بهترین محلول لوله بازکن توالت

بهترین محلول لوله بازکن توالت

هنگامی که چاه توالت یا لوله فاضلاب دچار گرفتگی یا انسداد شود، احتمالاً شما دنبال تجهیزات و ابزاری برای رفع انسداد توالت یا بهترین محلول لوله بازکن توالت می گردید یا با شماره لوله بازکنی تهران تماس می گیرید. در کل باید بدانید که محلول لوله بازکن توالت اسید می باشد. بهترین محلول های لوله بازکن همگی اسیدی هستند.
در چنین مواقعی ممکن است سوالاتی برای شما پیش بیاید به طور مثال: بهترین مایع لوله بازکن توالت چه چیزی است؟ قیمت آن چقدر است و از کجا باید آن را تهیه نمود؟ آیا مشکل گرفتگی چاه توالت با استفاده از این محلول حل خواهد شد؟
با ما همراه باشید قصد داریم به شما کمک کنیم تا محلول های لوله بازکن توالت را آزمایش کنید و از روش ها و راهکارهای دیگری برای حل این مشکل استفاده نمایید و در نهایت در صورت نیاز به سرویس کار، سرویس کاری با قیمت مناسب و به صرفه که به صورت تضمینی مشکل شما را حل خواهد کرد را معرفی نماییم.

چه زمانی به سرویس کار لوله بازکنی نیاز دارید؟

در صورتی که ابزار و تجهیزات لازم این کار را در دسترس ندارید و یا حتی تمایل ندارید که خود را درگیر دردسرهای رفع گرفتگی توالت نمایید، پیشنهاد ما به شما استفاده از افراد با تجربه و کاردان در این زمینه است. شما می توانید از خدمات لوله بازکنی ما جهت رفع مشکل خود استفاده کنید. هزینه خدمات ما کاملاً به صرفه و مناسب بوده همچنین با تضمین مشکل شما را حل خواهیم کرد.

بهترین محلول لوله بازکن توالت

در مقاله قبلی به معرفی قوی ترین محلول لوله بازکن پرداختیم. در ادامه بهترین محلول لوله بازکن توالت صنعتی و خانگی را به شما معرفی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که ماده اولیه اصلی برای ساخت محلول باز کننده چاه توالت اسید سولفوریک است که به عنوان ماده اولیه به کارخانجات تولید محلول های لوله بازکن ارسال شده و مورد استفاده قرار می گیرد.
پس از اینکه مایع لوله بازکن چاه توالت در کارخانجات تولید شد، به عنوان اسید لوله باز کن به بازار عرضه می شود که کاربرد خوبی در گرفتگی برطرف کردن گرفتگی چاه توالت با مدفوع دارد.
غلظت و میزان خرید و تولید کننده در قیمت اسید سولفوریک تاثیر گذار هستند.

معرفی بهترین محلول لوله بازکن توالت خانگی

بهترین محلول لوله بازکن خانگی برای توالت

یکی از بهترین محلول های لوله بازکن توالت خانگی محلول جوش شیرین و سرکه است که بهترین مایع برای باز کردن چاه توالت خانگی می باشد. البته لازم به ذکر است، ممکن است این محلول خطرناک نیز باشد. در صورتی که روشهای لوله بازکنی مختلف در حل مشکل کارساز نبودند می توان از این روش استفاده کرد زیرا ترکیب جوش شیرین با سرکه منجر به تولید گازهای سمی خواهد شد که برای انسان مضر و خطرناک است. به علاوه در صورت زیاد بودن غلظت این ترکیب، لوله ها دچار خوردگی و پوسیدگی شده و ممکن است لوله فاضلاب نشتی آب داشته باشد.
به روش های خانگی دیگر که در ادامه مطلب به شما پیشنهاد شده است توجه نمایید.

خریدن محلول چاه بازکن توالت از فروشگاه

محلول لوله بازکن توالت شیمیایی

زمانی که یک محلول چاه بازکن توالت از فروشگاه تهیه کردید، بایستی به دستورالعمل آن توجه نمایید و مقداری از مایع لوله بازکن را که توصیه شده است، به داخل کاسه توالت ایرانی یا فرنگی بریزید. پس از گذشت مدت زمانی مواد در محلول لوله بازکن حل می شوند. حالا زمان آن رسیده که در داخل کاسه آب بریزید.
در صورتی که موفق به تهیه محلول لوله بازکن توالت نشدید، میتوانید در خانه با ساختن یک لوله بازکن خانگی مشکل خود را حل نمایید.
برای ساختن وسیله ای برای باز کردن گرفتگی لوله توالت، می‌توانید از یک چوب لباسی استفاده کنید. بدین ترتیب که سیم آن را بشکنید. پس از شکستن، آن را صاف کنید. حالا لازم است با یک تکه سیم فلزی دستمالی را به سر آن ببندید. بستن این دستمال موجب جلوگیری از آسیب به کاسه توالت خواهد شد. البته این روش زمانی کارساز است که انسداد در خود سیفون رخ داده باشد. زمانی که گرفتگی در لوله فاضلاب بعد از سیفون رخ دهد، این روش کارساز نیست.
در این مرحله قسمتی از سیم را که به آن پارچه بسته شده است را به داخل سیفون فرو کنید. در صورتی که متوجه گیر کردن سیم به یک جسم سخت شدید آن را چرخانده و فشار دهید. این کار آن قدر باید انجام شود تا آب کاسه کم شود. در صورتی که این روش کارساز نبود، فقط باید از دستگاه تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی استفاده نمایید.

پیشنهاد مطالعه: رفع گرفتگی سینک

استفاده از چاه بازکن فنری بهتر است یا محلول لوله بازکن ؟

در ادامه به بررسی مزایا و معایب چاه بازکن فنری و محلول لوله بازکن چاه توالت می پردازیم:

محلول لوله بازکن چاه توالت

  • استفاده از محلول چاه بازکن توالت روشی صددرصد و مطمئن برای حل مشکل نیست.
  • با استفاده از محلول چاه بازکن توالت امکان سوراخ شدن سیفون وجود دارد.
  • استفاده از محلول چاه بازکن توالت، هزینه بر است.
    چاه باز کن فنری
  • حل مشکل با چاه باز کن فنری روشی تقریباً مطمئن و صددرصد برای رفع مشکل می باشد.
  • استفاده از این روش به سیفون آسیب نمی رساند.
  • با وجود داشتن هزینه مشکل صد درصد حل خواهد شد.

ساختن مایع چاه بازکن توالت خانگی

برای اینکه محلول چاه بازکن توالت خانگی بسازید، نیاز به نصف یک کتری آب داغ خواهید داشت.

محلول آب، جوش شیرین و سرکه

با مخلوط آب داغ، جوش شیرین و سرکه می‌توانید یک محلول لوله بازکن حرفه ای بسازید.
توجه داشته باشید که آب در حال جوش ممکن است به کاسه توالت ایرانی و فرنگی آسیب وارد کند یا موجب از بین رفتن سیفون شود.
برای این کار بایستی یک پیمانه جوش شیرین با دو پیمانه سرکه داخل توالت ریخته شود. البته دقت داشته باشید که مواد را جدا از هم به داخل کاسه توالت بریزید. این مواد بایستی داخل سیفون با همدیگر ترکیب شوند. با فرایند شیمیایی که از ترکیب سرکه و جوش شیرین ایجاد می‌شود گرفتگی ها حل خواهد شد.
معمولاً در این مورد سرکه سفید مقطر مورد استفاده قرار می گیرد اما به هر حال فرقی ندارد انواع سرکه می تواند در این مورد موثر باشد.
در صورتی که سرکه و جوش شیرین ندارید می توانید از صابون مایع استفاده کنید. امکان اینکه صابون به شل شدن گرفتگی ها کمک کند وجود دارد. البته توجه داشته باشید که استفاده از این روش در گرفتگی با اسباب بازی و انواع اجسام و اشیا موثر نمی باشد.
پس از اینکه آب داغ به داخل کاسه ریخته شد، جوش شیرین، سرکه یا صابون مایع را به داخل کاسه میریزید و فرصت می دهید تا مخلوط داخل لوله بماند. پس از یک شب آب روی آن بریزید.

پیشنهاد مطالعه: از بین بردن سوسک توالت

استفاده از فنر برای باز کردن گرفتگی لوله توالت بهتر است

زمانی که از فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی توالت استفاده میشود، مواد متلاشی شده و از لوله خارج می شوند. به همین دلیل استفاده از این روش برای رفع مشکل بهتر است. در صورتیکه از سرویس کار های لوله باز کن خدمات دریافت نمایید، مشکل شما با دستگاه فنر برقی حل خواهد شد اما قطعا شما در منزل به دستگاه فنر برقی دسترسی ندارید ولی می توانید با تهیه فنر لوله بازکن توالت مشکل خود را در منزل حل کنید. برای این کار پس از تهیه فنر های دستی لوله بازکنی باید آن را داخل سیفون هدایت کرده و بچرخانید. در باز کردن گرفتگی توالت فرنگی شانس رفع سریع مشکل بیشتر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا