لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی الهیه
جدول محتوا

هنگام مواجهه با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت، گرفتگی لوله حمام یا سینک، می ‌توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی الهیه 09121892092 تماس گرفته و مشکل خود را حل شده بدانید زیرا سرویس کاران لوله بازکنی الهیه مانند سایر شعب لوله بازکنی تجربه و مهارت بالایی در این زمینه دارند و قادر به رفع انواع گرفتگی در اسرع وقت می‌باشند. سرویس کاران لوله بازکنی الهیه از فنر برقی برای رفع انواع گرفتگی لوله استفاده می‌نمایند. با استفاده از فنر برقی هر نوع گرفتگی و انسداد لوله بدون تخریب و کثیف کاری برطرف می‌شود. لازم به ذکر است که سرویس کاران لوله بازکنی الهیه مهارت کافی در زمینه استفاده از فنر برقی لوله بازکنی دارند و می‌توانند بدون اینکه به بدنه لوله آسیب زده و یا سوراخی در آن ایجاد کنند با به کارگیری انعطاف پذیری فنر بدون کثیف کاری و تخریب گرفتگی لوله‌ها را برطرف نمایند. در صورتی که گرفتگی و انسداد با فنر برقی قابل رفع نباشد، روش‌های دیگری مانند تراکم هوا به کار گرفته می‌شود.

خدمات لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی شبانه روزی الهیه

خدمات معمول و رایجی که در لوله بازکنی الهیه ارائه می‌شود عبارتند از:

 • رفع گرفتگی سینک آشپزخانه
 • رفع گرفتگی توالت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی حمام
 • رفع نم و رطوبت
 • خارج کردن اشیا از توالت

موقعی که با مشکل گرفتگی لوله و مسدودی لوله تخلیه در توالت، حمام یا سینک مواجه شدید، بی شک باید از روش های اصولی و کم هزینه برای رفع گرفتگی لوله در الهیه استفاده کنید. برخلاف اکثریت مردم که فکر می کنند اول باید اسید و مایع لوله بازکنی شیمیایی را امتحان کنند و اگر با این روش موفق به رفع انسداد لوله نشدند، با شماره لوله بازکنی در الهیه تماس بگیرند، ولی به این مساله توجه ندارند که با اسید یا مایع لوله بازکنی مشکل ایجاد نشتی، از بین رفتن اتصالات لوله و همینطور خوردگی و پوسیدگی لوله هم به مشکل گرفتگی لوله اضافه می شود.

برای انتخاب روش مناسب برای رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی در الهیه یا لوله بازکنی قیطریه، ابتدا باید عامل گرفتگی لوله مشخص شود و متناسب با آن روش مناسب برای لوله بازکنی در الهیه انتخاب شود.

از جمله دلایل رایج گرفتگی ها در لوله فاضلاب، افتادن اجسام خارجی در لوله، رسوبات، چربی و روغن غذا، پسماند مواد غذایی و تفاله چای، توده مو و دستمال کاغذی و … می باشد که این موارد را نمی توان با مایع لوله بازکنی شیمیایی رفع کرد. ما با تجربه ای که از تماس مشتریان با شماره لوله بازکنی شبانه روزی در الهیه به دست آورده ایم می دانیم که مشکلات لوله حتی پس از استفاده از اسید، دو چندان می شود و آب کثیف از لوله بیرون می زند. دلیل هم خیلی ساده است. قطر لوله تخلیه به دلیل گرفتگی لوله کم شده و با ریختن اسید داخل لوله، رسوباتی که به دیواره لوله چسبیده اند، از لوله جدا می شوند و چون مسیر خروج این رسوبات از لوله مسدود است، بر روی عامل گرفتگی در لوله تلمبار می شوند و گرفتگی در لوله بیشتر شده و آب کثیف از دهانه لوله به بیرون می ریزد.

پس توصیه می کنیم دست از تلاش بیهوده با مایع لوله بازکنی شیمیایی بردارید و در همان ابتدا با شماره لوله بازکنی در الهیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی شبانه روزی الهیه

مشکل گرفتگی لوله حمام، توالت یا سینک جزو مشکلاتی است که ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز برای هر کسی اتفاق بیفتد. جای نگرانی نیست شما عزیزان می‌توانید حتی در نیمه شب یا ساعاتی که فکرش را هم نمی‌کنید با خیالی آسوده از خدمات لوله بازکنی الهیه استفاده نمایید. سرویس کاران لوله بازکنی الهیه بسیار با اخلاق و متعهد هستند و معمولاً در کمتر از نیم ساعت به محل مشتری می‌رسند. لازم به ذکر است که در نیمه شب یا ساعات غیر اداری هزینه مضاعف از مشتری دریافت نمی‌شود. البته شما می توانید برای دریافت خدمات تخلیه چاه تهران با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی الهیه تضمینی با پشتیبانی

خوب است بدانید که در لوله بازکنی الهیه خدمات به صورت تضمینی ارائه می‌شود و در حین کار آسیبی به لوله‌ها وارد نشده و نشتی صورت نمی‌گیرد. سرویسکاران مجرب و متعهد این مجموعه کار را تا جایی ادامه می‌دهند که به رفع کامل گرفتگی لوله برسند پس از رفع مشکل لوله را باز شده تست شده در نزد مشتری به مشتری تحویل می‌دهند. در صورتی که مشتری درخواست فاکتور نماید فاکتوری رسمی ارائه شده تا در چند ماه آینده در صورت بروز مشکل با نشان دادن فاکتور بدون اینکه مشتری هزینه‌ای پرداخت نماید رفع گرفتگی لوله توسط سرویس کاران لوله بازکنی الهیه انجام گیرد.

لوله بازکنی ارزان در الهیه

لوله بازکنی الهیه با پشتیبانی

واضح و مشخص است که خدمات لوله بازکنی بسته به نوع آن شامل دستمزد متعارفی می‌شود اما بعضی از افراد سودجو با توجه به بی‌اطلاعی همشهریان اقدام به سو استفاده از نرخ خدمات می‌کنند. گاهی مدت زمان رفع مشکل را عامدانه بالا می‌برند و یا کار یک سرویس کار را دو نفره انجام می‌دهند و همین بهانه می‌شود تا دستمزد بیشتری از مشتری طلب نمایند. دقت داشته باشید لازم است در این مورد دقت کافی و احتیاط کافی را داشته باشید. زمانی که نرخ لوله بازکنی از نرخ مصوب و متعارف خیلی پایین‌تر و ارزان‌تر باشد بایستی دقت کافی را داشته باشید، زیرا معمولا در چنین شرایطی مبلغ کمتری گرفته و مشکل را به طور کامل حل نمی‌کنند. در این صورت پس از مدت زمان کوتاهی دوباره مشتری به این مشکل بر می‌خورد و مجبور می‌شود از خدمات لوله بازکنی استفاده نماید. در این موارد دقت و توجه لازم را داشته باشید و از شرکت‌های معتبر و مجاز و با تجربه خدمات دریافت نمایید.

قیمت لوله بازکنی الهیه

قیمت خدماتی از جمله فنرزنی لوله توالت یا سینک، رفع بوی بد فاضلاب و رفع نم و نشتی لوله به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به آنها می توان نسبت به دریافت دستمزد منصفانه اقدام کرد. ما برای آگاهی خوانندگان این مطلب و اطلاع رسانی در این زمینه که افراد سودجو نتوانند مبالغ غیر متعارف طلب کنند، به چند عامل اصلی تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی در الهیه اشاره می کنیم:

 • نوع گرفتگی لوله: اینکه لوله با چه ماده ای دچار گرفتگی شده باشد، مثلا مصالح ساختمانی یا پسماند مواد غذایی.
 • محل دسترسی به لوله گرفته شده: اگر لوله گرفته شده در محل غیرقابل دسترسی باشد یا دسترسی به آن سخت باشد، نوع انجام کار را سخت و دستمزد آن را بیشتر می کند.
 • نوع وسیله به کار رفته برای رفع گرفتگی لوله: هرچه از تجهیزات پیشرفته تری برای رفع گرفتگی لوله استفاده شود، دستمزد آن بیشتر خواهد بود.
 • طول فنر مورد استفاده برای فنرزنی لوله
 • مدت زمان انجام کار: طبیعی است که برای رفع گرفتگی های سخت مدت زمان بیشتری نیاز است.
 • تعداد گرفتگی لوله: اگر گرفتگی لوله در بیش از یک جا اتفاق افتاده باشد، برای رفع آن مدت زمان و انرژی بیشتری باید صرف شود.

لوله بازکنی الهیه بدون کثیف کاری

از دلایل مهمی که موجب کثیف کاری در محیط حین رفع گرفتگی لوله می‌شود، می‌توان به بی‌سلیقگی سرویس کار لوله بازکن اشاره کرد. باید بگوییم که سرویس کاران لوله بازکنی الهیه بسیار با تجربه و با سلیقه هستند. با توجه به متعهد بودن و رعایت اخلاق مداری توسط آن ها محیط را پس از مراحل کار کاملاً بدون کثیف کاری یا با کمترین میزان کثیف کاری به مشتری تحویل می‌دهند.از دلایل دیگری که موجب کثیف کاری در محیط حین رفع گرفتگی لوله می‌شود عدم تسلط سرویس کار لوله بازکن نسبت به فنر برقی می‌باشد همچنین استفاده عجولانه از این دستگاه نیز موجب کثیف کاری و آلودگی می‌شود. سرویس کاران لوله بازکنی الهیه همچون لوله بازکنی میرداماد دور موتور را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند تا فاضلاب حین حرکت فنر در داخل لوله به اطراف پراکنده نشود.

دلایل گرفتگی لوله در الهیه

لوله بازکنی الهیه بدون کثیف کاری

معمولاً لوله‌ها به چند دلیل رایج دچار گرفتگی می‌شوند در صورتی که نسبت به دلایل گرفتگی لوله آگاهی لازم را داشته باشید می توانید از گرفتگی لوله پیشگیری کرده و دچار این مشکل نشوید چند دلیل رایج گرفتگی لوله عبارتند از:

 • انسداد لوله توالت با ریختن دستمال کاغذی در لوله
 • انسداد لوله توالت با ریختن نوار بهداشتی در لوله
 • انسداد لوله توالت با ریختن پوشک بچه در لوله
 • گرفتگی لوله آشپزخانه با ریختن روغن‌ها و چربی‌ها
 • گرفتگی سینک آشپزخانه با پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله حمام با ریختن مو داخل لوله
 • گرفتگی لوله حمام با ریختن صابون و شوینده‌ها داخل لوله

دلایل نشتی لوله‌ها در الهیه

لوله بازکنی در الهیه بدون کثیف کاری

در صورتی که مشکل نشتی و خرابی لوله‌های ساختمان را تجربه کردید بهتر است با جدی گرفتن این مشکل در صدد رفع و حل آن بر بیایید. معمولاً لوله‌های پوسیده و لوله کشی غیر استاندارد در ساختمان‌ها از دلایل اصلی نشتی لوله به شمار می‌رود اما موارد دیگری نیز وجود دارد که موجب می‌شود لوله دچار نشتی شده و ساختمان آسیب جدی ببیند. این دلایل عبارتند از:

 • جای نامناسب زانویی لوله
 • فشار زیاد آب
 • لوله های قدیمی روکار شده
 • عدم استفاده از چسب مخصوص
 • لوله کشی هشت به شش
 • عدم شیب در لوله‌های اصلی
 • گذاشتن زانویی ۹۰ درجه به جای شتر گلو

سوالات متداول لوله بازکنی الهیه

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه لوله‌ها دچار انسداد و گرفتگی نشوند در وهله اول از محلول جوش شیرین و نوشابه استفاده کنید راه حل دوم استفاده از آبلیمو و نمک می‌باشد.

شما می‌توانید با تماس با لوله بازکنی الهیه از خدمات سرویس کاران ما که جهت بوگیری لوله‌ها انجام می‌شود استفاده نمایید.

بله لوله بازکنی الهیه خدمات خود را به صورت تضمینی ارائه می‌نماید و لوله را باز شده و تست شده نزد مشتری به مشتری تحویل می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا