانند به لوله‌ها چسبیده و آنها را مسدود کنند. بهتر است این مواد را در سطل زباله دور بریزید تا از گرفتگی لوله‌ها جلوگیری کنید.
 • استفاده از مواد ضدانسداد: می‌توانید از مواد شیمیایی ضدانسداد استفاده کنید. این مواد می‌توانند رسوبات را از دیواره‌های لوله‌ها بردارند و جلوی انسداد آنها را بگیرند. اما حواسمان باشد که از موادی استفاده کنید که برای لوله‌ها و محیط زیست بی‌خطر باشند.
 • تمیز نگه داشتن سینک: سطح سینک را بطور منظم با مواد شوینده تمیز کنید. این کار باعث کاهش رسوبات و ذرات معلق درآب خواهد شد و از گرفتگی لوله‌ها جلوگیری می‌کند.
 • آموزش به سایر افراد خانه: به سایر اعضای خانواده آموزش دهید که چگونه از سینک استفاده کنند و مواد مناسب را در آن ریخته و مواد غیرقابل حل را دور بریزند. همکاری و هماهنگی در استفاده صحیح از سینک می‌تواند به حفظ لوله‌ها و جلوگیری از گرفتگی کمک کند.

با رعایت این روش‌ها، شما می‌توانید از گرفتگی لوله‌های سینک آشپزخانه جلوگیری کنید و عمر مفید لوله‌ها را افزایش دهید. همچنین، به یاد داشته باشید که در صورتی که با مشکل گرفتگی لوله‌ها مواجه شدید، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید تا به طور حرفه‌ای مشکل را برطرف کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا