لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی
جدول محتوا

ساکنین محترم محدوده شریعتی تهران در صورت مواجهه با هرگونه گرفتگی لوله های فاضلاب، می توانند با شماره لوله بازکنی شریعتی 09121892092 که یکی از شعب فعال و شبانه روزی لوله بازکنی تهران می باشد، تماس بگیرند. سرویسکاران این شعبه در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود.

خدمات لوله بازکنی در شریعتی

عمده خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، عبارتند از:

 • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و سنتی
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • بازرسی ویدئویی از لوله ها جهت تشخیص محل نشتی و گرفتگی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل نشتی لوله با دستگاه نشت یاب بدون تخریب
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
 • تعویض کاسه توالت
 • تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی شریعتی شبانه روزی

لوله بازکنی در شریعتی ارزان و فوری

ما ادعا نمی کنیم که ارزان ترین خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها را ارائه می دهیم. این مساله را در نظر بگیرید که هر خدمتی نرخ معین و متعارفی دارد که برخی افراد از ناآگاهی مشتریان سوءاستفاده می کنند و در مقابل قیمت ارزان خدمات خود، گرفتگی و مسدودی لوله ها را به طور ناقص برطرف می کنند و لوله بعد از مدت کوتاهی مجدد دچار گرفتگی می شود و شما مجبور هستید با آنها دوباره تماس بگیرید و هزینه مضاعفی را پرداخت کنید. ما همواره شرط انصاف و روزی حلال را در شغل خود در نظر گرفته ایم و سعی می کنیم در راستای رضایت مشتریان و جذب مشتریان بیشتر، خدمات خود را پایین تر از نرخ اتحادیه انجام دهیم.

برای داشتن سرعت عمل در رسیدن سرویسکاران به محل مورد نظر نیز، همگی آنها مجهز به موتورسیکلت هستند تا بتوانند در کمتر از نیم ساعت در محل حضور یابند.

لوله بازکنی شبانه روزی در شریعتی

24 ساعته بودن ارائه خدمات در این شغل، جزء لاینفک آن می باشد. همه شماره تلفن های چاه بازکنی شریعتی به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به همشهریان عزیز می باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بابت حضور در ساعات پایانی شب و نیمه شب، هیچگونه مبلغ اضافی دریافت نمی کنیم.

اکثر قریب به اتفاق مشتریان وقتی برای درخواست خدمات و اعزام سرویسکار در ساعات شب تماس می گیرند، نگران سلامت اخلاقی سرویسکاران هستند و ما هم به خوبی این نگرانی را درک می کنیم. به همین دلیل اعلام می کنیم که کلیه سریسکاران لوله بازکنی شریعتی بدون سوءسابقه بوده و سلامت اخلاقی آنها کاملا مورد تایید می باشد. پس با خیالی آسوده مشکلات لوله و فاضلاب ساختمان خود را حتی در ساعات شب و ایام تعطیل به شرکت های معتبر لوله بازکنی و چاه بازکنی در شریعتی بسپارید.

لوله بازکنی در شریعتی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در شریعتی به معنای باز کردن لوله‌ها با استفاده از روش‌هایی است که نیازی به هیچ گونه کثیف کاری ندارد. در واقع، این روش‌ها برای باز کردن لوله‌ها از فناوری‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که به صورت کاملاً ضد آلودگی عمل می‌کنند.

برخی از روش‌های لوله بازکنی بدون کثیف کاری عبارتند از:

 • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه‌های هیدرولیک: در این روش، با استفاده از دستگاه‌های هیدرولیک، فشار آب به لوله اعمال می‌شود تا لوله باز شود. این روش کاملاً ضد آلودگی است و نیازی به هیچ گونه کثیف کاری ندارد.
 • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه‌های پرس بادی: در این روش، با استفاده از دستگاه‌های پرس بادی، فشار هوا به لوله اعمال می‌شود تا لوله باز شود. این روش نیز کاملاً ضد آلودگی است و نیازی به هیچ گونه کثیف کاری ندارد.
 • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه‌های الکتریکی: در این روش، با استفاده از دستگاه‌های الکتریکی، فرکانس‌های بالای الکتریکی به لوله اعمال می‌شود تا لوله باز شود. این روش نیز کاملاً ضد آلودگی است و نیازی به هیچ گونه کثیف کاری ندارد.

به طور کلی، روش‌های لوله بازکنی بدون کثیف کاری، به عنوان روش‌هایی که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته قابل انجام هستند، برخلاف روش‌های سنتی با استفاده از فشار بالا، گیج کننده و آلوده کننده نیستند. البته در این میان، سلیقه و انضباط شخصی سرویسکار نیز دخیل می باشد و برخی سرویسکاران بدون توجه به زحمت های بانوی خانه در تمیز نگه داشتن خانه، حین انجام کار آلودگی را به دلیل بی سلیقگی یا به دلیل نابلدی در انجام کار، به محیط اطراف پراکنده می کنند. 

 

دلایل گرفتگی توالت فرنگی

گرفتگی توالت یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر خانه‌ای پیش بیاید. این بدان معناست که یک توالت مسدود می‌تواند کل خانواده را ناامید کند و پاکسازی آن برای خانواده بسیار ناخوشایند باشد. اگر در منطقه شریعتی زندگی می‌کنید و با مشکلاتی همچون گرفتگی لوله مواجه شدید تنها کافی است با لوله بازکنی شریعتی تماس بگیرید. اما اگر میخواهید این مشکل را خودتان رفع کنید تنها کافی است علت مسدود شدن آن را بدانید.
در این نوشته قصد داریم تا علاوه بر معرفی لوله بازکنی میدان ولیعصر، نکاتی را در خصوص دلایل گرفتگی توالت فرنگی بیان کنیم.

استفاده از توالت فرنگی های قدیمی

اشکال توالت‌های قدیمی این است که ممکن است فاقد فشار لازم برای پاکسازی تله داخلی و تخلیه توالت باشند، به این دلیل است که آنها اغلب دچار انسداد می‌شوند. به تاریخ ساخت توالت فرنگی خود نگاه کنید. اگر توالت فرنگی شما در اواسط دهه 1990 ساخته شده است ممکن است یکی از این توالت‌های با جریان پایین باشد. در این صورت شما می‌توانید با محدود کردن استفاده از دستمال توالت و جلوگیری از افتادن وسایل مستعد به انسداد، گرفتگی توالت‌های با جریان کم را کاهش دهید. اما اگر این تلاش‌ها به رفع گرفتگی لوله‌ها کمکی نکردند، نصب توالت جدید راه حل کاربردی‌تر است.

افتادن اشیا داخل توالت فرنگی

پیشنهاد می کنیم یک سطل آشغال در اندازه مناسب در کنار توالت فرنگی قرار دهید تا دستمال توالت، نوار بهداشتی و هر شی خارجی دیگر در داخل آن انداخته شود. توالت فرنگی برای دفع مدفوع طراحی شده و موارد و اشیا دیگر می تواند اصلی ترین عامل گرفتگی توالت فرنگی باشد.

گرفتگی تله توالت فرنگی

تله یک قسمت خمیده از قطعات چینی است که در قسمت پایین کاسه توالت ساخته شده است. این قسمت برای نگه داشتن آب و جلوگیری از ورود گازهای فاضلاب به خانه طراحی شده است. دستمال توالت، حوله‌های کاغذی و انواع وسایل غیر قابل شستشو می‌توانند تله را مسدود کنند و باعث گرفتگی آن شوند. در این مواقع چند دقیقه با تلمبه برای رفع گرفتگی لوله تلاش کنید و انسداد آن را از بین ببرید. همچنین می توانید با لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید. محدود کردن استفاده از دستمال توالت و نگه داشتن وسایل غیر قابل شستشو در خارج از توالت، می تواند از گرفتگی لوله توالت فرنگی جلوگیری کند.

مشکل در سیستم لوله کشی فاضلاب

گاهی گرفتگی منظم در توالت‌های فرنگی نشانه‌ای از مشکلات بزرگتر است. گاهی در اثر جمع آوری مواد زاید، دستمال کاغذی و وسایل غیر قابل شستشو در خطوط اصلی زهکشی و فاضلاب انسداد ایجاد می‌شود. همچنین ریشه‌های درختان نیز می‌توانند خط فاضلاب را مسدود کنند و در لوله‌ها و سایر خطوط انسداد ایجاد کنند. مشکلات خط فاضلاب می‌تواند مشکلات بزرگی را در داخل و خارج از خانه ایجاد کند و حتی سلامت خانواده را تهدید کند. بهتر است برای مقابله با هرگونه مسائل مربوط به فاضلاب یک لوله بازکن حرفه‌ای استخدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا