تخلیه چاه تهرانسر

تخلیه چاه تهرانسر
Spread the love

انسداد دستشویی یا وان حمام مشکلی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. اگر متوجه شدید که آب وان یا سینک آشپزخانه به آرامی تخلیه می‌شود، احتمالاً آبراه دستشویی یا سینک بسته است. خوشبختانه، اگر زود متوجه شوید می‌توانید با استفاده از وسایل خانگی معمولی، این انسداد را رفع کنید در غیر این صورت بهتر است با تخلیه چاه تهران تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت مشکل شما را حل کنند. سرکه، جوش شیرین و مقدار زیادی آب گرم ابزاری ساده و در عین حال مؤثر در باز کردن سینک‌های مسدود شده هستند.
آب را از سینک یا وان تخلیه کنید: اگر منتظر باشید آب خودش تخلیه شود ممکن است مدتی طول بکشد، اما اگر آب را خودتان تخلیه کنید، مخلوط پاک کننده قادر خواهد بود خیلی سریع‌تر روی انسداد کار کند.
وسایل تمیز کننده خانه / آشپزخانه را آماده کنید: شما چندین گزینه غیر تجاری برای رفع انسداد در اختیار دارید. بیشترین آنها شامل سرکه و مواد دیگری هستند که هنگام ترکیب، واکنش شیمیایی ایجاد می‌کنند. ببینید که آیا برای تخلیه چاه به مواد زیر دسترسی دارید:
سرکه (سرکه سفید یا سیب) پایه اسیدی برای ایجاد واکنش است.
آب لیمو مانند سرکه اسیدی است، اما بوی طراوت می‌دهد. این باعث می‌شود آب لیمو گزینه مناسبی برای پاک کردن سینک‌های بدبوی آشپزخانه باشد.
جوش شیرین اغلب به عنوان پاک کننده چند منظوره استفاده می‌شود.
نمک به رفع انسداد کمک خواهد کرد.
Borax اغلب به عنوان پاک کننده چند منظوره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تخلیه چاه تهرانسر
سرکه و یک ماده رفع کننده انسداد را در چاه تخلیه بریزید: قبل از ریختن نیازی به ترکیب آن‌ها نیست. با ایجاد واکنش شیمیایی، این مخلوط به خودی خود کف می‌کند.
برای ترکیب سرکه و جوش شیرین: از 1/2 فنجان جوش شیرین و 1/2 فنجان سرکه سفید استفاده کنید.
برای ترکیب آب لیمو و جوش شیرین: از 1 فنجان جوش شیرین و 1 فنجان آب لیمو استفاده کنید.
برای ترکیب نمک، بوراکس و سرکه: از 1/4 فنجان بوراکس، 1/4 فنجان نمک و 1/2 فنجان سرکه استفاده کنید.
درب تخلیه را بپوشانید و اجازه دهید مخلوط بماند: در هر صورت از بستن وان برای تخلیه چاه استفاده کنید و آن را با یک پارچه بپوشانید. تخلیه را به مدت 30 دقیقه بسته نگه دارید. در این مدت مخلوط به طور موثر عمل خواهد کرد.
تخلیه را باز کنید و برای تحریک مواد مسدود شده از یک پیستون کوچک به اندازه سینک استفاده کنید: یک تلمبه بردارید و روی پایه لاستیکی پیستون فشار دهید و به آن فشار دهید. پیستون به بهترین شکل ممکن عمل می‌کند و فشار اضافه شده از آب باعث باز شدن انسداد می‌شود. در هر مرحله هم که احساس نیاز کردید می توانید با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.
برای بیرون کشیدن آشغال از آویز استفاده کنید: اگر تخلیه با مو مسدود شده است، یک چوب لباسی فلزی بگیرید و آن را به گونه‌ای درست کنید که یک قلاب کوچک با یک قسمت فلزی بلند در انتها داشته باشید. انتهای قلاب را با دست تنظیم کنید. سیم را به دور خود پیچانده و سعی کنید قلاب را بچرخانید. هنگامی که گرفتگی را احساس کردید، سیم را به آرامی بکشید. مراقب باشید که سینک یا وان خود را با فلز خراب نکنید. همچنین هنگام تمیز کردن آویز احتیاط را رعایت کنید. فلز ممکن است تیز باشد.
از مارپیچ تخلیه استفاده کنید: یک مارپیچ تخلیه مثل طناب بلند فلزی به نظر می‌رسد. شما نیاز دارید که مارپیچ را به خوبی در تخلیه وارد کنید. وقتی مارپیچ به جایی گیر کرد آن را پیچ دهید. این باعث می‌شود که بر روی انسداد گیر کند و آن را رفع کند. هنگامی که شما به آرامی مارپیچ را به عقب می‌کشید باید قلاب بسته شود. سپس با آب شستشو دهید و این کار را چند بار تکرار کنید. برای انجام این کار حتما دستکش کار بپوشید زیرا مارپیچ فلزی تیز است. همچنین برای تنظیم مواد مسدود شده باید حوله قدیمی و سطل دستی نیز داشته باشید.

جهت اطلاع از نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 کلیک کنید.
تخلیه را با آب گرم بشویید: حداقل 6 فنجان آب گرم یا چند کتری پر از آب را جوش آورید و آن را به آرامی داخل چاه بریزید. اگر لوله کشی پلاستیکی دارید، از ریختن آب جوش در تخلیه خودداری کنید.
این کار را تکرار کنید: اگر آب هنوز به آرامی تخلیه می‌شود، فرایند را دوباره تکرار کنید تا تخلیه باز شود. اگر قلاب هنوز هم به طرز سرسختانه در برابر کشیدن مقاومت می‌کند، ممکن است موی سر گیر کرده باشد. برای از بین بردن انسداد ممکن است به کمک دستی نیاز داشته باشد. اگر تخلیه به طور کامل مسدود شده است حتما از تخلیه چاه تهرانسر کمک بگیرید.
برای تخلیه چاه از نیروی جاذبه و فشار استفاده کنید: این بهترین کار برای رفع انسداد است، زیرا می‌توانید وان را با گالن‌های آب پر کنید. وان را با آب داغ پر کنید. سپس چاه را باز کنید و بگذارید فشار تمام آن به رفع انسداد کمک کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.