لوله بازکنی دزاشیب – تخلیه چاه دزاشیب

لوله بازکنی دزاشیب
جدول محتوا

وقتی صحبت از گرفتگی لوله حمام یا توالت پیش می آید، مشخص است که در همان دقایق اولیه باید بتوانید با یکی از شماره های لوله بازکنی در تهران تماس بگیرید تا برای رفع گرفتگی و جلوگیری از انتشار آلودگی اقدام شود. اگر در محدوده دزاشیب ساکن هستید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام روزهای تعطیل، با شماره لوله بازکنی دزاشیب تماس بگیرد. سرویسکاران این شعبه بلافاصله بعد از دریافت آدرس، حداکثر تا 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود.

خدمات لوله بازکنی در دزاشیب

عمده مواردی که سبب می شود همشهریان عزیز تهرانی ساکن دزاشیب با چاه بازکنی دزاشیب تماس بگیرند، موارد ذیل می باشد:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • درآوردن اشیا از توالت
 • بازرسی ویدئویی از لوله های فاضلاب
 • تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • تخلیه چاه دزاشیب به صورت کاملاً مکانیزه

لوله بازکنی دزاشیب شبانه روزی

 

لوله بازکنی شبانه روزی در دزاشیب

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، جهت رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی، سرویسکاران شعبه دزاشیب در 3 نوبت صبح، عصر و شب مشغول به کار و پاسخگوی تلفن های مشتریان می باشند. چرا که گرفتگی لوله یا افتادن شی خارجی نظیر گوشی، طلا یا سوئیچ در توالت، در هر ساعت از شبانه روز ممکن است رخ بدهد. در مواجهه با اینگونه موارد، باید در همان لحظات اول، نسبت به رفع آن اقدام شود.

در کنار شبانه روزی بودن شعبات لوله بازکنی بهمن، در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات نیز اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی یا تخلیه چاه داشتید، با لوله بازکنی دزاشیب تماس بگیرید. ما تضمین می دهیم که هیچ مبلغ اضافی از بابت خدمات رسانی در ساعات پایانی شب و یا ایام تعطیل از مشتری دریافت نخواهیم کرد.

 

 

قیمت لوله بازکنی در دزاشیب

ما منکر این مساله نیستیم که افراد سودجو در هر حرفه و شغلی وجود دارند و حرفه لوله بازکنی و چاه بازکنی نیز از این مساله مستثنی نیست. به همین دلیل در این نوشته سعی می کنیم چند فاکتور اصلی و تاثیرگذار در قیمت خدمات لوله بازکنی را مطرح کنیم تا شما دید بهتری نسبت به تعرفه و قیمت لوله بازکنی در دزاشیب داشته باشید.

ولی نباید این مساله را هم فراموش کنید که نمی توان برای کلیه مشکلات لوله و فاضلاب و روش های رفع آن، قیمت ثابتی در نظر گرفت. طبق فاکتورهایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، مشکلات لوله و فاضلاب با یکدیگر تفاوت هایی دارند که روش های رفع آنها نیز متفاوت خواهد بود و قیمت بر اساس آن تغییر می کند.

عوامل موثر بر قیمت رفع گرفتگی لوله ها در دزاشیب

 • نوع گرفتگی لوله

گرفتگی لوله ها می تواند با مواد سخت نظیر سیمان، قیر و … یا با چربی و پسماند مواد غذایی باشد. رفع هر یک از این نوع گرفتگی لوله ها، قیمت متفاوتی دارد.

 • محل گرفتگی لوله

ممکن است گرفتگی در لوله ای اتفاق افتاده باشد، که دسترسی به لوله سخت و دشوار باشد. در مقابل دسترسی به لوله کفشور حیاط یا پارکینگ به مراتب آسان تر است که خب طبیعتاً قیمت این دو با هم متفاوت است.

 • طول فنر مورد استفاده

هرچه طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها، بیشتر باشد، قیمت و نرخ خدمات ارائه شده بیشتر خواهد بود.

 • نوع دستگاه مورد استفاده

معمولاً برای رفع گرفتگی لوله ها از فنر برقی لوله بازکنی، ژنراتور لوله بازکنی یا پمپ تراکم هوا استفاده می شود. هزینه نگهداری و استهلاک این دستگاه ها با هم متفاوت است. به همین دلیل است که وقتی در مورد قیمت لوله بازکنی رشت از ما سوال می شود، با این جواب روبرو می شوید که باید وضعیت لوله بررسی و سپس قیمت داده شود.

 • مدت زمان صرف شده برای انجام کار

گاه شدت گرفتگی لوله ها به حدی است که تعداد ساعات بیشتری سرویسکار را مشغول نگه می دارد.

 • تعداد گرفتگی لوله

در برخی موارد دیده شده است که لوله از بیش از یک جا دچار گرفتگی شده است، که نیازمند صرف انرژی و زمان بیشتری است.

لوله بازکنی تضمینی در دزاشیب

لوله بازکنی تضمینی یک فرایند حرفه‌ای است که به منظور رفع مشکلات و چالش‌های مربوط به لوله‌های بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. در دزاشیب، ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیم کاری مجرب، خدمات لوله بازکنی تضمینی را ارائه می‌دهیم.

تیم ما از تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهر تشکیل شده است که تجربه طولانی در زمینه لوله بازکنی تضمینی دارند. آن‌ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن، به طور سریع و کارآمد مشکلات لوله‌ها را رفع می‌کنند.

در دزاشیب، ما به رضایت مشتریانمان اهمیت بسیاری می‌دهیم و به همین دلیل خدمات لوله بازکنی تضمینی را ارائه می‌دهیم. ما معتقدیم که کیفیت و عملکرد ما باید تضمین شود، بنابراین پس از انجام خدمات، ما یک ضمانت عدم بازگشت چالش در طول مدت زمان مشخصی را ارائه می‌دهیم.

مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی تضمینی در دزاشیب بی‌شمار است. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های موثر، به طور دقیق مشکلات لوله‌ها را تشخیص می‌دهیم و رفع می‌کنیم. همچنین، پاسخگویی سریع و خدمات حرفه‌ای ما باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها در زمینه لوله بازکنی تضمینی در دزاشیب شناخته شویم.

اگر شما نیز با مشکلات لوله در دزاشیب روبرو هستید، با ما تماس بگیرید. تیم حرفه‌ای ما در دسترس است و آماده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره لوله بازکنی تضمینی در دزاشیب تماس بگیرید.

تخلیه چاه فاضلاب دزاشیب

توصیه همیشگی ما در لوله بازکنی بهمن این است که هر از گاهی باید چاه های فاضلاب را چک نمود تا از خطر احتمالی پر شدن جلوگیری شود که توسط متخصصین چاه بازکنی دزاشیب این کار صورت می گیرد. زیرا چاه های فاضلاب منازل، معابر، سازمان های اداری و مکان های دیگر بر اثر ماده های جامد و نیمه جامد درون لوله های فاضلاب که به چاه وارد می شوند گاها گرفته و باعث مشکل می شوند. علت هم می تواند وجود مو، مواد پلاستیکی و چربی هایی باشد که از مواد غذایی هر روزه ما وارد راه لوله می شود و انباشته می شوند و مواد ضد آبی تشکیل می شود و مانع عبور آب به سمت چاه می شوند.
به همین خاطر باعث بروز بالا آمدن چاه و سرریز شدن، گرفتگی توالت، بوی نامطبوع، بالا زدن آب سرویس بهداشتی و ورود حشرات موزی چون سوسک در محیط ساختمان می شود. زمین های خاکی به مراتب زودتر خطر پر شدن را دارند.

برای طوقه سر چاه ها اصولا تاقچه ای از یک متری آن ایجاد می کنند و آن قسمت را با آجر و سیمان می سازند تا کامل روی هم ردیف شوند و تا جایی این کار را ادامه می دهند که ورودی آن تنگ شود و ورودی بسته بشود. حالا اگر آب به مدت زیادی زیر این طوقه باقی بماند باعث می شود که طوقه سست شود و در نهایت باعث ریختن خاک زیر آن شده و طوقه به ناگهان به درون چاه خواهد ریخت و هر چه روی چاه بوده به درون آن خواهد افتاد.

خدمات چاه بازکنی در دزاشیب

 

 • لایروبی چاه و کف تراشی توسط متخصصین با تجربه
 • تخلیه چاه دزاشیب به صورت کاملا مکانیزه و تضمینی به وسیله پمپ قدرتمند لجن کش در کوتاه ترین زمان
 • شناسایی ورودی چاه فاضلاب به وسیله دستگاه مربوطه، باز و بسته کردن و تعمیرات کلی ورودی چاه
 • تخلیه چاه دزاشیب با کمک ماشین های مکنده بسیار قوی و تخریب کردن مقداری از ورودی چاه
 • تخلیه سازی چربی ها و سپتینگ هایی که لجن را جذب کرده اند و لایروبی سازی سپتیک
 • طوقه چینی و بازسازی چاه و
 • جلوگیری ازخطر احتمالی ریزش چاه

خدمات تخلیه چاه دزاشیب همانند لوله بازکنی شمال تهران به صورت شبانه روزی با دارا بودن مجرب ترین متخصصین و کارشناسان در کوتاه ترین زمان ممکن و با ارائه بهترین خدمات با کیفیت عالی، صورت می گیرد که باعث رضایت مشتریان عزیز در این راستا از مجموعه خدمات فنی بهمن گردیده است.

دلایل انتخاب لوله بازکنی دزاشیب چیست؟

 

نمونه ای از مشکلات روزمره ما که در زندگی با آن مواجه هستیم و کم و بیش برای اکثر ما پیش آمده است و حداقل یک مرتبه در منزل یا محل کارمان با آن مواجه شده ایم گرفتگی لوله ها بوده و زمانی که این مشکل برای ما اتفاق می افتد باید با کارشناسان شرکت خدماتی که دراین زمینه فعالیت می کنند تماس بگیریم تا برای حل مشکل ما بیایند و حال در این بین شرکت لوله بازکنی دزاشیب با تجربه چند ساله ای که دارد می تواند بهترین انتخاب برای لوله بازکنی دزاشیب باشد.
با انتخاب گروه مجرب شما این فرصت را خواهید داشت که با اعزام سرویس کاران با تجربه، به صورت رایگان محل مورد نظر شما را بررسی نمایند و عملیات لوله بازکنی را با داشتن دستگاه های حرفه ای به بهترین نحو انجام دهند.
گرفتگی و ترکیدگی لوله ها معزلی است که باید توسط افراد متخصص بررسی شود اگر به غیر آن سپرده شود ممکن است به خاطر این که در این زمینه تجربه ندارند باعث بدتر شدن و یا شکستگی لوله ها و موجب مسدودی بیشتر شوند. پس این کار را به متخصصین ما بسپارید تا لوله بازکنی دزاشیب را با سرعت بالا و کمترین هزینه حل کنیم.
ما در خدمات فنی بهمن آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه هستیم.

دزاشیب کجاست؟

دِزاشیب محله‌ای قدیمی در شمال تهران منطقه شمیران است که در شرق تجریش قرار گرفته شده. دزاشیب از جنوب به تپه‌ های قیطریه و از سمت شمال به جماران ، از شرق به منطقه چیذر و فرمانیه و از غرب به شریعتی محدود می‌گردد. قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی آن را محله پایین نامند . کارشناسان ما آماده هستند تا در هر ساعت از شبانه روز خدمات تاسیسات و تخلیه چاه و لوله بازکنی در دزاشیب را به شما شهروندان گرامی ارائه دهند . برای اینجام این اموور حتما با شرکت های معتبر تماس بگیرید و خود دست به اقدامی نزنید تا از بروز خسارات احتمالی جلوگیری شود .

0 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی دزاشیب – تخلیه چاه دزاشیب»

  1. سلام خانم حنانه
   به این مساله دقت کنید که تراکم تنها دلیل رطوبت نیست
   “نم نافذ” ناشی از ورود رطوبت به خانه از طریق لوله‌کشی نشتی یا ترک‌خورده، سقف آسیب‌دیده، ناودان مسدود شده، شکاف‌های اطراف قاب پنجره‌ها و آجرکاری‌های ترک خورده یا معیوب است. همه این مشکلات قابل رفع است.

   “نم بالارونده” به دلیل یک مسیر مرطوب معیوب (یا وجود ندارد). این یک “علامت جزر و مد” در حدود یک متر بالاتر از زمین باقی می گذارد. رفع رطوبت بالارونده یک کار برای یک سازنده واجد شرایط است.

   توجه: خانه‌های نوساز گاهی اوقات ممکن است احساس نم کنند، زیرا آب مصرفی در طول ساخت آن هنوز در حال خشک شدن است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا