لوله بازکنی کریمخان

لوله بازکنی کریمخان
جدول محتوا

مشکل گرفتگی لوله توالت یا لوله سینک به هر دلیلی ممکن است در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد و در این مواقع برای جلوگیری از انتشار آلودگی می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی کریمخان ( خیابان کریم خان زند ) به شماره 09121892092 تماس بگیرید. سرویسکاران این شعبه نظیر سایر شعب لوله بازکنی در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر بوده و گرفتگی لوله را به صورت 100% تضمینی و بدون کثیف کاری برطرف می کنند.

خدمات لوله بازکنی کریمخان

لوله بازکنی در کریمخان

در این شعبه کلیه خدمات مربوط به لوله و فاضلاب ارائه می شود و حتی در ایام تعطیلات رسمی هم آماده ارائه خدمات می باشند. عمده خدمات شعبه چاه بازکنی کریمخان موارد ذیل می باشد:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد توالت
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب
 • درآوردن اشیا از توالت و از لوله تخلیه

لوله بازکنی شبانه روزی در کریمخان

حادثه هیچوقت خبر نمی کند و این موضوع در مورد گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک و همینطور ترکیدگی لوله هم صادق است. در هر ساعت از شبانه روز ممکن است این اتفاق رخ دهد، ولی مساله مهم این است که رفع گرفتگی لوله را باید در همان دقایق اولیه برطرف کرد تا آلودگی به محیط اطراف انتشار پیدا نکند. لازمه این کار این است که بتوانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی کریم خان تماس بگیرید و سرویسکار به محل اعزام شود. در این میان معمولاً به سختی می توان به سرویسکاران شیفت شب اعتماد کرد، ولی ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این شعبه کلیه سرویسکاران دارای حسن اخلاق و متعهد بوده و هیچگونه سوءسابقه ای ندارند. پس با خیال راحت می توانید با شماره شبانه روزی این شعبه تماس بگیرید.

البته لازم به ذکر است که بابت حضور در ساعات پایانی شب یا نیمه شب هیچگونه مبلغ اضافی دریافت نمی گردد و می توانید فاکتور رسمی اخذ کنید.

لوله بازکنی کریمخان بدون کثیف کاری

 اصلاً منکر این موضوع نیستیم که بسیاری از سرویسکاران به دلیل نابلدی و عدم تجربه نمی توانند با دستگاه های لوله بازکنی از جمله فنر برقی لوله بازکنی یا پمپ تراکم هوا، کار کنند و با تنظیم نادرست دور موتور گردش فنر داخل لوله را نمی توانند کنترل کنند و فنر به اطراف پرتاب می شود و ضمن آسیب به سرویسکار، آلودگی و فضولات به اطراف پرتاب می شود.

در برخی موارد هم که لوله ها به صورت توکار و داخل دیوار می باشند، برای رفع گرفتگی لوله، دیوار را تخریب می کنند که موجب هزینه تراشی و کثیف کاری می شود که اینگونه لوله ها را نیز می توان با روش های مخصوص که نیازی به کنده کاری و کثیف کاری ندارند، برطرف کرد.

تخلیه چاه در کریمخان

یکی دیگر از خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، خدمات تخلیه چاه در تهران می باشد که برای دریافت این خدمات ابتدا بهتر است تماس بگیرید و از وضعیت کوچه و خیابان محل زندگی و وضعیت چاه اطلاعاتی ارائه دهید تا تانکر و پمپ مناسب به محل اعزام شود. چون گاهی اوقات تانکرهایی که به محل اعزام می شود از کوچه محل سکونت رد نمی شوند و دچار مشکل می شوید. کلیه خدمات چاه بازکنی در کریمخان به صورت مکانیزه و کاملاً بهداشتی انجام می شود و هیچگونه سر و صدا و اذیتی برای همسایگان ایجاد نمی شود.

رفع نشتی لوله بدون تخریب در کریم خان

لوله بازکنی کریمخان شبانه روزی

اگر از روی نشانه های خاصی از جمله وجود نم و رطوبت در دیوار، افزایش فیش آب، بوی رطوبت و صدای چکه آب متوجه وجود نشتی در لوله های توکار ساختمان شدید، باید هرچه سریع تر نسبت به رفع نشتی لوله اقدام کنید، چرا که تعلل در حل این مشکل خطراتی از قبیل خراب شدن دیوار و ضرر جانی و مالی را به دنبال دارد.

اگر برای رفع نشتی لوله با سرویسکاران کاربلد و شرکت های معتبر تماس بگیرید، آنها به خوبی می توانند با چند روش نشتی لوله را بدون نیاز به تخریب و یا تعویض لوله، برطرف کنند. ما هم توصیه می کنیم حتی اگر مشکوک هستید که لوله دچار نشتی شده است یا خیر، می توانید این موضوع را پشت تلفن مطرح کنید تا دستگاه نشت یاب را همراه خود به محل بیاورند تا بتوانند محل نشتی لوله را به طور دقیق تعیین کنند.

لوله بازکنی در کریمخان فوری

فوریت و سرعت عمل در برخی مشاغل از جمله لوله بازکنی حرف اول را می زند و معمولاً افراد زمانی با شماره این شعبه یا سایر شعب از جمله لوله بازکنی هفت تیر تماس می گیرند که لوله پساب و فضولات را پس می زند و قادر به تخلیه نمی باشد. ما برای حضور به موقع در محل چندین سرویسکار را در محدوده کریم خان مستقر کرده ایم که همگی به موتورسیکلت مجهز می باشند تا بتوانند در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشند. در غیر اینصورت آلودگی در محیط اطراف پراکنده می شود.

قیمت لوله بازکنی کریم خان

برای هریک از خدماتی که در حوزه لوله و فاضلاب در این شعبه ارائه می شود، نرخ متعارفی وجود دارد، ولی این بدان معنی نیست که نرخ و قیمت همه خدمات ثابت می باشد. به طور مثال دستمزد رفع گرفتگی لوله با فنر 3 متری با دستمزد رفع گرفتگی لوله با فنر 4 متری متفاوت است. یا اینکه دستگاه مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله با پسماند مواد غذایی با دستگاه مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله با مصالح ساختمان متفاوت می باشد و قیمت آنها نیز فرق می کند.

برای اینکه در این مورد در دام افراد سودجو نیافتید بهتر است اطلاعاتی در مورد عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی داشته باشید.

 • نوع گرفتگی لوله
 • تعداد گرفتگی لوله
 • تعداد لوله گرفته شده
 • محل قرارگیری لوله گرفته شده
 • نوع وسیله به کار برده شده برای رفع گرفتگی لوله
 • متراژ فنر مورد استفاده
 • مدت زمان صرف شده برای انجام کار

وِیژگی های لوله بازکنی در کریمخان

لوله بازکنی کریم خان ارزان

وجه تمایز ما با سایر شرکت های لوله بازکنی در موارد ذیل می باشد:

 • اعزام نیرو به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • رفع انواع گرفتگی لوله
 • استفاده از وسایل لوله بازکنی پیشرفته
 • رفع گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بهداشتی
 • همکاری با سرویسکاران متعهد و با اخلاق و بدون سوءسابقه
 • اعزام نیرو فوری در کمتر از نیم ساعت
 • بررسی وضعیت لوله و انتخاب بهترین و ارزانترین روش برای رفع گرفتگی لوله ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا