لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی مشهد

✅ تضمین لوله بازکنی:

تحویل لوله باز شده

میزان کثیف کاری:

حداقل ممکن

ساعات کاری:

24 ساعته 7 روز هفته

روش انجام کار:

فنر برقی، تراکم هوا و …

خدمات لوله بازکنی مشهد:

رفع گرفتگی لوله توالت

لوله بازکنی

درآوردن اشیا قیمتی از توالت

تخلیه چاه

باز و بست درب چاه

تشخیص محل نم و رطوبت

تشخیص محل ترکیدگی لوله

رفع بوی بد فاضلاب

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

تعویض و نصب توالت فرنگی

تبدیل توالت سنتی به فرنگی

نمونه نظرات مشتریان لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
رضایتمندی مشتری از لوله بازکنی مشهد
/
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای رضایت مشتری از لوله بازکنی بهمن
/

لوله بازکنی مشهد، جمعه ها باز است

شهر مشهد به دلیل جمعیت زیاد و نیز حضور زائرین، شهری همیشه شلوغ بوده که وجود مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی مشهد ناگزیر می نماید. قطعاً وجود توالت های عمومی، حجم بالای زباله، عدم رعایت نکات بهداشتی توسط همه افراد، وجود آشپزخانه و رستوران های زیاد موجب می شود که در این شهر و به خصوص در نواحی پر تردد، همواره مشکل گرفتگی لوله و پر شدن چاه فاضلاب وجود داشته باشد و شماره لوله بازکنی مشهد  همیشه مورد نیاز باشد. همینطور ممکن است به خدمات لوله بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید.

شرکت خدمات فنی بهمن با داشتن چندین شعبه فعال در مشهد، می تواند نزدیک ترین اکیپ را حتی در روزهای جمعه و تعطیل، به محل مورد نظر اعزام نماید. رضایت مشتریان، گویای خدمات صادقانه ماست.

لوله بازکنی تضمینی مشهد

تضمین در هر حرفه و شغلی، یکی از عوامل جذب و رضایت مشتری است. به خصوص در مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی در محدوده مشهد، اطمینان از نتیجه کار و رفع گرفتگی لوله بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل، ما خدمات خود را به صورت 100% تضمینی و تست بعد از پایان کار، ارائه می دهیم.

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی مشهد

ما در کلیه محدوده های شهر مشهد شعب فعال و 24ساعته داریم که برخی از این مناطق به این شرح است:

لوله بازکنی مشهد قاسم آباد

لوله بازکنی مشهد وکیل آباد

لوله بازکنی مشهد ابوطالب

لوله بازکنی مشهد سجاد

لوله بازکنی مشهد احمد آباد

لوله بازکنی مشهد فرامرز عباسی

لوله بازکنی بلوار الهیه مشهد

لوله بازکنی حرم مطهر مشهد

شماره لوله بازکنی افسریه را به خاطر بسپارید.

اهمیت انتخاب سنگ توالت 

در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی لوله بازکنی تهرانپارس با ارائه اطلاعاتی در خصوص انواع سنگ توالت، مطلب مفیدی را به کاربران و خوانندگان عزیز این مقاله آموزش دهیم تا به هنگام خرید سنگ توالت، با در نظر گرفتن این موارد، بهترین سنگ توالت را خرید نمایند.

یکی بخش هایی که در سال‌های اخیر مورد توجه قرارگرفته، نمای سرویس بهداشتی و تجهیزات مورد استفاده در آن است. سنگ توالت یکی از همین تجهیزات است که شاید در گذشته به این مورد کمترین توجهی نمی شد، ولی امروزه به دلیل مسائل بهداشتی، سلامتی افراد و نیز زیبایی نمای سرویس بهداشتی، بسیار مورد توجه و وسواس قرار گرفته است.

ناگفته مشخص است که این محصول همچون سایر محصولات، به دلیل تنوع بالای موجود در بازار، می تواند انتخاب سختی به حساب بیاید. ولی اگر در مورد انواع سنگ توالت اطلاعات مفیدی داشته باشید، می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. به همین دلیل شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنم.

اگر تمایل دارید متن کامل مقاله لوله بازکنی مشهد را داشته باشید بر روی دانلود pdf کلیک کنید.

انواع سنگ توالت

یک دسته بندی کلی برای انواع سنگ توالت وجود دارد و اینکه دو نوع سنگ توالت ایرانی ( سنتی ) و فرنگی داریم که هر کدام از اینها انواع مختلف و مدل های متنوعی دارند که بر اساس میزان فضای سرویس بهداشتی و نوع استفاده، می توان یکی از مدل ها را انتخاب کرد.

به دلیل فراگیر بودن استفاده از سنگ توالت ایرانی، ابتدا به بررسی انواع سنگ توالت ایرانی ( سنتی ) می پردازیم.

سنگ توالت با آبریز بسته

یکی از پرفروش ترین سنگ توالت‌های ایرانی که می توان گفت بهترین آنها نیز می باشد، سنگ توالت با آبریز بسته ( ریم بسته closed Rim ) است.

در سنگ توالت کانالی وجود دارد که به آن ریم می گویند.

در سنگ توالت ریم بسته، کانال آبریز بسته است. ولی برای شستشوی سنگ توالت در طول کانال سوارخ‌های ریزی با فاصله‌های یکسان و مناسب تعبیه شده است. پس از کشیدن سیفون و ورود آب به کانال، آب به صورت آبشاری و به صورت یکنواخت در توالت پخش شده و سطح کاسه توالت را به خوبی شستشو می دهد.

ناگفته پیدا است که در این حالت از تجمع فضولات، آلودگی‌ها و حشرات در همه نقاط سنگ توالت جلوگیری می‌شود و به همین دلیل بسیار بهداشتی می باشد.

برای اطلاع از نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 کلیک کنید.

لوله بازکنی در مشهد

سنگ توالت با آبریز باز

نوع دیگر سنگ توالت که به آن سنگ توالت با آبریز باز گفته می شود و البته ساده ترین نوع از سنگ توالت های ایرانی از لحاظ آبریزی است.

این نوع سنگ توالت بیشتر در توالت های قدیمی دیده می شود و مانند مدل ریم باز، در سرتاسر کانال سوراخ های ریز وجود ندارد و به هنگام کشیدن سیفون، آب به همه قسمت های سنگ توالت نمی رسد و فقط بخش انتهایی سنگ توالت را شستشو می دهد. 

لوله بازکنی ارزان مشهد

سنگ توالت طبی

شاید اصطلاح سنگ توالت سنتی طبی را شنیده باشید که در سال های اخیر بیشتر به گوش می خورد.

ارگونومی توالت بسیار مهم است. چرا که همه ما به طور متوسط روزانه نیم ساعت را در توالت سپری می کنیم و در مورد برخی افراد این زمان بیشتر نیز می باشد، بر همین اساس برای پیشگیری از زانودرد، کمر درد و سایر درهای مفصلی باید سنگ توالتی را انتخاب کنید که از ارگونومی مناسبی برخوردار باشد.

در توالت‌های طبی به دلیل شیب ملایمی که تعبیه شده است، باعث می‌شود هنگام چمباتمه زدن وزن فرد به جلو انداخته شود و عمده فشار از روی پاها و ستون فقرات برداشته می شود. خدمات لوله بازکنی ستارخان را به شما معرفی می کنیم.

قیمت لوله بازکنی مشهد

سنگ توالت فرنگی

نوع بسیار متفاوتی از سنگ توالت ایرانی ( سنتی ) وجود دارد که به سنگ توالت فرنگی مشهور هستند و از لحاظ فیزیک ظاهری و ساختار و مکانیزم با سنگ توالت ایرانی تفاوت های بسیاری دارند. باید اشاره کنیم که سنگ توالت فرنگی نیز همچون سنگ توالت سنتی انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی چند مدل سنگ توالت فرنگی خواهیم پرداخت.

توالت فرنگی دیواری

یکی محبوب ترین انواع سنگ توالت‌های فرنگی، سنگ توالت دیواری ( وال هانگ ) است. محبوبیت این نوع سنگ توالت به این دلیل است که هم زیبایی ظاهری دارد و هم به دلیل نوع طراحی و نصب آن، فضای کمتری از سرویس بهداتی را اشغال می کند و برای سرویس بهداشتی های کوچک بسیار مناسب می باشد.

همانطور که در تصویر هم مشخص است مخزن این مدل را در زمان ساخت در درون دیوار سرویس بهداشتی قرار می دهند و برای نصب سنگ توالت کافی است که آن را بر روی شاسی مخزن پیچ کنند. به همین دلیل، تنها کاسه توالت در سرویس قابل مشاهده است. 

سیستم تخلیه در این نوع توالت ها از طریق سیفونی هست که در داخل دیوار قرار گرفته و برای استفاده از این سیفون دکمه ای بر روی دیوار تعبیه شده است. یکی دیگر از مزایای این نوع سنگ توالت فرنگی این است که به زیر کاسه توالت به راحتی می توان دسترسی پیدا کرد و نظافت فضای سرویس بهداشتی راحت تر می باشد.

نرخنامه لوله بازکنی مشهد

سنگ توالت فرنگی زمینی

یکی از پرکاربردترین انواع توالت فرنگی، توالت فرنگی زمینی است.

توالت‌های فرنگی زمینی به لحاظ ساختار به سه دسته تقسیم بندی می شوند.

1- مدل یک تکه:

دلیل نامگذاری این نوع از سنگ توالت‌ها به ” یک تکه ” به این دلیل است که دارای مخزن و پن به صورت یک تکه است. به همین دلیل وزن آنها بیشتر است و لوله فاضلاب آن از جنس سرامیک ساخته شده است.

2- مدل دوتکه:

در این مدل مخزن و و پن به صورت جداگانه هستند و هنگام نصب، به هم متصل می شوند.

لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد

حرف آخر

در پایان یادآوری می کنیم که شرکت خدمات فنی بهمن، با تجربه ای چندین ساله می تواند شما را در خرید سنگ توالت راهنمایی کرده و جهت و نصب آن بهترین سرویسکاران را به محل اعزام کند.

فرقی نمی کند در کدام قسمت از شهر مشهد هستید، کافی است تا با ما تماس بگیرید، در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهیم بود.

لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
لوله بازکنی تهران - خدمات فنی بهمن
صدای مشتری رضایت از خدمات لوله بازکنی بهمن
/

پاسخ به سوالات متداول

چه نوع خدماتی در لوله بازکنی مشهد ارائه می شود؟

کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه مشهد که با رعایت کامل بهداشت و مسائل اخلاقی انجام می پذیرد. رفع گرفتگی انواع لوله- تعویض و نصب توالت فرنگی- رفع بوی بد فاضلاب- تشخیص محل نم و رطوبت

برای استفاده ازخدمات لوله بازکنی مشهد با چه شماره ای باید تماس بگیریم؟

برای اینکه با سرویسکار ما در تماس باشید با شماره لوله بازکنی مشهد 09121892092 – 09104559090 – تماس بگیرید

پس از تماس با سرویسکار لوله بازکنی، چقدر طول می کشد تا در محل حاضر شوند؟

سرویسکاران ما پس از تماس و ثبت آدرس در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود

118 نظر

 • سلام و خسته نباشید
  ممنون از مقاله جامعی که در زمینه انواع سنگ توالت نوشتین. در سرویس بهداشتی خونمون، سنگ توالت ایرانی وجود داره که شکسته و
  کهنه شده. شما برای تعویض کاسه توالت هم تشریف میارین؟ البته اینو هم بگم که من در مشهد ساکن هستم و نمی دونم با چه شماره ای
  باید تماس بگیرم؟

  • سلام آقای باقری
   هدف از وجود این سایت اطلاع رسانی در همه زمینه های مربوط به چاه و فاضلاب هست. در مورد تعویض کاسه توالت ایرانی هم بله شما می توانید با شماره 09121892092 لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید، تا نزدیک ترین اکیپ به آدرس شما اعزام شود.

 • سلام و خسته نباشید
  من یکی از رستوران داران اطراف حرف در خیابان طبرسی هستم. خب به دلیل وجود مسافر و زائر زیاد در این منطقه، همواره با مشکل
  گرفتگی لوله مواجه هستیم. می خوام ببینم تو این مناطق شلوغ هم میاین؟ نهایت زمانی که طول می کشه که برسین چقدره؟ و چه شماره
  ای رو باید بگیرم؟

  • سلام دوست عزیز
   بله این مشکل اکثر اهالی و کسبه قسمت های پرتردد مشهد هست که به دلیل شلوغی و جمعیت زیاد، عدم رعایت موارد بهداشتی، همواره با مشکل گرفتگی لوله ها در محله های پر تردد مشهد دست به گریبان هستند. دوست عزیز برای تماس با لوله بازکنی مشهد می تونید با شماره 09121892092 تماس بگیرید. در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهیم بود.

 • سلام. ممنون از لوله بازکنی مشهد بابت اطلاع رسانی های خوب و مفیدی که در زمینه های مختلف که واقعا مورد نیاز هست انجام میده

  • سلام آقا سعید
   هدف شرکت خدمات فنی بهمن علاوه بر کسب درآمد از لوله بازکنی مشهد یا تخلیه چاه و یا لوله بازکنی این هست که بتونه اطلاع رسانی کاملی در مورد تمام موارد و مسائل مربوط به لوله بازکنی رو به اطلاع عموم برسونه

 • سلام. من یکی از رستوران داران اطراف حرم در مشهد مقدس هستم. سنگ توالت همه سرویس بهداشتی هامون رو می خوایم عوض کنیم.
  می خواستم ببینم با چه شماره ای زنگ بزنم که بتونم قیمت بگیرم و آدرس بدم؟

  • سلام آقای افشار
   برای اینکه با سرویسکار ما در تماس باشید با شماره لوله بازکنی مشهد 09121892092 – 09104559090 – تماس بگیرید

 • سلام و خدا قوت
  من تا حالا سه تا ساختمان برای خودم ساختم و شاید باورتون نشه که به هنگام خرید سنگ توالت، اصلا نمی دونستم که به چنین مسائلی
  باید دقت کرد و اصلا این امکانات در سنگ های توالت وجود دارد. واقعا تشکر می کنم از لوله بازکنی مشهد، به دلیل مقاله علمی و جامعی
  که در زمینه انواع سنگ توالت نوشته است.

  • سلام جناب حلیمی
   باور می کنم که خیلی از افراد از دلایل تنوع سنگ توالت بی اطلاع هستند و فقط شاید تفاوت را در ظاهر و در کارخانه سازنده آن می بینند. ما در مقاله لوله بازکنی مشهد سعی کردیم انواع سنگ توالت را معرفی کنیم تا افراد با آگاهی کامل نسبت به خرید سنگ توالت اقدام کنند.

 • سلام. از خدمات لوله بازکنی ارزان در مشهد که واقعا هم ارزان و فوری هست تشکر می کنم

  • سلام جناب مقدسی
   ما همه سعی خود را می کنیم که خدماتی بی نقص و کم هزینه در خصوص لوله بازکنی در مشهد ارائه دهیم. از حسن نظر شما هم بسیار تشکر می کنم

 • سلام
  قیمت تخلیه چاه مشهد چند هست؟ خدمات لوله بازکنی مشهد که گفتین در کدام مناطق مشهد هست؟

  • سلام دوست عزیز
   خدمات لوله بازکنی مشهد در همه مناطق و محلات انجام می گیره و فقط کافیه تا پس از تماس با لوله بازکنی مشهد و ثبت آدرس منتظر باشید تا در کمتر از نیم ساعت نزدیک ترین اکیپ به محل اعزام شود و قیمت طبق قیمت مصوب هست

 • سلام. بنده برای گرفتگی لوله توالت با یکی از شرکت های لوله بازکنی در مشهد تماس گرفته بودم که به دلیل بی دقتی با پمپ تراکم هوا،
  کاسه توالت شکست. گرفتگی لوله برطرف نشد هیچ هزینه سنگ توالت را هم به هزینه ها اضافه کردند و زیر بار جبران خسارت هم نرفتند.
  با شرکت شما تماس گرفتم و از کار سرویسکار شما واقعا راضی بودم. خسته نباشید.

  • سلام دوست عزیز
   متاسفانه مشکلی که اغلب در استفاده از دستگاه تراکم هوا بوجود میاد این است که به دلیل بی دقتی یا عدم مهارت در استفاده از دستگاه و کنترل فشار هوا، سنگ توالت دچار شکستگی می شود که به قول شما مشکلی به مشکلات افزوده می شود. در هر صورت از اینکه با شعبه لوله بازکنی مشهد، توانسته ایم مشکل شما را حل کنیم خوشحال هستیم.

 • سلام و خسته نباشید
  منزل من در یکی از پس کوچه های نزدیک حرم هست که شما خودتان می دانید شرایط این کوچه ها به نحوی است که عبور و مرور
  ماشین در آن ها به سختی انجام می شود. با چندین شرکت لوله بازکنی در مشهد تماس گرفتم ولی برای هزینه ایاب و ذهاب مبلغ بالایی را
  خواستار بودند که در نهایت با شرکت شما آشنا شدم. از تلاش شما برای کسب روزی حلال تشکر می کنم.

  • سلام جناب سمندریان
   لوله بازکنی مشهد مجهز به چندین دستگاه موتورسیکلت می باشد که در برخی محلات به دلیل سختی عبور و مرور ماشین و ترافیک سنگین، به وسیله موتورسیکلت سریع تر به محل مورد نظر برسند.

 • سلام. خدا قوت
  شما بهترین شرکت تخلیه چاه شبانه روزی مشهد هستین. به ناچار مجبور شدم، صبح ساعت 5 با شرکت تخلیه چاه مشمهد تماس بگیرم که
  علی رغم تبلیغات این همه سایت، فقط شرکت خدمات فنی بهمن تلفن رو جواب دادن و اومدن و مشکل رو حل کردن

  • سلام جناب کتابچی
   خیلی ممنون از ابراز لطف و محبت شما. ما در شعبه تخلیه چاه مشهد، خودمان را موظف می دانیم به آنچه که شعار می دهیم عمل کنیم. به همین دلیل شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید روی خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی و شبانه روزی مشهد حساب باز کنید.

 • سلام
  من به شخصه از خدمات لوله بازکنی مشهد شرکت خدمات فنی بهمن راضی هستم. هم خیلی خوب مشاوره میدن هم خیلی کاربلد هستن.
  پولی که می گیرید حلالتون باشه

  • سلام دوست عزیز
   خوشحال هستیم که از خدمات ما در لوله بازکنی مشهد رضایت دارید. ما ادعا نمی کنیم که بهترین لوله بازکنی در مشهد هستیم، ولی همه سعی خود را می کنیم که بهترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را ارائه بدهیم.

 • سلام. اگر ممکن هست شماره لوله بازکنی مشهد رو بگین تا مجبور نباشیم هربار سراغ بهترین لوله بازکنی مشهد بگردیم.

  • سلام جناب شماسی
   این شماره هایی که براتون می نویسم رو به عنوان شماره لوله بازکنی مشهد سیو کنید و مطمئن باشید در صورت نیاز در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهیم بود. 09121892092 – 09104559090 – 09109601750 – 09905326080

 • سلام خداقوت
  ممنون از اینکه وقتی با شماره لوله بازکنی مشهد تماس گرفتم، به جای یک نفر، دو نفر فرستاده بودین و کار خیلی سریع تر تموم شد

  • سلام دوست عزیز
   متاسفانه برخی شرکت های لوله بازکنی مشهد، به دلیل سرشکن کردن هزینه ها، به جای اینکه تیم یا نفر بیشتر از یک نفر را به آدرس مدنظر بفرستند، یک نفر می فرستند و هم ساعت بیشتری کار طول می کشد و هم گاهاً از خود صاحبخانه برای انجام کار کمک می گیرند.

 • سلام. به جرات می تونم بگم از بین شرکت های لوله بازکنی مشهد یکی از خوش قول ترین و با اخلاق ترین ها هستین.

  • سلام جناب عزتی
   ممنون از نظر لطف شما به لوله بازکنی مشهد. همه سعی خودمون رو می کنیم که بهترین خدمات رو به مشتریان عزیز مشهدی ارائه بدیم.

 • سلام و خسته نباشید
  بی زحمت در مورد نحوه لوله بازکنی توالت فرنگی یه روش آسان و خانگی بگید تا نیاز نباشه با لوله بازکنی مشهد تماس بگیرم. واقعا هزینه
  ها بالا هست و نمی صرفه

  • سلام آقای خسروی
   چندین روش خانگی برای لوله بازکنی توالت فرنگی وجود داره. یکی از این روش ها که خیلی هم راحت و بدون هزینه هست به این ترتیب است که نایلون سلفون یا چسب 5 سانتی را بازکرده و روی تمام نقاط کاسه توالت فرنگی بکشید. این کار رو طوری انجام دهید که هیچ منفذ و محلی باقی نماند که بدون سلفون باشد. برای اطمینان بیشتر سلفون یا چسب 5 سانتی را چند بار بر روی توالت فرنگی بکشید. حالا به آرامی با یک دست روی نایلون فشار وارد کنید. چندبار این کار را تکرار کنید تا مسیر گرفتگی لوله باز شود. بعد از چند مرتبه تکرار این کار، میبینید که سطح آب در کاسه توالت کم کم پایین می آید. البته روش های دیگری هم وجود دارد ولی اگر گرفتگی لوله توالت فرنگی با روش های خانگی باز نشد، توصیه می کنم با یکی از شرکت های لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید.

 • سلام. بنده با یکی از شرکت های لوله بازکنی مشهد تماس گرفتم و وقتی اومدن بجای فنر لوله بازکن برقی از دریل لوله بازکن استفاده کردند
  و به دلیل ناشی گری نتونستند دستگاه رو کنترل کنند و لوله سوراخ شد. آیا من می تونم از این شرکت شکایت بکنم؟

  • سلام جناب کاسبی
   متاسفانه این مشکل در مورد استفاده از دریل لوله بازکنی وجود داره و به دلیل سرعت چرخ بالای آن، کنترل آن نیاز به مهارت و تخصص دارد. قطعاً شکایت در اینگونه مواقع با توجه به شنیده ها، جوابگو نخواهد بود. برای پیشگیری از اینگونه موارد پیشنهاد می کنم با شرکت های معتبر در زمینه لوله بازکنی در مشهد تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   برای پاسخ به این سوال حتما باید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید و پس از ارائه توضیحات در خصوص نحوه و محل گرفتگی لوله، قیمت را از سرویسکار این شعبه جویا شوید.

 • سلام. اگر ممکن هست مقاله کامل خودتون در مورد انواع سنگ توالت که در صفحه لوله بازکنی مشهد نوشتید، با صحبت در مورد خودشور
  توالت فرنگی کامل کنید.

  • سلام مجتبی عزیز
   ممنون از نظر لطف شما در مورد مقاله انواع سنگ توالت. البته که ما قصد داریم ضمن ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی در مشهد، اطلاعات مفید و کاملی در مورد موضوعاتی که ممکن است آنها را به چالش بکشد، صحبت کنیم. اول از همه باید بدانیم که خودشور به انواع توالت فرنگی های بیده دار گفته می شود که به دو صورت مکانیکی و دیجیتالی وجود دارد. بیده مکانیکی یک شیر یا فلکه در کنار بیده قرار دارد که با باز و بسته کردن آن، آب جریان پیدا می کند. در نوع بیده یجیتال، در کنار نشیمنگاه، یک سری دکمه هایی وجود دارد که برای تنظیم جهت پاشش آب، قدرت و میزان فشار آب و موارد دیگر کاربرد دارد. بسیاری از توالت فرنگی ها هم که مجهز به بیده نیستند به صورت جداگانه در کنار کاسه توالت فرنگی نصب می شوند که ظاهری شبیه به کاسه توالت فرنگی دیواری دارند. تفاوت این نوع بیده با کاسه توالت بیده دار این است که در اینها برای شستشو، پس از عمل دفع، باید از روی کاسه توالت بلند شوید و بر روی کاسه خودشور بنشینید.
   در برخی توالت فرنگی ها با توجه به درب آنها اگر در امتداد نقطه اتصال درب به بدنه توالت، مانع وجود نداشته باشد، می توان بیده را جداگانه بر روی توالت فرنگی نصب کرد.

   • سلام و خسته نباشید خدمت تیم لوله بازکنی مشهد
    واقعا تشکر می کنم از اطلاعات مفیدی که در این صفحه و سایر صفحات سایت نوشتید. این موضوعی که در مورد انواع
    توالت فرنگی مطرح کردید برای خود من جالب هست چرا که تصمیم دارم کاسه توالت فرنگی منزلم رو عوض کنم. اگر
    ممکن هست بفرمایید با همه این توضیحات که در مورد توالت فرنگی بیده دار یا خودشور، توضیح دادین، توالت فرنگی
    بیده دار بهتر است یا بدون بیده؟

    • سلام جناب قربانی
     اولاً از شما تشکر می کنم بابت لطفی که به تیم لوله بازکنی مشهد دارید. ما ادعا نمی کنیم که بهترین لوله بازکنی در مشهد هستیم ولی همه تلاش خود را در این زمینه بکار می بریم. در مورد سوالی که مطرح فرمودید، باید یک مساله را مد نظر قرار دهید. با توجه به کمبود منابع آب، بالا بودن هزینه فیش آب و برق، همه ما به دنبال راه حلی برای کم کردن هزینه ها و صرفه جویی در مصرف آب هستیم. اگر بخواهید این مسائل را در نظر بگیرید باید بگویم که توالت فرنگی بیده دار بهتر از توالت بدون بیده است. چرا که در توالت فرنگی بیده دار، می توانید فشار آب را تنظیم کنید و به محض جاری شدن آب، آب مستقیماً به محلی که باید شستشو داده شود، برخورد می کند و هدرفتی در میان نیست. ولی در توالت فرنگی بدون بیده، ابتدا باید شیر آب را باز کنید و شلنگ را به نزدیکی محل شستشو ببرید، در این فاصله اندکی آب هدر می رود.

     • سلام. به مطلب جالبی اشاره کردین. حالا میشه در مورد فواید و برتریهای دیگه بیده و توالت فرنگی بیده
      دار بنویسید. واقعا از مطالب مفیدتون در صفحه لوله بازکنی مشهد لذت بردم. خیلی خوبه که به مسائل
      اینطور تخصصی نگاه می کنید.

     • سلام دوست عزیز
      ممنون از نظر لطف شما در خصوص لوله بازکنی مشهد. یکی از فواید توالت فرنگی بیده دار این است که نیازی به دخالت دست به هنگام شستشو نیست. چرا برای شستن محل شستشو چه برای برداشتن شیلنگ آب. در توالت فرنگی بیده دار، فقط یک دکمه را فشار می دهید یا یک اهرم را می چرخانید و آب نبه محل شستشو پاشیده می شود. بدون اینکه دست خود را آلوده کنید.

     • سلام آقا مهران
      در کنار مزایایی که برای توالت فرنگی بیده دار، نوشتیم به این مساله هم دقت داشته باشید که استفاده از خودشور یا توالت فرنگی بیده دار، برای افراد مسن، کسانی که عمل جراحی کرده اند، برای افرادی که کمر درد دارند و همچنین برای کودکان، راحت تر از این است که خم شوند و شلنگ آب را بردارند، شیر آب را باز کنند و با کمک دست، طهارت کنند. توصیه می کنم اگر قصد نصب توالت فرنگی دارید، می توانید با لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید و توالت فرنگی بیده دار نصب کنید.

 • سلام و خسته نباشید
  مطلب کامل و جامعی درباره انواع سنگ توالت نوشته اید. ولی اشاره ای به سنگ توالت ذوزنقه ای شکل که در قدیم در همه خانه ها وجود
  داشت، نکردید. در مورد مزایا و معایب سنگ توالت ذوزنقه ای شکل بنویسید

  • سلام دوست عزیز
   البته به موضوع درستی اشاره کردید. شاید قدیمی ترها این سنگ توالت های سنگی ذوزنقه ای را به یاد داشته باشند. ارتفاع این نوع سنگ توالت قدیمی به یک متر می رسید و چون به طور مستقیم بر روی چاه فاضلاب ساخته می شد، اولاً آن را در خارج از خانه می ساختند و دوماً اگر چیزی درون توالت می افتاد امیدی به بازگرداندن شی افتاده در چاه توالت نبود و مستقیماً وارد چاه فاضلاب می شد. تقریباً به دلیل غیر استاندارد بودن این نوع سنگ توالت نمی توان برای آن مزایای خاصی در نظر گرفت و حتی اندازه و فاصله بین جایگاه دو پا به هیچ عنوان مهندسی شده و استاندارد نبود. به مرور زمان این نوع سنگ توالت قدیمی و سنگی از رده خارج شد.

 • سلام
  اینکه می گین لوله بازکنی مشهد فوری و زیر 20 دقیقه، چطور ممکنه؟ شهر شلوغی مثل مشهد که مخصوصا در اطراف حرم همیشه ترافیک
  هست، چطور می تونید سریع به محل مورد نظر برسید؟

  • سلام دوست عزیز
   ما ادعا نمی کنیم که زیر 20دقیقه در محل حاضر می شویم بلکه با وجود موتور در شعبات شلوغ و پرترافیکی همچون لوله بازکنی مشهد و نیز تعدد شعبات در مناطق و محلات مختلف مشهد، ثابت کرده ایم که پس از تماس در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر می شویم.

 • سلام
  ممنون از اطلاعات و مقاله خوبی که در مورد انواع سنگ توالت نوشتید. خیلی خوبه که در همه زمینه ها اطلاع رسانی میشه تا موقع خرید
  حواسمون باشه و تو این گرونی هزینه بی خودی نکنیم.

 • سلام و خسته نباشید
  آیا خارج شدن سوسک از لوله توالت، می تواند به سنگ توالت ربط داشته باشد؟ چون حتی با وجود چاه بستی که به لوله توالت وصل
  کردیم، سوسک از لوله خارج میشه. واقعا راهکاری برای این مساله وجود دارد؟

  • سلام آقای صادقی
   ببینید برای خارج شدن حشراتی مثل سوسک از لوله توالت چندتا دلیل می تونه وجود داشته باشه.
   1- بررسی اینکه آیا چاه پر شده و نیاز به تخلیه چاه داره یا خیر.
   2- چاه بستی که برای لوله توالت نصب شده استاندارد هست و دقیقا به اندازه قطر لوله توالت هست و به اصطلاح بر روی لوله جاگیر شده است یا خیر.
   3- نبود سیفون و شترگلو. بسیاری از خونه های قدیمی به دلیل ساخت قدیمی که دارند، شترگلو در سیستم لوله کشی توالت تعبیه نشده و راه خروج حشرات موذی بسته نشده است.

 • سلام و خسته نباشید
  برای برطرف کردن زردی کاسه توالت، از چه محلول یا شوینده ای می تونیم استفاده کنیم؟

  • سلام خانم فرامرزی
   این مساله ای که مطرح کردین سوال و چالش خیلی از خانم ها هست که دوست دارند فضای سرویس بهداشتی همیشه از تمیزی برق بزند. برای رفع زردی کاسه توالت همانطور که در مقاله لوله بازکنی مشهد هم اشاره کردیم، روش های مختلفی از جمله روش های صنعتی و روش های خانگی وجود دارد. اگر تصمیم دارید خیلی زود و سریع زردی و کثیفی را برطرف کنید، می توانید از محلول های صنعتی استفاده کنید. ولی در استفاده از محلول های صنعتی دقت کنید که به لعاب سنگ توالت آسیبی وارد نشود.. اگر هم می خواهید از محلول های خانگی استفاده کنید سرکه می تواند موثر واقع شود و خطرات محلول های صنعتی را نیز ندارد. اگر هم کاسه توالت به حدی زرد شده است که کهنه و زشت دیده می شود برای تعویض کاسه توالت می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد یا لوله بازکنی تماس بگیرید.

 • سلام و عرض ادب
  من بعد از مطالعه مقاله شما متوجه شدم که همه سنگ توالت هایی که در دستشویی های هتل آپارتمانم نصب شده اند، مدل آبریز باز
  هستند. برای اینکه بخوام اینا رو تبدیل کنم به مدل آبریز بسته، راهی وجود داره؟ یا باید همه سنگ توالت هارو عوض کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   چون مدل ساخت این نوع سنگ توالت به صورت آبریز باز است، نمی توان آن را به سنگ توالت آبریز بسته، تبدیل کرد. متاسفانه راهی جز تعویض کاسه توالت ندارید. البته اگر تعداد کاسه توالت ها زیاد باشد، می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید و با سرویسکار، قیمت را توافق کنید.

  • سلام خانم ساداتی
   با قرص جرم گیر آشنایی دارید؟ می تونید برای از بین بردن لکه های توالت فرنگی یا هر سنگ توالت دیگری، از آن استفاده کنید. اگر می خواهید برای از بین بردن لکه توالت فرنگی از آن استفاده کنید، آن را داخل کاسه توالت بیاندازید تا بخار شود. این قرص حاوی ترکیباتی هست که علاوه بر از بین بردن جرم و لکه، باعث ضدعفونی و خوشبو شدن هوا می شود. البته نوع دیگری از این قرص مهم وجود دارد که آن را داخل فلاش تانک می اندازند که در آب حل می شود. هر بار که از فلاش تانک استفاده می کنید، کاسه توالت ضدعفونی و جرم گیری می شود. در هر صورت اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   این روش روش متداولی هست که در شعبه لوله بازکنی مشهد نیز رعایت می شود و به این دلیل است که موقع نصب آسیبی به سنگ توالت نرسد و نشکند.

 • سلام و خسته نباشید
  ممنون از مقاله مفید و جامعی که در خصوص سنگ توالت نوشتید. این سوال برای من مطرح شده که سنگ توالت فقط در جنس چینی می
  تونه وجود داشته باشه؟

  • سلام آقای اسماعیلی
   جنس کاسه توالت می تونه سنگی، فلزی، فایبرگلاس باشه. ولی متداول ترین و بهداشتی ترین جنس کاسه توالت ایرانی یا فرنگی از جنس چینی بهداشتی است. البته دقت داشته باشید که ضریب نفوذ آب در سنگ توابت هایی که جنس آنها چینی است نیز با یکدیگر متفاوت است. سنگ توالتی مرغوب است که آب کمتری جذب کند. زیرا آلودگی‌ها، میکروب‌ها و قارچ‌ها به همراه آب جذب سنگ توالت می شوند و همین عامل کدر شدن سنگ توالت و بوی نامطبوع می شود.

 • سلام و خسته نباشید
  موقع نصب سنگ توالت، سطح اون باید در چه وضعیتی نسبت به سرامیک کف سرویس بهداشتی قرار بگیره؟

  • سلام دوست عزیز
   برای نصب سنگ توالت سنتی یا ایرانی، سطح سنگ توالت باید با سطح توالت به عبارت دیگر با سطح کاشی و سرامیک کف توالت در یک راستا باشد. ولی پیشنهاد می کنم اگر خودتان به این کار وارد نیستید، آن را به سرویسکاران ما در لوله بازکنی مشهد بسپارید.

  • سلام دوست عزیز
   سنگ توالت به خودی خود نمی تواند عامل نشر و رشد سوسک باشد. البته که نظافت سنگ توالت بسیار اهمیت دارد و نوع آبکاری و لعاب سنگ توالت، میزان جذب آب توسط سنگ توالت می تواند در بهداشت سرویس بهداشتی موثر باشد و از انتشار آلودگی جلوگیری کند. پیشنهاد می کنیم برای سنگ توالت، چاه بست نصب کنید و اگر همچنان شاهد خروج سوسک هستید، می توانید به شماره لوله بازکنی مشهد زنگ بزنید تا برای سم پاشی اقدام شود. البته مطالعه مقاله ( چگونه سوسک ها را از بین ببریم ) برای شما مفید خواهد بود.

 • سلام و خسته نباشید
  برای رهایی از دست سوسک های آلمانی که همون سوسک های ریز آشپزخونه هستند، راهکاری دارید؟

  • سلام دوست عزیز
   کلافگی شما را از بابت سوسک های ریز کابینت یا آشپزخانه که به آنها سوسک آلمانی هم می گویند، متوجه هستیم. اگر به طور کامل می خواهید بدانید که این سوسک ها از کجا می آیند، چطور تغذیه می کنند و با چه راهکاری می توان آنها را از بین برد، توصیه می کنیم مقاله نحوه از بین بردن سوسک آشپزخانه را مطالعه کنید. البته که در لوله بازکنی مشهد هم می توانیم خدمات سم پاشی کل خانه را ارائه دهیم.

 • سلام
  اگه بخوایم سنگ توالت رو تعویض کنیم راهی هست بدون شکستن اونرو تعویض کنیم؟ چون می خوام توالت سنتی رو به فرنگی تبدیل
  کنم و این سنگ توالت رو ببرم در توالت ساختمان باغ نصب کنم.

  • سلام آقای موحد
   بله یکی از تخصص های شرکت های معتبر لوله بازکنی که برای تعویض کاسه توالت با آنها تماس گرفته می شود این است که در صورت سالم بودن سنگ توالت، آنرا بدون شکستن و خرابی بتوانند تعویض کنند. شما هم اگر در مشهد ساکن هستید برای نصب و تعویض سنگ توالت می توانید با لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید.

 • لوله توالت فرنگی خونه ما گرفته و هر بار با روش خانگی یکم برطرف میشه و دوباره هفته بعد همون مشکل هست. خودم هم ساکن مشهد
  هستم. با چه شماره ای باید تماس بگیرم تا بیان و گرفتگی رو برای همیشه رفع کنند؟

  • سلام خانم مبینا
   البته که باز کردن لوله توالت و سایر گرفتگی های لوله ها زمانی به روش های خانگی کارساز خواهد بود که گرفتگی لوله سطحی باشد. اینکه لوله توالت فرنگی ساختمان شما زود به زود دچار گرفتکی می شود نشان دهنده این مساله است که گرفتگی در سطح عمیق یا به وسیله اجسام یا مواد سخت اتفاق افتاده است. اگر ساکن مشهد هستید، می تونید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید تا سرویسکار به محل اعزام شود.

  • سلام
   برای خرید کاشی و سرامیک حمام و توالت چند مورد را همیشه در نظر بگیرید.
   1- اگر حمام و توالت ساختمان شما، فضای کوچکی دارد، توصیه می شود از کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگ استفاده کنید. شاید در نگاه اول این ایده خوبی نباشد. ولی استفاده از کاشی و سرامیک بزرگ، سبب می شود که بندکشی کمتری بین کاشی ها استفاده شود و فضا، یکپارچه به نظر برسد.
   2- اگر تصمیم دارید از چند نوع کاشی برای دیوارهای حمام یا توالت استفاده کنید، در این کار زیاده روی نکنید و بهتر است بیش از سه نوع کاشی استفاده نکنید.
   3- اگر از کاشی های زیبایی برای دیوار حمام یا توالت استفاده کرده اید، برای کف و سقف حتما از رنگ های خنثی استفاده کنید. در این صورت زیبایی کاشی های دیوار بیشتر به چشم می آید.
   4- توصیه می شود برای کف از سرامیک با بافت زبر استفاده کنید. چون امکان لیز خوردن به حداقل می رسد. در عوض برای دیوارهای حمام از کاشی های براق و صیقلی استفاده کنید. چون تمیز کردن این کاشی ها به مراتب آسانتر از کاشی های زبر است.

 • فضای سرویس بهداشتی ما کوچیک هست. بنظرتون در کاشی کاری دیوار سرویس بهداشتی با چه ترفندی می تونیم فضای سرویس
  بهداشتی را بزرگتر نشون بدیم؟

  • سلام آقای اسکندری
   همونطور که به دوست عزیزمون آقای نصیرا توضیح دادم، هرچه تعداد بندکشی مورد استفاده بین کاشی و سرامیک کمتر باشد و از کاشی های با ابعاد بزرگتر استفاده کنید، فضا بزرگتر به نظر می رسد. به همین دلیل توصیه می کنیم. از کاشی های با ابعاد بزرگ استفاده کنید.

  • سلام آقای دوستی
   برای رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در مشهد از کلیه تجهیزات لوله بازکنی مانند فنر لوله بازکنی برقی، انواع سرفنر لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی دستی، پمپ تراکم هوا، سه نظام لوله بازکنی استفاده می شود

 • سلام
  برای لوله بازکنی مناطق مختلف مشهد از جمله وکیل آباد مشهد، با چه شماره ای باید تماس بگیریم؟

  • سلام دوست عزیز
   اگر در منطقه وکیل آباد ساکن هستید و به خدمات شرکت های لوله بازکنی مشهد نیاز دارید می تونید با شماره 09121892092 تماس بگیرید. پس از گرفتن آدرس، 20دقیه طول می کشد تا سرویسکار به محل برسد.

 • من دنبال شرکت لوله بازکنی بودم که تو آگهی ها با عبارت لوله بازکنی سیار مشهد، مواجه شدم. قضیه لوله بازکنی سیار در مشهد چیه؟

  • سلام جناب قهرمانی عزیز
   لوله بازکنی سیار در مشهد یعنی افرادی که به صورت تکی یا گروهی اقدام به ارائه خدمات لوله بازکنی در مشهد می کنند. این افراد در واقع مجوز فعالیت در این صنف را دریافت نکرده اند و دفتر و محل کار ثابت و مشخصی ندارند. معمولاً مجهز به موتور و تجهیزاتی هستند که می توانند مشکلات اولیه از قبیل گرفتگی لوله های حمام یا سینک، در آوردن اشیا از لوله، رفع گرفتگی توالت در مشهد را انجام دهند و تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته ای ندارند. ولی از آنجاییکه به صورت سیار فعالیت می کنند معمولا در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید، در هر منطقه از مشهد باشید، در محل حاضر می شوند. بنابراین اگر در مشهد لوله بازکنی سیاری می شناسید که مورد اعتماد هست و مشتریان از عملکردش راضی هستند، زیاد درگیر سیار یا شرکتی بودن آنها نباشید.

 • من ساکن وکیل آباد مشهد هستم و نمی دونم برای رفع بوی بد فاضلاب با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

  • سلام آقای جلیلی
   فرقی نمی کند ساکن وکیل آباد هستید یا محدوده های دیگر مشهد، برای کلیه خدمات لوله بازکنی از جمله رفع بوی بد فاضلاب، رفع گرفتگی سینک، رفع گرفتگی لوله حمام و توالت، رسوب زدایی از لوله ها و … می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد 09121892092 تماس بگیرید. پس از اخذ آدرس، در کمتر از 20 دقیقه سرویسکار در محل حاضر خواهد بود.

 • سلام
  من یه سوال دارم، تو یه سایت خارجی خوندم که می توان از سنگ پا برای تمیز کردن سنگ توالت استفاده کرد. این مطلب درسته؟

  • سلام اقای محمدی
   وقت بخیر. اگر دقت کنید در همان سایت های خارجی در مورد نوعی سنگ متخلخل صحبت می شود که سنگ پا، سنگی آتشفشانی، سنگی بسیار نرم، سبک و متخلخل است. سنگ ها و چوب های میله ای شکل در راهروهای نظافت سوپرمارکت ها و فروشگاه های سخت افزار فروخته می شود. برخی از آنها یک دسته پلاستیکی متصل دارند. آنها نسبتاً ارزان هستند، اما با استفاده از بین می روند و باید جایگزین شوند. سنگ پوکه برای تمیز کردن توالت های چینی بدون ایجاد خراش در آنها موثر است زیرا سنگ از بسیاری از رسوبات معدنی و لکه هایی که معمولاً روی توالت ها ایجاد می شوند سخت تر است و در عین حال نرم تر از چینی است. همانطور که پرسلن را با سنگ پا می‌شویید، سنگ فرسوده می‌شود و ذرات ریز گرد و غبار سنگ پا را روی سطح مرطوب باقی می‌گذارد. این گرد و غبار با آب ترکیب می شود و خمیر ساینده ایجاد می کند. همانطور که به مالش دادن ادامه می دهید، خمیر و سنگ پوکه خشن با هم ترکیب می شوند و یک ضربه دو برابری در برابر لکه ها ایجاد می کنند.

   با سنگ پا تمیز کنید

 • سلام و خسته نباشید
  من برای لوله بازکنی مشهد قاسم آباد به چه شماره ای باید زنگ بزنم؟ تعویض کاسه توالت سنتی هم انجام میدین؟

  • سلام دوست عزیز
   برای تماس با کلیه محدوه های مشهد از جمله وکیل آباد یا قاسم آباد با شماره 09121892092 تماس بگیرید. در این شعبه کلیه خدمات مربوط به لوله و فاضلاب از جمله تعویض کاسه توالت سنتی و فرنگی انجام می شود.

 • من از لوله بازکنی قاسم آباد مشهد سرویس گرفتم و واقعاً از نحوه انجام کار رضایت دارم. روشی که برای رفع گرفتگی به کار بردند، به صرفه
  ترین و سریع ترین روش بود.

  • سلام دوست عزیز
   خوشحال هستیم که از خدمات ما در شعبه مشهد رضایت دارید. ما همه تلاش خود را می کنیم تا خدماتی ارزان، فوری و بدون کثیف کاری ارائه بدیم.

 • سلام. من در محدوده حرم مطهر مغازه بستنی فروشی دارم و لوله کفشور مغازه گرفته و نمی تونم مغازه رو بشورم. احتمالاً گرفتگی لوله زیاد
  هست چون قبلاً سیخ می زدم درست می شد ولی الان آب اصلا تخلیه نمیشه. در محدوده حرم، سرویسکار دارید؟

  • سلام دوست عزیز
   البته ما در محدوده حرم مطهر چندین تیم مستقر داریم که می توانید تماس بگیرید. البته در خصوص مشکل لوله تخلیه مغازه شما، باید بررسی شود که چه چیزی عامل گرفتگی لوله شده است. اصولاً سیخ زدن لوله را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم چرا که اینکار ممکنه باعث سوراخ شدن لوله بشه. ضمن اینکه این احتمال وجود دارد، چیزی داخل لوله افتاده باشد که با سیخ زدن این جسم را به عقب تر هل می دهید. اولین پیشنهاد ما این هست که با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید تا نوع گرفتگی لوله بررسی شود و با استفاده از تجهیزات لوله بازکنی، مشکل حل شود.

 • سلام
  من خودم تو مغازه یک فنر لوله بازکنی دستی دارم که هر وقت لوله سینک یا زهکش مغازه، میگیره با اون فنر گرفتگی رو برطرف می کنم.
  ولی الان هرکاری می کنم گرفتگی با فنر باز نمی شه و نمی دونم اینکه آب تخلیه نمیشه دلیل دیگه ای داره؟

  • سلام دوست عزیز
   دو حالت وجود داره. یا گرفتگی با مواد سخت هست و با فنر لوله بازکنی دستی، نمیشه این گرفتگی رو برطرف کرد. بهتر هست با لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید تا با دستگاه های دیگر مثل فنر لوله بازکنی برقی، پمپ تراکم هوا، ژنراتور لوله بازکنی اقدام به رفع گرفتگی لوله بکنند و یا اینکه بررسی کنند که آیا جسم خارجی در لوله افتاده یا خیر.

 • من نزدیک حرم مسافرخونه دارم و تخلیه آب از روشویی ها و سینک های ظرفشویی خیلی کند انجام می گیره. زنگ زدم به یه شرکت لوله
  بازکنی در مشهد، گفتند که شیب بندی لوله های فاضلاب درست انجام نشده و باید اصلاح بشه. اینکار برای من خیلی هزینه داره و الان
  مقدور نیست. نظر شما در این مورد چیه؟

  • سلام دوست عزیز
   برای این مورد نمی توان همینطوری راه حل بدیم. چون من وضعیت لوله هارو ندیدم و نمی دونم که شیب بندی لوله ها به درستی انجام شده یا خیر. اینکه تشخیص شرکت لوله بازکنی مشهد درست هست یا نه، نیازمند این هست که تماس بگیرید و آدرس بدین تا وضعیت از نزدیک بررسی بشه. اصلا ممکن هست که با رفع گرفتگی لوله ها، رسوب زدایی کامل لوله ها و اقدامات دیگر، مشکلات مربوط به لوله ها به طور کامل برطرف بشه.

  • سلام آقا توحید
   ممنون از شما. امیدوارم که نظر همه دوستان هم مثل شما باشه و تونسته باشیم در کلیه شعب لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی مشهد، رضایت خاطر مشتریان را جلب کنیم.

 • من برای درآوردن سربطری نوشابه که تو لوله تخلیه مغازه ام افتاده بود، با روش خم کردن رخت آویز و درست کردن قلاب سعی کردم در
  بطری رو از لوله دربیارم ولی نشد. میشه یه راهنمایی کنید؟

  • سلام آقای سلیمی
   من فکر می کنم این روش برای در آوردن سر بطری نوشابه که حالت گرد داره و ممکنه دقیقا کل قطر لوله را گرفته باشد، زیاد کارساز نباشد. مگر اینکه بین جداره لوله و سر بطری، کمی فاصله وجود داشته باشد که سر قلاب به زیر سر بطری راه پیدا کند و آن را به بیرون از لوله بکشد. حواستان باشد حتی ممکن است هست با یک یا دو ضربه ناخواسته، باعث شوید سر بطری به پایین تر لیز بخورد و خارج کردن ان سخت تر باشد. من پیشنهاد می کنم اگر با این روش موفق نشده اید و ساکن مشهد نیز هستید، با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید تا سرویسکار این کار را بدون دردسر برایتان انجام دهد.

 • من آپارتمانم رو تازه تحویل گرفتم و قبل از من کسی ساکن نبوده، ولی هربار که از دستشویی یا حمام استفاده میشه، بوی فاضلاب تو خونه
  پر میشه. دلیلش چی می تونه باشه؟

  • سلام آقای ابراهیمی
   وقتی بوی فاضلاب از خانه نوساز حس می شود، به احتمال زیاد، مشکل مربوط به یکی از دلایل زیر است:
   1- گرفتگی لوله تخلیه حمام یا لوله فاضلاب توالت با گچ، سیمان و قیر و امثال آن.
   2- عدم لوله کشی مناسب و رعایت نکردن شیب بندی اصولی لوله فاضلاب.
   3- حفر غیر اصولی چاه و مشکل در چاه فاضلاب.
   4- مشکل در نصب لوله ونت یا کلا نبود لوله ونت.
   اگر خودتان قادر هستید، تک تک این مسائل را بررسی کنید تا بتوانید بر اساس مشکل، راه حل مناسب را انتخاب کنید. اما اگر برایتان مقدور نیست، می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید تا فوری ریشه بوی فاضلاب منزل شما را پیدا کنند.

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از اظهار لطف و اعتماد شما به لوله بازکنی مشهد. ما همه تلاشمون رو می کنیم تا خدماتی درخور اعتماد شما، داشته باشیم.

 • توی مشهد نامبروان هستید من به همه همکارام معرفی میکنم.
  مغازه شیرآلات و کاشی دارم

 • ما یک ساختمون قدیمی داریم می خوایم لوله کشی روکار کنیم همکارای
  شما این خدمات رو انجام میدن

  • سلام دوست عزیز
   بله ما تیم مستقر در مشهد جهت انجام خدمات لوله کشی ساختمان هم داریم که می تونید تماس بگیرید و درخواست نیرو داشته باشید.

   • آیا خدمات لوله کشی و تعویض لوله های توکار به روکار
    هم همکاران شما انجام می دهند

    • سلام آقای سهرابی
     اگر ساکن مشهد هستید می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست سرویسکار لوله کش داشته باشید. البته بهتر است قبل از انجام این کار با تکنسین مشورت کنید و معایب و مزایای این کار را بسنجید. گاهی ممکن است انجام لوله کشی روکار به ضرر شما باشد و بهتر باشد لوله کشی زیر سقفی انجام دهید.

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از محبت شما. انجام خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله به طور بی نقص و بدون کثیف کاری، هدف ماست

 • بسیار فنی و دقیق و کار بلد! همه چیز رو دقیق چک می‌کردند خسته
  نباشید
  قیمتها منصفانه نسبت به زمانی که برای عیب یابی گذاشتند

  • سلام دوست عزیز
   خیلی ممنون از لطف شما. ما نه گران کار می کنیم و نه ارزان. بلکه نسبت به زمانی و کاری که انجام می دهیم سعی می کنیم قیمت منصفانه ای از مشتری اخذ کنیم.

  • سلام دوست عزیز
   بله فرقی نمی کند رطوبت و نم در دیوارهای ساختمان منزل مسکونی باشد یا در دیوارهای ساختمان مسجد. شما می توانید با شماره لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید و درخواست سرویسکار داشته باشید. ابتدا با استفاده از دستگاه های دیجیتال محل دقیق نشتی لوله مشخص می شود و سپس با توجه به محل قرارگیری لوله از روش های رفع نم و رطوبت استفاده می شود.

 • از خدمات هفته پیش مجموعه‌ تون تشکر می کنم دم‌تون گرم
  مشکل حسینیه محل حل شد. اجرتون با صاحب ایام محرم

  • سلام دوست عزیز
   خدارو شکر که مشکل گرفتگی لوله توالت حسینیه ما برطرف شد. چنانچه باز مشکلی در این زمینه پیش اومد می توانید با لوله بازکنی مشهد تماس بگیرید و درخواست خدمات داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.