لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی

گرفتگی توالت یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر خانه‌ای پیش بیاید. این بدان معناست که یک توالت مسدود می‌تواند کل خانواده را ناامید کند و پاکسازی آن برای خانواده بسیار ناخوشایند باشد. اگر در منطقه شریعتی زندگی می‌کنید و با مشکلاتی همچون گرفتگی لوله مواجه شدید تنها کافی است با لوله بازکنی شریعتی تماس بگیرید. اما اگر میخواهید این مشکل را خودتان رفع کنید تنها کافی است علت مسدود شدن آن را بدانید.
در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر معرفی لوله بازکنی تهران، نکاتی را در خصوص دلایل گرفتگی توالت فرنگی بیان کنیم.

استفاده از توالت فرنگی های قدیمی

لوله بازکنی شبانه روزی شریعتی
اشکال توالت‌های قدیمی این است که ممکن است فاقد فشار لازم برای پاکسازی تله داخلی و تخلیه توالت باشند، به این دلیل است که آنها اغلب دچار انسداد می‌شوند. به تاریخ ساخت توالت فرنگی خود نگاه کنید. اگر توالت فرنگی شما در اواسط دهه 1990 ساخته شده است ممکن است یکی از این توالت‌های با جریان پایین باشد. در این صورت شما می‌توانید با محدود کردن استفاده از دستمال توالت و جلوگیری از افتادن وسایل مستعد به انسداد، گرفتگی توالت‌های با جریان کم را کاهش دهید. اما اگر این تلاش‌ها به رفع گرفتگی لوله‌ها کمکی نکردند، نصب توالت جدید راه حل کاربردی‌تر است. جهت تعویض توالت فرنگی می توانید با لوله بازکنی شریعتی یا سایر شعبات مانند لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید.

افتادن اشیا داخل توالت فرنگی

پیشنهاد می کنیم یک سطل آشغال در اندازه مناسب در کنار توالت فرنگی قرار دهید تا دستمال توالت، نوار بهداشتی و هر شی خارجی دیگر در داخل آن انداخته شود. توالت فرنگی برای دفع مدفوع طراحی شده و موارد و اشیا دیگر می تواند اصلی ترین عامل گرفتگی توالت فرنگی باشد.

 لوله بازکنی شریعتی
رفع گرفتگی توالت فرنگی در لوله بازکنی شریعتی

گرفتگی تله توالت فرنگی

تله یک قسمت خمیده از قطعات چینی است که در قسمت پایین کاسه توالت ساخته شده است. این قسمت برای نگه داشتن آب و جلوگیری از ورود گازهای فاضلاب به خانه طراحی شده است. دستمال توالت، حوله‌های کاغذی و انواع وسایل غیر قابل شستشو می‌توانند تله را مسدود کنند و باعث گرفتگی آن شوند. در این مواقع چند دقیقه با تلمبه برای رفع گرفتگی لوله تلاش کنید و انسداد آن را از بین ببرید. همچنین می توانید با تخلیه چاه تهران تماس بگیرید. محدود کردن استفاده از دستمال توالت و نگه داشتن وسایل غیر قابل شستشو در خارج از توالت، می تواند از گرفتگی لوله توالت فرنگی جلوگیری کند.
لوله بازکنی بدون تعطیلی شریعتی

سیستم لوله کشی فاضلاب در لوله بازکنی شریعتی

گاهی گرفتگی منظم در توالت‌های فرنگی نشانه‌ای از مشکلات بزرگتر است. گاهی در اثر جمع آوری مواد زاید، دستمال کاغذی و وسایل غیر قابل شستشو در خطوط اصلی زهکشی و فاضلاب انسداد ایجاد می‌شود. همچنین ریشه‌های درختان نیز می‌توانند خط فاضلاب را مسدود کنند و در لوله‌ها و سایر خطوط انسداد ایجاد کنند. مشکلات خط فاضلاب می‌تواند مشکلات بزرگی را در داخل و خارج از خانه ایجاد کند و حتی سلامت خانواده را تهدید کند. بهتر است برای مقابله با هرگونه مسائل مربوط به فاضلاب یک لوله بازکن حرفه‌ای استخدام کنید.
اگر نتوانستید با روش‌های بالا مشکل خود را حل کنید با لوله بازکنی رشت تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.