اقدامات مورد نیاز برای لوله بازکنی

اقدامات مورد نیاز برای لوله بازکنی

اگر فاضلاب بند بیاید برای تخلیه چاه چه اقداماتی لازم است؟

این جمله اولین سوالی است که به هنگام گرفتگی چاه به ذهن شما می رسد. به هنگام گرفتگی چاه بیش از هر قسمت دیگری در خانه، آشپزخانه در خطر است. در لوله کشی آشپزخانه ها از لوله های باریکتری استفاده می کنند و به این دلیل که در این محیط مدام جریان آب برقرار است و برای شستشوی ظرف ها روزی چند بار آب بطور مداوم باز می ماند، لوله ها در معرض گرفتگی قرار می گیرند، هم بدلیل جرم گرفتگی و هم گاهی با بی احتیاطی چیزی را در راه آب می ریزیم و باعث کیپ شدن مسیر لوله های منتهی با فاضلاب آشپزخانه می شویم. در مورد این مشکلات در لوله بازکنی به صورت مفصل صحبت کرده ایم.

نشانه های گرفتگی لوله ها چیست؟

خانم های خانه دار می دانند که گرفتگی چاه چه مصیبتی در آشپزخانه بوجود می آورد، یکی از نشانه های گرفتگی لوله در آشپزخانه، خالی نشدن سینک ظرفشویی از آب و کند شدن سرعت خروج آب از راه آب ظرفشویی است. همین مشکل باعث می شود برای یک روز تمام نتوانید ظرف های کثیف را بشویید! اما در مواجه شدن با این صحنه چه باید کرد؟ می توانید با یک تلمبه این مشکل را موقتا برطرف کنید و یا با استفاده از یک سیخ باریک و با یک چوب بلند مسیر عبور آب را موقتا آزاد کنید، حتی می توانید از ریختن چنته بعنوان یک راه حل موقت بهره بگیرید.

راه حل گرفتگی لوله ها

آنچه لازم است به آن توجه بشود این است که اگر هر یک از این روش های موقت را جایگزین درمان همیشگی مشکل گرفتگی لوله های خانه خود بکنید ممکن است آسیبی جدی به مسیر خروج آب وارد کنید که هزینه های تعمیر را چند برابر می کند. یکی از روش های کنترل موقت این مشکل همان ریختن محلول های اسیدی لوله بازکن است که به کرات در میان خانم های خانه دار انجام می شود، نکته ای که در رابطه با این ماجرا وجود دارد این است که گاهی این محلول در شتر گلو می ماند و با آسیب جدی که به لوله وارد می کند مشکل گرفتگی لوله ها را چند برابر می کند و حسابی شما را به دردسر می اندازد. بنابراین با اینکه برای رفع موقت مشکل گرفتگی لوله در آشپزخانه می شود کارهایی انجام داد اما بهترین، سریعترین و کاری ترین راه حل خبر کردن یک متخصص است تا با استفاده از تجهیزات عالی مشکل شما را برای همیشه برطرف کند.
اقدامات لازم برای لوله بازکنی

برای لوله بازکنی چه زمانی باید یک متخصص را خبر کنیم

همانطور که گفته شد اولین قسمتی که در خانه شما در معرض گرفتگی لوله های فاضلاب قرار می گیرد آشپزخانه است، اما فراموش نکنید که لوله های حمام و سرویس بهداشتی خانه شما نیز در معرض خطر هستند. اما چه زمانی برای حمام و سرویس بهداشتی لازم است که اقدام به لوله بازکنی کنید؟ برای این اقدام نیز باید نشانه ها را دنبال کنید، اولین نشانه بوی نامطبوع از چاه سرویس بهداشتی و حمام است که نشان می دهد ظرفیت این چاه تکمیل شده و نیاز به تخلیه چاه دارد. دومین نشانه کند شدن سرعت خروج آب از فاضلاب ها است، توجه داشته باشید که اگر در آپارتمان زندگی می کنید و یا اگر حمام شما که با مشکل خروج کند آب از فاضلاب روبه شده است در طبقه بالای خانه قرار گرفته، مشکل جدی در رابطه با نم دادن سقف زیر حمام پیش می آید که اگر به آن توجه نشود این احتمال می رود که سقف پایین بیاید و فرو بریزد! بنابراین به محض مشاهده این صحنه که آب ریخته شده به کندی از فاضلاب عبور می کند حتما یک متخصص را خبر کنید تا مشکل را یکبار برای همیشه بر طرف کند.

گرفتگی لوله های حمام و سرویس بهداشتی

توجه داشته باشید که در رابطه با گرفتگی چاه سرویس بهداشتی و حمام به هیچ وجه نباید اقدامی سرخود انجام دهید زیرا بسیار حساس و آسیب پذیر هستند و در نهایت آسیب را جدی تر می کنید و هزینه تعمیر را برای رفع این مشکل بالاتر می برید. در صورت بروز هر گونه مشکل در رابطه با گرفتگی چاه و رسیدن به این سوال که برای لوله بازکنی مشهد چه اقداماتی لازم است؟ می توانید فورا با تیم تخصصی لوله بازکنی بهمن تماس بگیرید تا با کامل ترین تجهیزات و منصفانه ترین قیمت لوله بازکنی، مشکل را برای شما برطرف کنند. لوله بازکنی بهمن در تمام طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است و تیمی حرفه ای و کاردان در این زمینه را بکار گرفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.