سلام ، به سایت لوله بازکنی تهران خوش آمدید.

با صرفه ترین قیمت تخلیه چاه

با صرفه ترین قیمت تخلیه چاه
Spread the love

ما در گروه تخصصی خدمات فنی بهمن در عین ارائه با کیفیت ترین خدمات در زمینه تخلیه چاه تهران، مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر می گیریم. در این متن در زمینه هزینه تخلیه چاه و عوامل تاثیرگذار بر آن مطالب مفیدی برای افزایش آگاهی شما ارائه می دهیم.
اول از همه بایستی به اطلاع برسانیم که تمامی مراکز تخلیه چاه از جمله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی موظف به اخذ هزینه مشخص و مصوبی هستند که در بین همه آنها برابر مقدار ثابتی است. به عبارتی اتحادیه، هزینه مشخصی را در مورد هریک از ماشین آلات مورد استفاده برای تخلیه چاه در نظر می گیرد و تمامی شرکت ها تابع این هزینه ها هستند.

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه

 • حجم چاه فاضلاب
 • نوع پمپ و دستگاه استفاده شده برای تخلیه
 • متراژ شیلنگ استفاده شده
 • تعداد دفعات تخلیه

متخصصین ما در مورد قیمت تخلیه چاه تهران تمامی موارد موثر بر هزینه مذکور را به طور دقیق مورد بررسی و تحت مصوبات اتحادیه محاسبه می کنند.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب تهران
برای کاهش هزینه تخلیه چاه فاضلاب چه باید کرد؟

دفع فاضلاب از طریق حفر چاه با اینکه یک شیوه سنتی برای این کار محسوب می شود ولی هنوز هم در برخی از مناطق از آن استفاده می کنند. حفر اصولی چاه و اقدام به تخلیه به موقع می تواند عمر مفید یک چاه فاضلاب را افزایش و از این رو هزینه های مربوط به تخلیه چاه پیاپی را در مورد آن کاهش دهد. همچنین اگر در هنگام تخلیه چاه به دیواره ها و کف چاه نیز توجه شود و اگر نیاز به لایروبی و کف کشی بود باید انجام شود. خود این مسئله باعث می شود که چاه دیر به دیر پر شود.

عمر مفید یک چاه فاضلاب می تواند تحت تاثیر چه عواملی باشد؟

 • عمق چاه فاضلاب
 • قطر چاه فاضلاب
 • جنس خاک محل
 • میزان حجم ورودی فاضلاب به آن

رعایت استانداردهای لازم در هر یک از این موارد می تواند یک چاه فاضلاب با عمر مفید بالا را برای شما رقم بزند. نکته ای که در مورد افزایش عمر مفید چاه فاضلاب وجود دارد اقدام به تخلیه به موقع آن است که باید قبل از آنکه گنجایش چاه به طور کامل پر شود مورد توجه قرار گیرد.

لایروبی پس از تخلیه چاه

در مورد افزایش عمر مفید یک چاه فاضلاب این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اقدام به موقع جهت تخلیه چاه تنها راهکار افزایش عمر چاه فاضلاب نیست بلکه پس از تخلیه بایستی توسط یک گروه مجرب و متخصص در این حوزه لایروبی دیواره های چاه از رسوبات و لجن هایی که هنگام تخلیه از بین نمی روند نیز، صورت گیرد.
در حقیقت با این کار چاه به طور کامل احیا می شود و مدت زمانی که لازم است تا دوباره نیاز به تخلیه پیدا کند افزایش می یابد. از این طریق می توان عمر مفید چاه را افزایش و هزینه های لازم برای تخلیه آن را کاهش داد. در مورد تخلیه اصولی و لایروبی تمام و کمال چاه فاضلاب خود می توانید به کارشناسان مجرب ما در زمینه تخلیه چاه تهران و لوله بازکنی سعادت آباد اطمینان نمایید. ما در گروه تخلیه چاه بهمن با رعایت استانداردهای لازم و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات مکنده و لجن کش، احیای چاه فاضلاب شما را انجام و در زمینه نکات لازم برای افزایش طول عمر آن راهنمایی های لازم را ارائه می دهیم.

تعرفه تخلیه چاه در تهران
مزایای لایروبی چاه فاضلاب

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره شد لایروبی چاه فاضلاب در واقع به نوعی احیای آن محسوب می شود. بدون انجام عملیات لایروبی ممکن است چاه پس از گذشت مدت زمان نه چندان زیاد دوباره به تخلیه نیاز داشته باشد. کاهش چشمگیر در هزینه ها تنها با احیای کامل چاه امکان پذیر است پس از انجام فرآیند تخلیه، لایروبی آن را نیز توسط گروه متخصص ارائه دهنده خدمات تخلیه و لایروبی چاه انجام دهید تا شاهد بالاترین راندمان و کارایی در چاه فاضلاب خود باشید.
پیشنهاد می کنم مقاله لوله بازکنی افسریه را نیز مطالعه کنید.خدمات ما در گروه تخصصی تخلیه چاه بهمن شامل تخلیه و لایروبی انواع چاه های فاضلاب با نوع کاربری متفاوت از جمله چاه فاضلاب خانگی و چاه های فاضلاب صنعتی مراکز تجاری و تولیدی در حیطه تهران و شهرستان های اطراف می باشد. برای بهره مندی از خدمات درجه یک پرسنل ما می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل نمایید.

انواع لایروبی در تخلیه چاه

تخلیه چاه و طوقه چینی
نیروی متخصص با تشخیص اینکه لوله های فاضلاب شما نیاز به لایروبی دارد و لازم نیست چاه را تخلیه کنند، اقدامات لازم را انجام می دهند که این اقدامات عبارت می شوند از لایروبی لوله ها با بکار گرفتن نیروی انسانی، لایروبی لوله ها با استفاده از دستگاه لجن کش و در کنار آن بکار گرفتن ماشین نیسان و آخرین روش لایروبی بوسیله دستگاه لجن کش و بکار گرفتن ماشین خاور، به این ترتیب مشکل انسداد لوله های شما توسط یک تیم متبحر برطرف می شود. توجه داشته باشید که لوله بازکنی بهمن با دارا بودن تمام این تجهیزات به راحتی می تواند مشکلات لوله و فاضلاب خانه شما را بر طرف کند. به این ترتیب به محض رویت مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب و گرفتگی چاه فاضلاب فورا با تیم حرفه ای تخلیه چاه تماس بگیرید تا با مشاهده وضعیت پیش آمده و تشخیص مشکل اصلی، فورا تدابیر لازم را انجام دهند و مسیر عبور لوله ها و فاضلاب شما را مثل روز اول پاک و روان کنند. در این حین ممکن است به خدمات تخلیه چاه رسالت نیاز داشته باشید.

هنگام گرفتگی چاه فاضلاب چه کاری انجام دهیم؟

این سوالی است که برای هرکس حداقل یکبار در عمر او پیش می آید. هنگامی که در خانه خود با بوی نامطبوع فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام روبه رو می شوید اولین اقدامی که باید انجام دهید عدم استفاده از آب و راهی کردن آن در این مسیر مسدود شده است، زیرا این کار شما باعث افزایش آلودگی محیط و بیشتر شدن بوی نامطبوع در خانه و همچنین سخت تر شدن کار تخلیه می شود. در مرحله بعدی بلافاصله باید با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید که در کمترین زمان ممکن به محل برسند. برای این منظور می توانید به لوله بازکنی و تخلیه چاه بلوار فردوس تماس بگیرید.

تشخیص پر شدن چاه فاضلاب یا گرفتگی مسیر فاضلاب

گاهی گرفتگی چاه فاضلاب ناشی از گیر کردن یک شیء و یا برخی ضایعات در مسیر لوله ها است که راه حل این مشکل سوای تخلیه چاه و راهکارهای اینچنینی است، مسیر لوله های مسدود شده را می شود به راحتی با لایروبی برطرف کرد و نیازی به خبر کردن تخلیه کنندگان چاه نیست اما توجه داشته باشید که تشخیص این امر دقیقا توسط یک متخصص قابل تشخیص است و شما به هیچ طریق نمی توانید این مسئله را از پر شدن و گرفتگی چاه فاضلاب تشخیص دهید. پس در نهایت ناچار باید با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید که بتوانید کار را به درستی انجام دهید. چون تا تشخیص درست نباشید بقیه کارها بیهوده خواهد بود.

باز کردن مسیر مسدود شده چاه توالت فرنگی یا ایرانی

چاه بازکنی تهران
ابتدا لازم است که برای انسدادهای خفیف، از پمپ لوله بازکنی شروع کنید، این روش ساده که به راحتی می توانید آن را شخصاً و یا با کمک گرفتن از یک متخصص انجام دهید به این ترتیب است که پس از راهی کردن آب به سمت چاه، شروع به پمپ زدن می کنید و تا زمانی که لوله فاضلاب کاملا باز شود این کار را ادامه دهید. اما اگر گرفتگی شدید باشد و پمپ زدن جواب ندهد لازم است سراغ دستگاه تراکم هوا بروید که استفاده از این دستگاه در حیطه کاری یک متخصص لوله بازکنی است، روش کار این دستگاه به این شرح است که با جمع کردن هوا در مخزن خود و خارج کردن آن، با سرعت و فشار بالا مسیر لوله ها را باز می کند و آب را به راحتی در این مسیر به جریان می اندازد. استفاده از دستگاه تراکم هوا با صدایی مهیب همراه است و اگر آپارتمان نشین هستید بهتر است در زمان مناسبی از این دستگاه استفاده کنید. در این خصوص در لوله بازکنی شهرک غرب نیز توضیحاتی را ارائه داده ایم.

تخلیه چاه سپتیک

چاه سپتیک که اخیراً خیلی هم مورد توجه قرار گرفته است مانند چاه های قدیمی نیاز به تخلیه دارد. ولی شاید عده ای از همراهان چیز زیادی درباره چاه سپتیک ندانند. بنابراین بهتر است کمی در این باره بیشتر بدانید تا بتوانید با تخلیه چاه سپتیک نیز آشنا شوید. یکی از بهترین شعبه های ما در حوزه چاه سپتیک، تخلیه چاه و لوله بازکنی مجیدیه است.

چاه سپتیک چیست؟

در بعضی مناطق که خاک نرم است نمی توان در آن ها چاه حفر کرد. حتی با قرار دادن حلقه های کور نیز نمی توانند استحکام زیادی به آن داد چون بعد از مدت کوتاهی ممکن است چاه نشست کند یا به علت نرمی خاک فاضلاب ازمسیرهای جدیدی پیدا کرده و وارد محیط زیست شود. برای این مناطق نیز راه چاره وجود دارد که به آن چاه سپتیک می گویند.

این نوع چاه در واقع مخازنی از جنس پلیمر هستند که دارای یک ورودی می باشند. مخزن را درون زمین چال می کنند. این مخازن یا چاه سپتیک اندازه ی متفاوتی دارند و همچنین در اشکال مکعب مربع، مستطیل، بیضی و از این قبیل موجود هستند.

بعد از چال کردن آن در زمین، ورودی های فاضلاب را به آنمتصل می کنند. اما نکته ی مهم تخلیه چاه است. برای تخلیه چاه سپتیک نیز از همان سیستم هایی که در چاه های معمولی استفاده می شود کاربرد دارند.

اما نکته ی مهم در این مورد این است که این نوع چاه ها حتماً و حتماً باید در هر بار تخلیه لایروبی شوند. چون در غیر این صورت بعد از مدتی فضولات به دیواره ها می چسبند و ظرفیت چاه را به شدت کاهش می دهند.

هزینه تخلیه چاه سپتیک

هزینه مسئله ی بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. شرکت خدمات فنی بهمن در تهران در تمام هزینه های خود از قیمت های اتحادیه پیروی می کند. در مورد تخلیه چاه سپتیک نیز همینطور است. اما باید دقت کنید که با تغییر حجم مخزن چاه سپتیک می تواند قیمت بالا یا پایین شود.

در ادامه به شرح رایج ترین و ساده ترین راه حل برای چاه بازکنی می پردازیم و آن استفاده از فنر لوله باز کنی است. این روش به این دلیل که قدرت بالایی در رفع انسداد لوله ها دارد بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما در رابطه با گرفتگی چاه سرویس بهداشتی همان استفاده از دستگاه تراکم هوا را به شما پیشنهاد می کنیم. توجه داشته باشید که تیم حرفه ای لوله بازکنی بهمن در این زمینه می تواند به بهترین شیوه به شما کمک رسانی کند و ضمن اینکه در تعیین نرخ بسیار منصف هستند ارائه خدمتی شبانه روزی نیز دارند.

12 نظر

 • سلام. شما همیشه کار میکنید؟ یا مثل اونای دیگه که میگن 24 ساعته هستن ولی وقتی زنگ میزنیم نمیان کار می کنید؟

  • سلام دوست عزیز شرکت خدمات بهمن در حوزه لوله بازمنی و تخلیه چاه 22 شعبه در کل شهر داره که همه ی اونا 24 ساعته کار می کنن. و همه متعهد و حرفه ای هستند.

 • سلام برای منم سوال هستش که مثلاً شما روزای عید هم کار می کنید و تعطیل نمی کنید؟ اخه جزو روزای حساس هستش و اگه یه موقع
  مشکلی پیش بیاد واقعا تو خونه فاجعه می شه.

  • سلام دوست عزیز. بله لوله بازکنی و تخلیه چاه بهمن روزای تعطیل رسمی هم کار می کنیم و چون مشکلات گرفتگی لوله یا توالت ناگهانی پیش میاد و ما برای اینکه بتونیم به وعده هامون وفا کنیم حتی روزهای تعطیل هم نفر شیفت داریم.

 • آقا خسته نباشید. چطور بفهمیم که تخلیه چاه کامل انجام شده یا نه؟ اخه بعضی ها میگن کامل تخلیه کردن ولی دروغ می گن.

  • سام دوست عزیز. حق با شماست گاهی متاسفانه دروغ می گن. چندتا نشانه برای فهمیدن این موضوع وجود داره که می تونید با خوندن متن تخلیه چاه اونو را بفهمید.

 • سلام. روزتون بخیر. آقا ببخشید برای لایروبی موقع تخلیه چاه هزینه ی جدا گرفته می شه؟ یا همراه تخلیه چاه قیمتش محاسبه می شه؟

 • سلام. چاه ساختمان ما مدام پر میشه. چندباری هم برای لایروبی اقدام کردیم ولی هربار که برا تخلیه چاه میان می گن که دیگه پر نمیشه.
  ولی تو فصل بارندگی باز مشکل داریم. بنظرتون باید برای حفر چاه جدید اقدام کنیم؟

  • سلام دوست عزیز. باید چند عامل بررسی بشه که بعد بتونبم راجع به حفر چاه جدید صحبت کنیم. چون چاه جدید هزینه های زیادی دارد که ارزشش رو داره موارد دیگه ای قبل از اون بررسی شه.

 • سلام. خسته نباشید. یک سوال دارم خدمتتون و اینه که برای چاه فاضلابی که مدام دچار گرفتگی میشه کدوم روش تخلیه چاه رو پیشنهاد
  می کنید؟

  • سلام دوست عزیز. احتمالاً دیواره های چاه شما با فضولات پوشانده شده و به خاطر همینه خیلی زود پر میشه. دفعه بعد بخواهید که حتماً توی تخلیه چاه لایروبی هم انجام بدن.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.